Pôrodnica v Martine. Aké máte skúsenosti?

zana27
18. aug 2007

Ahojte mamicky a buduce mamicky. Chcela by som vas poprosit, kto mate skusenost s porodom v nemocnici v Martine, o nazor na tuto nemocnicu. Pocula som pred tyzdnom od jednej porodnej sestry, ze maju strasny naval z celeho okolia a ze sa ani nezastavia, tak len dufam, ze to nebude mat nijaky vplyv na kvalitu poskytovanych sluzieb. Prosim, ak ste tu niektora rodila v uplynulych tyzdnoch alebo mesiacoch, aby ste napisali, ako to tam prebieha, pripadne ake mate skusenosti s doktormi a sestrami. Vopred vsetkym dakujem. 🙂

ulu465
14. feb 2013

@noname26 asi zalezi na akeho lekara natrafis...lebo sestricky boli zlate, fakt dokonca aj lekarka co mi bola pri porode bolo ok az na to ze mi riadne neosetrila ranku na krcku maternice a teraz mi koli tomu hrozi predcasny porod 😒 takze kedze som tam teraz bola tri krat hospit. tak som usudila ze je to tam sice paradne aj su vsetci mily ale hlavne ti mladi lekari maju malo skusenosti, preto pojdem radsej do toho martina

noname26
14. feb 2013

@ulu465 no radsej martin, ak mozem osobne povedat, nie zilina - tam mam tazke srdce zas na starych lekarov. aj teraz dufam, ze stretnem skor mladsich, byvaju milsi, ustretovejsi, snazivejsi. ale kazdy podla svojich pocitov sa riadi a tak to ma aj byt. drzim palce, az si spokojna

ulu465
14. feb 2013

@noname26 radsej nech ten doktor nie je na na moc mily ale nech si riadne urobi svoju pracu....a ked ma sila tak sa sestricky pytala kde ma dat este stehy, ze nevie a tak...ale v tej chvili mi to bolo jedno tak som to ani nevnimala, maly mal 4kg tak potrapil a manzela som tam nechcela co teraz banujem lebo ked som to vravela mojmu doktorovi tak sa rozculil ze som mala trvat na tom nech ma pride zasit niekto iny, takze tak 😒

ulu465
14. feb 2013

@noname26 a ty si mala aku zlu skusenost?

noname26
14. feb 2013

@ulu465 no ani stary nie je garancia dobrej prace - mna operovali v za na dvakrat. mladi hladali na sone, nasli problem, stari sa im smiali, ani sa na to neprisli osobne pozriet. tak to trvalo dni, kym stari uznali, ze ma treba dat pod noz. a nakoniec to aj tak sfusovali- operoval ma skuseny pan dr.. ono je to aj o stasti niekedy. niekedy aj slaby lekar zahviezdi a niekedy sa aj mr.tesar utne. ja neviem, ako to dopadne, ale zas ten pocit, ked je lekar na teba zly, arogantny, neveri tebe ani inym - to sa mu potom tazko zveruje do ruk s dobrym pocitom. ale jasne, koniec dobry, vsetko dobre. tak nam prajem obom dobre konce🙂))

noname26
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
noname26
14. feb 2013

@ulu465 a to nehovorim, ze rano jeden povedal brat atb, druhy vecer kazal vysadit, treti rano kazal brat. hotove kocurkovo - lekari sa navzajom urazali predo mnou vo vysetrovacke.

ulu465
14. feb 2013

@noname26 no tak to si mala fakt zlu skusenost, to je mi luto 😖 mne znama, sestricka od gyndosa odporucila radsej ZA ako CA, lebo ked sa s doktorom bavia pri obede tak zeny chodia viac domordovane z cadce...ale ak chces konkreetne tak radsej IP, no treba asi aj kusok stastia nech nam to dobre dopadne, vidim ze tebe sa to uz krati 😉

ulu465
14. feb 2013

@noname26 a svagrinna bola s Martinom spokojna?

noname26
14. feb 2013

@ulu465 no neviem, ci sa strasit takto pred porodom alebo sa uz len zverit do ruk. uvidime, dr. ma zatial chce poslat na sekciu, takze otvorene je vsetko. svagrina bola, ale zalezi co ocakavas od porodu - ja napr. nechcem vyvolavacku a stale len lezat pocas porodu. ona co som videla na videu lezala uz od 1.dobe porodnej. ale zas mohla pit. vsetko ma svoje plusy a minusy.

ulu465
14. feb 2013

@noname26 no ja som sa pri prvom zverila a tak to dopadlo, ale ked je to fakt vazne tak ti nic ine neostava...a koli comu mas mat sekciu? koli tym problemom co si tu pisala?

noname26
14. feb 2013

@ulu465 asi kvoli tomu, neviem, porozpravam sa s nim, ze preco. dohodli sme sa tak, ze v 36tt to zvazime vsetko

ulu465
14. feb 2013

@noname26 a k akemu chodis?

noname26
14. feb 2013

@ulu465 no nechcem menovat. uz som tu aj tak napisala viac osobnych veci, ako som chcela

terka27288
15. feb 2013

Ahojte, tiez chcem rodit v MT a chcem sa nieco opytat...som len 33 tyzden este som nebola ani na pasoch (CTG) tiez pojdem na pasy do MT. Chcela by som vediet ci ma v nemocnici, po pasoch alebo si ma inokedy zavolaju aj vysetri nejaky lekar este pred porodom s ktorym by som sa mohla porozpravat o porode, mam myom a moja gynekologicka sama neviem ako budem rodit, spontanne / cisarskym a preto by som chcela vediet aj nazor nejakeho porodnika ....co uz ma co to odrodene, popripade aj zazmluvnit niekoho ...rodilo by sa mi lepsie keby viem ze porodnik pozna moju situaciu videl moj myom aj jeho polohu, nie ze pridem uz s kontrakciami a lekar ani nebude vediet ze tam nejaky myom je

ulu465
20. feb 2013

Dievcata, ktore ste rodili v Martine chcem vas poprosit o radu akeho lekara z tejto nemocnice si mam zaplatit k porodu. 🙂
Budem vdacna za vsetky rady prip.i za negat.skusenosti s porodnikmi.

sorciera24
20. feb 2013

@ulu465 a preco si chces platit? a na zaklade fora? 😕

ulu465
20. feb 2013

@sorciera24 nie, na zaklade fora...vraj tam teraz maju nejakych novych mladych tesne po studiu a ja som prvy krat rodila tiez pri neskusenej lekarke a nic moc, takze teraz si to chcem poistit 😉

blovitc120
20. feb 2013

@ulu465 ja som rodila pred 10 mesiacmi a vsetci mladi su podla mna uplne v pohode

jamabe
21. feb 2013

@ulu465 aj ja môžem potvrdiť, rodila som pred 11 mesiacmi, mladé doktorky boli veľmi milé (doktora som nestretla), a práve jedna z nich si všimla, že som mala posúvaný termín, a že prenášam viac než je rozumné a hneď si ma tam nechali na vyvolávanie, (našťastie!) lebo ma už chceli poslať domov. Nakoniec mi museli urobiť akútnu sekciu, lebo malinká už mala problémy.

dianka3
22. feb 2013

Je tu nejaka cerstva maminka co rodila teraz niekedy v martine?

dulkagabulka
22. feb 2013

Pozreli sme sa na zubky expertnemu hodnoteniu porodnic, dnes cast 1. Ak sa vam paci, zahlasujte..
http://vybrali.sme.sk/c/Expertne-hodnotenie-por...

kemonka
27. feb 2013

Ahojte baby, čítam tak trochu ktorého lekára...Dokuša aj ja odporúčam, robil mi cisársky, a kdežto ostatné žienky ešte ledva chodili, ja som skutočne na 3 deň ako srnka behala 😀 😀 😀 takže odporúčam, palec hore na tohto lekára

@daradaniela
@snehovavlockapp
Inak som nevedela že čakajú bábätko 😀 určite bol pri pôrode 😀

emuliatko
27. feb 2013

ahojte, máte niektorá termín v apríli a chystáte sa rodiť v Martine?

mamkabeika
28. feb 2013

Ahojte 🙂
Ako je to v Martine? Moze byt partner pri porode ak je zakaz navstev?

zvedavamt
28. feb 2013

http://forum.rodinka.sk/viewtopic.php?f=161&t=1...
čítam,že v MFN maju porodnu asistentku,no to si musim overit

zvedavamt
28. feb 2013

@mamkabeika
ved si tam zavolaj a opytaj sa
043 / 4 203 303

mamkabeika
28. feb 2013

@zvedavamt dik. Skúsim tam zavolať 🙂

lucimt
2. mar 2013

@zvedavamt
porodna asistentka v mt je na sale;sestonedeli;gynekologii a podla kompetencii by mohla byt aj na
novorodeneckom

zvedavamt
2. mar 2013

Dakujem
este zvazujem,ci tam pojdem
uvidim,co povedia na moj porodny plan,co spisem s dulou
netesi ma predstava pri preplneni,matka na gynekologickom a dieta na novorodeneckom

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre