Pôrodnica v Lučenci

mien
13. máj 2008

ahojte ja by som sa chcela spýtať aké máte skúsenosti s pôrodnicou v Lučenci, lebo o mesiac tam idem rodiť, nenašla som takúto tému ak by už bola tak sa ospravedlňujem ´dakujem za príspevky

trasko
4. okt 2012

;-D ja chodim zas k Balcovi.skor ist asi nepomoze,doktor robi na etapy sono aj vysetrenia v takych skupinkach tak sa caka.tlak a CTG robia sestricky a modlit sa len,aby vysiel zaznam hned na prvy krat...jaaj ten moj maly-velky sa vecer tak zbesilo krutil ze som z toho este nervozna a teraz mam pocit ze sa zas nehybe vobec.neviem co to je

bibka1308
4. okt 2012

@meggynkaa
@trasko Ja som rodila po 13. rokoch a bála som sa neskutočne. No musím povedať, že to bol jeden nádherný zážitok oveľa menej bolestivý a neporovnateľne rýchlejší ako prvý pôrod. Držím palce, aby to bolo u vás podobne.

trasko
4. okt 2012

bibka veru drz palce.moj muzik ide so mnou.viem ze pri nom budem kludna...bibka a davno si rodila druhe?

bibka1308
4. okt 2012

@trasko Pred 6. mesiacmi.

trasko
5. okt 2012

bibka tak to nie az tak davno.a spokojnost?myslim aku izbu si mala,sestricky a porodnik?

baramborka
5. okt 2012

@foggy6 no presne to som urobila ja dala som im čiappočku, ved to bol des cez tie chodby studené a tie holé hlávky ... ☹ im to tam je vďačne jedno....

Baby. čo ste boli na porodnici ... pamatá sa niektorá z vás na sestričku z novorodeneckého ,taká mladá , cervenovlasá neskutočne nepríjemná...??

trasko
6. okt 2012

dievcata do coho obliekaju babbtka v LUCENSKEJ nemocke po narodeni?do nasich alebo ich veci?a maminy maju ich kosele ci svoje?...Pytam sa,lebo nam vravia ze maly bude veliky a tu citam ake je to nepresne meranie atd ci mam balit dvojaku velkost oblecka pre babatko.

kattarinab
6. okt 2012

@baramborka ani nestraš 😖 ked som ležala pred dvomi týždnami na gynde, tam boli všetky neskutočne zlaté 😉

trasko
6. okt 2012

halo maminy to ozaj ziadna co nedavno rodila v LUCENCI?

baramborka
6. okt 2012

@trasko ahoj no dajú mu po narodení ich košielku ale akonáhle mi ho dali na izbu po 2 dnoch ta´k som mu prezliekla jeho košielku 🙂

@kattarinab no zlatko na gynde su v pohode, ale po porode na novorodeneckom si daj pozor na taku cervenovlasku. mladu... nedaj sa jej !! ked ti nebude chciet dat mliečko pre malinku , tak si ho vydob hlava nehlava..

trasko
7. okt 2012

baramborka a rodila si vo svojej nocnej?xi pred 10timi rokmi bolo kusok inak urcite,tak sa pxtam co je new

katka hej?!no nech sa na mna potom pripravi,ako sa clovek meni tak mne narastli usta.nie som uz zakriknuta a pri prvom porode som zazila take dve PRIJEMNE NADHERY ze dovi dopi.ale uz sa nenecham.lahko ju poslem dirigovat inam.som uz zvedava na nu!

kattarinab
7. okt 2012

@baramborka juj moja spolieham sa na to, že mliečko budem mať v prsíčkach ako aj pri Marekovi 😉 hnedmi nabehlo pár hodín po pôrode, ale ak náhodou nie, tak dík za radu 😉

kattarinab
7. okt 2012

@trasko ked som bola teraz na gynde pred dvoma týždnami a chodila som na ozvy na pôrodnu salu, tak tam ženy rodili niektoré vo vlastnej košielke a niektoré v nemocničnej 😕 a bolo tam inak dosť chladno, tak koncom oktobra bude ešte chladnejšie, ja som si zaobstarala na pôrod vlastnu s dlhým rukávom - pre istotu 😒

trasko
7. okt 2012

katka xixi ze by som asi vymenila este NOCNOKOSELOVY SATNIK? u mna pri vyske 185cm dost problem xi

baramborka
7. okt 2012

@trasko no jasne že som mala vlastnu nikto to tam nerješil, ani sa ma nikto nevypytoval v com budem rodit .. 🙂
ja mám 178cm a mala som dlhu nočnu košelu ale s krátkym , rodila som v lete 🙂

@kattarinab no ved tak može sa stat že ti nabehne a može sa stat že ti nenabehne... 🙂 mne nabehlo až na 4 , den po porode 🙂 noo a už si zbalena zlatik ? 🙂

kattarinab
7. okt 2012

@baramborka zbalená 🙂 pre istotu 😉 už sa mi to kráti

baramborka
7. okt 2012

@kattarinab jaaaaaaaj zlatko, myslím na teba, vcera som stretla Ivanku našu, tak sa na teba pýtala ale skonštatovali sme, že už nebudeš asi chodit cvičit...a renatka už porodila to vieš ? 🙂

kattarinab
7. okt 2012

@baramborka ano hned mi písala, že má adamka 🙂 no cvičiť sa už nechystám - akosi to už nezvládam 😝 aj tá blbá noha ma bolí zase 😒

trasko
8. okt 2012

dobre ranko dievcata.drzte palec ideme do nemocky ukazat sa.som zvedava co je new od tyzdna ;-D

bibka1308
8. okt 2012

@trasko Rodí sa vo vlastnej nočnej košeli. Mne povedali, že erárne - nemocničné dávajú iba rómskym spoluobčiankam, ktoré si nedonesú vlastnú. A tie nemocničné sú vraj v katastrofálnom stave (neviem, nevidela som).

trasko
8. okt 2012

bibka tak to su.xixi uz pred 10timi rokmi boli behali sme s holu ritou tam.nvo ja uz sedim v nemocke a cakaaam.dufam nebudem 6a pol hodky tu

bambulka101
8. okt 2012

ahojte dievcata chystam sa rodit v Lc a pocula som, ze niekde maju aj zoznam co priniest pre seba a babo do nemocky. nemate ho prosim niektora, aby som vedela co zabalit?

trasko
8. okt 2012

megynka dnes som muzikovi hovorila ako sme sa v nemocke smiali a oficialus zoznamili.myslim na teba nech to mas raz dva a stastne za sebou kedze ma NEMIENIS POCKAT ;-D

meggynkaa
8. okt 2012

@trasko 🙂 🙂 aj ja vravím,že super zoznámenie aspon nám nebolo smutno a rýchlejšie prešiel čas..No uvidíme ako to dopadne,krvácanie mi ustúpilo tak už len čakať na bolesti ak sa chce ísť maličkej na svet 🙂. Ozaj a tebe čo povedal doktor?Si už otvorená ,leba ja vraj na 2cm

trasko
8. okt 2012

megy to ku koncu je vsetko viac prekrvene tak mozno aj preto.ja nemozem poveda,najjemnejsie ma zatial Krizo vysetril ako som tehu.ja Cervix 1.5cm branka na spic atd...takze klidek .moze ma muzik este dlavit kolko mu chuti.prave si ma nachoval,urobil desiatku malemu na zajtra a aj sebe....ozaj a na ortopedii ako som cakala...taka P..A sestricka ze dovi dopi.prd som vybavila

trasko
8. okt 2012

bambulka to by mali bezne davat u gyndosa tak si pytaj a ak nie ja ti sem kludne tuknem len napis.

kattarinab
9. okt 2012

@meggynkaa fíííííha - a ja že sa v pôrodnici vidíme 😀 už si aj v nemocnici?

kattarinab
9. okt 2012

@trasko ja som na tom presne tak isto po včerajšej poradni, ale brucho nenormaaaaaalne tvrdne 😝

trasko
9. okt 2012

katka a termin? ja 22 oktober uz neviem dockat joooj!

meggynkaa
9. okt 2012

@kattarinab poslali ma domov,že ak do večera ešte budem krvácať tak mám prísť do nemocky.Ale chvalabohu som prestala krvácať už len taký menší výtok mám.A maličká bola kľudná v noci len sa viac vytláčala.Uvidím ako bude tento týžden asi už len budem čakať na bolesti.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre