Pôrodnica v Lučenci

mien
13. máj 2008

ahojte ja by som sa chcela spýtať aké máte skúsenosti s pôrodnicou v Lučenci, lebo o mesiac tam idem rodiť, nenašla som takúto tému ak by už bola tak sa ospravedlňujem ´dakujem za príspevky

trasko
14. okt 2012

ahojte tak som tu.volam sa Matusko a moje miery 4170g a 53cm.xi a vraj nie je presne sono.nam to vyslo

kikoslawa
15. okt 2012

@trasko jééj gratulujem vám a želám skoré zotavenie veľa veľa mliečka 🙂 u koho si rodila?

kattarinab
15. okt 2012

@trasko juuuuuj super, že už máš Matuška pri sebe 😉 gratulujeeeeeem

trasko
16. okt 2012

baby no podme podme.xi nechce sa vam za nami? ;-D

kikoslawa
16. okt 2012

@trasko chce len babám v bruškách asi veľmi nie..🙂 my sme v strehu 🙂)

kattarinab
16. okt 2012

@trasko
@kikoslawa veru čakame, čakame a nevieme sa dočkať 😉 už aby to tu bolooooooo

meggynkaa
16. okt 2012

@kattarinab
@kikoslawa ahojte kočky, už sme DOMA 🙂, máme sa dobre a sme zdravučké 🙂. Stretla som sa aj s trasko 🙂 maličký je krásny 🙂 držím palčeky nech to máte skoro za sebou a držíte svoje babuľky v ručičkách 🙂

kikoslawa
16. okt 2012

@meggynkaa joj meggy ako vám je dobre už, aj ja by som to chcela mať za sebou. Všetko bolo okej počas pobytu v nemocke? A aký si mala pôrod? Kedy to prišlo na teba...??? Ja mám dnes 10 dní do termínu...som zvedavá 🙂

meggynkaa
16. okt 2012

@kikoslawa Prišlo to na mna rano o 8 h a uz o 12:15h bola malicka na svete. No mala som bolestivy pôrod ale ked som uvidela drobceka bolo mi lepsie.V nemocnici bolo celkom dobre,mala som super spolubyvajuce tak to preslo rychlejsie.Neboj aj ty to budes mat zachvilu za sebou a budeme spolu kocikovat 🙂 Aspon sa oficialne zoznamime 🙂

kikoslawa
17. okt 2012

@meggynkaa Ja som mala počas tvojho pobytu v nemocke, akúsi depku zo všetkého..ale už je chvalabohu zamnou a som opäť odhodlaná ísť rodiť 🙂 a len čakám kedy to príde,lebo už nevládzem s tým brušiskom. Áno pojdeme kočíkovať naše herečky aspoň pokvákame a zoznámime 🙂 teším sa.

trasko
22. okt 2012

cavte baby!kuk som na vas.aj my sa mame super.strasny papaji sme.hned od narodenia maj Matusko taky silny saci reflex,ze sa smiali vsetky sestricky na nom.ked hlada cicik tak kruti hlavou ze mame sou.prisaje sa ako pijavicka kamkolvek ;-D. KIKAC placky boli aj u mna aj pred porodom aj 3ti den po.to ten BLUES ma lapil.musi to prejst.doma je to uz ine ako v nemocke.mas svoje pohodlie a klud.len vydrzat nebojaj.a na mliecko som si kupila CAJ PRE KOJACE MATKY a homeo granulky.a mlieka mame zatial.

niquska
22. okt 2012

zienky neviete nahodou ze ked je partner pri porode ci je v sale dovolene pouzivat fotak alebo kameru??? 😉

rebeka25
22. okt 2012

@niquska -ano je , mame krasne foto porobene 🙂

niquska
22. okt 2012

@rebeka25 ale aj kamera?? potrebujem to aj im akoze dopredu oznamit? ze otec chce fotit popripade kamerovat ??prosim ta pekne napis mi ze ci ste aj vy boli na nejakom pred pohovore alebo sa nemusi chodit a ked to proste na mna pride tak pojdeme na salu a pustia aj partnera lebo sme z vk ale on ma zakazdym ranne a mame mesiac do tak aby som vedela ze ci mam vybavyt s nimi nejaky pohovor alebo sa nemusi dakujem 🙂 😉

rebeka25
23. okt 2012

@niquska - otec musi mat pred tym absolvovane poučenie, bez toho ho nepustia .My sme im potom nehovorili ze bude fotit no im je asi jasne vsetci fotia 🙂

trasko
23. okt 2012

nikuska ja som rodila pred tyzdnom,muz nebol na ziadnej predporodnej priprave a pustili ho.zalezi kto ma sluzbu ci dovoli,kolko zien prave rodi a podpise len taky papier tam.podmienka je kupit mu oblecko v lekarni a navleky na nohy .

niquska
23. okt 2012

@trasko ako kake oblecko? nejaky plast? 😉

trasko
23. okt 2012

niquska to take zelene akoby papier s igelitom a klasicke navleky na nohy.to kupis kdekolvek v zdravotnickych potrebach.

kattarinab
26. okt 2012

@niquska ano môžeš, moja spolubývajuca tiež všetko natačali počas pôrodu 😉

niquska
26. okt 2012

@kattarinab jeee tak teraz uz len zohnat kameru alebo aspon fotak co lepsie nahrava 🙂

trasko
2. nov 2012

ahojte Lucencanky.tak ako sa mate?babatka posluchaju?...my sme mali bujnu noc tuto.vlastne cely vcerajsi den bol taky.kedy mate poradnu a sono coxy?...dlho tu uz ticho je ;-D

meggynkaa
2. nov 2012

@trasko Ahoj,aj my sme mali bujné dva dni.Lianka mi bola zasoplená,dosť nepríjemné.Na sono klbikou ideme 12.novembra.Ako sa má Matúško?Kojíš ho?

trasko
3. nov 2012

magdus aj maly ma nejaky soplik v nosteku.von chodite?my ideme 7meho na sono,ale nie v Lucenci pretoze jeden vacsi dilino ako druhy.muz vybavil mudr.gafrika mladsieho.chvalabohu.kojime sa ale aj dokrmujeme lebo je hladny stale,ale rada som ze kojim aspon tolkoto.a vy?skoda ze neviem dat foto sem z mobilu fnuk.a ozaj,ty zo sebou ako?ja mam 7injekcii v sebe a krvacam stale

kattarinab
3. nov 2012

@trasko
@meggynkaa my máme coxy 13 novembra 😉 tiež sa kojíme - Tamarka je hladoška a veru aj u nás posledné dve noci nič moc 😖 😖 😖

terezicka
3. nov 2012

Ahojte dievčatá, zvyknem vás čítam len nejako nemám kedy prispievať. Ale čítam že viacerých detičky boli mrzuté posledné dni - ženy bol spln 😖 U nás Hanka bola "hrozná", len revala, nespala, proste 2 dni úplne brutal a to isté bolo aj koncom septembra tiež ked bol spln. Takže aj toto môže byť príčina 😖

trasko
4. nov 2012

katica ahoj,tak vitam v klube bdejucich rodicov xixi terezicka tak to veru moze aj z toho byt

meggynkaa
4. nov 2012

@trasko Ahoj chodím von ale teraz 2 dni som nebola kvoli soplikom.Kojím ju chvalabohu a som rada že mám mliečko,lebo Lianka je riadna papkáčka, už máme vyše 4 kg.Ja už skoro vôbec nekrvácam a som už v podstate zahojená 🙂 .Ved aj Mirka čo so mnou bola na izbe mi volala,že ide do Dt na klbiky a skor ju tam objednali,že do Lc nechce ísť.Dúfam tam nebude blázninec.Skoda že nemôžeš dať foto určite je riadny bacuľko.

meggynkaa
4. nov 2012

@kattarinab kojenie je to naj,nechápem tie mamičky čo sa vykašlú na kojenie.Aj moja je riadna papkáčka aj krásne priberá,len teraz mi dáko začala grckať neviem či to nie je preto že je zahlienená.

terezicka
4. nov 2012

V Detve je na klbikoch dobre, my sme tam boli s druhou dcérou, presne na ktorú hodinu objednajú vtedy aj volajú dnuka, ale teraz už mimo okres DT berú len ked si zaplatíte tuším 2Oeuri, lebo vraj im posťovne nechcú preplácať pacientov z iných okresov. My sme boli na klbikoch v Krtíši a bolo to v pohode, tiež sme nemuseli čakať...A tam nemajú žiadny problém zobrať z iného okresu

trasko
5. nov 2012

magdus lahko veru to grckanie moze byt zo soplikov.my zajtra mame tu poradnu tak napisem ako dopadla a v stredu tie coxy.do lc by som nesla ani keby oni zaplatili.vcera hovoril muzik,ze sa stazovala jedna mamina ako dopadli-prve sono doktor povedal,ze je ok vsetko a na druhom malo babo vyklbenu nozku a doktor na nu bliakal,ze co s dietatom robili.ty kokos,staci vam?ta pani sa nenechala a povedala mu,ze ktovie ako ju vysetril atd.no my mame s oboma NEMENOVANYMI doktormi velmi zlu osobnu skusenost

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre