Pôrodnica v Lučenci

mien
13. máj 2008

ahojte ja by som sa chcela spýtať aké máte skúsenosti s pôrodnicou v Lučenci, lebo o mesiac tam idem rodiť, nenašla som takúto tému ak by už bola tak sa ospravedlňujem ´dakujem za príspevky

lucia1981
30. júl 2011

@ivet2011 ahoj! ja som mala tiež dohodnutého doktora a vôbec to neľutujem, v LC je strašne veľa pôrodov ročne takže je podľa mňa dobré keď si niekoho dohodneš, lebo inak to tak ide ako na "bežiacom páse" a ten prístup je určite iný a podľa mojej skúsenosti oveľa lepší keď máš tam dohodnutého doktora... 🙂

lucia1981
30. júl 2011

@ivet2011 a ešte som zabudla, ja som pri dr. Križovi rodila prvého syna je to tiež veľmi dobrý a milý doktor ... 🙂

ivet2011
30. júl 2011

ĎAKUJEM za odpoveď.
Blahoželám k maličkému, prečítala som si Tvoj priebeh v nemocnici...
Prajem Vám veľe,veľa zdravíčka!!!

erika262
21. sep 2011

Ahoj,ja mám termín v decembri a tiež mám trošku obavy z pobytu v nemocnici:(tiež som chcela osloviť doktora Križa ale je dosť zaneprázdnený a nie je isté že príde k pôrodu tak rozmýšľam nad niekym iným...vedeli by ste mi poradiť niekoho? 🙂 No a aj tá izba nie je zlý nápad ale zase tam byť sama a ak trafíš na dobré spolubývajúce tak ti možno aj poradia no len to sa nie vždy podarí na také natrafiť 😒 ktovie možno si to nakoniec rozmyslím a budem chcieť byť sama na izbe...

v555
28. sep 2011

@erika262 odporúčam doktorku Kožíkovú,doktorku Pančíkovú a doktora Brausteina,keď je už ten doktor Križo taký zaneprázdnený 🙂

rebeka25
28. sep 2011

@erika262 - ja som rodila pri Mudr. Braunsteinovy, a bola som spokojna, ale moj nazor je taky ze je uplne zbytocne si dohadovat doktorou. Cely cas su tam s tebou sestricky ktore su velmi mile, a doktor pride len na "finale" 🙂 A momentalne v nasej nemocnici su vsetci doktory sikovny tak by som sa nebala, ze pride nejaky "muntos" 🙂)))

kattarinab
2. okt 2011

Ja som rodila pri Brausteinovi - je to aj môj obvodný lekár, mala som ho dohodnutého, teraz v septembri som mala potrat a kyretáž mi robil dr. Križo - všetko bez komplikácii - spokojnosť

firstbaby
5. okt 2011

ahojte kocky, chcem sa opytat ci nahodou neviete ci MUDr.Fruhwald chodi ku porodom do Luceneckej nemocnice.Pocula som, ze len tam chodi aj ked ma ambulanciu v BB.Dakujem 😉

ajkalc
7. okt 2011

@firstbaby mne tento doktor robil v januari cisarsky.takze sluzi v nemocnici

firstbaby
7. okt 2011

@ajkalc Dakujem za odpoved 🙂

atus
8. okt 2011

Ahoj prosím vás poraďte mi dobrého gynekologa v LC.

ajkalc
10. okt 2011

no ja som spokojna s Orsaghom.ma perfektnu ambulanciu,je velmi citlivy a prijemny......ale aj on ma muchy.ako kazdy.neexistuje 100 % lekar

huxy
11. okt 2011

@ajkalc aj ja si myslim,ze dr orsagh je velmi prijemny,aj ked som ho nezazila ako svojho gynekologa.ale ked by som si teraz mohla vybrat dr.,co nemozem,lebo uz byvam dost daleko od lc,tak by som si vybrala jeho 🙂

rebeka25
23. okt 2011

ja som spokojna s Mudr. Tomasovicom - ako pisala ajkalc
, aj on ma svoje pre a proti uplne 100% ny neexistuje ... ale je to velky profesional...

cicu
26. okt 2011

Ahojte!Ja som vypisana na 21.01.2012 Chcela by som ist do Lucenca,je tu niekto kto ma tiez taky termin a chcela by rodit v Lucenci? 🙂

zuzkalenka
26. okt 2011

@v555 a Dr. Kožiková je ešte v Lc nemocnici???

v555
28. okt 2011

@zuzkalenka ano ona bola chvilku prec ale uz je v LC 🙂

zuzkalenka
28. okt 2011

@v555 no naňu nemám dobré spomienky 😠

kiara0666
29. okt 2011

Dr..BALCO a Dr. KRIŽO sú najlepší doktory tu v LC! sú veľmi milý a príjemný.
Ja som mala radost k nim chodiť. s úsmevom ide všetko ľahšie 🙂 a ony taky su 🙂

bubinka17
29. okt 2011

ahojte baby, chcem vam len niečo povedať, ked som rodila tu v LC a ked som v tých najväčších bolestiach sa trapila,tak Dr a sestricky mali zapnuty net s touto strankou a nahlas si čítali čo si tu baby píšete a SMIALI sa všetko komentovali.
ak idete len rodit tu v lc - nedavajte si fotku.

nikkibaby2211
2. nov 2011

mozem sa opytat?starsi braunstein alebo mladsi?

lola77
5. nov 2011

Ktorý gynekológ je teda v LC ten NAJ? Ja chodím ku MUDr. Ľuptákovi, ale asi by som chcela zmenu. Máte s ním nejaké skúsenosti?

zuzkalenka
6. nov 2011

@lola77 ahoj aj ja chodím k dr. Ľuptákovi a som celkom spokojná všetko je ok až nato že má veľa romky ale inak je v pohode. A ku komu chceš ísť?

lola77
6. nov 2011

@zuzkalenka vôbec neviem ku komu. Dr. Ľupták sa mi zdá už starší a bojím sa, či pri ňom prebehne moje tehotenstvo tak ako má 😒 No to romky má ☹

huxy
6. nov 2011

@zuzkalenka smiem sa spytat preco?ja som pri nej rodila /teda bola pri mojom porode aj s inym dr./ a vsetko bolo ok.

huxy
6. nov 2011

@lola77 no ja by som si vybrala podla referencii bud dr.kriza alebo dr.tomasovica.a este dr.balco bol ok.

zuzkalenka
6. nov 2011

@huxy u dr. Kožíkovej si rodila??? o nej že prečo ju nemusím 😠

huxy
6. nov 2011

no rodila som sekciou.pri porode bol doktor tomasovic /myslim,mam dost zlu pamat na mena/ a bola tam aj dr.kozikova.a preco ju nemusis?

zuzkalenka
6. nov 2011

@lola77 ja som u neho mala tehotenstvo bez problémov ale je to na tebe ak máš ten pocit tak ho vymeň aby si bola pokojnejšia 😉

zuzkalenka
6. nov 2011

@huxy no to je tak na dlhšie rodila som u nej a pôrod bol ok ale skoro ma zabila môj gynekológ povedal že kedy som ešte chvíľu čakala doma tak som mŕtva tak asi tak 😖

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre