Pôrodnica v Lučenci

mien
13. máj 2008

ahojte ja by som sa chcela spýtať aké máte skúsenosti s pôrodnicou v Lučenci, lebo o mesiac tam idem rodiť, nenašla som takúto tému ak by už bola tak sa ospravedlňujem ´dakujem za príspevky

luckas13
14. okt 2014

Ahojte baby ako vydim ze nemate dobre skusenosti prímarom,ja mam termín na 20 novembra a neviem sa rozhodnut ze ci ist rodit do RS alebo do LC lebo kazda ma inaksie nazory,,,,a prihody,,,,moja kamaratka rodila v RS ale sa zas velmi stazovala na hnusny prístup sestričiek a doktora ani neviem jak sa volal ked bol pri porode,,,tak by som sa vas skusenejsích chcela opitat ze kde by bolo lepsie kedze som prvorodička tak mam aj strach s tích doktorov,,,Dakujem za vaše radi 🙂

basena001
19. okt 2014

@luckas13 Ahoj, nemocnicu v RS nepoznám, ale Lucenca sa neboj - ako som písala, primár Bileik je síce arogantný a nafúkaný, ale jeho specifický prístup zas velmi dobre kompenzujú ostatní lekári a ak budes mat stastie, mozno sa mu úplne vyhnes - on sa de facto i sám vyhýba pacientkam🙂 a tú jednu vizitu s ním prezijes a mozno ho dokonca ani nestretnes - v stredu napr. ordinuje mimo LC.

luckas13
20. okt 2014

fu uz som sa rozhodla radsej pojdem do RS,,,,,abi nahodou ak sa snim stretnem nedoslo k vímene nazorou,,,nemam rada ludí čo drzia jazyk za zubami ako on,,,,nacoi je potom doktor,,takych najdem aj 10 ako je bielik,,,

slavkamesinova
16. máj 2015

Baby ako ste boli spokojni s luceneskou porodnicou a s lerarmi vsetkymi aj co uz tam nerobia?

pepka29
25. jún 2015

Ahojte baby. No ja som sa rozhodovala medzi Zvolenskou,Rimavskou a Lucenskou nemocnicou. No nakoniec som sa rozhodla pre Lucenecku nemocnicu, pocula som aj staznosti na porodnicu ale aj nie, tak uvidime. Ale verim ze vsetko bude dobre. Termin mam 18augusta tak drzte palce 🙂

maggie37
4. júl 2015

@slavkamesinova maximalna spokojnost 🙂

slavkamesinova
4. júl 2015

@maggie37 Ktory gynekolog ta rodil a ako sii mala porod?

maggie37
4. júl 2015

@slavkamesinova najprv dr. Kožíková a potom dr. Fulajtárová, s obidvoma spokojnosť, mala som rychlovky oba pôrody našťastie, takže som ich videla len chvíľku

pumpkincake
4. júl 2015

No bastri. Ja sice este mam kopu casu, ale ako to tu citam tak ja asi pojdem inde. Chcem, aby bol partner stale pri mne a aby mi vsetko vysvetlili a ukazali a nemienim sa nikomu doprosovat za samozrejme veci. A urcite chcem nadstandardnu izbu na 100%.

slavkamesinova
4. júl 2015

@maggie37 super 😊

pepka29
17. aug 2015

Ahojte ja som bola s luceneckou porodnicou spokojna, prijatelsky pristup k pacientkam. Sestricky pri porode tiez fajn, pomahaju prvorodickam pri porode. Na izbu chodili sestricky skoro kazdu chvilu sa pytat lezala som uz aj na ortopedii v lucenci a ked to porovnam tak u mna jednoznacne vyhrava porodnica. Stretla som sa aj s primarom Bielikom a tiez je velmi zlaty. Vrelo odporucam Lucenecku porodnicu. Ja som mala pri porode pani doktorku Fulajtarovu mila zena a skvela porodnicka.

micikatka
17. aug 2015

aj ja som bola s lučeneckou porodnicou spokojna. aj co sa tyka sestriciek, aj doktorov, ci porodnych asisteniek. jedine co mi vadilo bolo ze vecera o piatej a do rana do piatej si o hlade :( ale to sa dalo vyriesit bud bufetom alebo rodina nieco priniesla.
rodila som pri dr. Fulajtarovej.

266denisa
17. aug 2015

Ahojte ja som s Rimavskej a rodila som v Lucenci. Chcela som rodit epiduralom a to sa u nas neda. No nakoniec som rodila bez epiduralu. Porodnika som mala Kriza a mala som sama izbu. Bola som spokojna.

larus9
19. okt 2015

Ahojte 🙂 chcem sa opýtať na predpôrodné kurzy a cvičenia pre tehotné. Viete mi dať kontakt? Počula som o pani na Zelezničnej ul pri Samkovom dvore..ale nemám tel č. Prosím, ak nejaká viete, napíšte mi, budem veeeeeľmi vdacnaaa 🙂

nikus60
23. okt 2015

@larus9 ja viem o veľmi milej pôrodnej asistentke priamo v nemocnici pri sono ambulancii .

zuzanda21
15. nov 2015

dobry den ja som rodila pred polrokom v lc bol mi pri porode taky mlady doktor neviete nahodov ako sa vola 🙂 dakujem

ada0207
18. nov 2015

@sarica ahoj manžel ti bol tu v LC pri pôrode????? A to ste mali vybavené alebo sa to aj tu dá? Ďakujem 🙂

ada0207
18. nov 2015

ahojte prosím Vás neviete mi poradiť ako to je so zazmluvnením doktora počas pôrodu tu v LC? má stým niekto skúsenosť? či už dobrú alebo aj zlú .... Ďakujem

266denisa
18. nov 2015

@ada0207
Ahoj ja som iba sla za doktorom Krizom a opytala som sa ho ci by mi bol pri porode suhlasil a dohodli sme sa. Zhodou okolnosti aj keby sme sa nedohodli presne mu vysla sluzba 😊

ada0207
18. nov 2015

@266denisa aháá ale on ti je aj gynekológom ? ak sa môžem spýtať .... 🙂

266denisa
18. nov 2015

Nie ja som z Rimavskej, ale u nas sa nerodi epiduralom, tak som sla do Lucenca. Nakoniec som rodila bez epiduralu 😊

ada0207
18. nov 2015

@266denisa A si známa Krížovi že len tak ti prišiel ? ved to vraj stojí 200 eur zazmluvnenie ... 🙂 aj ja by som ho chcela stráááááášne 😖

sitiba
25. nov 2015

@sarica ahoj a ten rozpis služieb zistím aj keď tam nemám kamošku?
Budem rodiť v januári a bojím sa kto bude mať službu.....

dena117
24. jan 2016

Najlepsi primar je pan primar Peter Bielik
Ci uz ide o porod alebo operacie,som ku vdacna ze zijem. Skutočný odbornik

ada0207
24. jan 2016

@dena117 No on uz je tam ale malo vraj .. uz nieje ani primárom ...

bobinkoo
23. mar 2016

@veronika81 dobry den veronika chcem sa len opytat boli ste spokojna s 3D sonom v lc? 🙂

andika123
8. máj 2016

@pumpkincake ahoj a kde si potom rodila ak sa mozem opytat? aj ja by som chcela nejake podobne podmienky 🙂

pumpkincake
8. máj 2016

@andika123 ahoj, no veru kvoli hospitalizacii pred porodom som uz ostala tam a porodila v lc. Podmienky hrozne,ale to mas skoro vsade na sr. No rodil ma dr stiefel a bola som spokojna lebo akceptuje rodicku ako citiacu bytost ktoru to boli a nie ako stroj. A vybornu porodnu asistentku pani Golianovu. Predtym som sa pytala na bonding a sestra aj dr pri porode mi povedali ze samkzrejme vsetko co chcem bude, ale nakoniec sa to skomplikovalo a musela som rodit sekciou :( . Inak pristup super. Okrem dr adaska ktory je zbytocne frajirek. Ale dobre ma zasil takze mi je to fuk 🙂

andika123
9. máj 2016

@pumpkincake a predpokladam ze nieco take ze partner mohol byt cely cas s tebou asi neexistuje?

pumpkincake
9. máj 2016

@andika123 az kym ma nerezali bol so mnou aj na vzdycharni, v sprche x krat, na sale.. stale

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre