Pôrodnica v Levoči. Bol niekto alebo sa chystá?

miska11
13. feb 2007

ahojky je tu niekto kto bol alebo sa chystá rodit do levoče???

sue250
7. júl 2010

caute baby susanita ja stale neviem ktora je tvoja mamke) Koxinka lepsie si si nemohla vybrat moj pribeh som tu uz pisala ale v Levoci ma dali dokopy jediny strah som mala pred porodom lebo stary primar isiel na dovcu a prisiel novy a tak som sa spytala jeho a on suhlasil popisala sa o nom bohbieco na porodnici v presove ale ja len odporucam skvely pan skvely personal skvela nemocnica, susi to fakt sa preraba no mozno si trufnem na druhe)))
ja som mala nadstandard ale vraj sa objednava ale vtedy bol volny neviem ako sa da to objednat ked nikdy neviete termin porodu susi toto zisti do buducna mat nadstandard je skvela vec hlavne kvoli kupelni, susi a teraz takych izieb bude viac? dufam ze nazavedu rooming lebo toto mi vyhovovala najviac. ja som bola od stredy do nedele a paltila som necelych 50eur ale noc stala 300sk tak sa mi zda urcite nie 500 mozno teraz zdrazeju, koxi chcela som epidural stal 2400sk ale nemal mi kto pichnut lebo bola streda a boli vsetci na operackach ze vraj si to treba objednat ale ja som vystrenia mala tak nechapem ale zvladla som to inak ma od toho sestricky odhovarali aj primar mi povedal ze ma asteziol. skusky ale neodvazi sa to urobit ze nech sa nemam bat. a prezila som az na to tlacenie ked som uz nemala kontrakcie, a nakoniec boli pri porode obaja primari trapas. 😉

koxinka
7. júl 2010

@sue250 dakujem aj ja tvoj nazor ja tiez chcem nadst a roooming a minule som sa bavila zo Smolkom a on povedal ze po prerabke uz nebude problem z nicim 🙂 tak uvidime
tak to bude riadne blbe ked mi nebude mat kto napichnut EPI no ale musim hodit rec z dokim a prizvukovat mu aby na mna nezabudol a rezervoval mi nejakeho anest 😵
Dakujem babule za nazory 😵

sue250
7. júl 2010

koxi kamoska mi bola pri porode, ona robi na chirurgii a mala operaciu ale jej naj kamoska ju od epid,.odhovorila ze radsej nie, a zase druha kamoska rodial s epi zabudli jej ju dopichnut cize mala bolesti este sa lekarovi smykol skalpel a rozrezal jej zadok a maly ma 4,5kg a potom na to vsetko lezala 24h povedala ze nikdy viac bolo to sice v krompachoch ale teraz caka druhe a rodi vo Viedni. Neviem ci by som si uz teraz dala pichnut ja som zazila porod jedne v 6m ktory skoncil zle a dalsieho som sa zas bala, a nadavala som na tie hodiny v porodnici pritom som bola na 6prstov otvorena bez bolesti len prepichli vodu a dali vyvolavacku a slo to rychlo od pol dvanastej do pol tretej ale okolo druhej by som lekarov pozabijala najhorsie je ked pcha do teba ruku aby ti fakticky pomohol a to pocas kontrakcii))) ale ten vysledok stoji za to, pozeram ze si prvorodicka a mozno to bude pomalsie ale nikdy nevies....
susi tebe kto pichal epi?

koxinka
7. júl 2010

@sue250 to tak to musel byt uzasny zazitok 😖 a tym porodom
Keby som sa tak nebala tak by som nemala problem ale mam velmi nizky prach bolesti ale vad uvidime 😖
Ja stale hovorim ze vela zien to zvladlo tak aj ja musim byt silna a aj ked s bolestou ale predsa to musim dokazat ale treba byt sustradeny co ti hovoria lekary lebo v panike nic neporiesis 😎
Tak uvidime budem sa uplne spoliehat na Dr Smolka lebo mu velmi doverujem a myslim ze on usudi ze co je pre mna najlepsie lebo este k tomu som uplne utlucka v bokoch

sue250
7. júl 2010

aha tak to je ine ak si utla v bokoch tak to by si mala radsej ist na cisarak, aj ja mam uzky prach bolesti to co som uz ja prezila................ ja som musela 9m lezat niekedy som bola aj ja chudunka a teraz som slon nemozem to zhodit) drzim palce ak sa rozhodnem este pre jedno babo tak urcite v Levoci. Ty si Presovcanka?

koxinka
7. júl 2010

@sue250 no niesom priamo z presova ale da sa to tak povedat ze som v PO stale
A ty si odkial?

sue250
7. júl 2010

ja som do krompach ale byvam v SNV. Ja som tiez rodila v oktobri, a ked chodis do poradne chodis do Le? Lebo ked sa preraba tak kde sa ordinuje?Potrebujem ist na kontrolu.

sue250
7. júl 2010

od Krompach)))

koxinka
7. júl 2010

@sue250 nie on ma svoju ambulanciu aj v PO na sidlisku3 robi kazdy piatok a treba sa objednat ale teraz ma 2 tyzdne dovolenku ja chodim tak k nemu a som max spokojna akurat ze ma stale vela pacientiek ☹

tina1311
15. júl 2010

caute! tak ja mam asi najcerstvejsie info kedze som rodila 6.7. no v prvom rade odporucam porodnicu v le ale mna v sobotu prepustali a v piatok sme sa stahovali lebo tam vsetko prerabaju takze momentalne by som nesla rodit do le lebo oddelenie je teraz na krcnom a je v dost zlom stave asi take dva mesiace to bude trvat ale lekari a sestricky no naozaj velmi mili...

susanita555
20. júl 2010

@sue250 tak pridavam foto mojej mamulky

susanita555
20. júl 2010

@sue250 nestras tu prvorodicku nie u kazdeho je to take zle 😀 😀 😀 😀

susanita555
20. júl 2010

@simusska a ak sa smiem spytat co si lutovala edu? ved nie kazdemu zaberie ja som bola napichnuta tiez a nezabrala to lekar neovplyvni nie kazdemu zaberie

susanita555
20. júl 2010

@koxinka ahoj koxinka myslela som na teba ako sa mate? dufam,ze ste obaja ok 😉

sue250
20. júl 2010

susi tak tvoja mamka tam vtedy nebola ked som ja rodila, 😉

sue250
20. júl 2010

inac susi kolko mas rokov lebo tvoja mamina je mllllllllaaaaaaaaaaadunka. ju by som si urcite pamatala 😉

koxinka
20. júl 2010

@susanita555 ahojko mame sa celkom fajn len uz tazko nam je troska ale da sa zvladnut 😉
Potvrdzujem ze tvoju mamcu poznam aj ked nie velmi osobne ale ako cloveka ktoreho som par krat videla je to ona 😉

denisocka
20. júl 2010

no som zvedava aky natresk bude v SNV ked to na mna príde,tiež mohli počkať s tou prerabkou 🙄

koxinka
20. júl 2010

ja som rada ze prerabaju aspon pridem do novuckeho
ale no je to smutne pre vas kocky ktore rodite teraz aj moja koleginka musela preto ist do Po aj ked nebola velmi nadsena ☹

susanita555
21. júl 2010

@sue250 mam 25 mamka je kocka 😉 (na svoj vek)

susanita555
21. júl 2010

@koxinka to je super ze sa mate fajn inak nezavidim tehulkam teraz v takom teple ufff
kamoska je v siedmom mesiaci a ma take opuchnute clenky ,ze horor chudinka ☹

koxinka
21. júl 2010

@susanita555 no ale da sa to zvladnut ked sa zatvoris doma a postahujes zaluzky aby neprazilo slnko dnu tak sa to da 😉
Chcem sa opytat urcite budes vediet robia sa v Le nejake predporodne konzultacie ktore sluzia aby si sa dozvedel ze co ako ako to prebieha pocas porodu na ich odd ?
Ja som len take pocula ze chodia tak sa pytam a este ma zaujima ci moze byt otecko pri mamicke cely cas 😉
Dufam ze budem mat stastie na mamcu ked budem rodit a lezat na odd ach keby ano 😀

susanita555
21. júl 2010

@koxinka no ja mamci o tebe poviem ,aby si mala protekciu 😀 😀 😀 😀 posli mi Ip tvoje meno aby vedela o koho presne ide 😉
No staci ak mi povies kedy chces prijst a vybavim to 😉

koxinka
21. júl 2010

@susanita555 ale nie moja ja len som sa smiala ze by nebolo odveci tam aspon niekoho poznat.
Pochybujem ze mamca si bude vediet spomenut ze kto som 😉
Nerozumela som ze co by si mohla vybavit 😉 😉

susanita555
21. júl 2010

@koxinka mne sa zda ,ze si chodila z mojim bratom na sladkovicovu do triedy teraz som mu ukazovala tvoje foto a povedal,ze si to ty
no neviem 😉

koxinka
21. júl 2010

@susanita555 ja neverim no tak uz mi len napis presne ako sa vola a bude sranda ked hej 😉

sue250
22. júl 2010

susi tipovala by som ti menej 😉 Ty si Presovcanka ci Kosicanka?

simusska
22. júl 2010

@susanita555 ale ona mi ju skoro pichla...ona mi neze nezabrala ale mi spomalila porod, takmer zastavila a malej az srdiecko spomalilo...pichli mi ju 2krat a viacej dost a aj tak som za nu platila podla mna to je nefer ked platim za nieco co nesplnilo svoju ulohu:(

susanita555
22. júl 2010

@simusska ale tak to chodi vsade ja
ja viem je to nefer ,ale bohuzial 😖

susanita555
22. júl 2010

@sue250 no minule mi postarka povedala ci je ocko doma (toho ocka myslela manzela) 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre