Pôrodnica v Leviciach. Máte skúsenosti?

nattie
22. jan 2008

Ahojte maminky a buduce maminky 😉
velmi by ma zaujimali vase osobne skusenosti - ci uz pozitivne alebo negativne ktore mate o tejto porodnici a tiez referencie z pocutia 😉

...nakolko sa mi termin porodu blizi a tuto porodnicu mam z domu najblizsie uvazujem, ze babatko prinesiem domov prave z Levic 😵

lowike
25. máj 2015

@sashka22 no a izby na šestonedelí majú vždy vedľa postele postieľku pre bábo (kde ti odporúčajú, aby si ho dávala, ale keď ho máš pri sebe na posteli, tak ti nikto nevynadá, len ťa upozornia, aby si dávala pozor, nech nespadne)

dkant74
27. máj 2015

@sashka22dúfam, že porodíš bez vyvolávačky, možno by si mala ešte počkať, keď sa samé bábo bude pýtať na svet.Prajem ti úspešný pôrod, keby bolo na mne určite si vyberiem pôrod doma, ako tu v nemocnici, ale je to aj o zodpovednosti ktorú berieš na seba, kdežto v nemocnici to posúvame na personál.Ja si pôjdem obehnúť Banskú Štiavnicu, a ešte Komárno, vraj sú tam veľmi prístupný, bonding je samozrejmý, len si musím ešte prediskutovať, čo všetko robia s dieťatkom po pôrode.Samoprisatie a meranie až po pár hodinách, no neviem kde mi to umožnia.Držím palce veľmooo. 🙂 🙂 🙂

sashka22
28. máj 2015

@lowike @dkant74 včera som porodila doma, bolo to neskutocne a krasne! Malička bude mat pěkně v Rodnom liste zápisné, že miesto narodenia:DOMA,to má tesi 🙂 Samozrejme mala som doprovod při porode-dulu a partnera, to bola velka pomoc. A ano,ako pises dkant74, je to o zodpovednosti, aj o info,ktore zbieras a pripravujes sa nato, teda ja hádám aj od 18stky som to chcela skusit presne takto,takze to nebolo rozhodnutie zo dna na den. Ale musím sa zasmiat nato, že už den před tym som bola rozhodnuta ist na ctg a utz do Levickej,aj v pripade podpisania dalsieho reverzu-comu som už ale velmi neverila,ze 8dni po TP by som sa odtial este dostala.. a od rána som citila,ze sa už nieco deje,tak som si dala nadcas, na druhý den ráno bola mala na svete :P Porodnica v BŠ už tusim nefunguje...

lowike
28. máj 2015

@sashka22 blahoželám 🙂

dkant74
28. máj 2015

Blahoželám a prajem vám všetko najlepšie a a krásny spoločný život..Je to presne tak ako ste si to priala a takto to je určite to najlepšie čo ste mohla dopriať sebe aj maličkej.Nádherné. 🙂 🙂 🙂

majorosovalucia
4. jún 2015

ahojte, viem,že toto je pre diskusie o porodnici,ale potrebujem sa opýtať resp. poradiť, neviete či Mudr. Braun berie nové pacientky? jedná sa o to,že trošku som komplikovanejší problem a moj lekár to necháva 2 roky na prírodu a nič, chodím do NR,ale chcem zmeniť gynekologa tu Lv mám to bližšie. Čítala som o ňom,že rieši sterilitu a pod. Začali sme chodiť do CAR,ale aj tak chcem zmeniť svojho gynekologa.Ďakujem.

dkant74
4. jún 2015

majorosovalucia Ahoj neviem či berie nové pacientky, ale najjednoduchšie bude spýtať sa osobne, alebo telefonicky, určite vás neodmietne.
Možno by som skúsila aj iné alternatívne spôsoby, ale vyšetrenie určite pomôže, aj keď vy ste už absolvovali toho dosť, myslím si..
No skúste držím palce.Doktor je Ok verím že pomôže.

lusettka007
23. júl 2015

ahojte mamicky mozno to bude zniet trosku (dost) divne ale prosim najde sa tu mamicka ktora rodila pri primarovi ci uz ako zaplatenom alebo nahodne? prosim vas velmi pekne mohli by ste mi napisat kazda jedna do spravy? prosim? a dolezitejsie tie ktore s nim mali zlu skusenost alebo sa nebodaj nieco stalo pri porode vasmu dietatku ja viem je to tazke preto chcem spravu a nie komentar v sprave vam bliezsie poviem preco po tom tak patram a mozno pomozem prave aj vam dakujem vam velmi pekne a dufam ze sa mi ozvete dakujem este raz. Uz konecne musi zaplatit za to co sposobil DAKUJEM

lusettka007
23. júl 2015

ahojte mamicky mozno to bude zniet trosku (dost) divne ale prosim najde sa tu mamicka ktora rodila pri primarovi ci uz ako zaplatenom alebo nahodne? prosim vas velmi pekne mohli by ste mi napisat kazda jedna do spravy? prosim? a dolezitejsie tie ktore s nim mali zlu skusenost alebo sa nebodaj nieco stalo pri porode vasmu dietatku ja viem je to tazke preto chcem spravu a nie komentar v sprave vam bliezsie poviem preco po tom tak patram a mozno pomozem prave aj vam dakujem vam velmi pekne a dufam ze sa mi ozvete dakujem este raz. uz konecne musim zaplatit za to co sposobil ... DAKUJEM

lusettka007
23. júl 2015

ahojte mamicky mozno to bude zniet trosku (dost) divne ale prosim najde sa tu mamicka ktora rodila pri primarovi ci uz ako zaplatenom alebo nahodne? prosim vas velmi pekne mohli by ste mi napisat kazda jedna do spravy? prosim? a dolezitejsie tie ktore s nim mali zlu skusenost alebo sa nebodaj nieco stalo pri porode vasmu dietatku ja viem je to tazke preto chcem spravu a nie komentar v sprave vam bliezsie poviem preco po tom tak patram a mozno pomozem prave aj vam dakujem vam velmi pekne a dufam ze sa mi ozvete dakujem este raz... konecne musim zaplatit za to co sposobil ....DAKUJEM

lusettka007
23. júl 2015

ahojte mamicky mozno to bude zniet trosku (dost) divne ale prosim najde sa tu mamicka ktora rodila pri primarovi ci uz ako zaplatenom alebo nahodne? prosim vas velmi pekne mohli by ste mi napisat kazda jedna do spravy? prosim? a dolezitejsie tie ktore s nim mali zlu skusenost alebo sa nebodaj nieco stalo pri porode vasmu dietatku ja viem je to tazke preto chcem spravu a nie komentar v sprave vam bliezsie poviem preco po tom tak patram a mozno pomozem prave aj vam dakujem vam velmi pekne a dufam ze sa mi ozvete dakujem este raz ... konecne musi zaplatit za to co sposobil .....DAKUJEM

lusettka007
23. júl 2015

ahojte mamicky mozno to bude zniet trosku (dost) divne ale prosim najde sa tu mamicka ktora rodila pri primarovi ci uz ako zaplatenom alebo nahodne? prosim vas velmi pekne mohli by ste mi napisat kazda jedna do spravy? prosim? a dolezitejsie tie ktore s nim mali zlu skusenost alebo sa nebodaj nieco stalo pri porode vasmu dietatku ja viem je to tazke preto chcem spravu a nie komentar v sprave vam bliezsie poviem preco po tom tak patram a mozno pomozem prave aj vam dakujem vam velmi pekne a dufam ze sa mi ozvete dakujem este raz .. konecne musi zaplatit za to co sposobil ... DAKUJEM

monaqua777
11. aug 2015

Ja som rodila pri dr.Kopkovi. ale keby niet sestricky Bohumilky asi doteraz tam som 🙂

ana28
30. aug 2015

Ja som rodila s primarom a bola som spokojna, bolo to pred 15 rokmi, aj keby som chcela, nemam na neho co povedat, chodil sa na mna pozriet aj po porode, pytal sa na to, ci mam mlieko, ci nie je s niecim problem...celkove sestricky na porod.sale super, ale na sestonedeli okrem 1 sestricky neviem, kto tam tie ostatne sestry prijal, uz aj vtedy to bola katastrofa. Je to skoda, ako tak citam, uroven sestonedelia kazi reklamu levickej porodnici...

koczka
16. okt 2015

ja som rodila v LV v septembri, pri primárovi, ktorého som si dopredu dohodla. bola som spokojná, prístup super - primár aj sestričky. ja som mala vážne komplikácie, keď mi praskla pri pôrode cieva a krvácala som do tkanív, vďaka primárovi som ešte stále tu 🙂 mala som aj nadštandard izbu. všetko OK, akurát tá strava je hrôza 🙂

dkant74
16. okt 2015

sashka22 AHoj aj ja som sa odhodlala porodiť doma, a tiež som rada, že som sa tak rozhodla, nebolo to ľahké rozhodnutie, zvážiť či sa niečo nestane, no teraz neľutujem a viem ,že aj moje dieťa ma viedlo touto cestou.Dovolila som mu aby sa narodilo tak ako chcelo a viem že mu to pomôže v budúcnosti.A ja môžem v kľude zostarnúť sním.

sashka22
18. okt 2015

dkant74 tak to sa tesim s tebou a s babom,ze sa to tiez podařilo 🙂 sme rarity,mozno o tebe v okolí lv este budem pocut 🙂

dkant74
19. okt 2015

Ano sme rarity, a pevne verím že nás bude aj viac,a možno sa niekedy aj stretneme.

sashka22
20. okt 2015

@dkant74 urobime workshop 🙂 vas příběh si ráda niekde precitam,ale pocut ho osobne,moze byt tiez super :P potom neskor mozme nieco spáchat, ked vam malicke podrastie.

sofiadurovic
12. nov 2015

ahojte mamičky je to už síce pol roka dozadu čo som rodila za asistencii porodnej asistentky Bohumila Szpisjákova a pani ošetrovatelka Maria Boboková týmto dvom dámam chcem touto cestou velmi pekne podakovať porôd bol ovela lahší príjemnejší keby sa mám ešte raz rozhodnúť určite by som chcela rodiť v Lv a aj napriek tomu že bývam v Kolarove nikdy by som nemenila gynekologa mudr,Braun a ani porodnicu ešte raz dakujem a dufam že to budúcim mamičkám pomože pri rozhodovaní 🙂 🙂 🙂

monaqua777
14. nov 2015

@sofiadurovic ta sestricka Bohumilka by uz asi mala dostat neejake ocenenie. Ako citam , pomohla hrozne vela zenam 🙂

sofiadurovic
15. nov 2015

@monaqua777 to určite áno ja som prvú rodila v inej pôrodnici a tam to bolo iné nehovorím že zlé nakolko niesom lekárka neviem to posúdiť či by to trvalo menej aj ked si myslím že áno ale v Lv sa mi fakt rodilo dobre za dve a pol hodiny bolo po všetkom výborne ma mudr Braun zašil nebolelo to no proste nato ako ma odhovárali ja som bola velmi spokojná a určite by som tam išla ešte raz a prístup pani sestričky bol na jednotku ona je poklad 🙂 🙂

simi22
30. nov 2015

Aj mne bola pri druhom pôrode sestrička Bohumila, bola milá, ale prekážalo mi, že mi hrozne veľa rozprávala, počas kontrakcií aj mimo nich, proste neustále a nemala som čas si ani oddýchnuť, bola by som privítala trochu pokoja, no a druhá vec čo mi vadila bolo, že ma strašne často a dlho vyšetrovala, akoby si nebola istá. Pri prvom pôrode ma sestrička vyšetrovala kratšie a šetrnejšie, nešpárala sa toľko vo mne...

mimzy123
19. dec 2015

ahojte, je tu nejaka mamicka, ktora rodila v tejto porodnici normalne po predchadzajucom cisarskom reze. Ja to mam tak, ze prvy krat som rodila normalne a druhy krat bol cisarsky, lebo bol KP, cize otoceny opacne. Predtym som rodila v NR, ale pocisarskom tam robia automaticky dalsi cisarsky.

koczka
19. dec 2015

moja kamarátka v LV rodila normálne po predchádzajúcom cisárskom...ale myslím, že to dopredu musíš ísť prediskutovať s primárom. ak nie sú komplikácie a nebudeš prenášať, tak ti to dovolia.

veronikazm
3. mar 2016

Ahojte, chcela by som sa opýtať aké sú pôrodné asistentky v LV? Sú OK? alebo naopak ? aké su vaše skúsenosti s nimi? ktorá je super a ktorá naopak nie?? Ďakujem za odpovede, dufam že sa nájde nietko kto napíše svoju skúsenosť 😉

polar
3. mar 2016

@veronikazm s pôrodnými mám veľmi dobré skúsenosti...ja som tam ležala dlho, bola som komplikovaný prípad a vystriedali sa pri mne všetky zmeny a ja nemôžem ani na jednu povedať krivé slovo 😉, čiže za mňa super 🙂

sofiadurovic
3. mar 2016

tiež som rodila pred 9 mesiacmi a bola som velmi spokojná je tam v podstate dosť mladý personál a sú velmi zlatý tieš som sa nestretla s nikým zlým 🙂 🙂 🙂

simi22
15. mar 2016

Ahoj, na pôrodnej sále sú skvelé pôrodné asistentky, samozrejme, záleží to aj od dennej a hlavne nočnej hodiny, jedna stará je niekedy nepríjemná, nedovolí ti robiť nič, čo chceš ty, núti ťa robiť len to, čo si ona predstavuje, ale s ostatnými sa dá dohodnúť a sú veľmi milé...Tak držím palce

bullinka
15. mar 2016

@veronikazm za mna super, zo zaciatku sa mi zdala prisna a nepristupna, no ako pokracoval porod bolo to coraz lepsie. A pri porode bola uplne ze super. Stretli sme sa aj po porode, trosku sme pokecali na chodbe. Bohuzia, neviem jej meno. To bolo pred dvoma rokmi a ja na tu zenu stale rada spominam.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre