Pôrodnica v Lučenci

mien
13. máj 2008

ahojte ja by som sa chcela spýtať aké máte skúsenosti s pôrodnicou v Lučenci, lebo o mesiac tam idem rodiť, nenašla som takúto tému ak by už bola tak sa ospravedlňujem ´dakujem za príspevky

kattarinab
9. okt 2012

@trasko 23 oktober 😉

trasko
9. okt 2012

katka to vazne?usmievam sa.a kde chodis teraz do nemocky?a v Lc budes rodit?...jaj baby ja som znova dnes revala.nespoznavam sa fnuk.ako iny clovek som niekedy.vy to necitite tak?zamestnavam sa denne pracou,riadim,sucham,prekladam atd. nejak akoby debo som.lezu mi na nervy tie telefonaty UZ SI PORODILA?

kattarinab
9. okt 2012

@trasko do poradne chodím do VK, ale rodiť budem v LC

trasko
9. okt 2012

katka tak mozno sa tam aj stretneme ak nam nase deti zaklopu ako URCIL doky datum ;-D

kattarinab
9. okt 2012

@trasko už sa teším 😉 😀

trasko
9. okt 2012

katka a ozik,ty nemmusis chodit do nemocky do Lc pred porodom?ako to vlastne je?

kattarinab
10. okt 2012

@trasko nie nemusím, mmne prietoky, či čo to je môj dr. robí v ambulancii 😉 tu vo VK

trasko
10. okt 2012

katka ved to chapem,ale musi sa vraj posledny mesiac kazdy tyzden chodit do nemocky v ktorej budes rodit.tak vravia tak ja neviem...

kattarinab
10. okt 2012

@trasko ja nemusím 😉

trasko
10. okt 2012

katka tsts 😉) tajnostkarka 😉))

kattarinab
11. okt 2012

@trasko píšem ti do pošty 😉

trasko
11. okt 2012

katka xi uz mas SUTOMBA odpoved xi.ako sa dnes citis?

majuska85
12. okt 2012

Dnes sa na svet vypýtalo krásne dievčatko s mierami 3420g a 52cm jej maminka @meggynkaa a malé drobčiatko sú v poriadku ♥♥♥

@trasko
@kikoslawa
@ivanka12
@kattarinab

trasko
12. okt 2012

majuska jupi!ze ich pozdravujem obe!vcera som na nu velmi myslela.tfuj tfuj tfuj na baby.gratulujem!

kikoslawa
12. okt 2012

@majuska85 Joooj som si poplakala dobre teraz,,,gratulujem a tiež pozdravujem obe kočky,nech sa držia. V dobrom závidím,že to už ma za sebou. Skoré zotavenie prajem,cmuk 🙂

majuska85
12. okt 2012

@kikoslawa
@trasko pozdravím a odkážem 🙂

kattarinab
12. okt 2012

@majuska85 jeeeej a dnes som na nu myslela 🙂 vieme kto ju odrodil???
@trasko
@kikoslawa a oyaj dievčata na sálu si obliekate s krátkym alebo s dlhym rukavom košelu, bo neviem či tam v krátkom nezamrznem, už v septembri tam bola zima 😝 to aby som zhanala novu košelu 😒

majuska85
12. okt 2012

@kattarinab ahoj, vravela,že nejaká mladšia doktorka tmavovlasá 😉 že bola dobrá aj sestričku mala dobrú a vraj rodila dneska prvá 🙂

kattarinab
12. okt 2012

@majuska85 prajeme vela zdravička maličkej a maminke rýchle zotavenie a veeeela mliečka 😉

majuska85
12. okt 2012

@kattarinab odkážem 😉 teraz písala, že rodila pri doktorke Fulajtárovej a sestričku mala mladú Dašku a že boli obe super 🙂

trasko
12. okt 2012

majka jaj tak dobre ze take dostala juj zavidim jej v dobrom.KATKA ja v kratkom xixi sa zapotime neboj

kikoslawa
12. okt 2012

@kattarinab ja asi tiež v krátkom, lebo s dlhým mám len jednu a to na kojenie..🙂 veď nás zahreje presne ako píše
@trasko .. ale dnes som bola v nemocnici v poradni a kosa dobrá, také mini ohrievače tam mali len..

trasko
12. okt 2012

kiko a ty mas kedy termin?...ono za tie kosele-ked rodis,je ine prve v mozgu a potom dostanes zimnicu aj keby august bol.xixi klesne adrenalin a pride triaska.

majuska85
13. okt 2012

Malá Lianka s maminkou ♥

kattarinab
13. okt 2012

@kikoslawa no ved práve - poriadna kosa aj ked som v septembri chodila na pásy na pôrodnu sálu, tak som vzdy musela županom zakryt 😝 tak neviem 😕 ale snád sa ozaj zapotíme 😝

kattarinab
13. okt 2012

@trasko ked tá zimnica príde až po pôrode tak snad ma už prikryju niečím 😀 čiiii??? Kikoslawa má termín 26.10 teda sa tam možme všetky stretnuť 😉

kikoslawa
13. okt 2012

@trasko áno ja 26.10. včera som mala také silné bolesti som myslela,že pôjdem už. Dnes z tesca utekám, dačo ma zalialo ale plodová to nebola :D tak planý poplach. No mohli by sme sa stretnúť,aby nám bolo lepšie a pokecali sme 🙂

trasko
14. okt 2012

kiko,maja,katka pisem vam pomedzi kontrakcie.o 6 30 zacali tak pomaly uz pojdeme.drzte palce ozvem sa!

kattarinab
14. okt 2012

@trasko No díky zlatík, tak si nás nepočkala??? Aspon sa stretnes s meggynkou 😉

kikoslawa
14. okt 2012

@trasko jooj tak všetky porodíte skorej a ja tam budem sama či ako 🙂 hlavne nech všetko dobre dopadne a ste zdravý... potom nás informuj 🙂 držíííím palce myslím na teba

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre