Pôrodnica v Levoči. Bol niekto alebo sa chystá?

miska11
13. feb 2007

ahojky je tu niekto kto bol alebo sa chystá rodit do levoče???

marcah
20. máj 2011

@emia no neviem, primator o tom asi velmi nerozhodne, kedze mesto je len minoritny vlastnik takze AGEL viac menej rozhoduje ( a k tomu este sucasny primator sa priklonil k AGELu a je tiez za zrusenie, iba mestske zastupitelstvo sa zda ze je proti)..... a podla mna uz su rozhodnuti a len natahuju cas kym sa vsetci ukludnia, kym prejde velke halo, kym si lekari a sestricky, ktori su vo vypovednej dobe najdu nove prace ... no a potom to zatvoria a niekto si z toho spravi velky kseft ...

polovnicka
20. máj 2011

@dannizeta no ja to už mám za sebou..Maroško sa mi narodil 10.5.2011 v Levoči..nad ránom o 2:35. A môžem len chváliť..jak pôrodníka,tak aj personál, či už na pôrodníckom alebo novorodeneckom oddelení..a izba bola skvelá..posteľ pohodlná, nie jak v inej nemocnici-že tvrdá a nepohodlná..tu v Levoči to bolo super..a ešte ma odrodil ten istý doktor u ktorého som bola týždeň pred v poradni..a to som mala v ten utorok zase ísť do poradne..kontrakcie mi začali o 00:15..len tak, tak sme došli do Levoče..len čo som ľahla na operačný stôl tak za 15minút bol von..riadne sa poponáhľal beťár jeden..
No takže ešte k tej Levočskej pôrodnici..veľmi by ma mrzelo keby ju zrušili..každému ju odporúčam..všetci sú tam zlatý..a varia tam perfektne..

polovnicka
20. máj 2011

@majaff a aký má názov tá petícia?no veď v poradni podpisujú tehotné petíciu proti zrušeniu..ale len Levočské..z iných miest nie..a mali už riadnu kopu podpisov

yukki
20. máj 2011

podpisujú aj ženy z iných miest , to oddelenie nesmú zrušiť, ženy tam chodia či už rodiť alebo na zložité gyn.operácie aj z Popradu, Prešova, a samozrejme zo Spišskej novej Vsi, nemocničné oddelenie tvorí v menšej miere prostredie a v tej podstatnejšej ľudia, a to levočské je bezchybné po všetkých týchto stránkach....mám za sebou 5 nie jednoduchých operácií brucha, až posledná bola v Levoči, ale bola najpríjemnejšia, najmenej komplikovaná, prístup doktorov a sestričiek bezchybný, ľudský, anestéza neuveriteľne vypočítaná, hneď som sa prebrala, nezvracala som ako tomu bolo po všetkých predošlých operáciách...
O Spišskej radšej 🤐 ... tak kde teda budú ženy zo Spiša chodiť, keď Levoču zrušia?

dadulka20
1. jún 2011

neviete niekto do kedy vlastne mozem ist do levoce rodit?myslite ze aj 30.6.2011 ma vezmu?ďakujem za odpovede 🙂

marcah
2. jún 2011

@dadulka20 no to neviem, ale tiez som nad tym uz rozmyslala kedze termin mam 1.7.:-).... najlepsie je asi zajst si k nim do poradne v priebehu juna a uvidis co ti povedia..... taky je moj plan tak som zvedava...

yukki
2. jún 2011

@marcah a keď budete vedieť niečo nové ohľadom toho zrušenia (dúfajme NEzrušenia) oddelenia tak prosím napíš to tu...vďaka!

marcah
7. jún 2011

@dadulka20
@yukki
tak vcera som bola na cviceni a nevyzera to dobre...
dadulka, to co ste sa pytala, ci vas vezmu 30.6., tak podla toho ako to vyzera teraz tak nevezmu. Posledny prijem maju planovany buduci tyzden - max.15.6. potom uz len ukoncenia hospitalizacii a odovzdanie inventaru a budovy ☹. Jedina sanca je ze este by nieco vyriesili primatorske volby ktore sa konaju cca 25.6. alebo tak nejak, ale ak by to aj nieco zmenilo, tak pravdepoodobne az niekedy v juli... ale kedze vtedy uz budu mat vsetci po vypovednej lehote, tak pochybujem...
Takze s Levocou sa tak trochu lucim a vobec netusim kam pojdem ☹

yukki
7. jún 2011

@marcah no...vďaka! 😒 A drž sa, nech to bude kdekoľvek.

dadulka20
7. jún 2011

ďakujem marcah,no nepotesila si ma asi ostava SNV, 😒 ,lebo do 15.6 to urcite nestihame 😒

dannizeta
14. jún 2011

@marcah
@dadulka20 Kto vám povedal,že iba do 15.6.??? To by som musela do zajtra porodiť. 😒 Ja som tam prišla s tým že mám termín 18.6.a normálne ma zobrali,že v pohode stíham...Chodím tam každý týždeň a nikto my nič také nepovedal.Normálne majú fungovať do konca mesiaca...Zajtra mám poradňu,tak sa schválne spýtam...Inak na SNV som veľa dobrého nepočula,ja som bola rozhodnutá,že keď nestihnem Levoču,tak potom Stará Ľubovňa- je tam podobný prístup ako v LE,mamičky si ju chvália,ale našťastie stíham. 😀 Držím palce,dadulka! 😉

marcah
14. jún 2011

@dannizeta no ak by to bola pravda tak by to bolo super, mozno stihnem aj ja, uvidime. Hovorila mi to porodna asistentka ku ktorej chodim na cvicenia, ze este sa budu cerpat dovolenky a musi sa stihnut odovzdat inventar (k 30.6. ze uz tam vlastne musi byt vsetko prec).... Tak daj vediet ak sa zajtra nieco nove dozvies.

dadulka20
14. jún 2011

dannizeta,ďakujem za info ale mne pisla tu na mod.kon.jedna zena ze beru len do 15.6,tak potom daj vediet ked prides z poradne co a ako?budem sa tesit ked do konca mesiaca budu normalne fungovat, 🙂

cervena_ciapocka
14. jún 2011

@dannizeta tým dátumom asi chceli povedať, že od 15.6. už nebudú prijímať nové pacientky, a hlavne asi nie na nejaké operácie a tak. Veď predsa kedy majú odovzdať celý inventár keď by to malo normálne fungovať do 30.6. ? Potrebujú nato predsa pár dní.

marcah
16. jún 2011

@dannizeta tak ako si dopadla v poradni? dozvedela si sa nieco nove? alebo uz to mas za sebou? 🙂, drz sa

dannizeta
16. jún 2011

@marcah no poradňu som stihla až dnes,nový je oznam na dverách,píše sa tam, že príjem pacientiek bude maximálne do 23.6.2011.Po tomto termíne sa pacientky majú hlásiť už len v nemocniciach v okolitých mestách.Aj mne dnes Dr. Buffa povedal,že ak sa malý do víkendu nepoberie,v pondelok mám prísť rovno s kufrom,že tomu napomôžu... 😀 Takže tak... 😉

dadulka20
16. jún 2011

Tak dufam ze stihame do 23.6... 😉 ,a drzim prsty dannizeta,a daj vediet ako to vsetko dopadlo 🙂

marcah
16. jún 2011

@dannizeta No veru, bodaj by sme to stihli vsetky 🙂. Prave dnes na cviceni bola jedna zienka, tiez s terminom 18.6. a tiez hovorila ze dnes volala s nemocnicou a ze do 23.6. je posledny termin na prijem, tak zvazuje. Nechce ist velmi na vyvolavacku, no na druhej strane by rada stihla este Levocu - hrozne ake dilemy musi clovek riesit este pred porodom. No ja mozem uz len cakat kedy to pride. Tak drzim palce nech ti do pondelka pride prirodzene a nech vsetko dobre dopadne 🙂

dannizeta
17. jún 2011

@marcah ďakujem,šak už som zúfalá,robím všetko možné preto, aby už išiel,ale mrňous ma doslova ignoruje 😀 No tak už nič,len sa modliť,aby sme to mali čo najskôr v zdraví za sebou... 🙂

denisocka
17. jún 2011

@dannizeta treba prirodne domáce prostaglandíny a hned poletíš 😀 😉

dannizeta
17. jún 2011

@denisocka no veď ja viem,len momentálne nie sú k dispozícii... 😀

denisocka
17. jún 2011

@dannizeta 😀 aj by som ti poslala moje,len nemám zavarene 😀 😀 😀 😀 😀

dannizeta
17. jún 2011

@denisocka a v mrazničke si hľadala?? 😀 😀

denisocka
17. jún 2011

@dannizeta t 😀 .. no idem het,bo sme off topic

marcah
20. jún 2011

@denisocka
@dannizeta jaaaj, keby aspon tie domáce prostaglandíny fungovali, ale ani to nezabera tak ako som dufala..... alebo uz som imunna aj voci tomu 🙂... no nic, len cakat

denisocka
20. jún 2011

@marcah 😀

monika837
20. jún 2011

ahojte.. no je skoda ze idu rusit porodnicu... ja s nou sice skusenosti nemam, rodila som v pp... a druhy krat by som isla tiez... vsetkym co vas to este len caka drzim palce...

dadulka20
21. jún 2011

Ženičky uz mame len 3 dni ...a moje babo nejak nechce ist 😒 ,ja len dufam že to stihnem...

marcah
21. jún 2011

@dadulka20 ... no dadulka, veru, uz asi necele tri... ja uz prestavam verit 😒
@yukki
@monika837
@denisocka
@cervena_ciapocka
@polovnicka
inac, posielam link k pribehu celeho zrusenia porodnice v LE, ako to cele prebiehalo a ako dopadli peticie... http://www.levocanahlas.sk/?p=212
skoda....

yukki
21. jún 2011

@marcah tie ženy urobili s tou petíciou čo sa dalo...klobúk dole pred nimi. Ak sa ešte ide konať nejaký protest, nech to zverejnia aj tu.
A mamky....Spišskú neradím.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre