Pôrodnica v Lučenci

mien
13. máj 2008

ahojte ja by som sa chcela spýtať aké máte skúsenosti s pôrodnicou v Lučenci, lebo o mesiac tam idem rodiť, nenašla som takúto tému ak by už bola tak sa ospravedlňujem ´dakujem za príspevky

79zuzik
3. mar 2011

@adka47 no aj ja som pribrala minulý mesiac 4 kg, tento 5 kg predtým po 1 kg, tak dúfam že to skončí a bude to ako na začiatku po kile, a to sa neprejedám a sladkosť si dám občas. No neboj po pôrode budeme kojiť a bude rušno tak to zhodíme 🙂. Teda dúfam. O huxy neviem. Maj sa pekne papa. 😉

mirka251
3. mar 2011

ahojte kocky zmohla ma choroba na tyzden,ale uz je lepsie,zajtra nas caka druhe 3D sono ,tak dufam,ze drobec nas uz nebude natahovat a ukaze sa 😉 gratulujem k babatkam 🙂

adka47
3. mar 2011

@79zuzik no to dúfam aj ja , len sa bojim , lebo ešte nám aspoň mne ostávajú ešte tri mesiace -tak som zvedavá🙂

adka47
3. mar 2011

@mirka251 tak teba zajtra 3D iste u Križa nie? ja idem tiež zajtra ku Križovi , ale ja by som chcela len nahrať DVD a to hlavne kôli pohlaviu ,okolkej si objednana? ja na 13:3O hod.

enrikad
3. mar 2011

baby poradte... - kto chodí na sono do nemocnice? a má tel. číslo? prosímmmmm

huxy
3. mar 2011

@jejra007 tak ako sa vam dari? 🙂

huxy
3. mar 2011

ahojte.tak ja uz mam po.mala emka sa narodila 25.2. sekciou v spinalnej anesteze.vsetko sa dalo prezit,najhorsi bol moj obrovsky strach.doktor tomasovic to zvladol dobre.a co sa tyka starostlivosti sestriciek,tak to naozaj zalezi na tom,na koho natrafite.su tam aj mile,aj take ktore si robia len tu najnevyhnutnejsiu pracu.ale celkovo mozem hodnotit,za to bolo ok.tak idem sa venovat malinkej.drzim palce tym,ktorych to este len caka.

huxy
3. mar 2011

@enrikad 047 4311261

adka47
3. mar 2011

@huxy Gratulujem ti !!!🙂Prajem všetko len to dobré a budte zdravé obe papa

79zuzik
3. mar 2011

@huxy gratulujem k malej rýchlo sa uudravte a mysli na nás čo nás to ešte čaká

79zuzik
3. mar 2011

@adka47 potom mi napíš ako dopadlo sono, lebo nám nechcel ukázať tváričku.
mňa láka ísť rodiť do RS tak neviem, robí mi tam kamarát, ale aj druhý ma nahovárajú ak budeš mať čas tak si pozri stránku http://tehotenstvo.rodinka.sk/index.php?id=poro... a http://tehotenstvo.rodinka.sk/index.php?id=poro...

mirka251
3. mar 2011

@adka47 ano u Kriza,ale som objednana skoro rano o 7.10,takze sa nestretneme 🙂

mirka251
3. mar 2011

@huxy gratulujem k malinkej 😉

enrikad
4. mar 2011

@huxy : ďakujem veľmi pekne 😉

adka47
4. mar 2011

@mirka251 no tak dneska napíš ako si dopadla aj ja večer napíšem papa🙂

lucia1981
4. mar 2011

ahojte! chcela by som sa opýtať, či náhodou neviete či je v LC možnosť rodiť s pôrodným gélom Dianatal....

mirka251
4. mar 2011

@adka47 no tak u nas to vyzera na dievcatko,ale len na nejakych 30 percent,takze stale ostavame v nevedomosti 😀 este idem 15.3 na sono do nemocnice a 17.3 k mojmu dr.,tak uvidim co nam povedia tam 😉

mirka251
4. mar 2011

@lucia1981 myslim,ze je to mozne aj ja mam o to zaujem 😉

adka47
4. mar 2011

no tak u nás je to chlapček dnes mi to povedal Križo na sone ,a pekne som aj videla pipík,veľmi som chcela dievčatko a meno sme ybrali len pre Dievčatko a nakoniec z Danielky bude Daniel no čo musíme si zvyknúť a neoslovovať bruško moja , naša , Danielka ....

adka47
4. mar 2011

@mirka251 škoda , že si sa zase nedozvedela, čo je zle bábo otočené ? čo ti vravel križo?

huxy
4. mar 2011

@adka47
@mirka251
@79zuzik
dakujem 🙂

79zuzik
4. mar 2011

@adka47 no tak aj ty budeš mať chlapčeka? ale hlavne, že je zdravý, a kočík už máš vybratý?

adka47
5. mar 2011

@79zuzik jáj veru dvoch chlapčekov budem mať , kočik už mám vybratý len sa ešte rozhodujem či Chicco , alebo ABC design , už som im aj písala na e-mail tak počkám čo odpíšu a potom objednám cez net.,neviem ako ty , ale ja som obehala Lučenec , sú tu dokopy asi tri-štyri obchody ,ale ani postieľky nemajú na výber a ani kočíky a ak áno tak sú drahé , preto som sa rozhodla cez net. , lebo vindu lacnejšie a ty?už máš kočík a postieľku?

adka47
5. mar 2011

@huxy Ahoj huxy, no ako sa mate? kojíš? malá je dobručká?ako v noci spinkáte?

mirka251
5. mar 2011

@adka47 gratulujem k chlapcekovi 😉 otocene bolo dobre,len sa to jednoznacne nedalo povedat,tak ale som zatial teda v tom ,ze dievcatko 😀

huxy
5. mar 2011

@adka47 ahoj.mame sa dobre.zatial nekojim,aj ked mliecko mam.musim odsavat,je to dost narocne.malinka nechce sat.aj ked skusame,no je to tazke,kedze ju len vytrapim a potom len placka.ale musim skusat,lebo odsavanie zaberie vela casu.mala je dobra,v noci sa zobudi len na papkanie.zatial je vsetko v poriadku,tak dufam,ze bude i nadalej.

adka47
5. mar 2011

@huxy tak ti držím palce nech je všetko ok . a odsávaj dalej prajem veľa trpezlivosti

adka47
5. mar 2011

@mirka251 zaujimavé , že v 27 tt sa nedalo povedať kto vie prečo, tak dúfajme , že to vinde aspoň tebe a bude to dievčatko

huxy
5. mar 2011

@adka47 dakujem,no stale budeme skusat aj prikladat.aj ked to bude tazke 🙂

mirka251
5. mar 2011

@adka47 asi preto,ze ma nejako pri sebe nozky a preto to nechce povedat jednoznacne,ale ved tak uvidime hlavne,ze bude zdravucke 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre