Pôrodnica v Lučenci

mien
13. máj 2008

ahojte ja by som sa chcela spýtať aké máte skúsenosti s pôrodnicou v Lučenci, lebo o mesiac tam idem rodiť, nenašla som takúto tému ak by už bola tak sa ospravedlňujem ´dakujem za príspevky

ivanka85
19. jún 2010

ahojte tak a my to mame za sebou, nase zlatko sa poponahlalo na svet, takze namiesto jula, sme tu z v juni🙂len same pozitivne skusenosti s porodnicou v LC..

petulka_1
20. jún 2010

@ivanka85 Takze najskor gratulujem! Mozem sa opytat u koho si rodila? Mala si dohodnuteho doktora?A rodilo vas viac naraz? Mna to caka uz za 2-3 tyzdne ak sa maly tiez nebude ponahlat.

ivanka85
20. jún 2010

@petulka_1 nie nemala som nikoho dohodnuteho, moj gynekolog je dr. Braunstein, ale rodila ma mlada pani dr. Pancikova alebo tak nejak🙂bola som velmi spokojna aj s nou aj so sestrickami, vedla mna nerodil nikto, len vo vedlajsej miestnosti..drzim palce, nech vsetko dopadne ako ma🙂

petulka_1
20. jún 2010

@ivanka85 O tej som pocula, ze je zlata. Ja by som chcela pri dr. Krizovi rodit, tak dufam, ze sa to podari. A sestricky ti aj pomohli, myslim ci ti aj povysvetlovali co a ako pri kojeni a tak? No tak uz to mate za sebou a doma drobca maleho... aj ja sa uz tesim na to.

ivanka85
20. jún 2010

ano vysvetlovali, dokonca je tamjedna sestricka taka starsia Betka sa vola, tak ta mi prsia rozmasirovala, ked uz zacali tvrdnut,aj som sa bala ze dostanem zapal, ale treba len masirovat a odsavat, co Ti ostane po kojeni,ja mam ten problem, ze mam mensie prsia a tie sa rychlejsie naleju aj rychlo stvrdnu takze o zabavu mam postarane🙂naozaj sa o nas starali fajn, nemozem povedat krive slovo..

petulka_1
20. jún 2010

@ivanka85 takze si si brala aj odsavacku do nemocnice? Ja neviem, ci si ju mam vobec kupovat. Tak aj ja chcem aby tam bola, ked budem rodit...

ivanka85
20. jún 2010

nemala som kupenu odsavacku, kedze sa to zbehlo tak necakane, ale v nemocnici odsavacky maju, oni Ti pozicaju, ak budes chciet..

alusha
20. jún 2010

@ivanka85 gratulujem 🙂 mala si aj manzela pri porode?

gergi7
20. jún 2010

ivanka85- ja sa taktiez pripajam ku gratulacii 😵
A co sa tyka sestricky Betky, tak ona je fakt super. Klobuk dolu pred nou 😵 😉

petulka_1 - Odsvacka je super vec. Ja som ju po prvom porode hned bezala kupovat! Prsia sa mi naliali a bola to katastrofa .... A teraz som rada, ze ju mam. ked niekam potrebujem zbehnut, malemu odsajem mliecko a manzel ho pekne nechova 😵

gergi7
20. jún 2010

😀 nachova 😀

ivanka85
21. jún 2010

@alusha, @gergi7 dakujeme za gratulacie🙂 manzel pri porode nebol,ani som nechcela..zbehlo sa to rychlo, v noci o desiatej sme prisli do nemocnice, vysetrili ma, dali na gyndu, ze este nie som otvorena,tak manzel siel domov, po polnoci mi zacali bolesti a rano o 6.45 som uz bola na sale, maly sa narodil o hodinku na to, takze manzelovi som uz len volala ze je ockom🙂

petulka_1
21. jún 2010

@gergi7 a aku si si kupovala odsavacku?
No kamoska teraz porodila dvojicky cisarskym a vraj vsetko v pohode v nemocnici.

michaelak.
21. jún 2010

Ahojte!Aj my to uz mame za sebou.A tiez sa pridavam k tym co boli spokojne.Nemozem povedat kriveho slova.Takze chvalim personal porodnickeho oddelenia 🙂 !!!

ivanka85
21. jún 2010

@petulka_1 ja mam aventku

petulka_1
21. jún 2010

@michaelak. A zienky kolko a ake veci ste brali do nemocnice pre male?
@ivanka85 No tu by som aj ja chcela a kolko ta stala, kde si kupovala?

petulka_1
21. jún 2010

@michaelak. a gratulujem!!!! drzte sa s malickou!

michaelak.
21. jún 2010

@petulka_1 3kosielky,6latkovych plienok,1ciapocka,ponozky,1balik vlhcene utierky,40ks jednorazovych plienok,ale minula som len okolo 30ks,lieh,vatu,rybilku(kremik proti zapareninam,ale tam kazali nepouzivat,vraj este neni treba),flasa na cajik alebo mliecko alebo popripade striekacka.A to je asi vsetko.A dakujem za gratulaciu,aj ty sa drz pri porode 😉 !

petulka_1
21. jún 2010

@michaelak. Tak dupacky si nedavala do perinky? a aj si potrebovala flasku, ci kojis?

gergi7
21. jún 2010

petulka_1 ja mam obycajnu odsavacku Canpel babies. Dupky v nemocnici nemusis davat. Staci kosielka a nozicky bude mat zakrutene v latkovej plienke 😉

michaelak.
21. jún 2010

@petulka_1 tak ako pise gergi7,netreba dupacky.Kojim,ale flasu treba na cajik a ak nahodou este nebudes mat mliecko a bude babo hladne tak ti daju sestricky umele.Ja som aj cajik davala striekackou.

gergi7
21. jún 2010

petulka_1 mozes si zobrat aj lyzicku a davat cajik tak-

michaelak. gratujem k babatku. Ja mam tie Karinku 😉 My sme chceli Karin a aj tak mame v rodnom liste.
Asi mate tiez doma zivo 😕, kedze aj Lucka je este mala

michaelak.
21. jún 2010

@gergi7 dakujem 🙂 !A Karin je v kalendari?No zatial az tak zivo doma nemame.Lucka si da vysvetlit,uz sa s nou da jednat.Zatial stale chodi k malej a hladka ju a bozkava.U vas je asi veselsie.Neziarli Karinka na Adrianka?

ivanka85
22. jún 2010

@petulka_1 stala ma 55eur, v Snehulienke som ju kupovala

gergi7
22. jún 2010

michaelak. - no ja to mam doma vesele s nimi 😅 . Kaja je este mala a vysvetlit sa jej poriadne neda 😖 . A ta ho chodi stale hladkat, bozkava ho. A nemam nic radsej ako ked Adko zaspi a tato moja herecka pride avytrhne mu cumel. 😠
Kaja si strasne vynucuje pozornost 😒
V kalendari je teraz zapisane Karina. no pred niekolkymi rokmi bolo Karin. Ja som chcela hned Karin a na matrike to zapisali bez problemov

petulka_1
2. júl 2010

Ahojte. A tu nic nove? Nikto nerodil? Ja uz o dake 2 tyzdne hadam pojdem......

rebeka25
3. júl 2010

No aj ja by som brala nejake nove info 🙂

petulka_1
3. júl 2010

@rebeka25 Vyzera to tak, ze ty mas este cas, tak mozno podam nove info uz ja

rebeka25
6. júl 2010

Budem sa tesit len na same pozitivne info 🙂

petulka_1
7. júl 2010

@rebeka25 A ku ktoremu dr. chodis? Uz aj do nemocnice chodis? Ja som dnes bola prvykrat tak tam to ide ako na pase.

rebeka25
7. júl 2010

petulka_1 - K Tomasovičovi. Poslednu poradnu som mala minulý štvrtok, a do nemocnice idem prvy krat 23.7. Ide to tam rychlo? No to je super praveze som sa bala ci tam nestravim cely den, či si zobrat aj knižku alebo take niečo 😖 .

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre