Pôrodnica v Lučenci

mien
13. máj 2008

ahojte ja by som sa chcela spýtať aké máte skúsenosti s pôrodnicou v Lučenci, lebo o mesiac tam idem rodiť, nenašla som takúto tému ak by už bola tak sa ospravedlňujem ´dakujem za príspevky

ivanka12
8. nov 2012

@meggynkaa my sme boli vcera v poradni, tak tiez nam odporucil Espumisan na brusko, lebo maly ma koliky...a este kvapky BioGaia. Strasne zachvaty placu mava niekedy a nic nepomaha...ruky si uz necitim z tolkeho nosenia na rukach 🙂 dufam aj ja ze to coskoro prejde, lebo ani ja nespavam a nestiham ani jest

trasko
8. nov 2012

baby hát kuk som a vela nas je presne takto.mozno sa budu niektore s
iat,ale ja mam pocit,ze toto ma nieco dost spolocne zo zmenou koncom roka.a nie len toto ale aj to,ze kolko zien BIELYCH zrazu rodi a kora takych vo veku,alebo takych co nevedeli otehotniet.

mirellka
8. nov 2012

@meggynkaa aj mne sa to tak zdá,keď som bola ešte v Novembri tak bol v pohode ale už na jar až sa mu vlasy dupkom postavili keď som ho požiadala o HP a teraz už ani nehovorím.Som rada že to nieje len moja mienka a že teda je to predsa pravda a nemýlila som sa.Ďakujem za odpoveď budem to riešiť predsa teda.Bábätku želám veľa zdravia a aj tebe veľa síl 🙂

berni01
9. nov 2012

@ivanka12 ahoj ak dobre citam tvoj maly ma koliku ci?? moj maly mal tiez strasne zachvaty niekedy plakal aj 2,3 hodiny vkuse. nam nic nepomahalo len potom som nasla nete infacol a to pomohlo potom ho nebolelo brusko tak skus.

ivanka12
9. nov 2012

@berni01 ano, trapime sa s kolikou...doktor nam odporucil Espumisan a BioGaia kvapky, ale zatial sme vyskusali len tie BioGaia kvapky, a zda sa mi ze to trosku zabera...uvidime este casom 🙂

ivanka12
9. nov 2012

@trasko no vsetko je mozne...ja si to uz neviem vysvetlit ze co to ma byt, co je tym nasim drobcom

trasko
10. nov 2012

dievcata tak nam pomohol rumancek kamilkovy.ozaj je to vseliek!odporucam aj na brusko aj na ukludnenie!a ten espumisan aj biogaiu berieme od zaciatku a aj tak prisli tie problemy.ja len odporucam.

trasko
10. nov 2012

ivanka ty si rodila v nedelu 14teho?teda prisla si do porodnice s muzom a este jednou pani tak cca o 10tej?

maggie37
10. nov 2012

Stretli ste sa už v Lučenci s pôrodnou asistentkou, alebou Dulou? Neviem kde to hladať...

ivanka12
10. nov 2012

@trasko ano, presne 🙂 rodili sme v jeden den 🙂

trasko
11. nov 2012

ivanka xixi veru veru.podla foto som ta spoznala.naraz sme dosli do nemocky.teba este dali na gyndu,ze?tak mi muz hovoril,ze zapocul.

ivanka12
11. nov 2012

@trasko hej, este som bola len na 1cm otvorena, tak som sa este trapila v bolestiach az do noci...porodila som az o 23:40 😝

berni01
11. nov 2012

@ivanka12 ahoj aj mne odporucil espumisan ale to moc nepomahalo infacol hned zabral skus ja viem co toje kolika jeto strasne

trasko
11. nov 2012

ivanka ja som sa pri prvom trapila dlho.bolesti prisli v nedelu o 21 30 a narodil sa v utorok o 10 50.teraz to slo rychlo.v nedelu o 6 30 zacali do 7 00 boli 4kontrakcie.o 11 30 som bola na 6prstov a o 12 45 ma sili.

ivanka12
12. nov 2012

@trasko tak to riadne dlho si sa trapila 😒 mne bolesti zacali o piatej rano a o tej siedmej tak pravidelnejsie, ale stale som si nebola ista ci su to tie prave kontrakcie, tak sme este cakali doma ci to prejde, ale neprechadzalo...potom vecer o nejakej osmej mi robili zaznam a bola som na 5 prstov otvorena, tak mi dali este oxytocin, prepichli plodovu vodu a pomalicky sa to rozbiehalo
a ako ti spava malicky? uz je to lepsie? lebo ja som uz na pokraji zrutenia niekedy...on nie a nie spat, len place, mrnci, kazdu chvilu len k nemu beham...ja uz neviem ci trpi este aj nespavostou alebo co to ma byt
@berni01 no nemyslela som si ze to bude take hrozne, ale niekedy je to uz na nevydrzanie, ked len vrieska ako o dusu, cely cerveny a nic nepomaha

berni01
12. nov 2012

@ivanka12 ano my sme boli natom tak isto bolo aj tak ze zacal vecer o 10tej a do polnoci vrieskal ako besny. a darmo sme robili hocico. myslim tak ze prebalit alebo narukach
mne infacol pomohol ked som uz videla ze mu uz zacinaju krce tak som mu dala a bolo lepsie. nam to trvalo asi tak do 4 aj pol mesiaca asi ta nepotesim. a ked prejde toto tak potom zuby... 😖

lucenecchata
12. nov 2012

Ahojte baby! 🙂 Prosím vás napíšte mi aké sú Mudr.Kožíková,Mudr.Pančíková,Mudr.Fulajtárová?Aké mate skusenosti? 😨 Dakujem vám za pomoc!!!

meggynkaa
12. nov 2012

@lucenecchata Ja som rodila pri Fulajtárovej a môžem ju vrelo odporúčať.Mám s ňou veľmi dobré skúsenosti, a bola veľmi milá.

meggynkaa
12. nov 2012

@ivanka12 Ahoj včera som kúpila malej krém PUPIK a ked som jej natrela na bruško tak sa ukľudnila.Máme to ťažké z našími drobcami.

lucenecchata
12. nov 2012

@meggynkaa Dakujem ti za odpoved ! 😉

ivanka12
12. nov 2012

@meggynkaa my tiez mame ten krem 🙂 masirujeme mu s tym brusko, daco to pomohlo asi, ale len tak docasne...veru, je to tazke

helka101
13. nov 2012

@lucenecchata ahoj, ja som rodila Vandu pri MUDr. Pančikovej a super prístup.. Maleho som rodila pri doktorovi a to sa neda porovnať.. 😔 a to som mala obavu, že ake je to mať ženu pri pôrode a všeobecne ako gynekologičku... 😉 ale suuuper.. ešte ma chodila pozerať aj na izbu dokym som ležela na pôrodnici 😵

Baby..... prečo by mal prestať ordinovať MUDr. Tomašovič???????? niekde dozadu som to čítala, že čo ked prestane ordinovať. hrozí niečo take? Mne sa fakt nechce velmi hladať noveho gyndoša.. 😔

trasko
13. nov 2012

ahojte tak sme osoplikaveli.nervny je aj z toho.vcera od 17tej do pol noci nervoval.cim viac plakal tym viac chrcal o nervy toto.aj my ten pupik aj espumisan od zaciatku pouzivame a aj masaze,cvicenie a teple suche obklady.no poviem mam-odvar z rumanceka najlepsi.samozrejme,ze doktorke to nepoviem.

bibka1308
13. nov 2012

@lucenecchata Ja som tiež rodila pri dr. Fulajtárovej a bola super.

lucenecchata
13. nov 2012

@bibka1308 Dakujem,ako vidím ona je velmi šikovná 🙂 🙂

lucenecchata
13. nov 2012

@helka101 Dakujem aj tebe Helka,aj ja som mala obavy...ale ako čítam,nemusím mat🙂 😉 🙂

betty26
13. nov 2012

@lucenecchata Mudr.Pančíková,Mudr.Fulajtárová sú super 🙂

lucenecchata
13. nov 2012

@betty26 Baby,ste úžasneee! Už ste ma uplne ukludnili,nemam obavy🙂 DAKUJEM! 🙂

ivanka12
15. nov 2012

ahojte, my sme dnes boli na sono bedrovych klbikov a vraj mame maleho mesiac balit nasiroko, z coho sa teda velmi netesim no a ked bude mat 3 mesiace tak kontrola....a ani neviem ako sa to vlastne ma, lebo nam to ani neukazali...len ze treba 3 plienky davat, uz ani do zavinovacky ho nemame brat a ma tak byt vkuse, cez den aj v noci

@trasko
@meggynkaa

meggynkaa
15. nov 2012

@ivanka12 posielam ti stranku kde mas napisane ako mas balit maleho http://najmama.aktuality.sk/clanok/225291/je-ba... . Ja malu cez den balim jednou plienkou a na noc davam dve latkove plienky.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre