Pôrodnica v Prešove a Krompachoch. Ktorá?

funilieta
21. okt 2007

ahojte mam velku dilemu...prosim tehulky aj maminky, ktore maju nejaku skusenost ci uz dobru alebo zlu v porodnici v PO alebo v Krompachoch... neviem sa totiz rozhodnut, lebo kazda ma svoje + a -. tak neviem dakujemmmm 🙂

nikusiatko
27. apr 2010

tak to by som dala aj ja.....ja som mala v tom stastie ze som prvorodicka a maly Adrianko sa narodil za 8,5 hodiny.....takze u mna to slo dost rychle.....takze ja som ani nepomyslela na epi

zuzmag
11. máj 2010

Ahojte mamičky tak konečne som sa dostala k netu......tak 30.4. o 7,45hod.sa nam narodil krasny zdravý chlapček Matej 3600g a 51cm.Vsetko dopadlo dobre v porodnici sme boli len 4 dni chvalabohu vsetko bolo v poriadku......a vy ako sa mate aj vaše detičky sú takí papkáči ako náš???? 🙂

zdenkakl
11. máj 2010

ahojte baby, ja som bola v porodnici od minulej stredy-vraj ideme rodit, vcera ma pustili domov, ze sa mi termin presunul na 16. 5., som z toho nan nervy, az mam strach

jaja511
11. máj 2010

Ahoj zdenkakl pocuj to ako ze sa ti termin presunul? inac ja mam akoze podla poslednej MS na dnes termin tak uz som ako na ihlach lenze podla mna som otehotnela o tyzden neskor ja som mala take predlzene divne cykly...tak to mi ani nehovor ze to ma mozu este ako poslat domov. Si mala nejake problemy ze si tam bola od minulej stredy ci co? Inac mne najprv hovorila doktorka ze do terminu to isto nepotiahnem,no a minuly tyzdnen mi zrazu povedala ze hm tak to este velmi nic z toho...tak ja uz fakt neviem...

lentilka3000
11. máj 2010

Zuzmag,blahozelam ku syncekovi Matejovi 😀 krasne miery mal 😀 Moja je tiez papkacik,ma uz 3 mesiace a pribera jedna radost :-klop klop 😉 uz mi dzavoce a vydava vselijake zvuky a smeje sa na od uchu k uchu 😀 😀 😀 a kojis?

jaja511
11. máj 2010

Jeej aj ja sa pridavam k blahozelaniu Zumag,nech sa vam dari a nech ste zdravi 🙂

zdenkakl
11. máj 2010

jaja, mala som opuchy, vysoky tlak a bielkoviny v moci, potom sa to nejak ustalilo a poslali ma domov ze je to este nezrele vo stvrtok idem do nemocnice na ozvy tak uvidime
Zuzmag gratulujem

jaja511
12. máj 2010

Tak to je dost mozne zdenka ze sa stretneme 🙂 Ja ked nic do piatku tak mam ist este na kontrolu ku Kovacke, no a predpokladam, ze ma posle uz do nemocky ze co so mnou. Ale zrejme ked bude CTG dobre,tak aj mna mozno odtial vyzenu,ze este mam cas 😀 Inac myslis ze mas zle vypocitany termin ci len malej sa nechce?Ja si myslim,ze ja mam isto zle vypocitany termin,od zaciatku som mala ten pocit,hm... A ty uz mas jedno babo vsak , aj pri nom si prenasala? Pekny dnicek ti prajem.

zdenkakl
12. máj 2010

jaja, potom si musime dat nejake poznavacie znamenie, maleho som neprenasala a teraz ten termin...no neviem asi toho 16. 5 je presnejsi

nikusiatko
18. máj 2010

Jej čaute kočeny...tak tu som už ale dlho nebola..božičku ten naš maly nam dava zabrať. Tie bolesti bruška ach jaj a to kojim. No tak gratulujem mamičkam a vidim, že Zdenkakl ešte nič. Zuzmag no tak to sme sa len troška minuli mňa pušťali domov 21 aprila a 17 som rodila. Tak to bolo len o chlp.

dzarka
20. máj 2010

o dva tyzdne mam termin.do poradne som chodila do PO no rodit idem do Krompach.na Krompachy pocujem same chvaly na PO nie.uvidime.no velmi sa bojim lebo som prvorodicka.

nikusiatko
21. máj 2010

dzarka len klud ja som tiez bola este nedavno a musis do toho ist s chladnou hlavou a uplne uvolnena bez stresov...uvidis takto aj ten porod pojde rychlejsie. Tak ako mne za osem a pol hodiny bolo po vsetkom. A sestričky su v Krompachoch uplne super tie ti veľmi pomožu...

zdenkakl
22. máj 2010

Ahojte kamosky, tak uz sme doma aj s Larkou, bolo to o drzku, ale vsetko je ok. Mala je zlata...

lentilka3000
23. máj 2010

Zdenkakl,blahozelam!!!! Malej prajem vela zdravicka a drzte sa 😉 krasne meno si vybrala 😉

zdenkakl
24. máj 2010

Lentilka, dakujem

lentilka3000
25. máj 2010

Zdenkakl 😉

jaja511
9. jún 2010

Ahoj Zdeni ako sa mate s Larkou? Dufam ze sa coskoro v meste stretneme na prechadzke a pokecame 🙂 pa pa pekny dnicek prajem

jaja511
9. jún 2010

A skoro som zabudla, nas maly Samko odkazuje Larke, zeby sa s nou chcel frajerit 😀

zdenkakl
10. jún 2010

Larka pristupila na Samkovu ponuku... 😉

jaja511
11. jún 2010

oki tak pri buducej stretavke ich zasnubime 😀 ked frajeri,tak poriadni 😎

cervena_ciapocka
21. máj 2011

Táto téma už rok nefunguje. Prosím ak máte nejaké nové info, rada by som vedela ako to chodí v pôrodnici v Krompachoch, ako ste boli/neboli spokojné?

bartokami
18. jún 2011

no nikto nič ☹

sue250
9. júl 2011

cervena ciapocka teba poznam z inej temy ze?) ja z krompachami dobre skusenosti nemam ale to je vec nazoru a ookolnosti ja som rodila v Levoci po negativnej skusenosti v Krompachoch ale nie kvoli personalu ale kvoli niecomu inemu ale co viem z Levoce prechadzaju dvaja lekari do Krompach dr.Buffa kosican ktory je super a doktorka Tripsanska velmi zlata pani doktorka a este jedna moja znama, ktora mi predtym vybavila Levocu a teraz je v Krompachoch co ma potesilo keby som sa rozhodla mat druhe))))

cervena_ciapocka
9. júl 2011

@sue250 som nevedela, že idú tam ... ale dobre vedieť 🙂 S Tripsanskou som sa stretla v Levoči a áno naozaj veľmi milá.

miskaja
24. sep 2011

Dlho som sa nevedela rozhodnut medzi Presovom a Krompachmi, ale nakoniec som si vybrala Krompachy a vobec to nelutujem.Rodila som 10.8.2011 a bola som velmi spokojna, sestricky boli ku mne velmi mile a pan Dr. Buffa tiez. Mala som strach z porodu, ale tie sestricky mi to vsetko tak sprijemnili, ze to vobec nebolo take strasne ako sa o tom hovori, a pan doktor ma tiez upokojil a sem tam aj pohladkal, co mi dobre padlo, vedela som, ze sa mozem nanho spolahnut, ze vsetko dobre dopadne, a dopadlo. Stravila som tam cely den od rana od 7.00 a az vecer o 21,20 sa maly narodil, ale bolo mi tam super, az na tie bolesti pred koncom, ale bez toho to nejde. Na stvrty den po porode ma pustili domov. Bol pri mne manzel , ktory mi velmi pomohol svojou pritomnostou, aj ked som ho velmi nevnimala, ale vedela som ze je pri mne. Keby som si mala este raz vybrat, tak rozhodne Krompachy, a dufam ze ked sa rozhodneme pre druhe babatko, tak tam bude este pracovat pan Dr. Buffa a cervenovlasa sestricka. Tym sa chcem vsetkym na oddeleni podakovat za velmi pekny zazitok z porodu.

jaja511
25. jan 2012

hmmmmm,
ja som rodila tiež v Krompachoch( v máji 2010 ), ale vďaka pred a po popôrodnej depresii som pôrod po psychickej stránke nezvládala tak, ako som si ho vysnívala.....na miesto prirodzeného bol cisár, a povedala by som, že tak asi 3 min. pred dvanástou... obdivujem všetky statočné mamičky, hlavne PRVO - RODIČKY, ktoré sa rozhodnú pre prirodzený pôrod.... 😉 a čo sa týka porovnávania pôrodníc, nelámte si hlavu....keď to na Vás príde, bude Vám jedno,či je tá pôrodnica pred nosom alebo za nosom 😀

pekný dník vsetkým snazilkám, buducím mamickám, vlastne PEKNý DNIK kazdému..... 😎

adika1979
2. apr 2013

neodporucam rodit v PO..cisty sadomaso...tam sa o vas nepostaraju ked ste tehotna... nie to zeby vas odrodili..!!!!

maja21041989
19. jún 2013

Krompachy odporúčam. Mala som tam 2krát sekciu. Odporúčam aj izbu za príplatok! Nemám sa na čo sťažovať

monik32
4. okt 2013

@lentilka3000 ahoj,chcem sa ta opýťať pri kom si rodila sekciou??ďakujem

lentilka3000
4. okt 2013

@monik32 Ahoj ,ja som rodila v roku 2010 a vtedy tam bol primár Gerženi a doktorka Humeňanská.V decembri sa tam chystám rodiť opäť ,ale teraz tam je primár Skerlík a tuším aj lekári sa tam pomenili...Pozerám ,že ty máš termín v novembri a plánuješ tam isť rodiť ?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre