Pôrodnica v Lučenci

mien
13. máj 2008

ahojte ja by som sa chcela spýtať aké máte skúsenosti s pôrodnicou v Lučenci, lebo o mesiac tam idem rodiť, nenašla som takúto tému ak by už bola tak sa ospravedlňujem ´dakujem za príspevky

veronika81
28. sep 2008

Ahojte,
vyťahujem túto "zapadnutú" tému, chcela som založiť novú, ale potom som ju našla. Ibaže žiadne reakcie k nej ☹
Poprosím vás mamičky, ktoré ste rodili v Lučenci, najlepšie teraz posledné mesiace (neviem koľko tomu už je) ako sa zmenilo vedenie, teda primár a tak.. Vaše dojmy, skúsenosti, spokojnosť, príp. nespokojnosť.
Ďakujeeem.

sarica
1. okt 2008

Ahoj.Ja som mala velmi dobré skúsenosti. Pred pôrodom som si vybavila od kamošky rozpis služieb na jún-júl a ked to na mna prišlo,tak som vedela ktorý dr. ma tam privíta. 🙂
Nakolko môj dr. nerobí v nemocnici,tak som ho tam nemala. Pri pôrode mi bol dr.Varga a bolo to fajn-no v rámci možností 😅 .Pri pôrode bol aj manžel.Myslím,že momentálne je na pôrodnici veľmi dobrá zostava 😉 .

helka101
1. okt 2008

Ahoj 🙂 sa pripájam..
No ja tiež nemôžem povedať nič zlé, sestričky v pohode, dr. tiež.. 🙂 Ja som ležala týžden už pred pôrodom na gynte, a tak som si to omrkla a aj so sestričkami sa spoznala 🙂 To je podľa mna dobre, aj na budúce chcem ležať týžden predtým tam a skamarátiť sa snimi 😅 No ja nemám žiadne negatíva, ku mne boli zlaté, starali sa, aj dr. bol celkom v pohode, vtedy bol dr. Vrábeľ, ale teraz tam už nieje.. ale bol o.k.
Tak držím palce 😵

marcaradko
1. okt 2008

ahoj veronika 🙂
ja som sice este nerodila(ale pevne verim,ze rez budem) 😔 ,no tento pondelok tam rodila kamoska co je aj tu na konikovi,domov ma prist v piatok,potom by si ju mala zastihnut v snazilkach/pripravi V,vola sa terezicka 😉

bzucinkavera
1. okt 2008

ahoj veronika ja som rodila v maji 🙂 a napriek kritike co som pocula som bola velmi spokojna lezala som aj na gynde ale starali sa o nas velmi pekne mna rodil dr.braunstein a rodila som od 8hod.do19hod.vystriedali sa pri mne na porodnici dve smeny a spravali sa milo pomohli ako vedeli dokonca aj manzel bol pri porode takze ja dakujem za nasu veroniku - nasa dcerka sa tak vola ako ty- aj sestrickam z novorodeneckeho som vdacna za starostlivost lebo som mala po porode komplikacie nebol problen aby sa postarali o malu ked ja som nevladala.Dokonca aj moje kamosky si nestazovali. Tak ti drzim palce nech to mas rychlo za sebou a nech zazijes ten krasny pocit!BYT MAMOU. 🙂

pascalka
1. okt 2008

Ahoj veronika.no pripajam sa aj ja,, spokojnost´´ z našej strany a v pohode by som tam rodila opät ,ale tiež som ležala skôr a sestričky velmi mile.Aj doktori super. 😀 😵

cicuska27
1. okt 2008

Ahoj,ja som tiez rodila v Lc nemocnici,hoci je tomu uz rok,co je nas macko na svete,ja zial nemam najlepsiu skusenost a strasne som tuzila ist domov,ten 5dnovy pobyt bol pre mna tak dlhy...sestricky neochotne,netiekla tepla voda,nik sa nesnazil mi pomoct s dojcenim,strava katastrofa,ale to by som mohla pokracovat,ale myslim,ze hlavne treba mysliet na svoj poklad,ci uz narodeny,alebo este v brusku a tesit sa z neho!!! prajem vsetko dobre 🙂

salka
6. okt 2008

Ahoj, ja som rodila v auguste 2007 a bola som spokojná. Tiež som pred pôrodom počúvala aké sú na pôrodnici otrasné a neochotné sestričky, ale bola som milo prekvapená. Prišla som v ráno o 4:15, takže všade bolo ticho a kľud, ale nikto na mňa nezazeral, že som ho zobudila a personál bol veľmi ochotní. Porodila som za hodinku a za pomoci Dr. Križa s ktorým som bola veľmi spokojná- milý a ľudský prístup a sestričky, ktoré boli pri pôrode boli tiež fajn a po pôrode som bola s opaterou spokojná a prekvapená prístupom. Ja sa nemôžem sťažovať ani na vodu, jedlo bolo faj /jasné, že to nebola domáca strava, ale hladná som nebola/ teda raz áno, keď sme so "spolubývajúcou" prišli neskôr a "počernejšie" nám zjedli obed. Ale potom sme si na to dávali pozor a už sa to nestalo. Na izbe som mala fajn babu z VK. Ja hodnotím Lc pôrodnicu a prístup na nej veľmi pozitívne. Nemenila by som. PS: Dr. Vrábel síce nerobí na gynekológii ale na ARE, no ešte slúži na pôrodnici. Takže sa s ním môžete stretnúť pri pôrode ako s pôrodníkom alebo anesteziológom- pri sekcii. Veronika81, veľa štastia, krásne zdravé babätko a fajn zážitky z pôrodu a pobytu v nemocnici 🙂 .

lalalala
22. okt 2008

Ahojte ja som rodila u Dr. Orsága pred 22r., a vtedy to bolo super, úžasné, ten prístup, by som dopriala aj teraz niekt. mamičkám, druhé dieťa som rodila pred 18r. u terajšieho zástupcu primára, u Dr. Lorincza, tiež perfektný prístup. Teraz sa mi troška nepáči systém rooming, mamičky su dosť unavené po pôrode, nestačilo by nosiť babätko len na kojenie ako to bolo za našich čias, ja prvy deň po pôrode so staršou dcérou som odpadla a keby že mám dieťatko pri sebe, no neviem či by som sa o neho postarala, rodila som bez EDY, zvládla som to, ani manžel nebol pri mne, vtedy sa to sice nedalo vybaviť, ale podľa mňa je každá žena natoľko silná, že to zvládne sama. Nech sa Vam všetkým darí, ja už pomaly čakám na vnúčatká, ahooooojte. 🙂

loren
23. okt 2008

ahojte ja som sice z bb ale moj gynekolog u vas v lucenci teraz robi primara a ja ho mozem len a len odporucit vola sa peter bielik a je skutocny odbornik

mirka20
23. okt 2008

ahojte. ja som rodila v maji a bola som spokojna. rodil ma moj doktor-dr.braunstein, takze to bolo o to lepsie, kedze sa o mna staral cele tehotenstvo. pri porode bol aj moj manzel a to bolo super. obrovska pomoc. a som maximalne spokojna s pristupom sestriciek. takze sa pridavam k spokojnym rodickam 😵

veronika81
16. dec 2008

len posúvam tému trochu dopredu, nech si ju všimnú nejaké lučenčanky 😵

gergi7
3. jan 2009

Ahojte, ja som tiež rodila v LC. A rodila som pri NAJLEPSOM doktorovi, Dr. Križovi. Mala som aj rozpisy sluzieb na gynde a na porodnici. Ale kedze som mala jeho tel. tak mi boli zbytocne a k tomu mal v ten den este aj sluzbu na sale. Na prvorodicku som porodila fakt rychlo. Prijali ma rovno na salu nieco pred 05:00 a moja malicka bola na svete uz o 06:45. Strasne rychlo mi to ubehlo. Ako prva som rodila na novej posteli. Nevedeli s nou este narabat, takze o zabavu bolo postarane. Co sa tyka personalu tak nan mam svoj nazor. V minulosti som ich zazila ako studentka a v septembri ako pacientka. No co, 1OO ludi - 1OO chuti. a ja som mnohym na chut neprisla 😒
A este nieco! Baby ak vam zacnu prve kontrakcie, tak nebezte hned, je to aj tak zbytocne. su mnohe pripady, kedy zeny lezia na gynde este aj 3 dni. ja som prisl do nemocnice uz s minutovými kontrakciami. Bolo to lepsie aj pre mna, lebo som si vsetko oddychala doma v pokoji 😀

bianka...
15. jan 2009

posuvam temu aby si vsimli maminky ktore rodili v Lucenci a vsetko popisali... 🙂
ake su sestricky,doktori ta vzdycharen ... no proste vsetko 😉 😉 😉
pre nas co cakame...a nevieme

gergi7
15. jan 2009

bianka... a mozno sa na vzdycharen ani nedostanes 😀 a v ziadnom pripade sa tam hned pri zacati kontrakcii neponahlaj 😀

bianka...
15. jan 2009

to som uz citala,ze radsej si to mam odfucat pekne doma... 😀 😀
ale ked chcem epi...otazne ci mi ju daju vcas...
min.rok som lezala na gynde tam boli velmi mile sestricky...a co som pocula vraj na porodnici uz take niesu...no
mozno su to len klebety...ja si to neviem ani predstavit,ako to tam vyzera...a ci su ti nejak napomocne...

gergi7
15. jan 2009

sestricky sa kazdy pol rok menia. mozno, ked budes rodit, budu na porodnici tie , co si ich mala na gynde 😀 😀
od personalu velku pomoc necakaj 😠 radsej si nieco nasstuduj sama 😉 ale najdu sa aj mile setricky, to zas povedat nemozem, ze su tam len same .... 😅

veronika81
17. jan 2009

jééj, téma sa pohla, super!
Bianka, podľa našich termínov sa v tej pôrodnici možno aj stretneme 😉

lienocka2001
17. jan 2009

ja som rodila pred rokom.Dva dni som ležala na gynde-sestričky v pohode.V nedeľu(20.1.2008)som rodila,sestričky boli veľmi zlaté-pomáhali mi,rodila som pri MUDr.Hrivnákovi,ale až na nástrich sa sťažovať nemôžem(mali tupé nožnice 🙂 )Ja som bola spokojná s nimi a oni s mojim pôrodom.Treba ich len počúvať,čo hovoria.Kričanie tam nepomôže vôbec,je to len hanba-v piatok,keď som bola ja na ozvách jedna rodila a tak strašne kričala,že vôbec nepočúvala,čo jej hovorili.Pre mňa boli bolestivejšie kontrakcie,ako samotný pôrod.Takú úľavu som ešte nezažila,ako keď som malú porodila.Je to proste super pocit. 😉

terezicka
17. jan 2009

Ahojte tak tiež sa pridávam k spokojným pacientkam, rodila sm tiež pri MUDr. Križovi - super doktor pre mňa s veľkým D 🙂 Som jeho pacientka, takže ma poznal, v deň môjho pôrodu mal aj službu takže šťastie mi hralo do karát...Manžel bolo pri pôrode čo bola veľká opora, odporúčam to ak manželia budú súhlasiť. A sestričky som mala tiež fajn, pôrod na prvordičku veľmi rýchly, ale za to vďačím aj cvičeniam na ktoré som chodila - ak by ste niektorá mali záujem tak mi napíšte do IP, veľmi rada urobím dobrú reklamu sestričke s ktorou som cvičila pretože jej vďačím za veľa...

lucia19
17. jan 2009

AHOJTE JA SA CHYSTAM RODIT O MESIAC MOHOL BY NIEKTO OPISAT TROSKU POROD AKY MAL SOM PRVORODICKA A TROSKU MAM STRACH

terezicka
17. jan 2009

Lucia poslala som ti IP

lucia19
19. jan 2009

POSUVAM TEMU MOHLI BY SA OZVAT MAMICKY KTORE RODILI V LC 😉

bianka...
19. jan 2009

ahoj veronika 🙂 tak to vyzera ze by sme sa mohli stretnut 😀 😀
mamicky napiste nam este viac...zvadave sme 😵 😵 😵 😵

ivuska027
20. jan 2009

ahojte kočky, pridavam sa k vam-zvedavym. Tiez by som chcela rodit v LC..

daniela84
20. jan 2009

Ahojte baby nemate zaujem o pampers vlhcene utierky, balenie 63 ksuov po 65 sk, su z aloe vera, viac info v IP.
Okrem toho vam ponukam aj lacne a nove bodynka, dupky, natelniky, ciapocky, podbradniky

mien
autor
20. jan 2009

ahojte ja som založila túto tému, lebo som bola zvedavá ako to funguje v Lučenci. Už som porodila a môj príbeh si môžete prečítať na str. 70 jaký bol pôrod, ako tu čítam, tak je viac pozitívneho ako negatívneho, no žiaľ ja som mala viac neg. zážitkov

alusha
20. jan 2009

ja som bola v celku spokojna a tiez som rodila pri Dr. Krizovi 😀 bola som pripravena na horsie 😀

lucia19
20. jan 2009

ahojky ja iba idem o mesiac a pomaly sa zacinam bat tej nemocnice ako porodu ☹

alusha
20. jan 2009

kazdy porod je individualny, ja som ho mala rychly a v pohode, aj sestricky su ok, ked clovek spolupracuje...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre