Pôrodnica v Leviciach. Máte skúsenosti?

nattie
22. jan 2008

Ahojte maminky a buduce maminky 😉
velmi by ma zaujimali vase osobne skusenosti - ci uz pozitivne alebo negativne ktore mate o tejto porodnici a tiez referencie z pocutia 😉

...nakolko sa mi termin porodu blizi a tuto porodnicu mam z domu najblizsie uvazujem, ze babatko prinesiem domov prave z Levic 😵

espanka
29. sep 2014

Ahojte.najde sa tu niekto, kto rodil v tejto nemocnici nedavno a napisal by sem ako to tam chodi? Nikde neviem najst aktualne recenzie 😕

lowike
30. sep 2014

@espanka pozri skupinu Pôrodnica Levice - tam je toho dosť

amy25
14. okt 2014

Ahojte, chcem sa spýtať či neviete niektorá o nejakom cvičení pre tehotné v Leviciach. Na nete som nič nenašla. Nejaké iné cvičenie ako to čo je na poliklinike, čo robí pani Fábryová.
Fitlopty, joga, ... čokolvek.

zuzkaa8855
28. okt 2014

Ahojte chodi niektora z vas ku dr.durovskej?kolko stoji folikumetria? A ci svami riesila a pomohla ked sa vam nedarilo otehotniet? Dakujem.

zuzkaa8855
28. okt 2014

@amy25 medulienka a potom pise sa aj v porodnica levice v skupine co cvicenie prebieha v nemocnici skus tam kuk.videla som to na 99% 🙂

dadush
28. okt 2014

Ahojte, chcem sa vas spytat, ci nemate niekto skusenost so Zuzcakovou, ze ste od nej odisli a zmenili ste gynekologa?

rencia
28. okt 2014

@amy25 super je cvicenie pre tehulky v Medulienke - skus sa tam este pridat ak sa da - odporucam

amy25
29. okt 2014

@rencia dakujem skusim.

kryptonka
12. nov 2014

Zdravim...ja som rodila v levickej porodnici pred 4 rokmi a bola som velmi spokojna...rodila som s porodnymi asistentkami dr. sa len telefonicky informoval...najprv sa mi to zdalo cudne ale nakoniec som bola spokojna lebo sestricky to zvladli uzasne..mala som aj nastrih ale vobec som necitila a zasivala ma mlada zlata doktorka...mam len dobre skusenosti a coskoro ma to caka znova a vobec nemam strach...som zdravotna sestra a viem sa vcitit aj do koze personalu ale myslim ze v leviciach je to celkom ok...akurat by som bola rada keby som dostala nadstandard...som skor za sukromie...ale vcelku hodnotim levicku porodnicu na lepsi priemer...🙂

kryptonka
19. nov 2014

ahojky..Neviete niekto ako je to s tymi nadstardardnymi izbami na gyn.-por. odd.? dik.

zienka101
30. nov 2014

Nadštandardné izby sú 2 na šesto a 2 na rizikovom. Veľmi dopredu sa objednať nedajú, ale skús hneď pri prijatí na oddelenie. Väčšinou sú aj tak vyhradené len pre pacientky primára alebo Brauna. Na ostatné pacientky zvýši len vtedy, keď tam náhodou nemajú svoje pacientky.

amy25
17. dec 2014

Ahojte. Neviete ako je levická pôrodnica vybavená pre predčasne narodené alebo menšie bábätká? kedže čakám dvojičky je pravdepodobné že budú menšie a pôjdu skôr.

zora256
3. feb 2015

@amy25 Ahoj!Moja známa keď rodila v LV jedna rodila dvojky v 33tt hneď ju prevážali do BB nenechali ju porodiť v LV nemajú dosť inkubátorov.A pre predčasne narodené je aj v NZ oddelenie a asi aj v Nitre.

amy25
3. feb 2015

@zora256 to ju v kontrakciách prevážali?A až do BB? Tomuto by som sapresne chcela vyhnúť. A tiež tomu, že budem rodiť v lv a bábätká prevezú inam a ja s nimi nebudem.

zora256
3. feb 2015

@amy25 Ahoj.Preto som Ti napísala,aby si sa potom radšej LV vyhla ak si rodila predčasne.

danica777
6. feb 2015

@sny Prosím Vás a sono prsníkov koľko u nej stojí, keď som jej pacientka? Ďakujem pekne

sny
6. feb 2015

Juj,tak to uz neviem,uz 3roky nie som jej pacientka,vtedy to este nerobila...

tinka1661
18. apr 2015

Ahojte baby 🙂 mám otazocku.. Je pravda že v LV je ako keby rutina pri porode nastrihnutie???

dkant74
25. apr 2015

Ano je, robia to automaticky.Musíš si požiadať ,aby ti to neurobili, aj keď je to dosť nemožné, keďže sa rodí v ľahu s zavesenými nohami na podperách.

monci8888
19. máj 2015

Teda ja som tam rodila pred skoro 4rokmi,ale dnes som Si veru aj riadne poplakala,co som sama Na seba nahnevana,ze som tam neni aj teraz pri druhom...sestricky,lekari,vsetci hrozne zlati,prisaham,ze vdaka nim som z prveho porodu mala totalne krasny zazitok,pocit absolutneho bezpecia a dovery.nemusela som rodit v lahu,skor som bola v takom takmer sede a nastrih mi nerobili.mala som zaplatenu nadstandardku,ale prvu noc som stravila Na normal izbe bo nadstandard nebol volny,ale naozaj personal velmi super,profesionalny a velmi ludsky.keby mam sancu idem tam hned teraz opat rodit 🙂

sashka22
23. máj 2015

Na základe vašich recenzii som usudila,ze Levicka porodnica z okolitych(NZ,NR,KN) dopadla najlepšie a kedze som po termine, šla som sa tam ukazat...Sestřička na přijme velmi mila pani, ludska, to spraví dojem...ale dalej, az mám chuť zaplakat! Na pasoch mi sestra tak "pomiesila" brucho,ze dva dni som mala este modriny!a vysetrenie zdola od lekarky?? Ta hyena má ani neinformovala,ze mi ide vykonat Hamiltonov hmat, a draha,este aj bez gelu... myslela som,ze zosaliem od bolesti! To je ich riesenie,ked hned od zaciatku hovorim,ze si to zelam co najprirodzenejsie! Reverz podpisany, a hurá na slobodu, kde sa ludia spravaju ako k ludom.

dkant74
25. máj 2015

sashka22 , taktiež zdieľam tvoj názor, hľadám pôrodnicu, kde môžem rodiť ako človek.Keď budem mať niečo konkrétne napíšem. 😉 🙂

esterienka
25. máj 2015

Rodila som tam pred osmymi rokmi,veeeelmi som bola spokojna,ako prvorodicka som vobec nevedela co ma caka a ked som tam prisla zlaty doktor,za pol hodinku ma odrodil. Nebojte sa,zvladnete,vsade je nieco dobre a nieco nie.. prajem vela sil.

lowike
25. máj 2015

@sashka22 to ma mrzí, že to takto dopadlo, ja a mnohé ďalšie ženy máme s LV pôrodnicou len dobré skúsenosti.... - dúfam, že porodíš bez ďalších problémov tak, ako si praješ.

sashka22
25. máj 2015

@dkant74 ja mám dulu domov zajednanu už takmer od zaciatku tehu, len malej sa nějak stále nechce von(6dni po TP), zatial sice vsetko v poriadku-pohyby citim,klop klop, len zas nějak extra to nechcem natahovat, pre vnutorny pokoj a zatial sa teda vobec necitim,ze by som mala rodit... ak stihneš, skus sa ozvat co si našla, ak nie, budem sa musiet zmierit,ze mi do toho zasiahnu radikalne.

sashka22
25. máj 2015

@lowike dakujem za prianie 🙂

lowike
25. máj 2015

@sashka22 a ten ricinový nápoj si skúšala? ja som sa naň chystala pri druhom pôrode, ale nakoniec nebolo treba (obidve dcérky boli 40+5)

sashka22
25. máj 2015

@lowike praveze nic dobře som nato necitala, ale alchemilka na dennom poriadku...prosim ta, ako to bolo tam s babom po porode? svokra tvrdi,ze jej tam babo doniesli na izbu a mala ho stále při sebe,len ja som na prvykrat taku izbicku schytala,ze si neviem predstavit, ako by sa tam este nieco zmestilo, som chodila sfuknuta okolo posteli,aby som sa vobec ja vosla.

lowike
25. máj 2015

@sashka22 štandardne sa to rieši tak, že ti bábo odvážia, odmerajú, umyjú, oblečú, dajú dp zavinovačklu a položia do postieľky vedľa teba na 2 hod. po pôrode, potom ťa prevezú na izbu a bábo na novorodeneckú izbu na ďalšie 3 hodiny a potom ti ho donesú a už ho máš stále pri sebe a berú ho preč na vyšetrenia - toto je rutina, štandard, ale v prípade, že sa cítiš dobre a máš iné požiadavky, dá sa dohodnúť aj na inom postupe - myslím, že ak máš doprovod so sebou, čo ťa bude strážiť umožnia ti aj úplný 2-hodinový bonding telo-na -telo a bábo prikryjú uterákom (mne umožnili chvíľu, ale nemala som doprovod, tak potom už museli malú obliecť a dať do postieľky vedľa mňa, keď sestra odchádzala na oddelenie), ďalej som si presadila aj, že budem mať bábo pri sebe stále - aj tie ďalšie 3 hodiny čo býva na novorodeneckom a aj som ho doprevádzala na všetky vyšetrenia aj mimo oddelenia, ale všetko je to o dialógu a na akých ľudí natrafíš ....

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre