Pôrodnica v Levoči. Bol niekto alebo sa chystá?

miska11
13. feb 2007

ahojky je tu niekto kto bol alebo sa chystá rodit do levoče???

dadulka20
21. jún 2011

Mne poradil moj lekar Kezmarok a to som priamo zo snv

denisocka
21. jún 2011

treba zvazit slova radim,neradim . Vsade snad robia maximum ,nie?

yukki
21. jún 2011

@denisocka snáď robia. Nedovolila by som si napísať o Spišs.GP oddelení nič v zmysle, že je "zlé" alebo vynášať podobné súdy o ľuďoch tam pracujúcich....
radím-neradím je subjektívny názor písaný v prvej osobe, nie hodnotenie oddelenia ako takého. Mimochodom v čase keď som ležala v Levoči zo 7 žien boli 4 ktoré by mali teoreticky ležať v SNV, z toho 3 tam prvý krát aj ležali...a teda druhý krát sa rozhodli pre Levoču.

denisocka
21. jún 2011

myslim ze je to vsade tak,niekto bol tu a ide tam,iny bol tam tak teraz ide hentam... niekomu nevyhovies,inemu nikto nevyhovuje,jeden ma stastie a dalsi echt pech. Nemyslim to ale v zlom,len ze netreba panikarit zienky,ktore sa chystaju rodit.

dadulka20
28. jún 2011

Zenicky,my uz mame krasne dievcatko 🙂 a nakoniec sa narodila v SNV,v Levoci ma velmi neprijemne odrypal 😠 sluzbu kon.lekar ,zrejme uz nechceli brat pacientky ani 23.6 zo SNV,

denisocka
28. jún 2011

@dadulka20 - gratulujem ,,, predsa len SNV nieje až taka "zla " ako sa tu hovorí

marcah
28. jún 2011

@dadulka20 Blahozelam! Ako sa mala vola? To si akoze prisla tam rodit a oni ta poslali prec? :-O... a co ten Kezmarok? To si uz nestihla alebo si uz nechcela riskovat ze aj tam sa tak zachovaju? A co teda vravis na SNV?

dadulka20
28. jún 2011

denisocka,ďakujem,veru ze neni zla ta SNV ako sa hovori,ja som bola max.spokojna 😉

dadulka20
28. jún 2011

@marcah ,ďakujem mala sa vola Nela,no asi tak, rano o 6 som prisla a to jednanie bolo hrozne 😒 ,uz som tam nemala ani chut ostat a presne preto som uz nechcela ist do Kezmarku,tak som si v snv zaplatila konkretneho lekara a bola som max.spokojna 🙂 aj sestricky boli velmi mile...

marcah
28. jún 2011

@dadulka20 a mozem sa este spytat koho si si zaplatila a kolko to stalo? to sa dalo takto este na poslednu chvilu si zajednat lekara? ja som chcela Lichvara ale ten zevraj uz v SNV nesluzi ...

dadulka20
28. jún 2011

@marcah mala som Novysedlaka a stalo to 100 eur,my sa pozname tak sa dalo aj tak na rychlo 😉

marcah
28. jún 2011

@dadulka20 no vidis, tak sa poznas s Novysedlakom a ty este utekas do Levoce? 🙂.... som rada ze ti to dobre dopadlo, uzivaj si malu Nelku (inac, velmi pekne meno)

dadulka20
28. jún 2011

No vidis truba som bola ale co uz 😉 ,ďakujem a tebe drzim prsty nech ti to tiez dobre dopadne 🙂

majaff
30. jún 2011

Je mi do plaču keď som dnes ráno počúvala rádio ako tam hovorili že ako to vyzerá na oddelení všetko sa dáva do archívu. Kojenecké fľašky do krabíc posledná slečna narodená a čo bude teraz neviem si predstaviť že teraz máme ísť rodiť do SNV, PP, KK a inde .... do iných okresov a iných krajov . Čo to s tou levočskou nemocnicou robia je to koniec alebo to bude pokračovať .Ja keď budem ešte tehotná budem uvažovať o KK. Ale počula som že niekto chce odkúpiť Gyn.por. vraj súkromník ale bude si to trebalo zaplatiť myslím tým hospitalizáciu to som len počula ale čas ukáže .Som rada že som mojich synov porodila v levočskej pôrodnici.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre