Pôrodnica v Levoči. Bol niekto alebo sa chystá?

miska11
13. feb 2007

ahojky je tu niekto kto bol alebo sa chystá rodit do levoče???

maca77
13. feb 2007

ahoj miska, ja som tam rodila, síce to už bolo pred piatimi rokmi, ale keď sa znovu pošťastí, tak chcem ísť znova tam.

anett1
13. feb 2007

ahoj miska si z Levoče? ja som zo snv a pravdepodobne idem aj tu rodiť. kámoška v decembri rodila v Levoči.

miska11
autor
13. feb 2007

ahojky maca som rada že maš tam dobre skusenosti aj moja sestra aj svagrina rodili v levoci a nevedia si to vynachválit
anett1 ja so tiaž so SNV a do teraz som chodila ku Dr.okálymu. ale pred 3týždnami ma museli podsivat tak od vtedy chodím ku Dr Pitonákovi do levoče do rizikovej poradni.

anett1
13. feb 2007

o bože miska tak to nie je nič moc že? a to v snv nieje riziková poradna? prečo musís chodit az do levoče? a ty ches rodit v levoči?

miska11
autor
13. feb 2007

anett
ano chcem ist do levoce. ked som tam ležala 3týždne tak ta starostlivost bola super, sestričky boli tiež skvele a aj doktori. ale ked som bola v snv a to len na gynde, lebo som musela ukoncit tehotenstvo v 14tt tak ani pes o mna nezakopol. vies ono je to o tom ake kto ma skusenosti a ja ich nemam najlepsie so snv. ale kamosky rodili v snv a pochvalovali si. a ku koncu tehotenstva alebo ked mas rizikove tt tak vacsinou chodis už tak kde chces rodit. 🙂

anett1
13. feb 2007

tak to ked vieš akéo su sestričky a doktrori v Levoči tak to volíš tam rodiť. ja nepoznám ani v SNV ani v Levoči sestričky ani doktorov takže ja idem do SNV. no uvidím dúfam že to nejako prežijem.

ludmila1307
18. sep 2009

Ma tu niekto nejake nove skusenosti s Levocou?? Vraj sa tam dost vymenili sestricky a tiez aj lekari teraz od septembra a je tam novy primar dr.Smolko z Presova.Zvazujem ci tam ist rodit, ci nie...???

selyma
18. sep 2009

Ahoj Ludmila. Ja sa tiez chystam do Levoce, ale tiez nic blizsie neviem, budem rodit prvy krat. Ale som pocula, ze je to tam do 😎 bre. Uvidime.

ludmila1307
18. sep 2009

Ahoj Selyma 😉 No som rada, ze si sa mi aspon ty jedna ozvala. Mam pocit uz, ze v Levoci nik ani nerodil, nejako tu nik neprispieva 😔 Strasne sa obavam porodu, tak som chcela nieco blizsie vediet, hlavne teraz, co sa tam zmenil personal.

sue250
19. sep 2009

caute baby ja chodim do levoce a som max,spokojna. predtym som mala potrat dvojiciekv krompachoch v 6m nemocnica super ale pristup hroza, tak som si vybavila levocu super sestricky, podsivali ma teraz som v 37tt a v kromp.mi povedali ze nikdy nedonosim dieta. akurat p.pavlacik ma mesiac dovolenku tak neviem pri kom budem rodit, co sa tyka smolka je to kapacita je tam este p.hlavak taky kludas a este ma prist jeden. uplne iny pristup ako v krom, ci snv v levoci si pacientov vazia

lv1
21. sep 2009

ahoj ... ja mam termin o dva tyzdne,a budem rodit v levoci ale ako pozeram tak nevyzera to tam najhorsie, a co sa tyka doktora, neviem koho si mam vybrat, do poradne chodim k pavlacekovi, ale teraz tam nie je, uz ho dvaja vystriedali, ale neviem ako sa volali. Jeden bol taky dost mlady,vyssej postavy..a druhy starsi,sedivejsi,vyssia chuda potava ale tiez neviem ako sa volal.. koho by ste poradili k porodu?

sue250
22. sep 2009

lv1 ja mam tiez ten problem ako ty, starsi je Hlavak a ten mlady bol primar Smolko ja tiez si chcem vybrat a tiez neviem koho. asi to necham na nahodu ja mamm termin o 3tt a kedze som podsita aj skor)

lv1
22. sep 2009

sue no asi aj to tak necham, potom sa uvidi a v podstate je to aj jedno len nech to dobre dopadne 🙂

clementine
22. sep 2009

zdravím všetky, ktoré prispievate do tejto diskusie. chcela by som prispieť aj ja.. ide o to, že nie som vôbec z okolia Levoče a do Levoče idem na operáciu... čo sa týka, doktora Smolka, je to úžasný profesionál, je to môj gynekológ a ja kvôli tejto operácii cestujem až do Levoče, cca 80 km. druhého spomínaného lekára a ani personál nepoznám, ale nie vždy platí, že čo je staré je zlé. ja som rodila a bola dvakrát operovaná v prešovskej starej pôrodnici, operoval a rodil ma doktor Smolko, a na personál sa sťažovať nemôžem. v Levoči budem prvýkrát, ale to, že je tam doktor Smolko, vzbudzuje vo mne dôveru..

posledna
24. sep 2009

caute baby, ja som zo snv a velmi uvazujem o levoci, lebo snv je hrozna a primar fakt strasny, tie jeho komentare a pristup k babam sa neda ani komentovat. normalne mam z neho des, a to som pri nom rodila... este ze bol so mnou manzel, takze si asi moc nedovolil. ale nebol zvlast empaticky. vizity boli hrozne, chodil po porodnici ako pan boh...
tak som rada, ze si mozem precitat nieco pozitivne o levoci... zatial som sa len docitala, ze odtial odchadzaju lekari a ze to tam dost zastarale, ale ze sa personal snazi... tak podla vasich komentarov sa asi rozhodnem. majte sa krasne a drzim vam palce pri porodoch - nech je to skutocne skvely zazitok a nie nocna mora 😉

lydia22
25. sep 2009

Ahojte tak ja sa musim zastat SNV, ako prvorodička som sa samozrejme bala skoro vsetkeho vratane primara,ale musim skonštatovať,primar v pohode,kontroloval doki co ma rodila prisiel na sal nam pogratulovat k malemu a pri vizitach uplne normalny,občas vyčaril aj usmev.sestričky velmi zlate,mile,vtipne snažili sa striasť zo mňa nervozitu a strach,takisto aj detske sestry.ale to je len moj nazor a mozno som mala šťastie.ale Spiskej by som sa rozhodne nebala!

veronika1982
25. sep 2009

ja sa tiez pripajam na stranu SNV.. pan primar ma prijal s usmevom na tvari, trosku sme posrandovali ze sa ide rodit a potom sme presli na vaznu temu. takisto pri prepustani mi zagratuloval a poprial vela stastia a pustil nas domov. doktori boli tiez fajn aj sestricky na porodnici, sanitarky ako ktora a takisto detske sestry aku mali naladu tak take boli... jedine plus ktore je asi v levoci je to ze babatka nie su pri mamickach tak si mamicky mozu oddychnut pretoze mne napr. nechceli zobrat maleho na noc aby som si pospala..ale urcite je snv lepsie na tom ako je levoca hlavne vo vybaveni..ale je to moj nazor..

sue250
26. sep 2009

baby je to vzdy o skusenosti, ale ja by som do snv nesla z toho dovodu ze je tam rooming a co sa tyka levoci tak preto ze je tam malo pacientok tak si ich vazia cize maju aj pristup iny. kamoska rodila cisarskym rezom v snv a pustili ju po 3dnoch lebo nemali miesta no hruza. a co sa tyka vybavenia tak som tam lezala postele su nove nie tie hnusne zelezne, su tam aj nadst,izby a porod. sala ako vsade predtym som mala potrat v kromp.teraz ma sili v levoci a to iste nic nove. baby mozte mat luxusnu kliniku ale vzdy vsetko zalezi od porodu, a co sa tyka lekarov nie vzdy aj my mame dobru naladu. 😒 akurat viem ze z krompach presla do snv dr.lukacova a ta je svihla a ilasova a ta je super ostatnych poznam len z reci

lv1
26. sep 2009

A co sa tyka doktora, kedy sa vlastne treba dohodnut ze koho chcem pri porode?alebo ked uz pride na vec, odrodi ten co bude mat prave sluzbu alebo ako to funguje? 🙂

sue250
27. sep 2009

toto neviem, ale nie je tam doktor ktoreho by som nechcela, je tam nejaky 70tnik Kopaniciak ale ze je super ze chodia rodit az z popradu k nemu, lebo je kludny, potom je Bufa ten je kosican ze tiez pohodak, teraz novy primar smolko vysoky odbornik a Halak vyzera v poho. Pavlacik je tiez ok, Lv zalezi fakt od toho aky mas porod ked sa nic nekomplikuje a spolupracujes si myslim ze je to jedno. ja by som sla najradsej na cisarak ale bojim sa opytat pavlacik povedal ze on nerobi len v akutnych pripadoch a smolko nemam odvahu je novy a nechcem ho stresovat, teraz v stredu idem do poradne mali by mi prestrihnut steh tak uvidim kto bude mat sluzbu ty si prvorodicka?

antoniab
27. sep 2009

ahoj
som trocha prekvapena ake je v le vpoho porodnica ja som nic dobre nepocula a to prave od ludi co v nemocnici pracuju odporucili mi prave snv 😒 😅
dufam ze napisete postreh aj po porode 🙂 momentalne som v pomykove

sue250
27. sep 2009

urcite napisem ale z vlastnej skusenosti co tam chodim 2x ma hospitalizovali tak mozem povedat ze bolo super, snv je moment.preplnena a nestihaju,lebo co viem krompachy upadli tak vsetko chodi rodit do snv. a vela sa aj personalu vymenilo v le.

aazuzana
28. sep 2009

ahojte chcem prispiet s tymito info. Poradna bude kazdy den od 8.00 - 10.00.Kazdy den bude mat iny doktor. Pondelok - Dr. Dzurila
Utorok - Dr. Pavlaček
Streda - Dr. Smolko
Štvrtok - Dr. Bufa
Piatok - Dr. Halak
Ultrazvuk: Pondelok a Streda - 9.00 - 13.00 Dr. Tripšanská (nie som si istá menom, ci som ho spravne napisala
Piatok - Dr. Dzurila - asi tiez od 9.00 - 13.00

Operacne dni - utorok a stvrtok (ti doktori, ktori nemajú ambulanciu

Pan Dr. Kopanicak robi posledny mesiac a konci.
Takze si vyberte jeden den, ku ktoremu doktorovi chcete chodit a potom kazdy tyzden k tomu istemu.
Dufam,ze info pomoze.

sue250
28. sep 2009

dik pomohlo to ja idem v stredu aspon stretnem primara) a sa dohodnem 🙂 a super ze utz bude aj v piatok lebo ked robil jeden doktor tak som cakala aj tri hodiny
a ten dzurila je odkial?
ked som bola na posledy tak. p.tripsanska ukazovala utz halakovi neviem ci on nebude robit piatky. lebo mu vsetko vysvetlovala

aazuzana
28. sep 2009

Dzurila je asi tiez z Presova, vraj je mily, mlady, ma dlhe vlasy, vsetko vysvetli, co sa tyka utz. A halak neviem ci bude robit on utz ,ale skor nie ako ano, lebo on ma v piatok ambulanciu.

sue250
28. sep 2009

mlady hm? citala som o nom tu ze robil vysetrovanie prsnikov, myslim ze ked v bolestiach pridem an salu ta mi bude jedno kto tam bude a nech rychlo to mam za sebou) nevies ako sa s nimi da dohodnut na cisarskom? viem ze pavlacik nesuhlasil ale ostatny. Akurat viem ze smolko nerobi problemy ak si vyberies ktoreho kolvek lekara, a aka je asi cena ked chcem aby mi bol niekto pri porode?

nikaz
28. sep 2009

ahojte... ja som rodila v snv - musim vychvalit personal az po nebo....vsetci su tam super, teda aspon neviem o nikom kto by bol neprijemny....od lekarov az po sanitarky.... aj prostredie je tam pekne...citila som sa tam dobre...cele oddelenie je v snv po rekonstrukcii takze je tam vsade vsetko nove.... a este jedna vec - na novorodenenckom (co je pre mna tiez dolezite) je tiez perfektny personal a primarka je top... no a ked si k tomu pridam moznost ze babatko moze byt pri mne na izbe stale cely pobyt v porodnici - tak to je velke plus..... pred rokom a pol som bola prvorodicka a nemala som o nicom ani sajnu...ale velmi mi pomohlo ze sme boli s malym od zaciatku spolu....aspon som nemala strach co bude ked prideme domov a ostaneme sami bez pomoci sestriciek... no a co sa tyka levoce - pocula som len ze tam prostredie - nula bodov a personal ako tak....takze ja nevaham a v marci ideme znova do snv...
ale kazdy moze mat ine skusenosti... 😉 v podstate je to jedno kde...hlavne ze bude malinke zdrave 😵

sophie1981
28. sep 2009

ahoj, ja nemam ako porovnat, rodila som len v SNV, ale bolo super......primar ako pisu baby, ziadna hroza, mily panko, pogratuloval, pred porodom este prisiel navstivit na salu, posrandovali sme, pri prepustani poprial vela stastia.....doktori super, ja som tiez chcela svojho gyn. ku porodu, ale ked som tam dosla s odtecenou vodou, bolo uplne jedno kto ma odrodi, aj som zabudla, ze som chcela jeho....sestricky tiez dobre, ja akurat nemam dobru skusenost so sanitarkami...ale to je jedna z mala chyb..........da sa to prezit.... 😉

aazuzana
28. sep 2009

co sa tyka cisarskeho rezu, tak to neviem s kym sa da dohodnut, ale viem o jednej pacientke, ktora si ziadala cisarsky rez a mala ho , ale neviem pri kom. ale novy primar vyzera tak, ze by to aj povolil. a preco chces cisarsky rez, ved hovoria, ze ta bolest po sekcii je este horsia ako vsetky bolesti pred a pocas klasickeho pôrodu.A aka je cena, ak chcem niekoho pri pôrode neviem.

lv1
28. sep 2009

v poradni su take papiere na zrkadle, a tam su vypísane aj ceny niektorych veci ..a ak chcete mat nikoho pri porode tak myslim ze je tam cena 500 korun..

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre