Pôrodnica v Lučenci

mien
13. máj 2008

ahojte ja by som sa chcela spýtať aké máte skúsenosti s pôrodnicou v Lučenci, lebo o mesiac tam idem rodiť, nenašla som takúto tému ak by už bola tak sa ospravedlňujem ´dakujem za príspevky

andika123
9. máj 2016

@pumpkincake a to v lc? to si ako vedela vybavit?

pumpkincake
9. máj 2016

@andika123 treba ist za vrxhnou sestrou na gynekologii a tam ona mu da poucenie a podpise papier a zaplati 30€. Ale musis mat aj stastie aby s tebou nik iny nerodil

andika123
9. máj 2016

@pumpkincake ano ved to ze ked ste v zdycharni viacere zeny tak asi nepustia muža

pumpkincake
9. máj 2016

@andika123 zial nie. Im to moze byt neprijemne

reva6
9. máj 2016

@pumpkincake a to ked sa zaplati tych 30 eur a nebude potom partner pri porode ze by to nahodou nestihol.. vratia vobec tie peniaze ci ako?

pumpkincake
9. máj 2016

@reva6 no si na slovensku..bohvie 😀

ada0207
10. máj 2016

@reva6 platis len ked ides domov po porode moj neplatil nakonuec lebo sa rozhodli pre sekciu ale v zdycharni bol so mnou.. takze az potom sa plati ked naozaj bude pri tebe! 🙂

andika123
10. máj 2016

@ada0207 a to si rodila v ten den iba ty? ze ti dovolili aby vzdycharni bol s tebou?

ada0207
11. máj 2016

@andika123 ano 🙂 boli sme uplne sami :D

kikataldikova
24. máj 2016

Ako to je, ak si zaplatím a potom si to rozmyslí, vracajú peniaze? A dokedy môže byť so mnou bez toho, aby platil? A ešte, že ukážu po pôrode otcovi dieťa? Či už len potom cez sklo? Ako to je?

ada0207
25. máj 2016

@kikataldikova platis len po porode dokonca ked odchadzas sa mi zda ... prave preto ze sa moze stat ze nebude tam. Bez toho aby platil tam stebou nemoze byt. Aspon tak viem ja 🙂 ano ukazu dieťatko.

mirka099
12. júl 2016

Ahojte Lucencanky. O.chvilku ma caka treti porod. Prve dva boli sekcie tu v LC. Posledny pred 5,5 rokmi...Teraz vsak kazdy v okoli ma od LC odhovara. Ake mate skusennosti? Ozaj je to tu az tak zle ?

kikataldikova
12. júl 2016

ja som rodila pred mesiacom a je to tak, že ako sa správaš ty, správajú sa oni k tebe..ja si na pôrodnici nemôžem vynachváliť sestričky a na novorodeneckom taktiež, so všetkým pomôžu aj poradia 🙂 ja najbližšie pôjdem zase tam 🙂

ada0207
13. júl 2016

@mirka099 Vôbec to nieje až také zlé .. ja napríklad mám kamošky čo rodili tento rok vo ZV, RS a povedali že už nikdy viac... takže je to o tebe a hlavne o šťastí! Ja som sekciou rodila v marci, ale jedine čo sa mi nepáčilo bol prístup určitých sestier na novorodeneckom. Nič viac ... a ešte to že bola zima na izbe VIP,ale teba to zrejme nečaká teraz ... 🙂

mirka099
15. júl 2016

@ada0207 No tej zimy sa nebojim... Dakujem Ti krasne za odpoved... ved to, tiez si myslim ze vsade pocujes aj to dobre aj to zle... neriesila som to vobec, bola som rozhodnuta ist do LC, ved som odtialto... ale ozaj neprehanam... rozpravala som sa s asi 10 mamickami z toho 9 planuje rodit inde ako LC... preto som bola zvedava

ada0207
15. júl 2016

@mirka099 Nie, neboj sa bude to dobré .. ja som bola tak isto na tom nik sem nešiel rodiť z kamošiek .. bola som v hroznej dileme ... ale všetko dopadlo super. Držím palce aj tebe !!! 🙂 Bude dobre neboj ... a nemáš zač viem čo cítiš to isté som ja prežívala ...

kyara18
21. júl 2016

Ja som síce sestricka a Kolegyna rodila pred 2 mesiacmi v Lc a správanie sestier bolo nie moc najlepsie .... A kedže aj mna caka zanedlho pôrod tiez silne rozmýšľam ci Lc alebo radšej Rs

bobinkoo
21. júl 2016

ahojte zienky najde sa tu nejaka ktora ma teraz niekedy termin? 🙂 a bude lezat v lc ? 🙂

kyara18
23. júl 2016

bobinko kedy máš termín?

bobinkoo
24. júl 2016

@kyara18 vychadza mi na dnes no dako sa ztial nic nedeje :D a ty

kyara18
26. júl 2016

@bobinkoo ja mam až na 8.10. Este si počkám 😊 Tak nech vsetko dobre dopadne

henikav
31. okt 2016

Prepacte, viem ze to sem nepatri, ale vcera 30.10.2016 sa nam z koterca v centre Lucenca stratil psik, Benik. Ak by ste ho zahliadli, prosim prineste nam ho, samozrejme za financnu odmenu. Psik nehryzie, je to taky malicky maznacik. Sme zufali, ak mozete prosim pomozte. Alebo zavolajte na 0907157842. Poprosim hlavne Lucencanov o maximalne zdielanie. Dakujem

adia11
2. máj 2017

pre tie ktore to este len caka..porodnicu v lc mozem len odporucit,uzasny pristup lekarov,odrodil ma nejaky uplne mlady,ani neviem meno :( ale bol pritomny aj dr krizo,co je aj moj lekar,chodil kazdu chvilu za mnou ako postupujeme,pri zasivani ma krasne zahovaral nech to nevnimam, srandoval s nami, utesoval. vynikajuci pristup, vsak psychika vela spravi
manzel bol pri porode, ak maju vasi muzi na to zaludok, velmi to pomohlo, odporucam. uplne super zazitok.sestricky celkom v pohode na par vynimiek ale to sa najde vsade..vsetci ma odhovarali, nech idem radsej do rs alebo zv,no nelutujem ze som ostala tu.
a na rs sa uz tiez dost zleho vravi takze to urcite neodporucam

sunny1234554321
8. júl 2017

Zdravim, ja som nastupila v 22,tt s krvacanim, v sobotu, do stredy som krvacala nonstop, informovala som o tom vsetkych, aj sestricky cez vikend ze to neprechadza, aj lekarov na vizite v pondelok. V stredu nad ránom, nebolo ani 5 hodin mi sestricka vynadala, ze preco som sa na vizite stazovala kvoli krvacaniu, Doslova mi vynadala!!! O par hodin som potratila, stazovala som sa na bolesti, takze rychlo infuzia, nepreslo to, tak ako mi chceli urobit sono, chceli ma odviezt na 1.poschodie z tretieho, vo vytahu zo mna dieťa jednoducho vypadlo. Takze, bolesti,krvacanie, ignoracia!!! Kedzl som sa uz druhykrat opytala primara, či je to normalne, tak som dostala odpoved, ze uz ste sa na to pytali!!! Chcel mi dat utišujuce lieky, ale ziadneho psychologa mi neodporucil. Bola som tam o 1 den dlhsie, lebo bolo leto a nemal kto napisat prepustaciu spravu. Takze, mozno by sa to stalo aj inde, ale Lc z duše neznášam.

petrag25
8. júl 2017

Ja som mala sekciu v rs a tiez nemozem sa stazovat. Hoci som mala nejake vyhrady k pristupu dt.

petrag25
8. júl 2017

K pristupu dr. Ale ked vam zachrania dieta, na vsetko sa zabudne 🙂

sunny1234554321
8. júl 2017

@petrag25
mne ho nikto nezachranil.

petrag25
12. júl 2017

@sunny1234554321 ja viem, niekedy ten pristup doktorov je otrasny a sestriciek detto. No clovek prizmuri oko ked to ma šťastný koniec, ni u vas to bolo opacne, velmi ma to mrzi. Dufam ze pri dalsom tehu nebude potrebne riesit podobne problemy a ze sa dockate zdraveho drobca

nicky8477
7. nov 2017

Ahojte, na základe žiadnych nových príspevkov by som sa rada poinformovala na túto pôrodnicu, keďže v dnešnej dobe sa aj doktori menia ako na bežiacom páse. Aké máte skúsenosti teraz posledné mesiace viete mi poradiť? Termín mám 26.1.2018

sunny1234554321
7. nov 2017

@nicky8477 zdravim, ja som nerodila, ale nakoniec potratila, za ten tyzden bol pristup podla mna velmi zly, az prilis zly na tu moju situaciu, sestricky boli arogantne, az po potrate boli mile.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre