Pôrodnica v Lučenci

mien
13. máj 2008

ahojte ja by som sa chcela spýtať aké máte skúsenosti s pôrodnicou v Lučenci, lebo o mesiac tam idem rodiť, nenašla som takúto tému ak by už bola tak sa ospravedlňujem ´dakujem za príspevky

adka47
10. feb 2011

@huxy Csaba to je Varga,a ty si bola pri kom , keď ti nevedeli povedať pohlavie , ja som bola v 22hom a bolo tiež otočené ,ani ti nepovedali , že možno dievčatko alebo chlapček , lebo mne povedal varga že možno chlapček, akedže už jedneho mám nechcem si to veľmi pripustiť a od začiatku cítim že je to dievčatko , a ty si čo myslíš čo budete mať ?

huxy
11. feb 2011

@adka47 no ja som bola pri krizovi 2x,ked nebolo vidno.a aj teraz pri braustainovi nebolo vidno.ani nepovedali,ze co asi by to mohlo byt.akurat moj gynekolog /on nema sono/ podla odoziev srdiecka povedal 2x,ze si mysli,ze to bude chlapcek.ja som od zaciatku tehotenstva myslela,ze bude dievca.lebo sa mi dost zhorsila plet,hlavne na chrbte som mala strasne vyrazky.a mala som chut stale len na sladke,ziadne ine divne chute.no ale minule mi aj mamina hovorila,ze to bude asi chlapcek.tak mozno bude.to mi je jedno.len nech je uz tu 🙂

adka47
11. feb 2011

@huxy a ku komu chodíš?myslím tvojho doktora , lebo v Lučenci už asi všetci majú sono hádam okrem Ruffíniho a to je aj môj dr., tak som trochu sklamaná , že nemá , lebo by nám už iste pohlavie povedať vedel , keď tam chodíme každý mesiac .Mne povedal Ruffíni , že podľa neho budeme mať dievčatko a pri prvom mi on ako prvý povedal , že chlapček , lebo bol otočený na veľkom sone v nemocnici a mal pravdu .Tak asi dačo na tom bude.
Ako si čítam tak aj v tvojom prípade je to akási telepatia s matkou ,ja , keď som bola prvý krát tehu celých 9 mesiacov sme obe vedeli , že to bude chlapček a je , teraz obe že to bude dievčatko tak uvidíme .
Držim ti palce , môže to prisť hoci kedy , potom sa už tešim , keď sem napíšeš , len prosim ťa nezabudni , budem sa tešiť aj keď viem , že budeš mať toho veľa .

huxy
12. feb 2011

@adka47 no aj ja chodim k rufinimu.zial,sono nema.je to dost nevyhoda,ale ja som zacala k nemu chodit ked som mala pozitivny tehotensky test.moj predchadzajuci gynekolog bol vtedy dlhodobo pn,tak som sla k nemu.a potom som tam uz aj zostala,kedze ma sledoval od zaciatku tehotenstva.no casom ho budem musiet tak ci tak zmenit,kedze som sa vydala a prestahovala do hnuste.tak uvidim.
uz len cakam,kedy to pride.aj ked podla doktorov to bude nacas,nie skor.aj ked moje brusko je uz dost nizko,ale to je uz aj dost dlho.urcite dam vediet,ked malinke bude,ze co je 🙂

adka47
12. feb 2011

@huxy tak ešte aj k tomu istemu dr. chodíme !ja som s nim spokojná , len ma hnevá , že nemá sono a potom sa musím spoliehať na tie odozvy a to nie 100% ale 100%nie je nič!No teraz som zvedavá či aj pri tebe bude mať ruffini pravdu tak ako mal pri mne pri prvom .🙂

huxy
13. feb 2011

@adka47 aj ja som s doktorom celkom spokojna,ale aj mna najviac mrzi to,ze nema sono.kamaratka chodi ku krizovi a on jej robi sono pri kazdej navsteve,takze uz aj pohlavie vie.takze ak sa rufini nemyli,tak to bude chlapcek.teraz sa uz len dohodnut s manzelom na mene 🙂

adka47
13. feb 2011

@huxy ešte ste nevybrali meno?musíte vybrať aj pre dievčatko aj pre chlapčeka pre istotu, my sme zatial vybrali len pre dievčatko , a keď mi povedia , že bude chlapček na veľkom sone tak vyberieme aj pre chlapčeka .Dúfam , že sa Ruffíni nemýli a bude to dievčatko 🙂,a už máš všetko pripravené pre maličké , aj kočik kúpený?a už si aj pobalená do pôrodnici?Dala ti sestrička u Ruffiniho aj zoznam veci do nemocnici , lebo mne dávala pri prvom ,a pila si tu cukrovu vodu to si tam musela hodinu sedieť kým ti zobrala krv?Ja viem veľa otázok na teba 😝

huxy
13. feb 2011

no pre dievcatko by sme meno aj mali vybrate,ale pre chlapceka je to horsie.manzel chcel,aby sa volal po nom-julius,ale ja si myslim,ze je vela inych peknych mien 😀
myslim,ze pripravene mame vsetko,kocik sice nie je kupeny,ale je rezervovany.nechceli sme kupovat pred narodenim.a aj do porodnice som pobalena.mne sestricka nedala zoznam,ja som si to zistovala tu na nete a tiez pozrela v nemocnici na nastenke.tu cukrovu vodu som pila,neviem v ktorom tyzdni to bolo.a ano,musela som tam potom hodinu sediet v cakarni,ale ubehlo to.a nebolo to az take hrozne.

huxy
13. feb 2011

@adka47 no pre dievcatko by sme meno aj mali vybrate,ale pre chlapceka je to horsie.manzel chcel,aby sa volal po nom-julius,ale ja si myslim,ze je vela inych peknych mien
myslim,ze pripravene mame vsetko,kocik sice nie je kupeny,ale je rezervovany.nechceli sme kupovat pred narodenim.a aj do porodnice som pobalena.mne sestricka nedala zoznam,ja som si to zistovala tu na nete a tiez pozrela v nemocnici na nastenke.tu cukrovu vodu som pila,neviem v ktorom tyzdni to bolo.a ano,musela som tam potom hodinu sediet v cakarni,ale ubehlo to.a nebolo to az take hrozne.

jejra007
14. feb 2011

Ahoj, Huxy o tom porodě , když je zadeček dole jsem jen slyšela od jedné maminky a tu rodili císařským..Říkala ale , že pak ok, i v pohodě kojila a hezky se jí to zhojilo.. Tak snad to nebude tak zlé, hlavně mysli pozitivně... No, já mám taky termín na 26.februara, tak se možná uvidíme... 🙂 Držím palce!! Jarmila

adka47
14. feb 2011

@jejra007 joj vy to už máte tak blízko, zachvíľku budete držať svoje miminka v náruči ja ešte musím čakať tri mesiace ,potom napíšinfo jejra , teším sa a držím palčeky !!

jejra007
14. feb 2011

@adka47 Jej, děkuji moc, však ti to uteče, ty už máš přece jen zkušenost, já jsem novopečená budoucí mamina, tak se i dost bojím, ale udržuju klid... aby aj malý byl v pohodě... asi moc čtu.. 🙂 Taky držím palce, napíšu pak info o porodu.. 🙂

huxy
15. feb 2011

@jejra007 no uvidim nakoniec,ci to nebude cisarsky.lebo aj svokra aj jedna znama rodili tak,ze babo bolo otocene zadockom.ale tak ci tak mam strach.je to asi normalne,kedze som tiez prvorodicka.mozno sa tam stretneme 🙂

adka47
15. feb 2011

pri prvom som sa aj ja bála , lebo som nevedela čo ma čaká,teraz mám strach menší aj , keď sú bolesti ukrutné potom je to krásne vidieť bábo na živo , ja spm hneď plakala od šťastia

79zuzik
16. feb 2011

No Jarka ty to budeš už mať za sebou, držím palčoky a vydrž ešte do stredy rozlúčime sa (myslím s prípravou na pôrod) ozaj bola som pozrieť tvoj kočík je krásny

adka47
16. feb 2011

@79zuzik ahoj , ty si o dva týždne bližie k pôrodu ako ja , už som si myslela , že sa tu taka ani nenájde , ako vieš , že čakate chlapčeka bola si na 3D?alebo ti povedali v nemocnici? aj si videla na fotke pohlavie?a kedy máš termin?

79zuzik
16. feb 2011

v 20 týždni bolo vidieť,ale bola som aj na amniocentéze a 3D tak to bolo potvrdené, termín mám 18. mája. ani ja nepoznám nikoho okolo môjho termínu aj chodím na prípravu ale v tom termíne som sama

79zuzik
16. feb 2011

adka a vy neviete ešte čo to bude?

adka47
16. feb 2011

@79zuzik ešte stále to nie je iste , mne v 20tom bolo otočené , bol tam Varga a povedal mi , že to vyzerá na chlapčeka , a potom mi môj doktor povedal podľa odoziev srdiečka , že dievčatko -tak nevieme , a tebe kto bol pri sone v 20 tom, a aj ti ukázal na monitore pohlavie ?ja mám termín 29 mája ak by ma to chytilo skorej možno sa aj stretneme🙂už by som aj kočik kúpila ale musim počkať do 30 teho týždňa na sono 😢

79zuzik
17. feb 2011

@adka47 Ja chodím k Tomašovičovi ale sono mi robí Križo, na 3D sone nám ukázal pohlavie aj foto nám spravil, taktiež aj odber plodovej vody mi robil Križo, a ty ju komu chodíš?

adka47
17. feb 2011

@79zuzik ja chodim ku Ruffínimu ale on nemá sono , preto mi nevedel povedať pohlavie len podľa odoziev srdiečka mi povedal a teraz musim počkať na 30ty týždeň keď pôjdem do nemocnici , chcela som isť aj ja ku Križovy aby mi nahral dvd to vraj robi 10eur ale už sa mi asi neoplati ,aj tak zachviľu pôjdem do namocnici na sono -škoda už som taka zvedavá

79zuzik
17. feb 2011

@adka47 tak to už bude o chvíľku, už som aj ja zvedavá čo budete mať 🙂

adka47
17. feb 2011

@huxy ešte si celá ?myslím na teba!

adka47
17. feb 2011

@79zuzik teraz prvého marca idem do poradne a potom sa objednám na sono , napíšem na ktorý deň ma objednajú, normálne sa toho sona bojím , chceli by sme dievčatko 😲

jejra007
17. feb 2011

@79zuzik Jeje, byla jsi? Jsem ráda, že se ti líbí.. Však ve středu se potkáme, zatím se cítím ok..uvidíme!

jejra007
17. feb 2011

@huxy No, však třeba se ti ještě nějak otočí a když ne, tak i tak to pujde, dnes už to není problém... No, jestli budeme v termínu, tak se potkáme.. jestli tě teda vubec poznám... 🙂) Zatím jsi celá?? Já jo, vypadá to, že malý vubec nikam nespěchá a bříško mám stále velmi vysoko, já to mám jak balon vpředu a po bokách nic... Držím palce!

79zuzik
18. feb 2011

@jejra007 ak ti bude dobre a budeš sa cítim tak tá streda platí už som aj Ninke písala, že pôjdeme niečo zmlsnúť tak sa teší, zatiaľ sa maj papa

79zuzik
18. feb 2011

@adka47 neboj sa treba myslieť pozitívne na to 😉

huxy
18. feb 2011

@adka47 ahoj,cela este som.ale uvidime,ci sa to buduci tyzden nezmeni.lebo ak bude v pondelok vsetko tak,ako dnes,tak ma asi budu v stredu hospitalizovat a robit cisarsky.dnes mi to povedala ta mlada doktorka,ktora mi robila sono a vysetrovala sa.tak ktovie,mozno uz o tyzden budem mamina,ale bojim sa toho,teda toho cisarskeho

adka47
18. feb 2011

@79zuzik veď aj myslíme obaja , teraz ma trápia zuby , mám osem kazov-strašné aj napísať!!! 😢 ,a kočik už mate vybratý,ja len kočik pozerám na nete

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre