Pôrodnica v Lučenci

mien
13. máj 2008

ahojte ja by som sa chcela spýtať aké máte skúsenosti s pôrodnicou v Lučenci, lebo o mesiac tam idem rodiť, nenašla som takúto tému ak by už bola tak sa ospravedlňujem ´dakujem za príspevky

maggie37
3. feb 2013

@bibka1308 Presne z týchto dôvodov dúfam, že bude izba pre voľná, ked to bude pre mňa aktuálne.. 🙂 A ešte kvôli samostatnej kúpelni 🙂 Tak tak určite to bude stáť za to 🙂 a pri kom si rodila, ak sa smiem opýtať?

jaoslava
4. feb 2013

ahoj lucinka2424 tak ja tie nausnicky dam v nemocnici myslim ze to tak bude najlepsie a aj ja ti drzim palce aj ty sa potom ozvi ako ste dopadli 🙂

bibka1308
8. feb 2013

@maggie37 Nemala som nikoho zajednaného, som Krtíšanka a nikoho som tam nepoznala. Rodila som pri Dr. Fulajtárovej a bola som maximálne spokojná s jej prístupom, ale aj s prístupom sestričiek na pôrodnej sále i na oddelení. Ja nemôžem na lučeneckú pôrodnicu napísať jedno krivé slovo (možno to bolo aj tým nadštandardom 🙂 ).

maggie37
8. feb 2013

@bibka1308 dakujem za info 🙂

huxy
8. feb 2013

@lucinka2424 ja som dala malej prepichnúť ušká už v pôrodnici v lc,robili to v deň odchodu.treba si doniesť naušničky.myslím,že je to lepšie dať čím skôr,ale každý má na to iný názor.

maggie37
16. feb 2013

Prosím vás keď mi drahý chce ísť k pôrodu, tak treba na to nejaku prípravu v nemocnici aby absolvoval?

kinna
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
kinna
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
zuzkalenka
17. feb 2013

@maggie37 aj môj muž bol so mnou a nebol na žiadnej príprave ani nič podobné. Len viem že keď budeš rodiť a na sále bude aj iná žena tak muža nepustia 😒

rebeka25
17. feb 2013

@maggie37 - mala by ist na take poucenie, ale napriklad ani moj nebol pustili ho a tam na sale podpisal taky papierik ..Ale tak ako pise @zuzkalenka aj keby ho mal a bude aj ina rodicka s tebou rodit tak ho nepustia...

maggie37
17. feb 2013

@zuzkalenka
@rebeka25 výborne, tak toto ho nepoteší, dakujem za info

lucinka888
22. feb 2013

ahojte! my cakame prve babatko,a neviem este ze kde mam ist rodit.len v 4.mesiaci som. z lucenca len pocujem zle skusenosti,moje dve kamaratky tam rodili,odislo im v pondelok plodná voda,a nechali ich trápit sa,jednu v piatok, druhú sobotu cisárovali. a aj vysetrenie boli velmi drzé, jedna sestra alebo porodna asistentka tak drzo ich vysetrovala,tak do nich strcila ruku, ako do zvierata...a nic nepomohli im, vysrali sa im na hlavu cely tyzden a tak sa správali aj sestry ako s handrami. obidve dievcatá to isté povedali.
Pri porode chce pri mne byt aj moj manzel,ale ako tu cítam ze nepustia? A aj zato musí platit 30€!!!!!

lucinka2424
22. feb 2013

@maggie37 ahoj no uz mam zasebou mala sa vipitala na svet skor 4.2 sa narodila..trosku sme sa potrapili ale bolo dobre..porod prebehol rychlo..mali somnou urcite nervy ale potom usmievali..dojem mala velmi dobry..len jedna vec sa mi nepacila a to ze ked mi malu donesli prvykrat prilozit mi neukazali ako a celu ma dohryzla 🙂

maggie37
22. feb 2013

@lucinka2424 jeej tak blahoželám, veľa zdravíčka vam prajem!!!!!
a kto ťa rodil? no to sa nečudujem, tam vraj trochu na to kašlu.... a teda v koľko tt sa narodila?

lucinka2424
23. feb 2013

@maggie37 dakujem..mlada zena tusim ze Kozikova..a bola som s nou spokojna velmi..tak to som uz zistila ze kaslu..potom som ani kojit nemohla a teraz mam aj malo mlieka ani prisat sa newe..bebou ju krmim a sem tam co si odsajem zo svojho..ale uz sme doma a tesime sa..len mava koliki mala..tak sa cez noc trapime s nou..inak je zdrava.. 🙂 a ty ako..ako sa citis a mas ako buduca mamicka 🙂

maggie37
23. feb 2013

@lucinka2424 vyskúšaj nejake probiotika na bruško, nech sa netrápi, napr. Biogaiu.
noo citim sa dobre, len už mi je dlho, už by som aj išla rodiť 🙂

lucinka2424
23. feb 2013

@jaoslava ahoj no nausnicky som nestihla ani kupit a uz som 4.2 utekala do porodnice..a s toho stresu aj zabudla nekomu povedat nak kupia..a to som tiez chcela v porodnici dat..co uz dostane ich potom..nektory ze aby dala po mesiaci ale uvidim..ja som bola spokojna s porodnicou..boli dobre..len ked ma visetrili nazaciatku odspodu tak ma doktorka a potom daka studentka nova..to sa mi nepacilo a to prve prilozenie ze nevisvetlili..inak bolo vsetko v pohode.. 🙂

lucinka2424
23. feb 2013

@maggie37 a myslis ze to pomoze? ucinkuje to nejak? neboj dockas sa toho..ja som ete den predtim visavala a suchala sporak a tak..a cez noc ma chytili bolesti v krizoch kazdych 5 min a uz o 13:30 utekala do porodnice a o 18 porodila.. 🙂 neboj nemozes vediet a nakonec mozes aj ty skor porodit..inak zabudla som ti ete podla papierov pri preustani som porodila 37 tyzdni..

ivanka12
23. feb 2013

@lucinka2424 ahoj, ja som v luceneckej nemocnici rodila v oktobri a mam presne tu istu negativnu skusenost s kojenim. Tiez mi nic neukazali, maly mi rozhryzol hned bradavky, kazali mi kupit klobuciky, no ani tie nepomohli. Cize mlieko som tiez takmer nemala a od zaciatku bol na umelom mlieku. A samozrejme hned zacali koliky.

maggie37
23. feb 2013

@lucinka2424 známe mi to odporúčali, že to pomáha, vyskušaj... no uvidim kedy sa malinka vypyta 🙂 a vahu mala aku?

lucinka2424
24. feb 2013

@ivanka12 ahoj no krasne tak to som neni jedina aspon..aj mne odporucili klobucik a tiez nic nepomohlo..mlieko skoro nemam..dost tazko je..a tie koliky ani nehovorim..strasne trapenie deti..bodaj by jej to preslo lebo tazko mi je ked ju taku vidim..ale inak bola spokojna s porodnicou len ta jedna vec skojenim.

lucinka2424
24. feb 2013

@maggie37 tak dakujem ti hadam jej pomoze..nehaj sa prekvapit...vahu mala 3230 a 50 cm.. 🙂

maggie37
24. feb 2013

@lucinka2424 krasne miery! 🙂

dulkagabulka
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
lucinka2424
25. feb 2013

@maggie37 tak to ano..bola zvedava ake bude mat..ale dopadlo podla mojich predstav 🙂

berni01
27. feb 2013

@lucinka888 Ahoj citam tvoj prispevok a neda mi to neodpovedat nan. ja som rodila pred rokom a mam velmi zlu skusenost, mala som uz tyzden po termine a az potom ma nechali v nemocnici ze vraj to nic, treba vydrzat... kazdy den mi dali 1 injekciu a to bolo cele. nic sa nepohlo... 5 dni injekcia nic a potom uz videli ze to nejde tak mi dali oxytocin 2 dni ani tak nic. darmo som hovorila ze uz necitim pohyby nerobili si z toho nic na 17den pretahovania mi vecer o 19 45 spravili cisarsky. bolo to strasne malemu zlyhavalo dychanie, oblicky a mal viacej zlych krvnych vysledkov. 11 dni sme boli este na detskom . Takze ja mam takuto neprijemnu skusenost. Ja ani na jedneho lekara nemozem povedat nic. len primar bol ten co to cele natahoval ze treba vydrzat. ale nastastie vsetko dobre dopadlo oslavovali sme 1 rocik maly je krasny a zdravy a rastie ako z vody.

lucinka2424
8. mar 2013

ahojte kocky chcela by sa spitat newete mi poradit kde by dala prestrelit uska malej tu v lucenci?ale nekomu schopnemu a spolahlivej osobe.v porodnici nestihala..dakujem za odpoved 🙂

marrietka
27. mar 2013

ahojte aj ja sa podelím skusenostou.......išla som rodit okolo POL 11 večer som tam stihla..mala som velké bolesti....dali ma na monitor srdiečka...a povedali my,že este nebudem rodit možno zajta alebo pozajtra ,že si mam odpočinut,dali ma gynekolog.oddelenie........strašné bolesti som mala kazdu minutu som asi kryčala...baby nevedeli spat,ktore boli vedla mna..🙂 no ale bolesti neprestavali...prisla sestra dala mi do zatku injekciu okolo 12tej .....neviem akú,ale si myslím že to bolo proti bolesti...potom hodinu som pretrpela a začala som krvácat...idem ti na chodbu za sestrou a ona nikde to bolo okolo 1 nej...tak som si dala vložku....a trpela dalej....ja som už mala tlačila tu bolest proste to sa nedalo vydržat už som rodila.....len som nevedela...a tak mi pukla plodova voda.....a išla rodit.....o pol 3tej som mala malého v ruke..🙂 a vraj že nebudem rodit......oni by mi mali pomoct s tou plodovou vodou aby to vypuklo...ale nikto neprišiel kontrolovat...bohužial...:(......inak doktorky boli super...každa je milá a skúsená..🙂ja som rodila u takej mladej blondinke s dlhymi vlasmi...meno neviem...🙂bola super..🙂

mirellka
5. apr 2013

@marrietka no fasa zas sa ukázala lahostajnosť sestier no super že všetko dobre dopadlo 🙂 gratulujem k prírastku a želáme veľa zdravíčka 😵 😵

lucinka2424
29. apr 2013

@maggie37 ahoj ako sa mas?aky bol porod?dievcatko zdrave?blahozelam ti a vela ststia a radosti 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre