Pôrodnica v Lučenci

mien
13. máj 2008

ahojte ja by som sa chcela spýtať aké máte skúsenosti s pôrodnicou v Lučenci, lebo o mesiac tam idem rodiť, nenašla som takúto tému ak by už bola tak sa ospravedlňujem ´dakujem za príspevky

rebeka25
3. aug 2010

Nam uz teraz na poradni sestricky povedali ze sa velmi nemame chystat na to ze tam budu moct byt partnery, lebo je na moj termin strasne vela rodiciek, takze to asi nevida ☹ . A mala som pocit ked som to hovorila manzelovi ze mu odlahlo 😠

kristyk
12. aug 2010

Ahojte baby ja som pocula ze ak chce byt muz pri porode ,plati sa zato viete nieco o tom a kolko sa plati?
A este neviete kolko sa plati za 3D sono a ci je to pekne ci sa to oplati kupit?
Dakujem

petulka_1
12. aug 2010

@kristyk Zda sa mi, ze sa plati ale neviem kolko. Asi 30 eur, ale to neviem isto. A 3D stoji aspon u mojho dr. 50 eur, bolo to velmi pekne, ale to zalezi od toho ci babo bude dobre otocene a ci sa mu bude chciet ukazovat.

rebeka25
12. aug 2010

kristyk - presne tak ako pise petulka - 30€ partner pri porode, a a 50€ 4D sono. Ale je to fakt parada, a ked sa ti spravne neotici, tak penizky od teba nezoberu, alebo ti to budu opakovat kym nebude pekne otocene. Kamoska bola asi aj 4x kym sa im podarilo spravit tak, ze malicka nespala.

rebeka25
12. aug 2010

Ja uz chcem porodit ☹ toto cakanie je neskutocne. A dneska som bola v poradni a pan doktor mi povedal ze este sa nic nedeje ☹

kristyk
13. aug 2010

Dakujem Vam ,aj ja som pocula ze to sono stoji okolo 50E ale vraj to nie je az tak pekne vidiet. Vam to ktory lekar robil?Toto nase zdravotnictvo na vsetkom zaraba nechapem preco si ma chlap zaplatit zato ze bude pri mne ale dnes je vsetko o prochoch zial.... 😠

petulka_1
13. aug 2010

@kristyk Mne robil dr. Krizo 3D sono.

rebeka25
13. aug 2010

kristyk - mne tak isto

chanella
26. aug 2010

Ahojte, môžte mi niektorá z vás povedať koľko teraz stojí epidurálka a koľko sa platí za partnera pri pôrode? Ďakujem 🙂

michaelak.
26. aug 2010

@chanella epiduralka neviem a partner 30€(trosku vyssie to kočky pisali 😉 ).

rebeka25
27. aug 2010

Tak uz mam z Luceneckou porodnicou svoju skusenost za sebou takze sa mozem podelit- 😎
Nemozem napisat nic ine, len super. Porod nebol ziadna malina, malicky mal cez 4 kg takze som si tam odkricala svoje (rano mi aj kocky vraveli ze ma bolo celkom dobre pocut 🙂 ), ale sestricky boli uplne perfektne nielen tie na porodnej sale, ale aj vsetky na novorodeneckom. Rodila som pri Mudr. Braunsteinovy, a ked sa raz odhodlam mat druhe dietatko, tak jednoznacne ho chcem pokial to bude mozne porodit pri nom. Neskutocne ludsky a velky profesional.
Bola som v nemocnici prvy krat v zivote, a myslela som si ze to bude pre mna nejaka trauma, ale ja na tieto dni budem spominal len a len v dobrom.

kristyk
2. sep 2010

Ahojte je tu nejaka baba co ma termin okolo 7 nov.mozno sa stretneme v nemocnici.

kristyk
24. sep 2010

Ahojte baby vidim ze sem uz nikto nepise tak pripojim moje skusenosti.Takze uz aj ja mam skusenost s lucenekou nemocnicou aj ked som mala termin az 7 nov. malicky sa poponahlal a uz ma 3 tyzdne a momentalne sme uz v BB ale dufajme ze vsetko bude ok.Takze ked mam zhodnotit Lc tak celkom v pohode rodila som pri Vargovi bol mily aj ked som ten porod velmi nevnimala lebo som bola v strese ako to vsetko dopadne...sestridky na gynde pri povorode boli velmi mile vsetky ale uz na porodnici sa nasli aj hnusoby ale to zalezi od stastia a aj asi od nalady ale inac pohoda.Ale myslim si ze je uplne jedno kde rodis je to asi vsade rovnake zalezi od stastia...tak vam vsetkym krore to este len caka prajem vela sily a hlavne zdravia nech to vsetko dopadne ok a nebojte sa aj ja som sa toho velmi bala ale ten malicky uzlik zato vsetko stoji....
paaaaaaaaa

reiva
24. sep 2010

@kristyk Ahoj. No ja mám rodiť až v decembri a tak trocha sa obávam, lebo som počula na našu nemocnicu kadečo, aj pozitívne, ale žiaľ aj to negatívne. Držím palce, aby ste boli obaja v pohode a zdravučkí 🙂

kristyk
24. sep 2010

@reiva dakujeme ti dufajme ze to vsetko bude dobre nic ine si ani nepripustame.
Ked mam celkovo zhodnotit nasu nemocnicu tak je to celkom v pohode ked som pocula ako sa spravali ku sesternici v BB pri porode tak som bola rada ze ma nakoniec nepreviezli rodit do BB a zostala som tu.Sesrricky boli velmi mile a natom zalezi asi aj viac ako na doktorovi lebo on uz pride na samotny porod a sem tam pozriet.Akurat mam zle srdce na jednu doktorku neviem ako sa volala ale vraj je ZV ta nebola bohvie ako mila a pri porode nam povedala ze sa mame pripravit na najhorsie co si myslim ze lekar by nieco take nemal vraviet aj keby to bola pravda...
tak sa drz a neboj nie je to nic co sa nedalo vydrzat aj ked je to urcite individualne
paaaaaaaaaaaa

ivanka85
25. sep 2010

ahoj @kristyk tak to sa malicky riadne poponahal!🙂dolezite je,ze vsetko dopadlo o,uz budete len rast ako z vody🙂zelame vela vela zdravicka a prid do temy Nedonosenatka,dobre?🙂aj my sme sa narodili skor, v 35.tt a nic nam nechyba🙂

peta_22
4. okt 2010

..ahojte..buduuce mamky.. 🙂 ..zije to tu..ci uz ani nie..??.. 😉 ..len som sa chcela opyytat..ci sa ziadna z vaas nechystaa zaciatkom novembra do luceneckej porodnice..za bocianom.. 🙂 ..ci tam na neho fakt budem cakat sama..??.. 😉

gergi7
4. okt 2010

@peta_22 , mozno 😀 . ak to pojde takto dalej, tak gynda a porodnica sa v Lc zatvara 😒 . Nedostatok lekarov ☹ .

kati84
5. okt 2010

ahojte buduce mamicky nemá niekto termin na vianoce nech sa ozve mozno sa tam stretneme......strasne sa bojim ☹

ivanka85
6. okt 2010

@kati84 nemas sa coho bat,vsetko dopadne super🙂co cakate,chlapceka alebo dievcatko?

kati84
6. okt 2010

ahoj čakame chlapčeka,chcela som ist rodit do šiach ale tam od prveho oktobra zatvorili porodnicu.ty si rodila v lučenci?

kati84
6. okt 2010

@ivanka85 ahoj čakame chlapčeka,chcela som ist do šiach ale tam od 1.oktobra zatvorili porodnicu.ty si rodila v lučenci?

ivanka85
6. okt 2010

vkati84 ano ja som rodila v lC v juni, bola som velmi spokojna, doktori super, sestricky tiez,nemenila by som..

ivanka85
6. okt 2010

@kati84 tak este raz, opravene🙂ano ja som rodila v LC v juni, bola som velmi spokojna, doktori super, sestricky tiez,nemenila by som..

peta_22
6. okt 2010

@gergi7 ..jaajha..tak to snaad nie..snaad len planyy poplach..bola by to skoda, keby ju zatvorili...aj keed..to tusiim posuudim, az ked budem mat "po"..uff.. 😉

peta_22
6. okt 2010

@kati84 ..ajoj.. 🙂 ..aj ja som baabatkovskaa cakatelka..aa..tiez sa bojiim poriadne..juuuj.. ale ten strach tusiim k tomu patrii..tak..zvlaadneme snaad.. 🙂 ..aa..ty budes mat ten najkrajsii zivyy vianocnyy darcek.. 🙂

ivanka85
7. okt 2010

@peta_22 Ty to uz mas za par🙂drzkaj sa🙂naozaj neviem coho sa bojite, ja som sa nebala ani pocas tehotenstva ani tesne pre porodom, vedela som len, ze to musim zvladnut a na strach nebolo miesto🙂

peta_22
7. okt 2010

@ivanka85 ..dakujeem.. 🙂 ..aa aano..za paar.. dnes som bola v poradni..aa zevraj to vypadaa, ze baabatko sa aj skor na svet pyytat bude..aa vraj je dost velkee..takze mozno ma "cisaarsky" cakaa..jaaajha.. 😒 ..taak..ale uvidiime..nechaame sa prekvapit..co inee zostaava.. 😉 ..aa hmm..ono to ani nie je strach v pravom zmysle slova..skor obavy..z neznaameho..aale tak..co bude mat..priide.. 🙂 ..a snaad vse dobre dopadne..to je hlavnee.. 🙂 ..aa..inak..dovolila som si na tvoje fotky kuuuk spravit..aa..kraasni ste..nech sa vaam darii..aa rastiete ako z vodyy..(aj keed..v tomto priipade asi z mliecka skor.. 😉 .. )

kati84
7. okt 2010

@peta_22 ahoj nejako to musime zvladnut drzim ti palce 😉 potom sa ozvi ako to dopadlo 🙂

ivanka85
8. okt 2010

@peta_22 my sme sa narodili az o mesiac skor a nic tomu nenasvedcovalo, ziadne problemy pocas celeho tehu a zrazu mi jedneho vecera odtiekla voda a rano sme boli na svete - 2700g a 49cm, takze este na 35.tt super🙂a my rastieme zo Sunaru🙂a dakujeme za pochvalu🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre