Pôrodnica v Martine. Aké máte skúsenosti?

zana27
18. aug 2007

Ahojte mamicky a buduce mamicky. Chcela by som vas poprosit, kto mate skusenost s porodom v nemocnici v Martine, o nazor na tuto nemocnicu. Pocula som pred tyzdnom od jednej porodnej sestry, ze maju strasny naval z celeho okolia a ze sa ani nezastavia, tak len dufam, ze to nebude mat nijaky vplyv na kvalitu poskytovanych sluzieb. Prosim, ak ste tu niektora rodila v uplynulych tyzdnoch alebo mesiacoch, aby ste napisali, ako to tam prebieha, pripadne ake mate skusenosti s doktormi a sestrami. Vopred vsetkym dakujem. 🙂

maajka83
4. okt 2012

AHojte, ja som tiez rodila v MT a bola som veeelmi spokojna! Mala som Mudr. Korňana. 🙂

snehovavlockapp
15. okt 2012

@maajka83 ahojky a si si ho normálne zazmluvnila? ako to prebiehalo ? Pozname pána dr., riadny humorista 😀 😀 😀

snehovavlockapp
15. okt 2012

@brita ahoj moja... ja som bola dnes v nemocnici, chcela som si zazlmuvnit dr. Dokuša , ale ten povedal, ze nie je problem...ale počas dna.
ze víkend a keby to v noci na mna prislo, ze to nepríde... tak mam teraz nechapacky...ty si s nim dopredu urobila zmluvu a po pôrode vyplatila ? ci sa to robilo mimo nemocnicu, "potichu" a potom si mu do "vrecka" dala..
som smutna, lebo on je tak ľudsky a skvely pristup ma ku nam...

uberfrau
15. okt 2012

@snehovavlockapp Odporúčam Dr. Haška .. okrem toho, že je citlivý napríklad pri kontrole krčku, parádne šije! síce dlhšie ale veľmi precízne .. 😀

snehovavlockapp
15. okt 2012

@uberfrau jeej, dakujem... poznam ho, ked bola na pohotovosti, tak mal akurat sluzbu....
ty si si ho zazmluvnovala ???

brita
15. okt 2012

@snehovavlockapp Ahoj moja, tak to som prekvapena 😒 Ja som platila oficialne a zmluvu som podpisovala a platila az po, asi mi doveroval, tak som nemusela platit dopredu.Ja som bola presne objednana na konkretny den doobeda a boli sme dohodnuti, ze keby to prislo skor, ze mu mam zavolat, tak neviem... Mozno ma nejake teraz povinnosti a nemoze byt asi non-stop k dispozicii, fakt neviem. Ale on je ako pises fakt hrozne zlaty, taky pohodak a odbornik. Tak dufam, ze zozenies niekho ineho. Drzim palce. 😉

snehovavlockapp
15. okt 2012

@brita jej, dakujem za odpoved rýchlu !
Asi je trošku rozdiel, že ty si isla cisárskym a ten ked sa vie dopredu, tak sa da stanovit termín, mozno preto to takto riesil, ze si dohodol , aby to bolo cez den ...
a mozno ma vela povinnosti momentalne... ja uz neviem,som trosku sklamana, lebo mi prirastol k srdcu, fakt skvely pan Dr., usmievavy..
asi to necham tak a ked ma byt, tak nam pri pôrode bude.. ak ne - tak verim, ze to bude oki...bez traumy 😝 😝 😝

maajka83
15. okt 2012

@snehovavlockapp ahooj, doporucil mi ho jeden primar z MT a chodila som k nemu od 3 mesiaca na sono, poradne az do porodu. Ja som s nim veelmi spokojna! veela stastia 😉

snehovavlockapp
15. okt 2012

@maajka83 dnes som ho v nemocke stretla 😉 a ako prebiehalo zazmluvnovanie ? v pohode hocikedy prisiel ?

bajushka5678
16. okt 2012

Ahojte baby chcela by som sa opytat na kolky den po termine sa mam hlasit v martinskej porodnici dakujeemmmmm🙂lebo ja som 2 dni po termine a stale sa nic nedeje 🙂

daradaniela
23. okt 2012

@snehovavlockapp ahoj,no co sa mi zda,ma manželku tesne pred porodom,tak nemoze od nej hocikedy odchadzat

snehovavlockapp
23. okt 2012

@daradaniela aha..to som nevedela, ze maju termin ako my 🙂

zvedavamt
9. jan 2013

Mate niektora skusenost s dulou v MFN pri porode ? Robili ste si porodny plan a akceptovali ho v plnej miere?

kobrtko
11. jan 2013

@uberfrau vyšíva... 😝 ....ale nie jasné, že keď ti spraví kvalitný steh, tak si rada

uberfrau
11. jan 2013

@kobrtko ja keď som čítala u ostatných žien, že si nemohli ani sadnúť a bolelo ich to veľmi dlho tak to som nechápala.. 😀

simonka28
11. jan 2013

2krát som rodila oba cisárske.ako je vyššie spomenutý Mudr.Haška-bol môj ošetrujúci,skvelý zlatý lekár 🙂cisársky mi robil Mudr.Dokus tiež milý 🙂

kobrtko
11. jan 2013

@uberfrau joj, veru, niektoré majú problémy ešte niekoľko rokov... každá sme iná- ja som mala jazvu po sekcii, tiež to nebol med lízať a dnes ju ani nevidno... aspoň nejaká výhoda sekcie 😉

kobrtko
18. jan 2013

@kobrtko jaj, a tú jazvu mám od Dr. Gala- aj on krásne vyšíva 😀

zuzik311
1. feb 2013

kočky ahojte nechali vam na požiadanie dotepat pupočníkovú šnúru bábätku?

ulu465
12. feb 2013

caute dievcence, prveho syna porodila v cadci (nie moc prijemna skusenost) no druhe chcem uz v matrine, zoberu ma tam? som z kys. noveho mesta teda tu mam este aj zilinu poblizku, vraj tam s tym v MT robia problemy, ze treba mat znamosti inak rodicky neberu...budem rada ak niekto odpise 🙂

brita
12. feb 2013

@ulu465 Ahoj, ja som zo Ziliny a nikto mi tam problemy nerobil. Dokonca som tam chodila aj na ctg. Do Ziliny som ani nepachla. Ja som si aj potom zaplatila konkretneho doktora k porodu, ale to nemusis, nie je podmienkou. Nikto neriesil, ze nie som z Martina 😉 😉 😉

ulu465
12. feb 2013

@brita dakujem za odpoved, tym ctg myslis tie pasy kde meraju ozvy babatka? a ktory je tam asi taky naj doktor podla teba? ci su vsetci dobry resp. lepsi ako v CA? 🙂 a nevies ci je podmienkou aby som tam chodila aj na tie pasy? lebo na tie by som radsej koli vzdialenosti chodila bud do ZA alebo CA...

ulu465
12. feb 2013

@brita a pocas tohto tehu som bola 3krat hospitalizovana v cadci tak dufam ze to nebude vadit ked chcem ist aj tak do toho Martina...a ty si bola ako spokojná?

brita
13. feb 2013

@ulu465 Ano, ctg su tie pasy. Ja som chodila do Martina na ne uz od 31. tyzdna, kedze som cakala dvojicky. Ja som si vybrala Mudr. Dokuša,a le vraj su tam vsetci dobri. 😉 Na tie pasy mozes chodit aj do cadce alebo ziliny, ale potom pocitaj s tym, ze ked sa im nieco nebude zdat, rovno si ta tam nechaju a tak sa potom moze stat, ze budes nakoniec rodit v cadci alebo ziline. Na pasy sa prave pre toto ma radsej chodit uz tam, kde chces rodit. Ja som bola v Martine absolutne a maximalne spokojna. Perfektna starostlivost, vyborny pristup, aj na JIS-ke, gynde aj na novorodeneckom, proste fakt na urovni. Mozem len odporucit.

ulu465
13. feb 2013

@brita aha, a kolko si platila za zazmluvnenie ak sa smiem spytat? no pouvazujem o tom, kedze mam rizikove...ked uz tak pojdem asi radsej do ZA lebo na cadcu mam tazke srdce 😖

brita
13. feb 2013

@ulu465 Ja som platila 165 Eur.

brita
13. feb 2013

@ulu465 Ja osobne by som do ziliny nesla - moja zla skusenost, otrasny pristup a otrasne prostredie. To, co je v Ziline plateny nadstandard, je v Martine bezplatny standard. Tot samozrejme len moj osobny nazor. 😉

bamarama82
14. feb 2013

@maminka142 da sa zazmluvnit tiez som ho mala, a robi aj cisarske. je super. kazdy den bol za mnou na izbe skontrolovat ma.

bamarama82
14. feb 2013

@bamarama82 a tiez som si objednala nadstandard, ale potom som zrusila lebo to bolo uplne zbytocne. izby su krasne. a len 2 na izbe. nadstandard tam by som volila len ak by za mnou chodila rodina s druhym dietatom

noname26
14. feb 2013

@ulu465 si mala zle skusenosti v cadci? preco? vidis, to je individualne. ja zasa zle v ziline a v cadci celkom spokojnost. v oboch som lezala 2x. inak som tiez z kysuce. svagrina rodila v martine pred 3 rokmi, ale na pasy tam nechodila, ze to si ma v ziline absolvovat a tam prist len na porod. skus tam len zavolat a zistis.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre