Pôrodnica v Lučenci

mien
13. máj 2008

ahojte ja by som sa chcela spýtať aké máte skúsenosti s pôrodnicou v Lučenci, lebo o mesiac tam idem rodiť, nenašla som takúto tému ak by už bola tak sa ospravedlňujem ´dakujem za príspevky

veronika81
20. jan 2009

no páááááni 😕 mien! Teraz som dočítala ten tvoj príbeh..normálne sa musím z toho spamätať. Asi ozaj treba byť pripravený na všetko.

lucia19
20. jan 2009

no dufam ze taky porod a sestricky ako mala mien mat nebudem lebo to by bolo! 😖 ale si si toho vytrpela.

mien
autor
20. jan 2009

veronika ty sa neboj, napr. aj alusha bola spokojná, ja som bola anjviac hotová asi z toho, že mi nikdy nič nepovedali,

alusha
20. jan 2009

no mien aj ja som v soku 😒 ja som mala asi stastie, niektore sestricky boli sice otrasne, ale nasli sa aj mile...

lucia19
20. jan 2009

nechysta sa niekto rodit vo februari??

mien
autor
20. jan 2009

lucia neboj už to budeš mať čoskoro za sebou
alusha ja ti poviem, že by som tam už nešla, ale naozaj nechcem strašiť budúce maminy, lebo je to invidu.

lucia19
20. jan 2009

mien no ved prave ze ma to uz o chvilu caka a po tom co som citala tvoj porod asi by som radsej doma porodila ako v nemoc. 😖

alusha
20. jan 2009

mien, ale s tym, ze nic ti nepovedia, to je fakt pravda, ja som isla do nemocky dva tyzdne po termine, prijali ma a povedali, ze sa bude cakat, bola som tam dva dni na gynde, nic sa nedialo a neviem dokedy by ma tam boli drzali, potom som na vizite nejako uprosila tomasovica so slzami v ociach, tak ma zobral na salu na vyvolavanie, ale potom to uz islo rychlo, tak som mala v celku pozitivny zazitok, co sa tyka samotneho porodu...

mien
autor
20. jan 2009

lucia, ale veď si prečítaj aj tie príspevky, ktoré chvália nemocnicu v Lučenci nemysli na to, že to budeš mať ako ja, uvidíš potom, keď porodíš, že si sa nemusela ani báť

mien
autor
20. jan 2009

a keď máš nizky prah bolesit, tak si daj epi

alusha
20. jan 2009

lucia, nemozes sa bat, ved nie kazdy ma taky hrozny zazitok ako mien, nie kazdy porod je problemovy...

lucia19
20. jan 2009

NO JA MAM DOST NIZKY PRAH BOLESTI JA SOM STRASNA CITLIVKA 😉 ALE KED TO ZVLADLI OSTATNE ZVLADNEM TO AJ JA NO NIE 😉

alusha
20. jan 2009

jasne, ze to zvladnes a pre istotu chod na preskolenie o epi, ak by si to nezvladala 😀 ja som chcela ist s epi, ale nakoniec som ju nepotrebovala 😀

lucia19
20. jan 2009

ALUSHA TAK TO POTOM NEMOZE BYT TAKE HROZNE. 😀 ZVLADLI INE ZVLADNEM AJ JA A MOZEM SA OPYTAT NA SITIE AKO TO BOLO U TEBA CITILA SI ZE TA SILI?

veronika81
20. jan 2009

alusha, tak tá epi sa dá dohodnúť aj tak, že priamo na mieste počas pôrodu sa rozhodnem, či ju chcem? Teda ak poviem že ju chcem, ale potom budem vidieť, že sa to dá vydržať aj bez toho, nepichnú mi ju nasilu, že nie? 😀 😀 Na to preškolenie chcem ísť tak či tak..

alusha
20. jan 2009

ja som mala preskolenie, povedala som sestrickam aj dr, ze chcem epi, ale sama som videla, ze nemam velke bolesti a sestricky tiez, tak mi povedali, ze si ju nemam davat, ze to zvladnem bez nej 😀 ku koncu som uz mala velke bolesti, ale to bola nejaka polhodina, tak sa to dalo zmaknut 😀 lucia a co sa tyka sitia, tak to u mna bolo najhorsie z celeho porodu, to ma bolelo najviac, lebo som bola velmi potrhana 😀 ale maly mal viac ako 4kg

lucia19
20. jan 2009

JUJUJUJ TO POCUVAM OD KAZDEJ ZE SITIE HADAM BOLI VIAC AKO SAMOTNY POROD 😕 A MOZEM SA ETE OPYTAT TO SA TI POTOM NA "NU" POZERAJU NA VIZITE AKO SA TI TO HOJI TO CHODI DR.? 😉

alusha
20. jan 2009

no vizity v porodnici su fakt dost hrozne 😝 lebo chodi cela tlupa doktor a sestricky, nepozeraju sa prave na "nu", len mrknu, ako krvacas 😀 ale nejako velmi ta neobzeraju 😀

lucia19
20. jan 2009

FU 😔 A TO KAZDY DEN? A AKO DLHO SI BOLA V NEMOCNICI?

alusha
20. jan 2009

a este k tomu sitiu, to uz vydrziiiiis, lebo budes mat ten skvely pocit, ze je to za tebou a mas krasne zdrave babätko 😀 a este ti ho daju na ruky, tak to nebudes velmi vnimat 😀

alusha
20. jan 2009

kazde rano je vizita mala a v stredu je velka, ale tu som nezazila nastastie, lebo som tam v stredu nebola 😀 v nemocnici budes 5 dni vratane dna porodu, ak budete aj s malickou v poriadku, ak nebude mat nejaku velku zltacku napr. 😀

lucia19
20. jan 2009

NO VED NA NU SA TESIM STRASNE KOLI NEJ BY SOM UZ AJ TERAZ ISLA LEBO UZ JU CHCEM VYDIET A DRZAT A POZERAT SA NA NU ACH KRAASNE 🙂

lucia19
20. jan 2009

A DUFAM ZE TU VELKU VIZITU ANI JA NEZAZIJEM ZE MI TO VYNDE TAK ZE TAM UZ NEBUDEM 😀

alusha
20. jan 2009

to je ten najkrajsi pocit, ked ti ju daju do ruk 😀

lucia19
20. jan 2009

UZ SA NEVIEM DOCKAT KEDY BUDEM TAKU MALILINKU BABU DRZAT V NARUCI 😀 OZAJ A CO KLYSTYR? 😀

alusha
20. jan 2009

ten je v pohode 😉

lucia19
20. jan 2009

NO TAK DUFAM ZE VSETKO DOBRE DOPADNE 😀

alusha
20. jan 2009

drzim ti palce, nech to mas co najskor a uspesne za sebou 😀

lucia19
20. jan 2009

DAKUJEM HOCI TERMIN MAM NA 22.2 ALE MAM POCIT ZE TO BUDE OVELA OVELA SKOR AK AJ NIE ZACIATKOM FEBRUARA

bianka...
20. jan 2009

radsej si nejdem ani citat ani pribeh od mien... 😒
ked tu uz tolke porodili tak to zvladneme aj my 😉 😉 😉
ja chcem urcite epi,musim ist este na prednasku...viem ze byvaju v stredu,ale to sa zbehnem radsej opytat...
lucia - drzim palce,potom napis...ja pojdem po tebe...

mne je najviac neprijemny ked si predstavym ten klystir a ktovie aka bude sestricka 🙄 🙄 a potom asi to sitie...ale to nebude dufam dlho trvat...uz nejak zatnem zuby,a budem asi rada ze je po...
kamoska mi povedala,ze porod je zatial najvacsia bolest aku -kedy zazila...verim ze mi epi aspon trosku pomoze

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre