Pôrodnica v Lučenci

mien
13. máj 2008

ahojte ja by som sa chcela spýtať aké máte skúsenosti s pôrodnicou v Lučenci, lebo o mesiac tam idem rodiť, nenašla som takúto tému ak by už bola tak sa ospravedlňujem ´dakujem za príspevky

lucia1981
16. mar 2011

@mirka251 ahoj Mirka! zo srdca Ti blahoželám k dievčatku,ja som si si tiež veľmi priala malú princezničku..... 🙂

fixi3
16. mar 2011

ahojte baby...mam na vas jednu otazku ale je od temy no neviem kde inde by som sa opytala....neviete ci je vo VK alebo LC nejaky obchod kde maju tehotenske oblecenie?ak ano tak kde?dakujem vam... 😉

lucia1981
16. mar 2011

@fixi3 ahoj! ja som z VK a o takom obchode neviem, jeden tu aj bol ale už je zrušený tak si veci objednávam cez net a som veľmi spokojná... 🙂

fixi3
16. mar 2011

Aj ja som si chcela objednat ale bojim sa ze netrafim spravnu velkost...a ani v LC o ziadnom nevies???a od kial teda objednavas?

lucia1981
16. mar 2011

@fixi3 ja si objednávam z mimibazar.sk alebo babybazar.sk a tam čo máš tričká alebo topy sú väčšinou v univerzálnej veľkosti 38-42 a v pohode mi sedia, predtým som nosila veľ. 36 čo sa týka nohavíc a riflí tak sa mi raz stalo že mi boli veľké ale v pohode mi ich predávajúca vymenila..... 🙂 a dobrá stránka je aj www.mamitati,.cz odtiaľ mi akurát včera prišiel balík a objednávala som v sobotu.... 🙂 v LC tiež o takom obchode neviem... ☹

fixi3
16. mar 2011

ja som tiež pozerala veci na mimibazar aj babybazar ale ked neviem tu velkost....hlavne nejake nohavice by som chcela...aj ja som nosila predtym 36 takze teoreticky by mi mali teraz sadnut tak 38???dakujem za tip

huxy
16. mar 2011

@fixi3 v lc je jeden obchod na zeleznicnej ulici,skoro oproti orange-u.maju vypisane,ze predavaju aj tehotenske oblecenie.tehotenske rifle a nohavice sa dali kupit predtym aj v zlatej ulicke,ale neviem nazov toho obchodu.a tiez v obchode nad dm-kou maju tehotenske nohavice,mozno aj ine veci.

fixi3
16. mar 2011

@huxy dakujem pojdem to pozriet....ale v zlatej ulicke som bola a ziadny taky obchod som nevidela...

adka47
16. mar 2011

@mirka251 no tak ti gratulujem k dievčatku , keby to bol chlapček tak si myslím že už pipik by bolo vidno ,my sme mali v 29tom tt.1236g.

adka47
16. mar 2011

@lucia1981 ja som objednávala cez mamitati postieľku , sadu do postieľky v nedeľu a ešte sa mi neozvali , tebe sa kedy po objednávke ozvali?

adka47
16. mar 2011

@fixi3 ja som si tehotenské rifle kupovala v Tatiane v Priore tam majú aj teh.tričká s potlačou

adka47
16. mar 2011

@79zuzik ja idem na sono 28.03 ,to budem v 32tt kolko ste vážili keď si bola naposledy?myslím maličký

fixi3
16. mar 2011

@adka47 v tatiane vazne?a kedy to asi bolo lebo ja som sa tam s takym nicim nestretla...

lucia1981
16. mar 2011

@adka47 ahoj! ja som objednávala presne 5.3.2011 a hneď som aj urobila úhradu cez internetbanking a , pred včerom mi poslali mail, že kedy mi doručia veci a včera mi aj prišli, doručil mi ich kuriér, objednávala som si nejaké tričká pre seba a aj takú súpravičku modrú pre drobčeka a tá je nádherná... 🙂

huxy
16. mar 2011

@fixi3 on to nie je obchod len s tehotenskym oblecenim.vlastne z vonku ani nie je vidno,ze tam nieco take maju.ak pojdes z hlavnej,tak by to malo byt po lavej strane,asi predposledny obchod pred tym kruhovym namestickom s fontankou.skus sa tam spytat.ja som si tam kupila pekne rifle 🙂

huxy
16. mar 2011

@fixi3 naozaj,aj v tatiane mali,aj tam som si jedny kupila.treba sa spytat predavaciek,ak by si ich nevedela najst.

fixi3
16. mar 2011

@huxy dakujem snad sa teda nieco najde...

mirka7582
16. mar 2011

@79zuzik ahoj ani som ta nespoznala 😀

lucia1981
16. mar 2011

@79zuzik chcela by som Ťa poprosiť dala by si mi t.č. na tú pani čo k nej chodíš na predpôrodné cvičenia, lebo tu vo VK som zatiaľ nenašla nikoho kto by sa tomu venoval, tak som aj išla do LC pár krát... 🙂

wew
16. mar 2011

mirka251.... super dievčatko tak gratulujem ... ja idem piatok do poradne aj na sono tak som zvedavá že môj maličký chlapček ako narástol lebo maminka mu dosť pekne narástla 🙂...

79zuzik
16. mar 2011

@adka47 no bola som v 30+1 a vážili sme 1546g a zase bol otočený tváričkou ☹ dozadu tak sme ho nevideli a ani mi foto nevedel urobiť

adka47
16. mar 2011

@lucia1981 no tam majú veľmi pekné vecičky aj overaliky sa mi páčia,ja som si už raz objednávala v januári kojenecké fľašky Tomme tippe to mi odpísali hneď na druhý deň a teraz už čakám tretí deň a nič , ale asi preto lebo teraz chcem platiť dobierkou nie cez interbanking , lebo je to väčšia suma a istota je istota , škoda , že sa nestretneme na sone

adka47
16. mar 2011

@fixi3 ja som si rifle kupovala v novembri 2010 , ale myslím majú ich stále , lebo tam stále mali tehotenské oblečenie a stáli 16 eur🙂

adka47
16. mar 2011

@wew tak nám daj potom vedieť kolko bude drobček vážiť a ako ste dopadli

adka47
16. mar 2011

@79zuzik no ten váš maličký sa vám riadne skrýva!!! 😲

lucia1981
16. mar 2011

@adka47 no škoda, lebo vy ste tu všetky z LC a ja z VK.... ☹ mne robí sono môj doktor v každej poradni a 1.4. sme u neho objednaní aj na 3D sono to sa veľmi teším.... 🙂

jajanulienka
16. mar 2011

Ahojte, ja by som k tomu cviceniu: vrelo odporucam. Chodim cvicit (uz od 19-teho tyzdna) k mojmu dr. Orsagovi k porodnej asistentke pani Lipnickovej a je to super, aj ona je uzasna. Plati sa 4 €, cvici sa od piatej do siedmej, hodina je cvicenie a druhu hodinu sa rozprava na nejaku temu plus nacvik dychania v jednotlivych fazach. Ked je vela otazok, sme aj dlhsie. Naozaj som sa za ten cas dozvedela mnozstvo veci a dufam, ze tieto poznatky o chvilu budem vediet plnohodnotne vyuzit.

jajanulienka
16. mar 2011

@kiara0666 No, tak som dnes bola, najprv som sa potesila, lebo tam bolo malo mamiciek. Ale, dr. (Braunstein - velmi prijemny dr.) musel odist k porodu, tak sme dlllho cakali na sono. Mam to ja ale stastie 🙂. Inak to uz potom islo rychlo, sono, prehliadka a natocenie zaznamu. To tiez trvalo a navyse mi ho robili opakovane, tak som domov prisla o 15.00. Dufam, ze ty to budes mat bez "komplikacii" a nebudes tam tolko "tvrdnut".

79zuzik
16. mar 2011

@adka47 tak to hej a ty kedy ideš na sono

lucia1981
17. mar 2011

@79zuzik ahoj! tak som práve volala s tou pani a dohodli sme sa na budúcu stredu o 16.00 tak sa už teším, len som veľmi nepochopila, že kde to je, tak mi to môžeš napísať prosím Ťa.... 😕 ďakujem

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre