Pôrodnica v Lučenci

mien
13. máj 2008

ahojte ja by som sa chcela spýtať aké máte skúsenosti s pôrodnicou v Lučenci, lebo o mesiac tam idem rodiť, nenašla som takúto tému ak by už bola tak sa ospravedlňujem ´dakujem za príspevky

bibka1308
16. nov 2012

@ivanka12 Aj my sme malú balili alebo mali baliť až do 4 mesiaca naširoko. Spočiatku som to robila aj cez deň, no potom keď začali byť väčšie teplá, tak som sa na to vykašľala a balila som ju naširoko len v noci. A na kontrole mala napokon všetko v poriadku.

ivanka12
16. nov 2012

@meggynkaa
@bibka1308 dakujem za pomoc 😉 asponze teraz nie su horucavy, to by bolo este horsie

berni01
20. nov 2012

@ivanka12 Ahoj ako je maly este stale tak velmi place ako si pisala???

ivanka12
20. nov 2012

@berni01 ahoj, no mava este take stavy...ale mam pocit ze tam sa uz miesa viac veci...on totizto velmi tazko zaspava a potom aj z toho je velmi nervozny, niekedy mi nespi skoro cely den, len podriemkava....a niektori mi hovoria ci nemoze mat reflux...no ja uz fakt neviem 😒

trasko
22. nov 2012

ahojte baby. ivanka aj my mame podobny problem.aj vcera napriklad este aj v kociku nervosil.no este cez den to prejde,ale vecer... uff napr vcera o 16 30 bol hore do 00 00.potom vstal o 02 30.o drzku to je ozaj.tiez hladame co moze byt pricina a odstranit ju.no ja neviem. . . .megynka a vy ste ako?

meggynkaa
22. nov 2012

@trasko ahoj no my sme už konečne tento týžden lepšie,už sa aj usmieva.Už aj kakáme pekne,pomohol jej pupík a rascový čajík.Len včera bola dáka nervozna,väčšinou už o 19:30h spí ale včera len o 22 h zaspala.Od 19h do 22h mi vkuse plakala neviem čo jej bolo.Len tie potničky na hlavičke ma znervoznujú,neprechádzajú jej.

trasko
23. nov 2012

megy aj my mame dalsiu zlu noc za sebou.znova od tej piatej do polnoci reval.neviem co to je.aj cez den bol taky ale vecer ohromny ryk.jedla som o 9tej vecer prvy krat ☹(

ivanka12
23. nov 2012

@trasko
@meggynkaa ahojte, nam sa uz trosku teraz polepsilo, i ked nechcem to zakriknut lebo raz je lepsie raz horsie. Nas mava vacsinou zachvat placu vecer a potom okolo stvrtej rano je taky nepokojny stale. Ale posledne dva dni je to uz fajn, pekne spinka. Teraz sme menili aj mliecko,tak mozno aj to pomohlo.Ale zas naduva ho stale.Inak tiez vobec nejedavam cez den a uz som si aj dako zvykla ze ani jest mi nepyta 🙂

trasko
23. nov 2012

ivanka tak uz vobec nekojis?a ake mate mliecko?a ake ste mali predtym?....ozaj baby date drobcov ockovat proti rotavirusom?

ivanka12
24. nov 2012

@trasko nie, nekojim uz, mliecko este sice trosku mam ale maly si uz davno zvykol na flasku takze moje uz odmietal...predtym sme mali Bebu a teraz mame Nutrilon AR...ale po vcerajsku uz pochybujem ze to bude mliekom 🙂 reval a nespal nam od 19.00 do 1:00 v noci...skoro sme skolabovali uz...tak ja uz neviem fakt co robit aby bol kludny...ja ockovat proti rotavirusom nejdem

trasko
25. nov 2012

ivanka ja dokrmujem tiez nemam tolko svojho ale chvalabohu maly nerobi rozdiel medzi flasou,cumlom ani cicikom.on od narodenia cucia ako pijavicka.xexe muz ma od neho uz 2 cucfleky.povedal,ze sa necuduje,ze ma bolia bradavky pri takom tahani.xi aj na flaske urobi podtlak takou silou pije.v utorok mame poradnu som zvedava co povie doktorka

lenkamalinka
26. nov 2012

Ahojte 😉 som 32 tt a vaham, ci ist rodit do LC alebo inam. Poradte.. Chodim ku Krizovi ale bojim, ze mi pobyt v nemocnici bude strpcovat starostlivost sestier.. ake mate skusenosti?
Co vsetko mi treba do nemocnice? pre mna aj pre babatko? Som sama otazka, no budem vdacna za radu .. 😵

trasko
26. nov 2012

lenka ja som sa tiez bala ist do Lc rodit po prvom porode-10rokov doyadu- podla toho co bolo teraz a bab co sme hovorili-pisali spolu je to velky rozdiel.sestricky z porodnej saly su mile,ochotne fakt.z novorod.izby sa najdu kadejake aj neochotne ale da sa super v v tom porovnani dozadu.porodnici tiez fakt dobri a ludski.nemas sa coho bat pokial si aj ty "normalna".vsetko je o tom ako si s kym padnes do oka.

ivanka12
26. nov 2012

@trasko tak riadne 😀 moj tiez silno cucia, uz v nemocnici mi dohryzol bradavky 😀 a doma som si uz len hryzla do jazyka od bolesti. Akym mlieckom dokrmujes? My mame poradnu v stredu.

lenkamalinka
26. nov 2012

@trasko dakujem pekne za radu.. mozno nebudem mat potom take obavy z toho vsetkeho. ako dlho si bola s babatkom v nemocnici??

trasko
26. nov 2012

ivanka tie bolesti prejdu,bradavka si zvykne ked spravne prikladas.u nas je to zlozite-ja som zacala naspat pracovat doma kvoli tomu dokrm.viem ze tym stracam mliecko...je mi to ozaj velmi luto.toto je dlhy pribeh ale ak mas moznost kojit ze vam nechybaju peniazky tak koj a bud v pohode.neskac nestresuj k malemu.ja by som to vymenila lebo ozaj to ze ti maly drzi cicik papa a pozera ti do oci a potom sladko zaspi je nieco zazracne.rob to takto ak mozes.iny vztah budes mau k babatku.

trasko
26. nov 2012

lenka ak nerodis cisarskym tak den porodu sa nerata a ak nema babika zltacku alebo ine problemy na stvrty den idete domov.

ivanka12
27. nov 2012

@trasko ja som uz totalne vystavena...24 hodin sa musim malemu vkuse venovat, on nevie poriadne spat...napr. dnes od rana od siedmej je hore, spal jedine na prechadzke v kociku hodinku, ale aj to nie vkuse...nosim ho na rukach, napapany je, prebaleny, nic mu nechyba a aj tak nespi a len place...ked aj zaspi, ulozim ho do postielky a o minutu uz reve...doma mam vsetko hore nohami, nenavarene, neupratane, jednoducho som len pri nom vkuse...ja uz neviem co mam robit 😒 ako vam dopadla poradna?

meggynkaa
27. nov 2012

@ivanka12 juj tak to ti nezávidím.Ja si viem aspon porobiť ked mi malá zaspí.Aj ja mám zajtra poradnu.Zvedavá som koľko váži,lebo na nej vidno,že priberá.Skús sa spýtať doktora,že čo to môže byť.Ozaj vraj Zacharová je už na dôchodku.Bola som prekvapená z toho.

trasko
27. nov 2012

baby tak dnesna poradna-6tyzdov a 5800g a obvod hlavicky 40cm.doma som ho merala ma 59cm.ale mame problem s pupkom musime do Bystrice na chir.zakrok.som z toho nervozna.

meggynkaa
28. nov 2012

@trasko Ahoj a čo má drobec s pupkom?Držím ti palčeky.my sme dnes boli v poradni a Lianka má už 5 kg,pribrala už vyše 1,7 kg.A my máme nejaké vyrážky už aj na tele tak ak do týždna nám nezmiznú tak musím ísť s nou na kožné.

ivanka12
28. nov 2012

@trasko
@meggynkaa ahojte, tak aj my sme boli dnes na poradni, maly vazi 4800g. Vidim ze aj vy mate nejake problemy, nam dnes doktor zistil ze malicky ma pruh...takze aj to vraj moze byt dovod toho ze je nervozny a nespi...vraj sa to moze vstrebat, ale ak zbadame ze sa mu to zduri a bude zvracat tak okamzite na pohotovost a operacia v Bystrici...akoby nebolo malo

trasko
28. nov 2012

megynka maly ma niejaky basmeg v pupiku co mu mokva.vypisala nas na chirurgiu do B.B,tak som tam dnes volala a sestricka ma zabila s tym,ze doktor ho vysetri a povie termin operacie.tak stiskam ritou teraz do pondelku a modlim sa nech to nejakym zazrakom zmizne.hrozi infekcia criev...ivanka tak sa mozes snazit aby neplackal to ten pruh zhorsuje.tiez nezavidim

trasko
29. nov 2012

gergi to ako vadi ze sme TU?

meggynkaa
29. nov 2012

@trasko to iste som sa aj ja chcela spýtať @gergi7

gergi7
29. nov 2012

@trasko
@meggynkaa
nie, mne to nevadi! Len som vam hodila link na Lucencanky 😉

trasko
30. nov 2012

gergi my sme si zvykli tu co sme sa spoznali TU a spolu rodili,ze megynka?...

gergi7
30. nov 2012

@trasko , to je ok 😉 . Len sa moze stat, ze adminky to tu bloknu. Kvoli tomu, ze je to od temy 😉

trasko
1. dec 2012

gergi podla mna tu je nejaky dialog mamiciel z porodnice v lucenci tot moj nazor a myslim,ze baby suhlasia tiez so mnou...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre