Pôrodnica v Lučenci

mien
13. máj 2008

ahojte ja by som sa chcela spýtať aké máte skúsenosti s pôrodnicou v Lučenci, lebo o mesiac tam idem rodiť, nenašla som takúto tému ak by už bola tak sa ospravedlňujem ´dakujem za príspevky

vlastusss
24. okt 2010

@danabel to ozaj??to som netusila..na stiavnicu som ani stipku zleho nepocula...len tie minusi co tam je ze nerobia cisarske ak by sa nieco udialo 😕

vlastusss
24. okt 2010

@nordi ahoooooooooooooooooooooooooj 😀 😀 😀

vlastusss
24. okt 2010

@nordi noo to ti vraj doky da este papierik ze co si mas zobrat..ale tak ja budem mysliet na kazdu drobnost asi... 🙂 a ku komu chodis???ja si vezmem oblecko aj pre malu...

ozaj toto som chcela ked budem mat tu nadstandard izbu tak malu budem mat pri sebee?????

danabel
24. okt 2010

@vlastusss Ľudia toho nahovoria...asi 3/4 toho, čo som počula nie je pravda....a cisárske robia a aj na "objednávku"

vlastusss
24. okt 2010

@danabel to fakt??to neviem kto mi hovoril..ze ak sa nieco stane tak prevoz do bb...no ale mne to neslo do hlavy ved to by nestihli..co keby sa nieco stalo v strede porodu...to je trosku na hlavku... 🙂

nordi
24. okt 2010

@vlastusss chodim k braunsteinovi mlademu, ja tiez vezmem aj oblecko... tak si uz zbalena pomaly? 😅
juj drzim ti palce, nech to mas rychlo za sebou... 😉 ja mavam uz take depky z porodu...
ako mala je poslusna? moj maly kope stale ale stale cely den aj noc, doktor vravel ze je velmi aktivny..... juj a ked ma tak kopne do mechura, curat chodim kazdu chvilu a dve kvapky 🙂
mne kamoska co rodila pred 8 mesiacmi vravela, ze nemala nadstandard a maleho mala pri sebe stale hned...myslim ze aj ty
a kolko je ta nadstandard , uz si sa aj pytala co to vynde ? a musis si to vopred objednat tu izbu ci ako?
ja neviem mne vravela kamoska, ze ona by sa v nadstandartke nudila , lebo si tam sama s babom a takto ked lezite viacere, ze aspon mas s kym kecat a tak, ze jej to pomohlo, lebo rodila prvy krat a bola pri nej jedna co uz mala porod za sebou a vela jej pomohla pri malom..tak neviem, no radsej mam sukromie....

nordi
24. okt 2010

@vlastusss ty mas koho dokiho? termin porodu ti povedal presne? ja sa chcem zajtra spytat nato, lebo mi nevie povedat, ze bud december alebo januar 😕 😕 😕 😕

danabel
24. okt 2010

@vlastusss prevoz hrozí ak nastanú nejaké iné komplikácie, možno aj pred pôrodom alebo niečo s bábom po pôrode...
jediné, čo nerobia je, že nedávajú epidurálku... nie je tam na pôrodke anesteziológ...

nordi
24. okt 2010

@vlastusss chces si dat epiduralku? ja nie, lebo mi vravela katka gemerka, ze ona si dala a potom nic necitila ziadne kontrakcie, kedy ma zatlacit nic tak ju museli rezat cisarak.... tak ze to stoji za...... a este 100eur, tak som si povedala ze to hadam zvladnem, ved kolke to zvladli ...tak co dako bude

vlastusss
24. okt 2010

@nordi no aj ja chodim k mlademu..dufam ze ma bude on rodit....noo vies co?,ak sa mam priznat tak este vsetky veci nemam 😀 😀 si koledujem..heh..ale tento tyzden to urcite chcem mat vsetko v taske..zajtra ideme pre kocik tak sa tesiiiim...nemaj depky...ja mavam ale nie z porodu, z porodu budem mat az ked pride ta spravna chvila 😀 😀
mala poslucha jasne..len ted nejako mavam bolesti ked nieco robim alebo ked sa vytocim alebo prosto len tak...o cikani ani nehovor..vnoci sami nechce vobec vstavat, az kym necitim ze mam na maale 😀 😀
nadstandard je 16 eur za noc ci ako...a moze sa stat ze nebude volna...tak ale ked tam povies ze tu izbu chces tak zatial ta daju na normalnu a ked sa uvolni ta , tak ta hned daju do tej nadstand...ved aj ja som na to myslela ze ked budeme dve tak mi pojde aj lepsie cas..ale ja neviem ...mozno budem rada ked budem mat tam vlastnu sprchu a zachod...toho zachoda sa budem po porode asi najviac bat 😀 😀 😀

vlastusss
24. okt 2010

@nordi nevies kedy si mala na posledy kramiky cooo??? 😀 😀 no mne stale meskali a velakrat chodili ako sa im zachcelo ale asi mi dobre povedal..teda povedal mi ze 25novembra mam termin, lenze ja som si pak uvedomila ze som sa o 6dni pomillila datum kedy som mala naposledy, takze mi to vychadza na 19..ale ja chcem aby prisla skor lebo uz sa jej neviem dockat 😀 😀 no ale samozrejme ze necham na nu aky datum si vyberie..dufam ze 11.11 😀 😀 to by bolo super..he

vlastusss
24. okt 2010

@danabel aha??jooj tak ted mam tazke srdiecko... ☹ ale nieee...dobre som si vybrala lucenec...je to blizsie aj pre blizkych a budem blizsie k domovu....vsade to bude rovnako boliet takze to je vlastne jedno 🙂

vlastusss
24. okt 2010

@nordi no ja si urcite nedavam...aj keby to malo byt neviem ako super..mne je zle z ihiel..jedine co zvladnem je ked mi beru krv..na to sa mozem aj pozerat...ale inak ee..sak zubar mi zabil minule injekciu a skoro som tam skolabovala ....mi znizilo tlak velmej aj som sa bala tak aj to mi dopomohlo k tomu...fuh a ked zapol vrtacku mala robila take veci v brusku ze som nechapala 🙂

nordi
24. okt 2010

@vlastusss tak toho zachoda aj ja 😀 😀
ja som tu niekde citala uz neviem presne kde , take nazory na doktoroch, tak pisali o nasom braunsteinovi, ze je dobry , mily a jedna pisala ze sa ma po p... ze mu manzel ukaze a tak.... 😕 😕 😕 tak neviem, no ja si myslim ze je najlepsi s tychto co tu mame v krtisi a ja zatial mam s nim len dobru skusenost... kamoska tiez pri nom rodila a vravela mi ze bol fantasticky 😉

vlastusss
24. okt 2010

@nordi akoze aj ja som pocula o nom vela...vela zleho ale aj vela dobreho..a tak neviem..kazdy clovek ma iny nazor tak preto...ale tak isto je najlepsi aj s apikom tu vo vk...tak ja chcem pri nom rodit lebo vypada tak normalne a taky kludas mi pripada...takze uz ked sa mi 9 mesiacov hladel na .... 🙂 tak uz nech to aj dokonci..xixi

nordi
24. okt 2010

@vlastusss veruneviem kramiky 😉 😀 😀 😀 😀 , aj mne tak hocako chodili a potom uz neprisli 😅 😅 😅
ja mam velmi nizky tlak 90/60 stale tak uvidim a ako aj si nieco pribrala? ja zatial 7kg 😖

nordi
24. okt 2010

@vlastusss no tak presne... 😀 😀 😀 pekne nech sa pozrie poriadne potom pri porode, e ale sa nam vtipkuje, no ked pomyslim na porod tak ma az pri riti pichne 😀 😀 😀 😀 😀 😅

danabel
24. okt 2010

@vlastusss ja si myslím, že si si dobre vybrala, môj doktor mal v tedy naplánovanú dovču, tak to mi tiež pomohlo k rozhodnutiu. Ja som s pôrodom veľmi spokojná, ale s personálom na novorodeneckom nie 😒 Všade sa niečo nájde a máš pravdu - odradiť musíš tak-či tak a tú bolesť si časom nebudeš tak živo pamätať...

nordi
24. okt 2010

@vlastusss bratova zena ma rodit v decembri tiez caka dievcatko a Adov brat Miso S. tak ten tiez caka s priatelkou vo februari dievcatko....same dievcatka 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂
aj ja som chcela dievcatko copanecky jej robkat a tak saticky, ale sak nevadi hlavne nech je zdrave 😉

vlastusss
24. okt 2010

@nordi noo ja mam taky 110 na 60 a uz ked mam normalny tak mi je zle....pribrala som 15kil..heheh...dost 😀

vlastusss
24. okt 2010

@nordi ja sa na porod tesim..neviem ci to je dobre..ale prosto neviem..ja sa bojim len toho nastrihu klistiru a tak..tej bolesti na druhy den a toho kakania po 😀 😀

nordi
24. okt 2010

@vlastusss to uz potom posledny mesiac viac priberas , ze? ja teraz dako zacinam ....
mne hadam ani klystir nebude treba ja sa tam po......vopred 😅 no a po to kakanie, jajaj asi budem len banany jest nech ma zapecie na 3 dni
strie sa ti spravili? mne zatial nie, no bradavky mam cierne ako daka cernoska 😕 😅 😀 😀 😀 😀 😀

nordi
24. okt 2010

@vlastusss ja sa tesim uz ked maly bude von a budem ho pocut, citit , vidiet , vtedy ma hadam aj prejde bolest a muza chces mat pri porode?

nordi
24. okt 2010

@vlastusss ja uz pcham do seba tretiu harulu jajaj a potom bachnem horalku ako sa poznam 😝 😝

vlastusss
24. okt 2010

@danabel noo tej bolesti sa ani tak nebojim...ved to dako predycham..asi preto sa nebojim ze ja som mavala strasne bolestivu menstruaciu ja som sa zvyjala slzy sa mi kotulali..a nasla som si system ako ich predychat..tak asi pre to...len si neuvedomujem ze porod je nieco ine..ja tam prosto chcem ist dobre naladena aby som sa co najmenej bala 😉

vlastusss
24. okt 2010

@nordi noo presne..tak aj nam bolo jedno ale tak v kutiku dusicky sme dufali ze to bude babenka..uz len kvoli tomu ze v rodine su sami chalani...aj u mna aj u zola...

vlastusss
24. okt 2010

@nordi to preto ze tie cernosky nemusis hehe..sa ti to vratilo...nepapaj banany co si...ja si dam po porode take kombinacie ako kamoska..ze acidko a jablkovy dzus..a kakanie bude taaak bez problemove 😀 😀 😀 😀
strie mam..jedine kde nemam je brusko..mam na prsiach, na stehnach, na ritke a bokoch..fnuk...ja som zacala od toho siesteho mesiaca priberat lebo som sa prejedala sladkosti..ked som nemala bola som nervava..ted ledva nieco zjem ... 😒

nordi
24. okt 2010

@vlastusss tak taky menzes som aj ja mavala a ja 8 dni, dufam ze sa to po porode zmeni.... juj a ja som zvyknuta na tampony a po porode vlozky ech ale mi bude tazko zvykat

vlastusss
24. okt 2010

@nordi vtedy na bolest zabudneme isto..no boli sme dohodnuty tak ze nepojde lebo nechcel, pak som ho lamala, pak som ho aj zlomila a pak som mu povedala ze ak neche tak nemusi ist ak sa na to neciti lebo som pocula ze moze muz dostat traumu a mozeme mat problemy v sexualnom zivote 🙂 🙂 🙂 a to by som nerada..este som ani neporodila a uz sa neviem dockat na obdobie po sestonedeli....jooj nech si ma nepraje 😝 😝 😝

vlastusss
24. okt 2010

@nordi joj ani mi nehovor...ale tak to uz dako prezijem...ble ble...nechcem si to ani predstavovat...ja som zvykla vlozky doma pouzivat ale to akonahle som trosku citila ze ide tak som utekala na zachod...take nepriemne..pri tampone super 🙂 🙂 velakrat som zabudla ze som aj nejake kramy mala..heh

nordi
24. okt 2010

@vlastusss fu ani nevrav ja som tohto posielala kupit mi tu velku cokoladu milku 400gramovu ci kolko a zjedla som ju sama na posedenie.... 😕 tento len cumel ako puk ked som si po nej dala cipsy 😕 😅
vravela som mu ze maly si pyta cokoladu 😀 😀 😀 😝
a to schudneme uvidis po porode, pri detickach hore behacky okolo nich, kila pojdu dole....

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre