Pôrodnica v Lučenci

mien
13. máj 2008

ahojte ja by som sa chcela spýtať aké máte skúsenosti s pôrodnicou v Lučenci, lebo o mesiac tam idem rodiť, nenašla som takúto tému ak by už bola tak sa ospravedlňujem ´dakujem za príspevky

vlastusss
27. okt 2010

@nordi viem...ja to mam kazdy dnik..a hlavne ked si v noci lahnem.uuuf..skus na to teple mliecko..to mi zvykne pomoct, nemala by si nic bublinkave lebo s toho ma moc palila a tiez zo sladkych napojov...asi budu mat nase deti vlaaaaasky veeela veeela xi

nordi
27. okt 2010

@vlastusss ja som minule revala nervacila, nevedela som otvorit okno , dako sa mi zaseklo tak som kombinackami buchala a aj tak neslo , tak som sa zlozila na zem a revala ako hlupa , joj ked sa mi nieco nedari tak sa rozplacem , taka som nebyvala nervava 😢 😀 a tento moj ked ma pocul plakat , tak chudak bol na wcku ale rychlo utekal do izby za mnou co sa mi stalo ani si trenky nestiahol hore chudak len tak tam nabehol tak ked som tam revala na kolenach a on tam tak nabehol polonahy , tak mi prislo smiesne ked som ho videla holeho pred sebou ako vypadal smiesne a ja s kombinackami v ruke 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😅 😅 😅 😅

nordi
27. okt 2010

@vlastusss no tak to si budem musiet nastudovat fakt , to som nevedela 😅 a uz si si vybrala aj doktora pre malicku? ci este nie?

vlastusss
27. okt 2010

@nordi tak podla mna ta aj sanitka odvezie ale hadam tak zle na tom nebudes ze porodis za jazdy... 🙂

nordi
27. okt 2010

@vlastusss dufam ze nie.... ja sa bojim , ze nespoznam kedy rodim 😖 😕

nordi
27. okt 2010

@vlastusss a co si kupovala malej este? ja viem, pisala si zajtra das fotky 😵 uz sa tesim, len tak napis ci oblecko , ci daku kozmetiku 😅 😅 😅 😅 😅

vlastusss
27. okt 2010

@nordi
@nordi kraasna kompinacia on nahy pred tebou a ty s kombinackami v ruke 😀 😀 😀 😀 😀

vlastusss
27. okt 2010

@nordi to sa aj mne stava ze placem ked mi nieco nejde alebo ked daco rozbijem..to je plac typu "taka som neschopna ze uz ani toto neviem??" alebo ked sa udrem tak revem ze aka som slepa ze uzani neviem chodit 😀 😀

vlastusss
27. okt 2010

@nordi doktora ako detsku lekarku??? ty uz mas???

nordi
27. okt 2010

@vlastusss 😀 😀 😀 😀 😀 tak sa to stava aj tebe, tak nie som sama 😀
hej detsku lekarku, nie nemam , ale kamoska mi spominala aby som si vybrala pred porodom 😕 tak neviem ci to musim, este som nebola

vlastusss
27. okt 2010

@nordi aaale no..ze vraj ked to bude pravidelne trvat kazdych 5minut, ale moze to aj dlhsie dakych 12minut ci ako ...ak to bude proste pravidelne ze ta bude boliet, potom prestane, stopnes, zas zacne , zas prestane tak podla toho budes vediet.a mozno ti aj vodicka odtecie..akoze toho sa aj ja bojim a to ja este chcem stihnut sprchu a odchlpenie..hlavne nooch a chamajdicky 😀 😀 😀 nepojdem s baranicou

nordi
27. okt 2010

@vlastusss to presne aj ja chcem stihnut dufam ze stihnem sa oholit 😉

vlastusss
27. okt 2010

@nordi kozmetiku ani nie..sice mam doma co som ja puzivala samponik a telovy kremik..ale dupacky som kupovala lebo mam vela kosielok co mi aj maminka sila, a nema ich k comu nosit vies...z nohavic sa jej to vyvlecie tak dupacky su jedine riesenie 🙂

nordi
27. okt 2010

@vlastusss no ked porodis, pekne mi popises vsetko ako to tebe prebiehalo....ak si budes pamatat 😉

nordi
27. okt 2010

@vlastusss no dobre , tak potom pofot aj kocik 😉
ja chcem porodit hned, teda aby ma netrapili co ja viem 12hodin a tak 😒

vlastusss
27. okt 2010

@nordi musis musis...lebo ked uz budes v porodnici tak oni sa ta opytaju ze koho mas doktorku pre malu...neviem ci na to treba aj nejake tlacivo alebo co..tak to mozeme ist aj spolu vybrat..ja chcem noskovu lebo aj ja ku nej chodim...a ona je super 🙂

vlastusss
27. okt 2010

@nordi ved aj ja dufam..a to na pipinku potrebujem vela casu kedze si na nu nevidim..heheh...

vlastusss
27. okt 2010

@nordi isto si budem pamatat..malo ktore zeny na to hned zabudnu...neboj porozpravam..aj knihu napisem ked chces 😀 😀 😀 😀

vlastusss
27. okt 2010

@nordi noo samotny porod trva dakych 20 minut a vraj to je to najlepsie...len to je to ze tych zvisnych 11hodin sa mozes otvarat..vies ak sa budes pomaly otvarat tak ti to pojde pomaly...hlavne vraj mam vela chodit aj ked nebudem vladat hlavne neoddychovat aby som sa rychlejsie otvorila 🙂 zvlaadneme

nordi
27. okt 2010

@vlastusss 😀 😀 😀 😀 ze knihu 😀 😀 😀 😀 no budes mat co pisat, bude ma zaujimat vsetko od kontrakcii po samotny porod a este aj potom vsetko co sa dialo 😅 😅 😅 😅
no uz aj ja mam problem dovidiet si na nu 😅
mozme dakedy si zavolat a dohodnut sa , ja tento tyzden nemozem, az na ten dalsi, no ty ak mas cas tak si to chod vybavit, nieze budes rodit zachvilu a nebudes to mat vybavene...
Noskova je aj detska ? ci ako? lebo ja som k detskej chodila k Lajtmanke a potom som si musela dat doktorku pre dospelych a to som si dala Kovalcikovu 🙄

nordi
27. okt 2010

@vlastusss jaj chcem byt taka ako ty, beres to statocne, v pohode ...ja sa tu uz na stolicke kymacam na nohe co mi je uz s toho do srania 😅 😅 😅 😅 😅

vlastusss
27. okt 2010

@nordi no ona ma vsetkych aj dorast aj dospelych aj malickych takze tak..no ted som sa pytala babeniek a ze vraj sa to moze aj potom ale tak ja som pocula ze vlc cchcu od teba vtedy ked ides rodit..

vlastusss
27. okt 2010

@nordi netaaraj..neboj sa..daju ti prilezitost aj na to sranie 😀 😀 😀 a to bude rake ze na neho nikda nezabudnes 😀 😀 😀 tak ja sa tesim na porod ale mozno ten strach este len pride..uvidime...zatim mam len tak obcas strach, uzkost ale to prejde a pak som zas v pohodke.

nordi
27. okt 2010

@vlastusss no tak radsej teraz obehat, potom s malou to bude tazsie... lepsie byt doma s nou, sice aj tak budeme po doktoroch chodit s nimi... na kontroly a tak, ale radsej mat vsetko pripravene

vlastusss
27. okt 2010

@nordi hejj tak je lepsie mat to vybavene ...to je to ze noskova nechce uz novych brat..ani mna nechcela ale som ju ukecala ze ja som malo chora a ak som aj casto chora tak ja nedjem ku doktorovy..ja mam z doktorov strach..ble ble.. 🙄

vlastusss
27. okt 2010

@nordi babika idem sa ja vyvalit lebo ma chrbat boli uz velmej...mame zlu stolicku za pc...idem tak zajtra sa tu "vidime"...cmukam brusko 😀 😀

nordi
27. okt 2010

@vlastusss 😀 mne ani klystir nebude treba hadam 😀 , dobre ja na dnes koncim, idem si lahnut, lebo vselijako mi je len ni dobre tlacim si dako na rebra ci kde ma picha ako sedim...

nordi
27. okt 2010

@vlastusss akurat som ti aj ja pisala ze idem off, ani ja dako nevladzem sediet hociako sa uz tu prevraciam na tej stolicke 😅 , okej zajtra , ze cmukam brusko 😵 😀

iivkam
28. okt 2010

Ahojte, aj ja som uz v radostnom ocakavaní kazdym dnom. Chcem sa opytat treba mat vybavenu detsku lekarku vopred? 🙂

alusha
28. okt 2010

@iivkam lekarku musis mat zajednanu, po porode budes nahlasovat, kam maju poslat spravu o narodeni dietata 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre