Pôrodnica v Lučenci

mien
13. máj 2008

ahojte ja by som sa chcela spýtať aké máte skúsenosti s pôrodnicou v Lučenci, lebo o mesiac tam idem rodiť, nenašla som takúto tému ak by už bola tak sa ospravedlňujem ´dakujem za príspevky

roasha
22. jan 2009

moj trval 36h,nerodila som v LC......nik ma nefackal,ani nenadaval 😀
.....a teda na LC porodnicu som este nepocula nic zle,teda az na "mien" 😒

lucia19
22. jan 2009

36 HODIN????????? 😕 😕

roasha
22. jan 2009

......a prezila som to bez depresii...... 😀

lucia19
22. jan 2009

NO TAK POTOM KLOBUK DOLUU 😅 ALE 36 HODIN TO MI NEJDE DO HLAVY TAK TA MALA TROSKU POTRAPILA

mien
autor
22. jan 2009

moja pekná roasha, tak gratuľujem. Ja osobne bechápem prečo si vlastne čítala môj pôrod.
Táto stránke je o tom, že si maminy navzájom opisujú svoje skúsenosti, zážitky a podobne.
Ja osobne som nechcela nikoho vystrašiť najradšej by som každej mamine želala rýchly a bezbolest. pôrod.
Nechápem, že s čím som ťa urazila, veď si nebola na mojom mieste
viš nemusí mať každý taký fasáááááááááácky pôrod ako ty čo vlastne bolo už pred 6 rokmi pa

veronika81
22. jan 2009

roasha, takéto reakcie tu potrebujeme 😉 Dnes som akosi zablúdila k vám lučenčankám (teda aj ja som..) a videla som, ako ste sa na tých fackách pobavili 😀
Aj ma to ukľudnilo, lebo ako prvorodička a v podstate bez skúseností dlhodobejšieho pobytu v nemocnici fakt neviem, čo si mám o tom myslieť 😝 Ale v podstate, samotného pôrodu sa ZATIAĽ nebojím, som zvedavá či to ešte príde..

mien
autor
22. jan 2009

ešte jeden dodatok. Tá mamina ktorú tam fackali bola róms. nár., ale to som tu nechcela napísať, lebo pre mňa sú všetky maminy rovnaké biele, rómky,....

lucia19
22. jan 2009

DAKO TO TU ZACINA NABERAT NA OBRATKACH 😀

roasha
22. jan 2009

mien......na to ze sa prezentujes ako "pedagog"-alebo co vlastne,mas vyjadrovacie schopnosti na "urovni"... 😝
ten tvoj porod ma teda naramne zaujimal,uz len preto,ze si tu tak nechutne prezentovala Lc nemocnicu,ze mam 100chuti poslat link riaditelovi nemocky na ten tvoj prispevok ,ako z hororu,aby si tam narobil poriadky.... 😝 😀
to pred kolkymi rokmi som rodila,nemeni nic na fakte,ze tolko stupidnosti som nepocula este ani od jednej maminky... 🙄 😀
veronika,a ostatne tehulky-prvorodicky,drzim palce,a staci skocit aj do inych tem,aby ste kvoli jednemu nezmyselnemu popisu porodu nekolabovali uz pred porodom... 😀

veronika81
22. jan 2009

no tak pokiaľ nebudú fackať mňa 😀 😀
Ale dobre no, srandujem.. Inak, zatiaľ som počula viac tých pozitívnych skúseností, ako negatívnych na pôrodnicu v LC. Ešte som sa rozhodovala medzi pôrodnicou v RS, ale to len preto, že primár je môj obvodný gyn. Ale nakoniec to predsa bude ten Lučenec, je to bližšie a odrodiť to musím tak či tak 🙂
Ja verím baby, že nám to všetkým dobre dopadne!
Najbližšie Lucka nám tu popíše, ako to prebiehalo 😉

lucia19
22. jan 2009

VERONIKA NEBOJ URCITE VAM NAPISEM KED PRIDEM DOMOV 😉 DUFAM ZE TAM PO DRZKE NEDOSTANEM 😀

sarica
22. jan 2009

No,tak ja mám deti 2 a s pekne velkým vekovým rozdielom a nemôžem na túto našu nemocnicu nič zlé povedať.Určite zaleži na tom aku sestričku,alebo dr.vystihnete a v akej nálade,ale v dnešnej dobe by si už nik nedovolil také správanie ako tu bolo opísané...

gergi7
22. jan 2009

mien, nemyl si pojmy s dojmami, vsetky maminy nie su ROVNAKE 🙄

sarica
22. jan 2009

A ešte dačo...nechcem byť velmi mudra,ale skoro každe jedno bábo v porodnici schudne...malá Lea mala pri pôrode 4070gr. a schudla na 3700gr...si predstavte a prežila to... 🤐
Dalšia vec je,že v pôrodnici nechcu velmi rodičkám dávať um.mlieko pre deti,aby si čo najčastejšie prikladali deti k prsniku,aby samé dostali mlieko... 😨
Ale to by už mala vedieť skoro každá z nás... 😒
Jedna vec je sťažovať sa na nemocnicu a druhá je hľadať každú aj tú najmenšiu chybu...
A ak je žena tak velmi nespokojná,tak má právo sa sťažovať,no aspon ja by som sa sťažovala,ak by som bola taká nespokojná....ved nie som zbavena svojprávnosti... 😝

lucia19
23. jan 2009

DAKO TO TU MRZNE HALOOO LUCENCANKY 🙂

mien
autor
23. jan 2009

no dobre baby, tak ja sa vám ospravedlňujem a aj roash. sa veľmi veľmi ospravedlňujem
ja som bola naozaj nespokojná, ale som rada, že väčšina z vás má dobré skúsenosti
asi som mala môj pôrod sformulovať do inakších celkov
tak ešte raz ´vám všetkým prajem rýchly pôrod a aby ste boli všetky spokojné
asi som naozaj hľadala len chyby čo sa týka personálu v pôrod., ale už to mám za sebou, tak už na to nemyslím
len vtedy, ke´d som opisovala môj príbeh, tak som bola ešte nahnevaná a asi som mala aj popôr. depresiu
tak ešte raz " prepáčte "

roasha
23. jan 2009

mien..............nepotrebuje komentar............nabuduce ked budes pisat take bludy......pozri si aj paragraf,napr. .......... "ohovaranie dobreho mena"............pri organizaciach plati niekolko nasobne.............aby ti najstavnatejsiu facku netreskla tvoja polovicka......mozno by to financne neutiahol............. 🙄 😝

aleela
24. jan 2009

Co sa do tej mien tolko navazate? Napisala, ako to vnimala ona. Vyzera to, ze mate medzi sebou nejake nedoriesene veci, tak si na to zalozte temu, a tu piste k veci. Baby tu zaujima co ich coskoro caka a neminie a vy si tu riesite svoje spory. Sa vam ospravedlnila a uz to nepotrebovalo dalsi komentar roasha . 🙄

pascalka
24. jan 2009

Tak som neodolala a musim prispiet 😀
Heh mien na depresie je tu ina tema,ale v pohode hlavne,že si to zvladla 😉 ale mohla si si zaplatit izbu aj lekara ,ako sponzorky dar a možno by si sa tam mala lepšie 🙂
Ja som ležala v pôrodnici skôr a bolo to v pohode,lebo som vedela čo ma asi čaka a vela mi pomahalo ,to že som mala manžela pri sebe 😵
Inak ak môžem poradit,treba počuvat sestričky čo hovoria a ak Vas niečo zaujima pytat sa ,v pohode vam odpovedaju 😉
Mne nabehlo mlieko po 8 dnoch po pôrode a museli mi dat umele ,ale v pohode stale som si malu prikladala a aj mi schudla a je v poriadku hned to všetko dobehla 😀
Odrodil ma Mudr.Križo a bol super som spokojna a vela sestričiek stretavam aj teraz a zvykneme sa pozdravit a aj trošku pokecat 🙂
a aky som mala pôrod to Vam tu opisovat nebudem 😉 každa ho zvladla,tak to určite zvladnete aj Vy 😵
Prajem vam rychli pôrod a nedajte sa fackat 😀 😀 😀

sarica
24. jan 2009

To fackanie si si neodpustila... 😵

roasha
24. jan 2009

mien nepoznam,tak s nou neriesim ziadne minule spory. 😉
aleela,to ona ma denne bombarduje IP,takze mam o nej "trosku "inu mienku ako ty.
mne sa ospravedlnovat nemusi,je mi ukradnuta,skor mamickam,ktore sa chystaju rodit v LC. 🙂
....este mi neda,na svojom opise trvala este 20.1.2009,uvazujem,co si to tak rozmyslela... 😉 😀

mien
autor
24. jan 2009

roasha nemusíš tu písa´t, že ťa bombardujem s IP., ja som ti písala IP, že sa ti ospravedlňujem

roasha
24. jan 2009

mien,a kolkymi IP? 😀

mien
autor
24. jan 2009

s 2 alebo 3 už neviem, ale som ti stále písala, že sorry aj za ten príspevok

roasha
24. jan 2009

mien,ale mne sa preco ospravedlnujes? 😕 🙄
ja nie som sef Lc nemocnice Mudr.Julius Hooffer. 😉
😀 😀 😀 😀

roasha
24. jan 2009

☺Hoffer....ma popleties 😀

mien
autor
24. jan 2009

tak dúfam, že si môj opis preposlala

mien
autor
24. jan 2009

a ešte jedna vec, ale už naozaj na záver, lebo ja už inšie nemôžem spraviť
tebe roasha som sa ospraved. za predchádzajúci príspevok
zároveň sa ospravedl. aj mudr. Hofferovi, ale ten asi na túto stránku nechodí hi
a v budúcnosti si rozmyslím čo napíšem, aby sa to opätovne nestalo
ja sem už nič nenapíšem, aby sme nezostali len pri mojom omyle
tak sa majte všetky a veľa štastia

roasha
24. jan 2009

mien,hod si do google "porodnica v Lucenci",to moze urobit aj niekto z nemocnice. 😉
nabuduce skor premyslaj,ako napis.

sarica
29. jan 2009

počujte,po tej slovnej vymene to tu dáko vymrelo 😀 😝

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre