Pôrodnica v Leviciach. Máte skúsenosti?

nattie
22. jan 2008

Ahojte maminky a buduce maminky 😉
velmi by ma zaujimali vase osobne skusenosti - ci uz pozitivne alebo negativne ktore mate o tejto porodnici a tiez referencie z pocutia 😉

...nakolko sa mi termin porodu blizi a tuto porodnicu mam z domu najblizsie uvazujem, ze babatko prinesiem domov prave z Levic 😵

zora256
18. okt 2013

@vladkaluckalukas Ahoj!Ja som nechodila knim do proadne vôbec,ja sm tam prišla z papierom rovno dolekára kde chodím,kvôli prenášaniu a hneď ma prijali,vyšetrili dali tabletky na dozretie pôrodných ciet a vnoci som začala rodiť 🙂

vladkaluckalukas
18. okt 2013

Pri druhom to aj u mna tak bolo, ale teraz tam budem chodit od 36 tt a preto ma to zaujima.

martinap2007
21. okt 2013

Ahojte baby, prosím vás aká je MUDr. Klaudia Zuzčáková?? dakujem 🙂

vladkaluckalukas
21. okt 2013

Halooooo, kocky....prosim, aky je ten postup? Kam treba ist v tom 36tt?
Dakujem

simi22
21. okt 2013

@vladkaluckalukas Normálne chod do poradne k svojmu gynekologovi a ked to na teba príde, tak prídeš do pôrodnice. Alebo ak si chceš zajednať nejakého lekára k pôrodu, tak je to dobré urobiť aj v tom 36. t.t. a k nemu potom budes chodiť až do pôrodu. Ale vyber si správne. Niekoho so skúsenosťami, kto veľa robí na oddelení a nie na ambulancii.

vladkaluckalukas
22. okt 2013

@simi22 dakujem, potrebujem tam chodit, hlavne aby vedeli o mojom zdravotnom stave, a ktory je tam asi najlepsi? Rodila som pri Braunovi, a asi uz nechcem......ostatnych nepoznam.

zuzik83
22. okt 2013

@vladkaluckalukas Ahoj ja by som odporučila primára Mančíka,ja som pri nom rodila v máji a bola som maximálne spokojná s prístupom aj s porodom.so všetkým.

vladkaluckalukas
22. okt 2013

@zuzik83 jej, dakujem a mala si ho zajednaneho? Chodila si posledny mesiac k nemu do poradne?

isabellaa
23. okt 2013

@vladkaluckalukas pri Braunovi uz preco nie?

vladkaluckalukas
23. okt 2013

@isabellaa lebo som nebola spokojna, prvu som rodila v BA, byvali sme tam na Kramaroch priDr. Jankovi...svetovy chlap, aktivne mipomahal, masiroval hradzu, povzbudzoval, ani neviem ako som porodila, druheho pri Braunovi, nastrih mi urobil mimo kontrakcie, co som myslela ze umriem a cely cas len stal a ruky mal v bok a komentoval ako zle tlacim, mozno mal iba blby den, alebo som mala velke ocakavania, ale v kazdom pripade teraz hladam ineho.

zuzik83
23. okt 2013

@vladkaluckalukas
@vladkaluckalukas ano chodila som k nemu asi od 37tyzdna a ked som uz mala termin dohodla som s nim den porodu a bolo.bol fakt profesional a to sitie tiez skoro bez bolesti a do 3dni som pekne sedela.

mirip
24. okt 2013

@vladkaluckalukas to mal asi fakt len bobý deň, ja som u neho rodila obe a maximálna spokojnosť a to som tam pri jednom trčala od rána do noci na porodnej a ani sa nepohol odtiaľ a čo sa týka nastrihutia tým je LV nemocnica známa nastrihávajú vždy a každý dr len ked si povieš že to vyslovene nechceš ale myslím že vždy je lepšie nastrihnúť ako nenastrignúť dotrhať sa oveľa viac a mať xy štichov

vladkaluckalukas
24. okt 2013

@mirip...tu nejde o nastrih ako taky, ja som za aby sa robil, ide o tom, ze ho ma urobit ked je vrchol kontrakcie, ked je to tkanivo uplne necitlive...a on si zarezal mimo kontrakcie a to ma stve.

mirip
24. okt 2013

@vladkaluckalukas to zarezal j mne pri prvom, ked kontrakcia končila a tiež som všetko cítila alepri prvom primne trčalod8rána do 23tej ked som konečne rodila,a keby nie jeho tak deti nemám dodnes, mne veľmi pomohol a som rada že som k nemu prešla aj ako ku gynekologovi 🙂

mirip
24. okt 2013

@vladkaluckalukas to máš tak darmo si aj zajednáš k porodu porodníka, aj oni sú len ludia a ozaj sa môže stať že má práve zlý deň 😒

simi22
25. okt 2013

ja by som ti odporučila dr. Bátovského. Je veľmi šikovný, pokojný, robí veľa na oddelení - veľa operuje, pri pôrodoch si ho chvália, vraj je mimoriadne zručný. Možno nie je taký "presladený" ako niektorí iní lekári, ale dá sa na neho spoľahnúť aj sa sním dohodnúť, keby si mala nejaké požiadavky ohľadom pôrodu. A navyše mu na pôrodnej sále robí aj manželka, takže to je ďalšie veľké plus. Ale je to na Tebe. Veľa šťastia pri pôrode. Daj vedieť, ako si dopadla.

barborapretorova
25. okt 2013

Ja som rodila u Kopka a max. spokojná, 🙂

vladkaluckalukas
26. okt 2013

@barborapretorova a toho som tusim zazila, to take mlade ucho mi prislo 😀....chvilu bol na sale a debataoval so mnou, taky spinavy blond? nizsi, nebol vystrihany ako napr. Braun a velmi mily.

barborapretorova
26. okt 2013

Ano, je to on, bol velmi mily aj napriek tomu že ma videľ prvýkrát, nastrich my spravil tak že som to ani necítiľa.

zuzuk22
6. nov 2013

@nattie a možem sa spýtať museli ste aj vopred zavolať ze chcete sa ísť pozrieť do porodnice ako to tam vyzera alebo stačí len dojst ?

zuzuk22
6. nov 2013

Ahojte chcem sa spýtať ked budem mat môj maly veľmi silnú žltačku tak mi ju odnesú do nr ??? Alebo nie lebo ja som rh negatív a priateľ rh pozitív dakujem

vladkaluckalukas
7. nov 2013

@zuzuk22 ahoj, ja som rh negativ a muz pozitiv, cakame tretie a ani jedno nemalo zltacku, tak sa dopredu neboj. A s tym zavolanim ani ja stale neviem ako urobim. Ci tam pojdem rovno alebo sa ohlasim, najradsej by som sa objednala presne na cas, lebo mam doma este maleho drobca, tak tiez stale rozmyslam.

zuzuk22
7. nov 2013

@vladkaluckalukas no ved to ani ja este neviem co spravím , ale priateľ tam chce ísť so mnou sa tam pozrieť tak uvidíme este 🙂 a dakujem 🙂

vladkaluckalukas
7. nov 2013

@zuzuk22 a kedy tam idete?

zuzuk22
7. nov 2013

No ved to ze este neviem . A neviem ci tam treba aj dopredu zavolať alebo nie

vladkaluckalukas
7. nov 2013

@zuzuk22 tak sme dva...ja som tam uz rodila, ale mala som gynekologa z LV a ten si ma nechal az do porodu, teraz mam ineho gynekologa a ten ma posiela od 36teho tt tam do poradne, aby sa so mnou zoznamili 😀
Ako ono je nemocka aj porodne saly v pohode...aj sestonedelie, bola som nadstandarde a rozhodne aj teraz chcem ist, jednu som musela spat v spolocnej izbe a teda som mala dost, bolo tam strasne vela zien z etnickej cernej mensiny a strasne cirkusy dorabali, no priserne mi isli na nervy. Ale musim povedat, ak by som bola prvorodicka, tak neviem co s malym, lebo na tej nadstandardke velmi malo sa niekto ukazal, co ale mne absolutne vyhovovalo. Inak personal mily, na porodnej sale sestry uplne uzasne. Lezala som aj na gynekologickom pred cca 4 rokmi v 28 tt kvoli zvracaniu, aj tam to bolo fajn.

zuzuk22
7. nov 2013

@vladkaluckalukas dakujem dobre sa to číta 🙂 no ved to ze keby som s niekym normálny na izbe tak super ale keby mám byt s niekym takým no ... Neviem si to predctavit .... A nevies náhodou keby idem najprv na normálnu izbu a niesom spokojna dá sa na druhy deň preložiť na tu nadštandardnú ,ale to by som asi len v prípade ze vy tam boli potmavsi.....

vladkaluckalukas
7. nov 2013

@zuzuk22 nuz to sa neda, ja som mala pri prichode hned rezervovanu, ale bola obsadena, tak ako sa uvolnila ma tam presunuli.

zuzuk22
8. nov 2013

No ved nejako uz len bude uvidíme 🙂

vladkaluckalukas
8. nov 2013

@zuzuk22 potom by si mi mohla napisat aky postup ste zvolili a ci bol spravny 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre