Pôrodnica v Levoči. Bol niekto alebo sa chystá?

miska11
13. feb 2007

ahojky je tu niekto kto bol alebo sa chystá rodit do levoče???

sindy107
13. okt 2010

no tak pojdem aj tak tak sa nahlasit a popozerat ako to tam je..myslim ze pisali ze sa da prist pozriet..ale este mam cas..

fabiaan
13. okt 2010

@30lenka 🙂 uz sa velmi na ten moj uzlicek tesim

sindy107
14. okt 2010

no to sa tesime vsetky..heh..len aby bolo vsetko oka..mna nejAko bolia vajecniky neviem ci je to tym ze sa roztahuje maternica alebo som nachladla ale dufam ze to nie je nic zle.,. ☹

jojka1
15. okt 2010

ahojte, viem nejake infosky, tak posuvam dalej. Osobne som videla nove priestory v LE, vyzera to tam fakt skvelo. Dokonca na kazdej izbe je aj WC so sprchou, co je uplne super. Mamicky vraj budu chodit jedavat dole do jedalne, tak vtedy asi budu deticky u sestriciek. Na vysetrenie je dobre chodit mesiac pred porodom (poradna), ale nie je to nevyhnutne, je mozne tam prist rovno rodit (a netreba sa nikde nahlasovat).Otecko pri porode stoji 16,60 eur, epiduralku si nepamatam, ja ju neplanujem. Ak mate este niektora nejake otazky, spytajte sa, robila som si dost velky a podrobny prieskum, tak ak budem vediet, rada pomozem 🙂

sindy107
15. okt 2010

tak to je super...ja by som chcela epiduralku ale strasne sa bojim ihly..takze neviem..a porody tam ako prebiehaju?myslim tym cas pred porodom ci je tam starostlivost a tak..u nas v snv nic moc..tam ta daju lahnut a niekedy tam lezis na stole par hodin ale dole chodit ta nepustia a to najme ak odisla voda tak ani nahodou..ani len na bok sa otocit lebo hned kricia jak salene..rovno lezat par hodin v bolestiach no nech to skusia..ja som to zazila u nas preto premyslam nad levocou..

jojka1
15. okt 2010

ja som tam ešte nerodila, ale z toho, čo som bola pozrieť, som bola milo prekvapená, aj som počula mnohé pozitívne ohlasy na túto pôrodnicu, takže sa tam chystám... Aj ja mám des z ihly a prvé som rodila bez epidurálky a prežila som, tak snáď prežijem aj teraz... Keď som sa pýtala na čas pred pôrodom, tak z toho čo si spomínam - sprcha, prechádzanie, dokonca na "čakačke" je aj TV - to som sa pobavila, že ktorá rodička počas kontrakcií ešte bude pozerať telku 🙂... ale tak v dobrom...

sindy107
15. okt 2010

no ved to je super..sice ja mam este cas ale uz teraz chcem povedat lekarovi ze chcem ist rodit do levoce...a potom by som sla tam sa pozriet ako to tam vyzera a popripade ak sa bude dat tak porozpravat s lekarom alebo sestrickou co a ako..

jojka1
16. okt 2010

ahojte, vie mi niektora povedat, ci uz je oddelenie realne prestahovane do novych priestorov? Blizi sa mi termin... Dakujem...

lif150
16. okt 2010

Oddelenie nie je este prestahovane a bohvie kedy bude...

jojka1
17. okt 2010

Prečo? Nevieš? Na čom to stojí...?

fabiaan
17. okt 2010

neviete ako je to so spinalom,moze byt pri takom porode pritomny otec?

lif150
17. okt 2010

Neviem na com to stoji,ale este su stale nad chirurgiou...aj ja mam termin v novembri a dufam, ze sa uz coskoro prestahuju...

sindy107
17. okt 2010

a kam sa maju prestahovat?ved ak teraz bola rekonstrukcia tak si myslim ze sa nebudu stahovat..inak by nerekonstruovali tam..nie??

emia
17. okt 2010

ahojte, koncom týždňa idem na cukr. test do nemocnice tu v levoči tak sa tam spýtam, že či nevedia kedy sa presťahujú, potom dam vedieť čo je nové. 😉

emia
18. okt 2010

ahojte, volala som do nemocnice do Le. tak mam info že o 2 týždne už budú naisto presťahovaný. 🙂

seginiatko
18. okt 2010

Tak ja som zvazovala snv a le . v snv som lezala tyzden na zaciatku tehu, nemozem povedat nic zle, ale ten nabytok je uz naozaj veeelmi stary. Nastastie som sa nestretla s primarom- mal volno- lebo som pocula, ze je dost necitlivy... Co som pocula od znamych a aj tu sa docitala o tom chodeni a vsetko dokopy, tak som sa tiez rozhodla ist do LE , tak verim,ze uz budu prestahovani 🙂))

jojka1
19. okt 2010

Sindy107, oni sice maju prerobene priestory, ale este funguju v provizornych, takze v tych prerobenych by mali byt asi o 2 tyzdne - dik za info emia...
Fabiaan - tak to fakt neviem,ci tam moze byt otecko... skus si tam zavolat alebo zbehnut tam a spytat sa...

fabiaan
19. okt 2010

@jojka1 no budem musiet tam asi skocit a dat nejake blizsie info nech mam cusu na pokoji

sindy107
22. okt 2010

cawte baby..no co nemame zatial nic nove na pisanie????bola som na usg ale pohlavie mi nepovedal..placentu mam na prednej stene tak ani pohyby este nic moc..

jana.bobkova
29. okt 2010

Ahojte tak aj Ja sa už chystám na deň D a idem sa 3.11 už informovať čo a ako to bude či budem ešte rodiť niekde mimo pôrodnice alebo už v nových priestoroch tak len dufam,že už budem v nových hoci som pred 3 rokmi rodila v tých starých a bola som spokojná a ani romske obsadenstvo my nevadilo a bol tam ešte bývalý primár na ktorého nemôžem nič zle povedať vždy bol ku mne milý a pritom som pri ňom ani nerodila a aj sestričky tam boli super uvidím teraz.Počula som,že už tam ostal len on už ako lekár tak uvidíme a sestričky sa tiež pomenili tak som zvedavá ake budu teraz čo už su to len ľudia a myslím,že keď sa budem k nim spravať slušne tak aj oni budu slušne inak je možnosť to nahlásiť lekárskej komore tak to potom budem riešiť tam.Tak baby som zvedavá ako tam dopadnem v stredu a potom napíšem pojdem sa aj pozrieť ak ma pustia na nové priestory a napišem ok?Tak sa zatial držte a keď mate niečo nové ajte vedieť papa 😉

jojka1
2. nov 2010

Ahojte, tak ja som už na rozpad, ale zatiaľ stále nič, oficiálny termín máme zajtra, tak uvidíme... Aj starší si dal 3 dni načas... Ešte stále riešim dilemu PP-LE, asi sa úplne rozhodnem až keď budem sedieť v aute 🙂.
Jani, daj zajtra vedieť, ako to tam vyzerá, ale myslím, že sú už presťahovaní, sťahovka mala prebehnúť minulý týždeň. Ale keby predsa 🙂.
Zatiaľ sa majte pekne

fabiaan
2. nov 2010

@jojka1 tak drzim prsty nech vsetko dobre dopadne 🙂

jojka1
4. nov 2010

Ahoj Jani, tak ako si dopadla? ako to tam vyzera? Rodi sa uz v novom?

emia
5. nov 2010

@jojka1 ahojte, pokiaľ viem od kamošky, vravela že ešte stále niesu premiestnený lebo že zistili že ešte niečo chybuje na novorodeneckom oddelení 😖 , preto sa to ťaha, ale nemam to overené či je to naozaj tak. zatiaľ len toľko. ☹

antoniab
12. nov 2010

nove info porodnica prestahovana 😉 mam to s pravej ruky kedze svagrina robi v nemocnici 🙂

cloviecka
12. nov 2010

vdaka za info 🙂

jojka1
14. nov 2010

ahojte dievčatá, tak pridávam osobnú skúsenosť... 8.11. sme šťastne priviedli na svet Lauru práve v Levoči (keďže v PP ma odbili a som rada, že to nakoniec dopadlo práve takto)... Rodila som ešte v starých priestoroch, ale vo štvrtok sa celé oddelenie presťahovalo do staro-nových priestorov... Je to tam veľmi pekné, ale myslím, že najpodstatnejší je prístup celého personálu... Patrí im jedno obrovské ĎAKUJEM... bola som fakt veľmi milo prekvapená, mala som pocit, že všetci sú tam "ľuďmi na správnom mieste"... Svoje povolanie vykonávali profesionálne a zároveň veľmi ľudsky. Sestričky usmiate, ústretové, lekári fajn a primár na jednotku s hviezdičkou... Vrelo odporúčam všetkým

fabiaan
14. nov 2010

gratulujem k Laure 🙂 obom prajem vela,vela zdravia.My si ideme nemocnicu omrknut na buduci tyzden som tam objednana aj ta ult tak som zvedava o kolko sa nam posunie termin,kedze drobec vyzera na starsieho 🙂

emia
14. nov 2010

@jojka1 , tiež ti gratulujem k maličkej, som rada že ti to dobre a šťastne dopadlo. a ďakujeme za informacie, tiež si myslím že dobrý prístup lekárov a sestričiek je to najhlavnejšie. 🙂 prajem len všetko dobre. 🙂

lusijab
14. nov 2010

Ahojte žienky. Chcela by som sa podeliť o môj zážitok z pôrodu v LE. Bol to najkrajší deň v mojom živote a stále na to spomínam. Mala som obrovský strach z pôrodu, no ten prebiehal úplne fantasticky. Výborný, láskavy prístup lekárov a sestričiek bol na nezaplatenie. Rodila som v decembri 2009 pri Dr. Dzurillovi, vrelo odporúčam. Veľmi som mu vďačná. Po vyvolávačke a prepichnutí plodovej vody necelé 3 hodinky bolesti a malý bol na svete. Všetko išlo priam ukážkovo. Sestričky a ostatný lekári na čele s primárom boli veľmi milí, láskaví, zhovievaví. Ochotní kedykoľvek pomôcť a poradiť. Mala som nadštandard, tiež odporúčam. Aj sestričky z novorodeneckého boli skvelé, malého mi doniesli kedykoľvek som ich o to poprosila. Počas pôrodu sa mi snažili maximálne pomôcť , poradiť a vyhovieť. Aj druhý pôrod určite plánujem v LE. Teraz po rekonštrukcii to musí byť skvelé oddelenie. Celému kolektívu patrí veľké ĎAKUJEM.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre