Pôrodnica v Levoči. Bol niekto alebo sa chystá?

miska11
13. feb 2007

ahojky je tu niekto kto bol alebo sa chystá rodit do levoče???

porodnicale
2. okt 2009

Ahojte mamičky 🙂 Chcem Vás informovať o novinkách v LE pôrodnici. Takže, čo Vám určite neuniklo, máme nového primára od 1.9.- dr. Smolka, a nových lekárov- dr.Haláka a dr. Dzurillu. Všetci sú z Prešova a sú naozaj skvelý. A to nielen po profesionálnej, ale aj po ľudskej stránke. Myslím, že Levoča s týmito lekármi naozaj vyhrala. Ďalej slúži ešte dr. Mlynarčík, externe dr. Lukáčová a dr. Gut a s príslužbami vypomáha dr. Adásek.
Poradňa pre tehotné je každý deň od 8-10:00 a každý deň je iný lekár, ktorého si môžete vybrať a k nemu pravidlene chodiť. Od 10:00 je gynekologická ambulancia.
Pon.- dr. Dzurilla
Ut.- dr.Pavlačík
Str.- Prim. dr. Smolko
Štv.- dr.Buffa
Pia.- dr. Halák
Ultrazvuk sa robí v pondelok a v stredu a robí ho dr. Tripšanská od 9:00 a v piatok dr. Halák.
V najbližšej dobe sa chystá prestavba oddelenia a s tým spojené skvalitnenie služieb pacientkám. Alternatívne druhy pôrodu zatiaľ nevedieme, mamička môže mať akurát blízku osobu pri pôrode za poplatok 16,60 eur a môže si vybrať aj nadštandardnú izbu za 10 eur/ deň. Rooming u nás nefunguje, ale nieje problém dostať k sebe bábätko kedykoľvek si to prajete a dovoľuje to jeho a Váš zdravotný stav. Personál je v tomto ústretový.
Personál na pôrodnici sa s časti zmenil, máme nové sestričky a uvítali by sme aj ďalšie, takže týmto by som aj chcela osloviť pôrodné asistentky, ktoré by mali záujem pracovať u nás...
Takže chcela by som aj týmto vyvrátiť všetky negatívne fámy o našom oddelení.

Zdravím Vás všetky a tešíme sa na Vás 😉

danka2612
3. okt 2009

ahojte ja som rodila v SNV a som spokojna.Po porode este na sale mi prisiel pan primar podat ruku, ze ako som ukazkovo porodila 4520g chlapceka. Mala som nadstardantnu izbu,ktoru by som nedostala keby som tam nemala znamu.Cize pozeraji aj inak na teba ked tam niekoho poznas,ale s personal z novorodeneckeho bohvie aky nebol ale teraz tam pracuje sestra,tak by bolo ok.Len sa odhodlat na druhe babetko.pekny den.

lv1
5. okt 2009

Ahojte, vcera som sa vratila z levočskej porodnice tak ak chcete nieco vediet staci sa opytat 🙂

ludmila1307
5. okt 2009

Ahoj Iv1 🙂 Tak ako to tam prebiehalo?? Ako si sa mala?? Ja chodim do poradne k novemu primarovi a som spokojna. Mam termin v polovici novembra, tak mam este trosku casu, ale v Levoci uz ostanem. Ty si pri kom rodila?? Mne je asi jedno, vraj to vsetko zalezi aj tak od sestriciek, ako som sa dopocula v poradni a tie vraj pomahaju, ze lekar pride az tesne pre porodom. 😉

sue250
5. okt 2009

ludmila a aky je primar? da sa s nim vyjst ja by som chcela cisarak ale neviem ako sa ho opytat, teraz som bola pri halakovi ale chcem ist teraz v stredu za primarom uz chcem rodit

ludmila1307
5. okt 2009

Ahoj sue250. Primar je velmi zlaty, pozdava sa mi. S tym cisarskym neviem ako, ved opytat sa ho mozes. Ja osobne by som cisarak nechcela, som za normalny porod, lebo som pocula, ze po cisaraku sa citi zena stokrat horsie ako po normalnom porode. Vtedy si sice bolesti vytrpis pred, ale pri cisaraku po porode, tak uz len preto by som ho nechcela. Chcem byt po porode cim skor ok, ze sa mozem starat o nase male mrna 🙂 a to po cisaraku asi nehrozi. Ale sama musis vediet, preco ho chces.

jana.bobkova
9. okt 2009

Ahoj hoci som rodila v LE v roku 2007 ešte pri dr.Pitoňakovi bola som ale v nemocnici už od 28týždna a som tam bola ako doma bolo tam veľmi dobre.Lekári super sestričky suprové a aj strava čo som bola milo prekvapená tiež super čo sa nedá povedať o pôrodnici v SNV bola som tam len 10dní na udžiavaní a hotove peklo katastrofa.Neviem ako je tam teraz keď je už nový primár ale sestra tam rodla v júli a bola tiež veľmi spokojná.Na 100% môžem povedať,že po druhé bábo si tiež pôjdem do Levoče

jana.bobkova
9. okt 2009

Pre doplnenie sestra rodila v Levoči na moje odporučanie
😎

lv1
13. okt 2009

no ale ta strava v LE nic moooc ...mozno by sa to dalo aj jest keby to nebolo vzdy take studene,a uznajte ze unavene mamicky po porode sa chcu urcite aj dobre napapat ale tam sa to nejak nedalo...takze zatial davam jedno minus za stravu inak vsetko ok 😉

sue250
13. okt 2009

lv ja ked som lezala v juni v le tak strava bola super praveze mne tam chutilo)

lv1
13. okt 2009

sue ...mhh tak neviem,teraz to nebolo nic moc ..ako dalo sa len mi vadilo ze to bolo vzdy vsetko studene

jakel
25. nov 2009

Ahojte, tak aj ja mam len dobre skusenosti s Le porodnicou.Rodila som tu 2 krat , prvy krat pred 3 rokmy este so starym personalom a pred rokom a pol uz s obmadzenym a mierne doplnenym, teraz nas to caka v marci.
Musim napisat, ze skutocne je tu pristup lekarov,sestriciek aj sanitarok velmi dobry a ludsky.
Sice tu nie je Rooming,ale z novorodeneckeho su velmi ustretove a donesu aj babo mimo,pokial ho chcete mat pri sebe a kojit, moja skusenost je take, ze su ochotne s vami spolupracovat a pomoct vam s kojenim, nestretla som sa ani raz z pohrdanim a bolo to pri druhom dietatku,ked sme mali problemy s kojenim a kludne by mohli povedat, ved je to prirodzene kojit a ste druhorodicka, mali by ste to vediet, nie, takyto pristup som nezazila, naopak, vzali ma k sebe na izbu novorodeniatok a pomahali my s kojenim.
Po odchode niektorych lekarov a setriciek sa mi zda pristup a organizacia celeho oddelenia velmi dobra a clovek sa tam citi ako clovek a nie ako na beziacom pase, kde o vas nik nezakopne.
Teraz som tam lezala asi pred mesiacom a pol na cerklaz a mozem povedat,ze pristup novych lekarov je dobry a aj strava mi vyhovovala, horsie to bolo pred troma rokmi,ked nam po porode dali pikantne jedlo a kelovy privarok, to som povazovala za zly zart, nepotrebujem sice restauracne stravovanie, ale to sa mi zda pri kojeni ako nepodareny vtip.

porodnicale,ake zmeny sa planuju?

antoniab
25. nov 2009

ahoj
tak aj ja pridam svoje hodnotenie 😉
sestricky ludske prijemne ustretove co viem ako k leziacej od mamicky co somnou bola na izbe tak viem ze aj pri porode uplne v pohode

lekari vsetci boli fajn ale najludskejsi premna bol dr.Pavlacik dr.Halak 🙂
jedine co by som lekarom vytkla je jednotnejsi nazor pretoze pre jedneho sme mali male brusko a male babo pre ineho sme boli v ramci normy ale tu by som objektivne musela zahrnut aj mojho gynekologa a midwife z anglicka 😀 😀

v porovnani zo zahranicim je strostlivost v levoci na 100percentnej urovni urcite by vsak potrebovala rekonstrukciu
hlavne mi vyhovovalo ze tam nebolo 30 ludi ale nejaka mala klinika
rooming este nejak zhodnotit nemozem zas mamicka sa po porode vyspi a zregeneruje ved to mimino bude potom aj tak stale privas 😉

co sa tika stravy bola fajn ale suhlasim druhe jedlo bolo povedcsine studene 😉 a este mi vadil aj neustali grahamovi rohlik lebo ja nelubim 😉

ingridv
25. nov 2009

Ahojte kočky, náhodou som klikla tieto príspevky a som dost prekvapena... Nevedela som, ze MUDr. Smolko a Dzuriila su uz v Levoči. Som Presovcanka a obidve deticky som si odrodila v presovskej "starej" porodnici pri Dr. Dzurillovi, kt. poznam aj osobne. Bola som velmi spokojna. Dr. Smolko je tiež vyborny odbornik. Myslim si, ze levocska porodnica dostala dobrych odborníkov. Ak niekedy este budem rodit, rozmyslam ci nenaklusem k Vam do Levoce. 🙂

monikapalo
6. jan 2010

Ahojte, som v 39 tt, som z PO a fakt vazne uvazujem nad porodom prave v LE porodnici a to koli kapacitam, ktore zial odisli z PO. Pocula som len sam chvaly na personal, ved z PO to nie je az tak daleko, takze uvidime, ako to vsetko dopadne, potom to budem odporucat dalej.

antoniab
19. jan 2010

ahojte

pridavam skusenost po porode rodila som cisarskym v plnej narkoze bola som velmi spokojna cisarak mi robil p.doktor Buffa s prisluziacim p.doktorom Adaskom
sestricky na porodnici velmi zlate a starostlive
sestricky na detskom tiez super malu mi ukazali hned ked som sa prebrala a potom este vecer druhy den som ju mala u seba pravidelne 😉
mam dobre skusenosti zo vsetkymi lekarmi starostlivost velmi dobra 😉

denisocka
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
denisocka
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
sue250
17. feb 2010

baby ja napisem len jedno na Levocu nedam dopustit, skvely personal, skvely lekari, mne bol pri porode dr.smolko super porod bol hladky po vyvolavacke za 2 hod mala bola na svete ak budem mat raz druhe tak urcite Levoca a kadzemu vrelo odporucam. Na porodnici sme boli 4 a 4 romky cize klud babo som mala kedy som chcela a mala som nadstandard izbu. Cize odporucam a keby som mala ohodnotit od 1-10 tak davam 10 nemam absolutne co vytknut, ked to porovnam z krompachami tak dostali by taku 2 😠 Ak vahate medzi SNV a Le chodte do Le pretoze SNV je plna a nestihaju a tym padom nestihaju sa ani venovat pacientkam tak ako maju.

susanita555
4. mar 2010

jej super tema aj ja idem rodit do levoce kedze mamka tam je vrchna sestra na porodnici
😎

sue250
6. mar 2010

vrchna sestra? nie je tam taka mladucka taka pekna? neviem ako sa vola z sp.podhradia?
ako vyzera tvoja mamka, musim pvoedat ze lekari skveli a setricke hrozne hrozne mile. patri im velka vdaka

denisocka
25. mar 2010

Mirka je už vrchna??? kurnik,tak taketo zmeny tam maju 😀

sue250
25. mar 2010

deni neviem ci je vrchna ale kamoska mi robi na chirurgii a ta mi povedala ze asi hej tak neviem) a inak deni ty cakas Tobiaska ja som chcela Tobiho ak by to bol chlapcek a ak bude druhy chlapcek bude Tobi)

denisocka
1. apr 2010

sue,tak mirka vrchna nieje 😀 dobre sa aspon na tom pobavila.
hej čakam Tobiho, maly ho tak vola a nechce ho dať premenovať 😀

sue250
5. apr 2010

ahoj deni hej kamoska co mala niekedy prisluzbu na gynde mi povedala ze nie je) ale sekla by mi tam. neviem nejako jej to pasovalo. Aspon tam omladzuje personal 😉 Ale bola velmi zlata.

susanita555
5. apr 2010

vrchna je pani Lazorova mirka je tam taka blondinka a ona veru vrchna nieje 🙂 je stanicna 😉

sue250
6. apr 2010

susi viem) uz som v obraze. 🙂

denisocka
6. apr 2010

😀

wampirik
13. apr 2010

ahojte baby, ja som v 30 tt, a rpzhodujem sa medzi PP a Le porodnicou....dajte tipy.eri

sue250
14. apr 2010

ked som ja bola v porodnici tak vela pacientiek bolo z popradu a kezmarku. Ale neviem ti napisat co je lepsie: 😉 viem ze Le je super. Je to mensie take rodinne PP je velka nemocnica a podla mna ked je naraz viac bab tak sa o teba moc nestaraju.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre