Pôrodnica v Leviciach. Máte skúsenosti?

nattie
22. jan 2008

Ahojte maminky a buduce maminky 😉
velmi by ma zaujimali vase osobne skusenosti - ci uz pozitivne alebo negativne ktore mate o tejto porodnici a tiez referencie z pocutia 😉

...nakolko sa mi termin porodu blizi a tuto porodnicu mam z domu najblizsie uvazujem, ze babatko prinesiem domov prave z Levic 😵

mirip
12. okt 2011

@tunzal budoba je do písmena L gynda je v jednej časti na 2posch. 6tonedelie na 3 ale v druhej budove je to prepojené a na 4tom nad 6tonedelím sú porodné sály 😎

tunzal
12. okt 2011

@mirip no tak teraz z toho už mám zmätok... tak keď to na mňa príde, mám ísť do prijímacej ambulancie na gynekologické oddelenie alebo vchod na pôrodnicu je niekde inde?

mirip
12. okt 2011

ano vchod na porodnicu je inde ale ty máš ísť na príjem na gynde normálne na 2poschodie na gynekologickom oddelení t je tam ťa príjmu a ty už zo sestričkou prejdeš cez chodbu a víťahom na porodnú

tunzal
12. okt 2011

@mirip ďakujem ti za vysvetlenie

ankalv1
12. okt 2011

@elenaakiko ahoj neviem prečo tu všetky baby píšu o tej lyžičke že je to len pre teba,ja som s ňou malému celý čas na šestonedelí dávala glukózu.doniesli mi ju vo fľaši a malému som to dávala vždy keď som aj kojila.. 🙂

babenka32
12. okt 2011

ahojte.....neviete náhodou či používaju v Lv aj porodnícky gél?Dost dobre veci som o nom čitala a chcela by som ho vyuzit.....dakujem

ankalv1
12. okt 2011

@elenaakiko teraz som čítala staršie príspevky a pýtala si sa koľko stojí výber pôrodníka pri pôrode.V LV je to 135 eur,v septembri som ležala na rizikovom tak som to čítala na nástenke 😉

elenaakiko
12. okt 2011

@ankalv1 ďakujem 🙂 už som si ju pre istotu zbalila, ak by bolo treba 😵

elenaakiko
12. okt 2011

@ankalv1 vtedy som sa rozhodovala, či si niekoho zaplatím k pôrodu, ale rozhodla som sa že to nechám na náhodu, snáď natrafím na niekoho dobrého 😵 ale aj tak ďakujem 🙂

marcella5
12. okt 2011

@elenaakiko dobre robis, ja uz som tiez bola zufala, ked som prenasala, uz uz som chcela ze zaplatim nejakemu doktorovi, ale nakoniec mi jedna super sestricka povedala, ze nemam to robit, lebo vsetci su dobri! A to je fakt pravda. Vsetci boli zlati, mili, ustretovi, ako keby si bola ich jedina pacientka. Su to doktori mladi, ale naozaj prijemni, aj pred porodom, aj pocas neho, aj po nom. Zlu skusenost mam len s jednym doktorom, ktory sluzil cez vikend, ale vraj on tam nie je casto. Ale vela bab si ho chvalilo, kolko ludi, tolko chuti, mne nezapasoval 😀

ankalv1
12. okt 2011

@elenaakiko aj ja som najprv rozmýšľala že si niekoho zaplatím,lenže pri prvom som mala zaplateného Mančíka a keďže malý sa vypýtal skôr a on bol na dovolenke,rodila som pri Poliakovi.A teraz som si povedala že keď som vtedy zvládla Poliaka tak už prežijem všetko. 🙂 Držím palce 🙂 🙂

elenaakiko
12. okt 2011

@marcella5 ahoj, tak to rada počujem 🙂 už nemám také obavy teda 😉

elenaakiko
12. okt 2011

@ankalv1 🙂 ďakujem pekne...potom sa ozvem na koho som natrafila ja 😵

ita78
13. okt 2011

Babenky,poraďte mi prosím,chcem si zajednať ku pôrodu Mančíka,mám mať cisársky ,vraj pred Vianocami podla všetkého.Tak kedy mám ísť za ním?Stačí aj v novembri,či radšej už teraz,aby o mne vedel??? No ale ako čítam,tak v tom decembri ma asi odoperujú sestričky,keď sa všetci chystajú zdúchnuť... 😅

marcella5
13. okt 2011

@ita78 ahoj, ak mas cas, chod uz radsej teraz, lebo on je dost vytazeny, tak aby si to vedel zariadit. A este pred Vianocami, aby nesiel na dovolenku niekde. A preco chces jeho??? Vsetci su super! Batovsky, Braun, Kopka, Hoesova... Ja som mala pri cisarskom Kopku, a poviem ti, taky steh ako keby vysival, proste krasny, to mi uz potvrdilo viacej bab.

ita78
13. okt 2011

@marcella5 Ano? Ja Kopku nepoznám totižto. Ja som predtým rodila v Trstenej,keďže som tam bývala.Tu budem prvýkrát rodiť.Len som počula,že je dobrý operatér Mančík...,a tiež že ho chvália...

marcella5
13. okt 2011

@ita78 No Mančík je dobry, je aj primar, ale vsetci ostatni su minimalne tiez taky dobri. Ale je to na tebe ako sa rozhodnes. Ja len ze by si usetrila 🙂

alex2107
13. okt 2011

ahojte,mate niektora skusenosti s dr.Maťom? aký je? dakujem🙂

marcella5
14. okt 2011

@alex2107 Ahoj, Mato je tiez dobry, vela zien si ho tam chvalilo, a bol prijemny, ja som tam lezala 3 tyzdne,a naozaj boli vsetci doktori zlati. A Mato ma casto sluzbu, takze je aj casto pri porodoch.

alex2107
14. okt 2011

dakujem 🙂

alex2107
14. okt 2011

ja sa totiž sťahujem do LV okresu a hladam si gynekologa.

maartinkaa
14. okt 2011

@alex2107 ahoj, ja chodim k matovi a som spokojna, je mlady, precizny, uci sa stale nove veci a je naozaj dost casto pri porodoch 😉 😉

mirip
14. okt 2011

@maartinkaa nuž maťa ako kto je spokojní, čo žienka to iný názor, každej vyhovuje iný 🙂

monci78
16. okt 2011

Ja som rodila u Maťa, a poviem vám teda pri pôrode nie moc zhovorčivý ale milý, tichý, žienky ale to šitie!!!! Úplne super, takto ma ešte ani jeden nezašil, na večer som sedela, Aj som mu to hovorila ked ma prepúšťal, tak sa iba smial. Super super, v pohode som sa pohybovala, este decka doktorka mi hovorí že žena vy tu behate ako srna, a ja jej na to, že mne nic nieje, ako by som ani nebola po porode, len zomna dali dole aspon 20kg 😀 Odporúčam 😉

zora256
16. okt 2011

Ahojte!
Ja som rodila v Lv ale nepoznám ani jedného po mene,rodila som u takého brčkavého tmavovlasého s fúzami,chudého a bol veľmi milý a zlatý zakaždým sa ma pítal ako sa máme ja aj malý,keď ma stretol na chodbe.Bola by som rada keby som vedela jeho meno,ďakujem! 😉 Nie je veľmi zhovorčivý ale dobrý ja som rodila z pondelka na utorok ráno.Potom som ho videla asi vo štvrtok.naposledy.

marcella5
16. okt 2011

@zora256 To bol Dr. Batovsky, velmi zlaty, mne robil sono, vsetko mi krasne povysvetloval, aj na vizitach sa najviac vypytoval, fakt mily doktor.

flo24
18. okt 2011

Ahoj te všetky buduce mamičky. Ja som rodila v Lv a bola som ceľmi spokojná rodil ma Mudr.Kopka velmi zlatý a dôsledný lekár🙂
Novorodenecké sestricky sú veéélmi zlate a ochotné a hlavne trpezlivé. Pre prvorodičky velka výhoda no samozrejme ako sa budeete správať vy tak sa budú správat aj oni k vám. Detská doktorka ja osobne som mala velmi Zlú skúsenost!!!
Gynekologia v pohode mala som nadstandartnú izbu- mala som súkromie.Nikto s tým nemal problém jediné tá stará harpia detská doktorka.
Určite pôjdem rodiť aj druhý krát do LV no velmi dúfam že už tam bude druhá detská doktorka. 😅

ktore
18. okt 2011

ahojte.doktori su tam vsetcia zlaty.ja som rodila pri zene.prisla som a odrodil ma ten kto mal prave sluzbu.ziadny lekar predsa nechce zle.mudr.zuscakova ma chodila pozerat aj po porode.bola mila.neviem ako je tam teraz,ale lekari su vsetcia fakt dobry a mili mlady.no ale tesila som sa ze som nerodila pri poliakovi lebo s nim som mala velmi zlu skusenost...

zora256
18. okt 2011

@marcella5 Ahoj!
ďakujem,pekne,áno bol veľmi milý 🙂 ?mala som fakt šťastie.

zora256
18. okt 2011

@flo24 Ahoj!
Neviem,či si čítala tunávraj lekári dali na gynde výpoveď a už nebude v Lv pôrodnica od 1.12.2011.Škoda,že?Aj ja by som druhý krát tam šla znova.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre