Pôrodnica v Lučenci

mien
13. máj 2008

ahojte ja by som sa chcela spýtať aké máte skúsenosti s pôrodnicou v Lučenci, lebo o mesiac tam idem rodiť, nenašla som takúto tému ak by už bola tak sa ospravedlňujem ´dakujem za príspevky

79zuzik
5. mar 2011

@adka47 ahoj no ja ešte neviem aký kočík, ale už sa začnem obzerať po kočíkoch

adka47
6. mar 2011

@huxy ano huxy tak treba prikladať vždy keď uznáš za vhodné , veď ty si tej malej krásavičke maminka a ty vieš čo je preňu najlepšie🙂

adka47
6. mar 2011

@79zuzik veľmi pekné su ABC design , ale záleží na tom kolko chcete investovať , lebo pekné sú aj Dor Jan a stoja okolo 330eur

adka47
6. mar 2011

@mirka251 presne tak hlavne nech je zdravé , veď čakáš prvé tak je to aj jedno my čakame druhé a nevyšlo nám to ,veľmi sme chceli dievčatko a vidíš je to chlapček -ach aká škoda:( 😔

79zuzik
6. mar 2011

@adka47 mne sa páčia aj cangaroo predávajú ich v obchode vedľa clavisu, nepočula si o tej značke niečo?

adka47
6. mar 2011

@79zuzik nie ešte zatial nie , ale idem pozrieť na nete a počom sú v Lc?

79zuzik
7. mar 2011

@adka47 cena cangarro scorpion (v skutočnosti green je vveľmi pekný, krajší ako na obrázku) je cca 240 € bez vajíčka, my ho nepotrebujeme máme, len sa obávam či vanička je dosť veľká,pozri prosím ťa a daj mi vedieť čo si o tm myslíš lebo by som nerada kúpilo niečo čo potom oľutujem

lucia1981
7. mar 2011

@adka47 ahoj chcem sa spýtať, tie kočíky DorJan si videla na len na nete alebo aj niekde priamo v predajni? ja som ten kočík tiež pozerala ale v skutočnosti som ho nevidela, je pekný len či má aj dosť veľkú vaničku.... 😖

79zuzik
7. mar 2011

@lucia1981 ahoj minulý týždeň som pobehala všetky obchody v lc a túto značku nemajú

lucia1981
7. mar 2011

@79zuzik no lebo ani tu vo VK nie je veľký výber všade majú tie camarelo q12 ale neviem, tento Dorjan sa mi veľmi páči,len by som nechcela mať kočík z netu, lebo je potom problém s reklamáciou ak náhodou.... 😒

79zuzik
7. mar 2011

@lucia1981 veď aj my práve preto chceme z obchodu, tu v Lc sú 4 obchody tak keď budete mať cestu tak pokukajte, ak budeš chcieť tak ti napíšem kde sú tie obchody

lucia1981
7. mar 2011

@79zuzik budem rada a aj si sa pýtala čo by Ti odporučili a ktorá značka je kvalitná...?

79zuzik
7. mar 2011

@lucia1981 oni odporúčajú tú Q12 preto, že je vanička veľká, potom majú tam tie poľské kočíky, a v jednom majú len cangaroo - ktoré sa mne páčia. na internete si pozri Bambino a Mariquita, to sú predajne ktoré sú aj tu v Lc

adka47
7. mar 2011

@79zuzik
@lucia1981 ahojte no ja som tiež pobehala všetky obchody v Lc. a nič , a tak som sa dala na net. a obzerám každý deň niekolko hodín , kamarátka má kočik Dor Jan a vravela , že vanička je veľká , presne pre nás čo rodíme na leto , aby sa nám tam dieťatko spratalo aj s fusakom v zime -takže ja odporúčam Dor Jan (sú aj veľmi pekné aj dobrý výber a aj cena),a ešte z tých drahších Chicco aj tam je vanička veľká a ABC design-záleží už od vkusu a financii. Pár stránok vám sem dám , ktoré sa páčia mne a aj Dor Jan -nebojte sa objednávať z netu podľa mňa je to riziko , ale musíme asi risknuť , keď už tu v Lc nemajú nič!Ja keď som bola na hlavnej v obchode -nemali ani jednu vaničku na kúpanie , ani postieľky len vraj zabalenú v krabici☹-tak som odyšla zhrozená-no čo už.
Ja budem tiež objednávať z netu a asi z českej stránky lebo ma to vinde o 100eur lacnejšie a dovoz zdarma

adka47
7. mar 2011

http://www.e-kociky.sk/?525,danny-sport-prestig...
http://www.brendon.sk/Products/ViewDetails/32568
http://www.babymarket.sk/sk/3868/29/giordani-et...
ešte Chicco pošlem musím najsť tú stránku z ktorej chcem objednať .Čo vravite na tieto?páčia sa vám?Mne sa páči veľmi ten ABCdesign napíšte čo vy nato-poradte! 😉

lucia1981
7. mar 2011

...no ten ABC desing to vyzerá tiež dobre, ale ja som dosť unesená z toho Dorjan tie kombinácie s kvetmi sa mi veľmi páčia... ja mám brata v BB tak som mu dnes volala aby sa mi skúsil tam pozrieť či tento kočík niekde nemajú a ak nie tak si asi budem musieť predsa len objednať cez net

mirka251
7. mar 2011

ahojte riesite kociky,tak my sme kupili Camarello Q12,hlavne preto,ze ma velku vanicku 😉

adka47
7. mar 2011

@mirka251 neodfotiš nám ho ?🙂

huxy
7. mar 2011

@adka47 prikladam,ale asi nie dost casto.nie vzdy sa to da.hlavne ked mala sa zobudi a hned placka ze chce papat.teda doslova vrieska.a utisit sa ju da uz len flaskou.lebo prsnikom sa to nedari,kedze ju rozculuje,ze to neide tak lahko.ale zatial to nevzdavam.

mirka251
8. mar 2011

@adka47 mam ho v albume kukni 😉

wew
8. mar 2011

Ahojte kočky aj ja riešim dilemu že aký kočík ja som veľmi veľa kočíkov našla na nete čo sa mi páči hlavne som pozerala na stránkach : www.svetkocikov.sk, a na www. e-kociky.sk .
Na nete majú perfektné ceny bojím sa objednať cez net ale asi to risknem. Aj mne sa páči Dorjan a má aj celkom dobré rozmery vaničky cca 81x33x20 cm má napríklad Dorjan- Dany sport line 3. len jednu chybu majú že nemajú nánožniky. Tak neviem ešte velmi. Rozmýšlam že ktorý by bol najlepši lebo ten čas sa nám kráti.

lucia1981
8. mar 2011

@mirka251 ahoj...ten kočík vyzerá super, teraz naozaj neviem či camarello alebo Dorjan a nezdá sa Ti ťažký, dá sa s ním v pohode manipulovať?

mirka251
8. mar 2011

@lucia1981 vobec nie je tazky moj drahy sa do neho zalubil a kocikoval po dome asi tyzden ,velmi dobre sa s nim manipuluje 😉 maju ho aj v LC v bambine ak ho chces odskusat na zivo 😉

mirka251
8. mar 2011

a baby chodite aj na cvicenia nejake pred porodom,neviem sa rozhodnut ci ist 😒

lucia1981
8. mar 2011

..ja som tiež nad tým cvičením uvažovala, pri prvom som nechodila nebolo kde a teraz tu vo VK tiež veľmi nie sú možnosti ale išla by som aj do LC ak by sa dalo aspoň pár krát, vraj je to dobré .... 😉

iivkam
8. mar 2011

@mirka251 odporúčam ísť na cvičenie velmi mi pomohlo, vedela som ako mam dýchať správne pri porode a tlačiť... ja som chodila k pani Číčelovej, sympatická pani a vela mi aj poradila ked som nieco nevedela ked som bola tehotna

lucia1981
8. mar 2011

@iivkam ahoj a tá pani je z LC a to si chodila len sama alebo robí nejaké kurzy?

lucia1981
8. mar 2011

Baby a ešte sa chcem opýtať neviete ako je to s tým nadštandardom v LC, či sa dá izba dopredu rezervovať alebo ako to funguje... 😒

iivkam
8. mar 2011

@lucia1981 ahoj ano pani je z LC, robí kurzy chodili sme tam po 4 az 5 zien, to ma casovo rozdelene kazdú stredu.. som jej volala sme sa dohodli kedy mi to casovo vyhovuje ... a nebanujem ze som tam chodila pomohli mi aj cviky najma ked som dostavala krce do noh vedela som ako si pomoct a hovorím velmi mi pomohlo to dýchanie co nam poradila a precvicovali sme pri porode, lebo sestricky najma jednu som nemala velmi príjemnu pri porode a jeden vacsi ston pri nej bol ako keby som ju tym otravovala a vyrusovala tak som sa snazila predýchavat ako som sa to naucila na kurze ... ja to len odporúčam 🙂

adka47
8. mar 2011

@lucia1981 ahoj, áno vraj sa dá izba rezervovať a si v nej sama môže ťa prisť manžel pozrieť do izby aj rodina a platí sa myslím za jednu noc 17 eur

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre