Pôrodnica v Leviciach. Máte skúsenosti?

nattie
22. jan 2008

Ahojte maminky a buduce maminky 😉
velmi by ma zaujimali vase osobne skusenosti - ci uz pozitivne alebo negativne ktore mate o tejto porodnici a tiez referencie z pocutia 😉

...nakolko sa mi termin porodu blizi a tuto porodnicu mam z domu najblizsie uvazujem, ze babatko prinesiem domov prave z Levic 😵

spevacka
6. dec 2009

ja by som sa tiež chcela zastať detských sestier v LV, boli sme tam v júli a bola som veeeeľmi spokojná, aj keď som nič nechcela, prišli sa na izbu opýtať, či nepotrebujeme niečo, či nemáme problémy s kojením a tak...jedna sestrička mi veľmi pomohla aj s ranou po porode, mala som to dosť bolestivé a dr. Poliak, že to je v norme 😝 ale večer keď prišla sestrička, pozrela sa mi na to a že je to dosť opuchnuté a hne´d mi priniesla ľadový obklad, veľmi pomohol. Čo sa týka detskej dr., tú ohovárali viaceré aj z môjho okolia, je naozja dosť "odľud" no ale čo, nie všetci sme ideálni 😀 Nespomínate tu MUDr.Ďurovskú, ja som pri nej rodila a bola veľmi príjemná a aj vďaka nej mám na druhý pôrod oveľa lepšie spomienky ako na prvý. (ten bol v B.Štiavnici a nekonečne sa vliekol, takže som bola hrozne unavená).

mirip
6. dec 2009

spevacka, ja som MUDr. Durovskú spomínala a bola dosť drsná voči mne si pozri pár príspevkov dozadu a odišla som od nej k Dr. Braunovi, chvalabohu, u nej som dva roky len strácala čas a kebya som u nej ostala tak nemám pri mojich problémoch deti nikdy alen Dr. Braunovi vdačím za náš malý poklad, ktorý je momentálne dosť nervozny a urevaný sme boli propichovať ušká a akosi sa ešze z toho strachu nedostala

spevacka
7. dec 2009

mirip, no vidíš, koľko ľudí, toľko názorov. Neviem si Ďurovskú ani predstaviť drsnú...aj viaceré moje známe k nej chodia a nepočula som na ňu ešte negatívne hodnotenie. No ale tak som rada, že aj u vás zasvietilo "slniečko". Hej, dr.Brauna veľmi chvália, ja si ho pamätám ešte keď začínal. 😵

mirip
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
mirip
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
lulu19
8. dec 2009

ahojte baby chcem sa opytat ci ma niektora z vas skusenosti s gynekologickou nichtovou ¨dakjem

vargovka
9. dec 2009

ahoj lulu. ja az taku velku skusenost z dr.nichtovov nemam, ale bola som tam raz alebo dvakrat ked sa delila z mojou doktorkov o ambulanciu a parkrat ma aj vysetrovala,ale pravdu povediac zdala sa mi dost prispata.odbornicka neviem aka je.

vierka87
14. dec 2009

Ahojte ja chodim k Durovskej neceli rok.V celku som spokojna je ku mne mila a tiez som na nu nepocula nic zle.Akurat ma trosku drsnejsie prehliadky ale to je asi len moj dojem lebo pred nou som mala toho naj naj lekara z komarna Hegedusa a asi ma rozcicikal svojim ludskym a starostlivim pristupom.A pani Durovska je velmi komunikatyvna a da sa snou aj dohodnut a porozpravat.Som spokojna... 🙂 Levicka porodnica je na nic...starostlivost na bode mrazu... 😖

eviiik
17. dec 2009

ahojte
to by som nepovedala, ze lv porodnica je na nic, ja som bola spokojna, co sa tyka gynekologickeho hladiska, horsie to bolo s pediatriou 😖 starostlivost a podpora dojcenia na bode mrazu ☹ len reci, ze treba dojcit, ale pomoc veskera zadna, a prvorodicka by ju uvitala

iwonka
28. dec 2009

ja som na lv porodnicu pocula tiez len zle..a chdilid ste niekto na kurzy pred porodom?????

vargovka
29. dec 2009

iwonka rodila si už v lv porodnici?

iwonka
29. dec 2009

este nie cakam prve mimino.. 🙂

gastya
29. dec 2009

ahoj ja som rodila v leviciach pred 5 rokmi.lezala som na gynekologii mesiac pred porodom koli tlaku a keby sa nasi neporozpravali s p.primarom tak som tehotna dodnes maleho som porodila akutnym cisarskym na poslednu chvilu nastastie bolo vsetko v poriadku.za operaciu ich chvalim odviedli peknu pracu nemala som bolesti,jazvu ani nevidiet ale personal nebol ani extra mily ani extra zly.

gastya
29. dec 2009

este som zabudla ,ze zajtra ma caka dalsi cisarsky mam sa hlasit v nemocnici o 8:00 rano.bude to ale v anglicku tak som zvedava.drzte palce dievcata.

skizuzu
29. dec 2009

ja som v LV rodila v marci 2009, boli sme naprosto spokojni, nemozem povedat ani jedno spatne slovo ci uz na doktorov, porodne asistentky,alebo trebars personal na sestonedeli. 😎
Maju toho opravdu dost, ved im tam nechodia len levicanky, ale aj nova bana, moravce, zeliezovce, pomaly cele okolie. Sestry na sestonedeli stale riesili kde daju rodicky, kvoli nedostatku miesta. Castokrat ich museli dat dole na gyndu ked uz nebolo kde. Je smutne, ze niekto si myli porodnidnicu s pat hviezdickovym hotelom, a potom ich tu ohovara. ☹ Ja som dokonca podla precitanych nazorov nadobudla zly nazor o Mudr. Poliakovi, ale hned som ho zmenila ked som ho tam videla, je to jeden zlaty clovek.

Neonatologicka je trosku svojska povaha, ked mi vletela do izby nevedela som ci je to upratovacka alebo doktorka,boli sme dole na gynde na hotelovke a tam vsetci doktori klopaju ci mozu ist do vnutra. Zrazu sa len rozleteli dvere, madam vosla do vnutra samozrejme bez pozdravu, nieco zahundrala sestricke a bez pozdravu odisla. Sestricky nam vzdy povedali kde malu beru, takze sa nemozem stazovat na neinformovanost, a takisto sa chodili pytat ci nieco nepotrebujeme.

iwonka
30. dec 2009

no ved nechcela by som ist z levic prec ale asi by som chcela svojho lekara pri porod...ale tak to mam daleko zachvylku mam za sebou polovicku...
gastya:drzim palceky aby vsetko :dobre dopadlo🙂)))))))potom daj vediet ze ako to vyslo

mirip
30. dec 2009

iwonka a koho máš lekára?

iwonka
30. dec 2009

mirip mam swaiera....
🙂

iwonka
30. dec 2009

jaj skoda ze nas sem chodi tak malo.....

mirip
30. dec 2009

tak ten neviem či zvykne slúžiť ja mám Brauna tak to je jasné ordinuje rovno na oddelení a je zástupca prímára,iwionka chodí nás sem viac ale inam do fóra regiony a téma okres Levice tam nás je viac, klikni k nám 😵

iwonka
31. dec 2009

ahojky..skusala som tak kliknut,ale stale mi napise ze je tema uzamknuta ☹ ☹

mirip
31. dec 2009

ale nie je ked ideš na hlavnú stránku máš tu fora - snažilky, tehulky, porod tu sme teraz, potom je battolatá atd. a ked klikneš na regiony a tam vyhladáš tému okres levice 2 tam sme 😉

beteva
2. jan 2010

ahojte baby, chcela som sa spytat ci neviete nieco o nemocnici teraz ako to tam funguje. Nie som z lv, ale planovala som, ze tam pojdem v maji rodit. Ale neviem ked teraz stale pocuvam o problemoch a zatvarani. Neviem ci to tam vobec este funguje, lebo od 1.marca by asi nemalo..a neviete ci funguje to 3D/4D sono? ked je to v budove nemocnice? dakujem..

mirip
2. jan 2010

nemocnica funguje normálne prčo by nemala to o zatvorení sú len fámy a 3D_4D nie je v areali nemocnice aspon čo ja viem je tam len velký ultrazvuk a čo som počula tak 4D má Dr. Nuebauer či ako sa to píše ale kde má ordináciu netuším viem len že ši občas v nemocnici odkrúca službu

vargovka
2. jan 2010

Dr.Noubauer ma ordinaciu na poliklinike. Je to vraj dobry doktor.

vargovka
2. jan 2010

Baby chcela som sa spitat ci niektora nema skusenost s tym ze jej nasli po kyrete nador na maternici. nemusi byt osobna skusenost,mozno nejaku taku poznate co jej to nasli. Alebo nejaku stranku kde sa o tom docitam. Dakujem.

segricka
2. jan 2010

dr. neubauer ordinuje v poliklinike v areáli nemocnice a je super. v poho sa s ním dohodneš aj na večer alebo víkend podľa potreby 😉

beteva
6. jan 2010

dakujem, ze ste napisali. hlavne o tej nemocnici ma to potesilo, chcela by som tam ist rodit. Akurat neviem, ci si dohodnut nejakeho lekara alebo vsetci su tam dobri. Nemate nejake osobne skusenosti? dakujem

segricka
6. jan 2010

ahoj beteva.
neviem, kedy mas termin, ale z levickou nemocnicou - a predpokladam, ze sa to tyka aj porodnice - to nevyzera velmi dobre. uz zase strasia, ze ju zatvoria, lebo nemaju z coho zaplatit fakturu za plyn. no a uprostred zimy bez kurenia mozu asi tazko fungovat.
vsetkym mamickam, ktore sa chystaju v blizkej buducnosti rodit v LV, aby sa poobzerali aj po inych moznostiach. 😖

sweetangel20
13. jan 2010

ahojte, ja by som už do LV nešla, ani keby mi mali zaplatiť. pôrod super, ženské sestričky tiež úžasné, ale na tie detské, konkrétne dve z nich, neviem nájsť jedno pekné slovo.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre