Pôrodnica v Lučenci

mien
13. máj 2008

ahojte ja by som sa chcela spýtať aké máte skúsenosti s pôrodnicou v Lučenci, lebo o mesiac tam idem rodiť, nenašla som takúto tému ak by už bola tak sa ospravedlňujem ´dakujem za príspevky

nordi
24. okt 2010

@vlastusss no to sa mi vratilo 😉 bradavky ako cernoska tento mi vravi nech si ich trocha pomucim 😀 😀 😀 😀 😀 😀

nordi
24. okt 2010

@vlastusss no mysme dnes sa lulkali a pri sexe ma dako zacalo pichat do boku a potom mi tak stvrdlo brucho a dako na jednu stranu sa mi vydulo , tak som sa aj zlakla, ale uz v pohode uz sa napravilo a kope ako divy 😅
fu to sestonedelie to kolko budeme krvacat sest tyzdnov?> 😕

vlastusss
24. okt 2010

@nordi jasne..tak ja planujem aj ze budem chodit cvicit..ja som predvcerom na posedenie krovky zjedla...balicek...ojj.no ale nemali chybu..aj ted by som dala..aaaaaaaaaaach 😀

nordi
24. okt 2010

@vlastusss a tu nadstandartku to platis az ked uz si tam ci ako? musim sa popytat doktora, keby som vedela ze budem na izbe s normalnymi babami ...ako ty napr....tak by som ani nemyslela na nadstandartku, ale pocula som uz aj take ze ked tam lezis s dakou....... tak ti sem tam zmiznu par ks plienok kym si v sprche alebo na wc , tak dufam ze take tam nebudu, lebo budem zla.....
😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠

ajkalc
24. okt 2010

@nordi jaj som sa nasmiala na tebe.na tych bradavkach.ja som mala stale pekne.a teraz mam ako ty.ako vicka od kompotu. straaaasne. inac,mozno sa stretneme,aky si pohnes.ja chcem este v roku 2010.taky pekny datum.a tiez sme chceli dievcatko,Zuzanku. lebo chlapa uz mame.a cakame zuzanku,ale s pipikom. tiez sme chceli copiky zapletat.ale nevadi.mat chalana ma vela vyhod.uz sa ho neviem dočkat.

vlastusss
24. okt 2010

@nordi a hlavne ak ta daju na izbu s takou ake ty veelmi lubis....dik 😀 😀 😀 😀

vlastusss
24. okt 2010

@nordi mozno nebudes sest tyzdnov ale trva to sest...no a po tych 6pojdes aj na kontrolu 🙂

nordi
24. okt 2010

@vlastusss a mas uz kupene krem na ritku, lieh na pupcek, kalciovu mast na bradavky a take tie lekarenske veci?
mne dako tento mesiac tecie taka vodicka z bradaviek sem tam mi tak zvlhnu tie moje cernosky 😉 😀 😀 😀 😀 😀

vlastusss
24. okt 2010

@nordi nemam este tieto vecicky...
coo ani mi nevrav..ja som sa minule zobudila a taaak y veelky flak som mala na lavom cecku...to uz aj mne tecie ale len z laveho..tak to nechapem 🙂 🙂

nordi
24. okt 2010

@ajkalc mohli by sme sa stretnut 😉 , aj ja by som chcela este tento rok , uvidime myslis ze to stihneme? 😅
no tak chlapcek to bude, ale tak mozme aj chlapceku zapletat vlasky 😉 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂
ty uz mas ako citam chlapceka hiiii a akeho velkeho 14rokov vau , to bude rozdiel 🙂 aspon ti pomoze co to..

nordi
24. okt 2010

@vlastusss tak ty budes kojit lavym 🙂 🙂 🙂 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😅
joooj ani mi nevrav ..... lebo odrodim doma 😉
ja som si kupila v lekarni aj tie vlozky do podprdy na tieto vodicky ci co to je..... 🙂 z bradaviek, mne ani prsia tak nenarastli ja som mala male uz predtym a stale ich mam take prdky ,tak ako zvacsili sa mi ako pred menzesom ,ked mi napuchli trocha inac nosim podprdy tie co aj ked som nebola tehu..... len bradavky mam ako kone

nordi
24. okt 2010

ja som si kupila este jednorazove nohavicky v baleni je 5ks za 2.50eur nema niekto s tym skusenost? zidu sa mi v nemocnici? 😕

vlastusss
24. okt 2010

@nordi to fakt??no ja si tie co som nosila pred tym mozem tak jedine na bradvky natiahnut... 😀 😀 😀
lavim budem kojit a spravim sa moze hrat .niii??xix..pockaj este ti narastu ked sa ti naleje liter mlieka 😀

nordi
24. okt 2010

@vlastusss fu tak to hej to by som brala nech sa naleju .... ale nech potom aj ostanu take pekne naliate 😅 😅 😉

nordi
24. okt 2010

@vlastusss no fakt nosim tie podprdy co predtym....uvidim mozno mi este narastu, len uz prosim bradavky nech nerastu 😵 lebo je to take smiesne Ado vravi ze bradavky vacsie ako prsia 🙂 🙂 🙂 🙂 a ja mu to vraciam ze vajciska vacsie ako ........ 🤐 😵 😵 😵 😵 😵

vlastusss
24. okt 2010

@nordi jaj ty..dam ti kusok z mojich..xix 😀 😀

vlastusss
24. okt 2010

@nordi 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ty si drzka..tak bradavky mam aj ja poriadne 😀 😀 asi budu vacsie ako hlava babatka 😀 😀 😀 😀

nordi
24. okt 2010

@vlastusss odkroj trocha s tych tvojich., ja mam zas boky ako slonica, ja ti dam daco z bokov 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

nordi
24. okt 2010

@vlastusss haha to uz ako bude vyzerat ze bradavky vacsie ako hlava babatka ja sa postim 😀 😀 😀 😀 a si predstav hlavka biela mala a bradavka CERNA VELIKA 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

vlastusss
24. okt 2010

@nordi jooj to nechcem..ja mam aj 4 brady...nechces 😀 😀 😀 😀 ??? co trepes som ta videla a vobec nevypadas ako tehotna...za to na mne sa tych suniek najde..si vsimni na foto aj strie 😔 😔

vlastusss
24. okt 2010

@nordi 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 chuuda babo..ak sa mi nebude chciet prisat, tak sa nebudem cudovat..xixi 😀 😀 😀

nordi
24. okt 2010

@vlastusss teba braunstein pozera stale aj odspodu? no ze sa musis vyzliect aj dole a kuka 😕 lebo mna hej stale mi tam stura, asi preto ze mam dost vytokov....take bielo zlte obcas hrudkovite.... riadny pribinacik 😝 😀 😀 😀 😀 😀 😀

vlastusss
24. okt 2010

@nordi 😀 😀 😀 to on stale kontroluje..ale len ci niesi ovorena..a pak cez brusko kukne 😨 😨

nordi
24. okt 2010

@vlastusss ale vidno vidno.... aj na mne kila hore....
si kocka co trepes a tie strie ti zmiznu casom, uviidis aj sa kremujes? ja od zaciatku tym elastiq su dva druhy jeden krem proti prevencii strii a druhy je ked uz mas strie tak na vyblednutie.... kupujem si to v lekarni stoji to 7eur ....

vlastusss
24. okt 2010

@nordi vytok je vraj normalny..mame velmej prekrvene sliznice..ja som sa soplov nevedela zbavit dlhu dobu 😠

vlastusss
24. okt 2010

@nordi noo kremujem sa ja ted pouzivam taky sanasan ci co to za ...sanosan..je to maly kremik stoji dake 3 aura, a je husty neni mastn a super vonia...a taku jemnu kozu mam z neho.. 🙂 🙂 🙂

nordi
24. okt 2010

@vlastusss jaaj okej tak nech kuka 🙂 🙂 🙂 🙂
e ale sa utesujeme ze sme kocenky 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 riadne sexice 😀 😀 😀 😀 😀 😀 , ale co ako tehulky sme fesandy tak co tam po sunkach, bradavkach ako kon, striach.... nasi chlopi nas miluju take ake sme tak co....

nordi
24. okt 2010

@vlastusss pockaj ako soplov teraz som nepochopila, soplov z nosa?

vlastusss
24. okt 2010

@nordi 😀 😀 😀 😀 no ved mne hovori zolo ze aj keby som 50 pribrala tak ma luubi velmej lebo priberam pre dobru vec 😀 😀 a pak to aj tak pojde dole..

nordi
24. okt 2010

@vlastusss no ta mala na tej fotke kde ti kyva rukou to je bohovska fotka, 🙂 🙂 🙂 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre