Pôrodnica v Lučenci

mien
13. máj 2008

ahojte ja by som sa chcela spýtať aké máte skúsenosti s pôrodnicou v Lučenci, lebo o mesiac tam idem rodiť, nenašla som takúto tému ak by už bola tak sa ospravedlňujem ´dakujem za príspevky

vlastusss
24. okt 2010

@nordi heeeeej z nosa 😀 😀 😀 😀 😀 tyy fujj to uz ....co teba napadlo 😀 😀 😀
inak zajtra si kup pokrok tam sme zo zolom...traposime 😀 😀 😀 😀

vlastusss
24. okt 2010

@nordi fuuh to som bola taka rada ked sa mu to tak podarilo...to sa kazdemu paci 🙂 🙂 🙂 necudo...

nordi
24. okt 2010

@vlastusss no tak vidis, pekne priberaj dalej 🙂 ale ni, ja som citala v knizke ze v norme je pribrat tak 15 kil tak si v norme pohode....., mala ti bude vazit vyse 3 kila nie? daco placenta, a tie ostatne sracky.... okolo toho a tazke su aj ceciky ojoj to nam ubudne dole vsetko pekne...

nordi
24. okt 2010

@vlastusss kupim a co ste tam co robite? 😕 😅
no lebo ja som tam spominala vytoky .... a ty si nato napisala o soploch tak som nevedela ako to myslis ze ake sople 🤐 🤐 🤐 🤐 😅 😕
kedy mas ist na najblizsiu prehliadku ku gyncovi? ake testy ma este cakaju? naposledy mi brali krv na cukor, a interne vysetrenie som si musela robit.... co nasleduje potom?

nordi
24. okt 2010

@vlastusss juj aj ja chcem taku fotku, myslis ze ked ho poprosim tak mi da foto na usb? lebo minule mi vytlacil fotku ale vravel ze je uz velky ze cely mu nevynde, len hlavka ...

vlastusss
24. okt 2010

@nordi no ja v 35tt ked som bola u lekara tak mala malaa 2500gramov..heh 😀

vlastusss
24. okt 2010

@nordi glukozu si uz pila??tak krvicku beru kazdy druhy mesiac ci ako...no ja uz mam pokrok doma..taaak som sa zasmiala..haluz...
idem sa venovat..teda akurat došôu zoto ..zatim papik 😀

nordi
24. okt 2010

@vlastusss moj mal naposledy v 24tt 730gramov, som zvedava kolko bude mat zajtra 😉

vlastusss
24. okt 2010

@nordi noo a pred tym si neriesila foto??to si mala...no uz je velky a na usb isto neda..iba ak by si sla na 3d sono do lucenca ale 50euri plus 7 za objednanie 😖 😖

vlastusss
24. okt 2010

@nordi ides zajtra???no ja idem druheho a pak uz do lc budem chodit 😀 😀

nordi
24. okt 2010

@vlastusss pila pila bla 😒 no tak zajtra kupim pokrok som zvedava 🙂
no ved sa venuj pekne ..... ozaj aj sexom schudneme po porode vidis ? ani cvicit ti nebude treba, idem aj ja uz, moj je v nocnej ale idem daco kuknut v telke a buvat bo rano k dokimu ...
inac tu byvam na konikovi kazdy den budem aj zajtra tak pokecat mozme hockedy papa a dobru nocku 😉

nordi
24. okt 2010

@vlastusss idem zajtra, co a potom do lc? to naco ? to aj tam budeme musiet chodit? ja ze len tam rodit 😕 😕 😕

nordi
24. okt 2010

@vlastusss mam v albume zo dve ci tri fotky maleho take prdky fazulkove 😉

ajkalc
24. okt 2010

@vlastusss asi sa pocikam z vas....a mys jemnu kozu,ci kožu?tu lavu kozu?

ajkalc
24. okt 2010

@ajkalc preklep-mas jemnu kozu......

helka101
24. okt 2010

@vlastusss vlastuš, no dakedy davali detske vecičky, ale teraz pri malej , mi nechali len perinku a musela som si ju prezliecť do svojho oblečka.. len tu perinku ich nechali.. ja somsi brala jednorazove pleinky 10ks bavlnených plienočiek, lieh , vatu, jednorazove utierky.. a košielky, ponožky,čiapočku.. a bodynka 😎 tie mam radšej ako košielky 🙄 a ked sme šli domou, tak nam prišli povedať sestričky z detskeho čo a ako... že netreba baliť na široko do prveho sona, no my sa balíme, a budeme cca do 2-3mesiacov 😎

sestrčiky z detskeho su zlate, ochotne.. poradia, povzbudia, vysvetlia, - kludne sa aj pýtaj ked dačo nevieš, ja som sa nestretla s neochotou, ked to porovnám čo tam bolo pred 4 rokmi, tak fakt zlepšenie 😅 aj čo sa tyka kojenia, maleho som nekojila, malu kojíme... 🙂 a ktomu mi same sestrčiky vraveli, aby som si kludne došla v noci po umele mliečko, aby mala nebola vyhladovená, a nepotrhala mi bradavky 😎 aj kremiky dali 😀 proste zlate...

vlastusss
24. okt 2010

@nordi dobre mojka...sranda..a ako si ma vlastne nasla??ci to nahodou??lebo ja tu mam aj spoluziacku a neviem ako by som ju nasla...hm.. 😒

vlastusss
24. okt 2010

@nordi no uz v tom 37pojdes tam kde sa rozhodnes rodit a budes kazdy tyzden chodit...viac neviem ani ja 😀

vlastusss
24. okt 2010

@ajkalc 😀 😀 😀 😀 jemnu kožu, ale aj kozu 😀 😀 to sedi...

vlastusss
24. okt 2010

@nordi pravdaze sa ti zidu...normalne ani nenos tam...a aj doma ich mozes nosit..kamoska ich aj doma prve dni nosila...

vlastusss
24. okt 2010

@helka101 noo ja som aj planovala ze si veci zoberiem nejake...aaa ten lieh to ma byt kolko percentny??a odsavacku si mam tiez svoju brat???

vlastusss
24. okt 2010

@helka101 ja sa na to tesim...asi si este stale mslim ze idem na vyylet 😀 😀 😀 😀 sem tam mam take bolesti mozu to byt ti poslickovia??ja som akurat muzovi hovorila ze ak to bude takto boliet tak to je hruza to su jak krce..uuuff ufff 😕

helka101
25. okt 2010

@vlastusss no ja som si kupovala lieh v lekarni... neviem kolko bol % 😅 ale pýtaj si v lekarni a oni ti daju.. a mastičku na bradavky si nezabudni.. ja som mala Cicadermu. ta sa nemusí umyvať, ale mojej malej vadila.. nehccela mi prsník.. tak som si ju prestala davať, ale ked som si vytlačila kusok mliečka , tymsom sipotrela bradavku.. samotne mliečko je hojive 😎 no a ja som mala odsavku,ale povravalo sa tam, že požičiavaju aj sestričky z novorodeneckeho, ale neviem ja som mala svoju.. odsavala som si každu hodku, lebo mala vela spala a tak sa nedalo prikladať 😠

Noo tie bolesti môžu byť poslíčkovia, aj ja som to mala, ale vidíš nakoneic som prenašala 11dni.. 🙄 a aj tak mi museli pôrod vyvolať 😠

vlastusss
25. okt 2010

@helka101 este sa ta masticka tak vola..ze cicaderma 😀 😀
no pocula som ze tam poziciavaju, ale asi by som bola radsej keby som mala svoju...
vyvolavali ti???ejjha..no ja neviem...mne kazdy vravi ze dievcatka skorej chodia na svet, ze to isto pride skôr..ja sa bojim ze ak bude nahodou pozdejsie ze bude vacsejsie a natrapim sa velmej 😅 😅 inak nic..inak by mi vpohode nevadilo keb som aj 25novmra rodila lebo aspon by to nebol skorpion 😅 😅 😅

nordi
25. okt 2010

@vlastusss ako som ta nasla kukala som temy na fore a tam bola tato tema ze porodnica v lucenci, tak som bola zvedava a kuknem a ty tu 😀
uz som doma od dokiho, tak cukor mam dobre vysledky z cukru , tak fasa 😉
maly vazi 1250gramov, vsetko ok
len ten tlak mam nizky tak 90/60
inac aj Deniska Kalmarova je tehu? dobre som pocula? to ti bola triedna, ze?

helka101
25. okt 2010

@vlastusss no ja som čakala dievčatko.. a teda za tych 11 dní nebola extra velka.. 3300g a 50cm.. tak neivem 😅
no ved uvidíš, ako to dopadne, ale istotne dobre a mala sa vypýta na svet, ked jej bude sa chcieť, a ak sa jej nebude, tak ju tam doktori dlho nenechaju 😀

vlastusss
25. okt 2010

@nordi ano veru aj ona je 😀 😀 ona bude v decembri rodit..hi hi
tak je super ze mas super vysleddyk ..jasa vzdy teskam ked je vsetko ok... 😀

vlastusss
25. okt 2010

@helka101 jasne...dnes osm stretla jednu babenku s kocikom a ona mi hovori ze mala by si chodit po schodoch aby si uz aj ty mala...vravim ze niee ja necham na malej aby si vybrala datum 🙂 🙂

nordi
25. okt 2010

@vlastusss 😀 😀 😀 kujeeeem aj ja som rada ze je vsetko ok 😉

helka101
25. okt 2010

@vlastusss no ja som chodila po schodoch, nesedela,s malym každe rano do škôlky ..krčila sa, každy den zmyvala podlahu, a ešte v 9m. umyvala okna a komplet riadila cely byt..a houbi.. malej sa nechcelo ani za svet.. no ked ju vyvolali, tak to už šlo raidne rychlo 😎

ale určite, mala si vyberie kedy jej už bude v brušku dlho.. kedy maš presne termín?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre