Pôrodnica v Prešove a Krompachoch. Ktorá?

funilieta
21. okt 2007

ahojte mam velku dilemu...prosim tehulky aj maminky, ktore maju nejaku skusenost ci uz dobru alebo zlu v porodnici v PO alebo v Krompachoch... neviem sa totiz rozhodnut, lebo kazda ma svoje + a -. tak neviem dakujemmmm 🙂

denisocka
18. jan 2008

😉 baby, ja som o5 ležala v krompachoch týžden,ale už na gynde, mala som zápal prsníka a abscesy,operovali to...bola som aj s drobcom - môžem povedať že som zas nadštandartne spokojná,až maxispokojná ..celá blava sa môžeb skryť pred malou nemocnicou plnou jednoduchých a ochotných ludí !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ale čo sa týka nadštand.izby - funileta--podlôa mna nie je šanca, totiž teraz su krompachy tak preplnené,mávaju aj 4-7 pôrody denne !!!! a ta izba je beznádejne obsadená , fnuk ,ale nevadí...........prežiješ aj na normálnej 😉

vrelo odporučam !!!

funilieta
autor
18. jan 2008

magg, pozname, ja som Ivana Hendrichovska, o rok mladsia ako ty. Nevedela som ze uz mas babetko. Ale ty nebyvas doma, ze? joj to je sranda, ze sme sa tu takto stretli 🙂))))

funilieta
autor
18. jan 2008

denisocka, dakujem ti za radu, bola som tam zatial len v poradni a na CTG, ale mala som dobry pocit. Nechcem to zakriknut, uz sa neveim dockat, kedy to bude, uz chcem svoje babetko strasne vidiet. Joj este 2 tyzdne , vydrzim, dufam, teda. 🙂))))

magg
18. jan 2008

Jeeej ahooj,kto by to bol povedal, ze sa tu stretneme. Tak dufam, ze vsetko dobre dopadne, drzim prsty a daj vediet ako - sice ja budem mat info asi skor ako budes doma 😀

lora31
20. jan 2008

Ahojte mamicky resp. buduce mamicky. Ja som rodila v Krompachoch a som velmi spokojna. Super porodne asistentky, sestricky, sanitarky i lekari. V nemocnici som bola sice tyzden, lebo malemu sa volajako nechcelo von. Ak sa niekto este rozhoduje, vrelo odporucam tuto nemocnicu. Sice nadstandardna izba bola obsadena (cez sviatky nam tam rodilo neurekom 😀 ), bola som v izbe pre prvorodicky a nemozem sa stazovat. Co sa tyka odbornosti lekarov, budete v dobrych rukach, takze sa nemate co bat. Co sa tyka nasich tmavsich spoluobcaniek - niekedy je s nimi aj sranda, ked sem-tam pocujete ich vyroky 🙂 A sestricky pocas sviatkov pustali aj koledy, co umocnovalo vianocne obdobie. este aby som som nezabudla, Magg Tvoja mamina bola super. Vidno, ze ma svoju pracu rada. 🙂

magg
20. jan 2008

Lora31 - dakujem, ja viem 😎 , ved si odrodila vnucku, len stresovala viac ako ja 😀

denisocka
12. feb 2008

magg - kto je tvoja mamina?

Lora- kedy si tam bola teraz ???mna pustili na štedrý den a koledy sme tiež po nociach počuvali.bola som na 2b - tej čo ma spoločnu sprchu 😀

magg
12. feb 2008

denisocka - nemala by som asi menovat, ale takto sestricka H., poznavacie znamenie - cervene vlasy 😀

funilieta
autor
13. feb 2008

sestricka H. - cervene vlasy je najuzasnejsia zena pod slnkom, mala som obrovske stastie ze som rodila pri nej, mimochodom 31.1.2008 mi pribudol do zivota maly drobcek - LAURA a pomohla jej na svet prave spominana sestricka.Este raz velka vdaka, magg odkaz jej to, prosim. 🙂

magg
13. feb 2008

funileta, myslim ze mamka ti uz odkazala moju gratulaciu, ale predsa este raz vsetko dobre, nech je mala zdrava, rastie do krasy a robi vam radost.
A mamke urcite odkazem 😉

denisocka
13. feb 2008

FUNI - gratulujem,31.1. som ležala o poschodie vyššie nad tebou 😉 a boli chripkove a neboli návštevy,tak ako na vianoce 😢

MAGG - no sestrička H. mi nič nehovorí 😀 ale ak tá sestrička H.má tie vlasy dlhé tak je to superná ženská 😝 &, a pozdrav ju aj od môjho šimonka,chodili si ho kub mne na gyndu obzerať a klábosiť s ním

denisocka
13. feb 2008

😀 baby,a nechodíte na www.babetko.sk na forum??ja tu len sem tam zbehnem 😕

magg
13. feb 2008

denisocka teraz ich ma take asi po ramena, mozno aj trozsku dlhsie, ona si ta pamata 😉

denisocka
13. feb 2008

juuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuj,tak je to predsa ona -jasné že si ma pamätá,ja som tam už INVENTAR 😀 , že ju pozdravujem,a simik že pribral konečne za 12 dní 440g a má už 4350g 😀 😝 😝 😝

juuuj,ta to je sila . krompachy su fakt fasa,jo - a určite si pamätá nielen moju bolacu cicku ale aj zlatu žilu 😀 😀 😀

magg
13. feb 2008

🙂)) do takych intimnosti sme nezachadzali,
denisocka ty si zdravotna sestra?

denisocka
13. feb 2008

hej magg - som 😀 , no a na to www.babetko.sk teda chodíte či nie?

magg
13. feb 2008

tak si ta mamka pamata 😀
ja som sa registrovala, ale som tam nebola asi dva mesiace, mozno aj viac

denisocka
13. feb 2008

magg-ta hybaj tam alebo na skype,alebo čo ja viem kde ? ak máš skype tak som : forcepska , ak nie,dobehnem tu ešte niekedy, na bbt som denisočka a som v dec.2007 😖 😵

magg
13. feb 2008

😀 ok, len by sme tu asi nemali robit reklamu inym strankam 😅

denisocka
13. feb 2008

reklamu 😲 , nie -to nie 😎 , tu ma najdeš 😎 😎 😎 http://www.babetko.sk/forum/viewtopic.php?t=473...

lora31
23. feb 2008

Ahoj denisocka, ja som prisla do nemocnice az 27.12. a lezala som na 1 - pre prvorodiky.
Funilieta, Ty si rodila ako aj moja spoluziacka - mala Sonicku 🙂mozno ste bli spolu na izbe 🙂
Zenicky, ak sa este neviete rozhodnut, kde rodit - vrelo odporucam krompachy.
A Magg ,aj my sme boli spoluziacky z gympla - chodila som do Acky🙂

denisocka
23. feb 2008

čau LORA,no ja som bola na 2 a niečo 😀 , ale 27.1. sa cisarakom narodila mojej kamoške KRISTINKA a 27.1. som bola na iočkovaní na tbc s malým, v ten den mali asi 4porody a 3 cisaraky či jak 😀 a ty asi medzi nimi ...xexe 😀

lora31
24. feb 2008

DenisockA, ja som rodila 31.12. 😀 🙂

denisocka
24. feb 2008

lora - jáj , no pekný silvester....a pri kom si rodila?

magg
24. feb 2008

lora prepac, ale podla foto ta neviem identifikovat Mohla by si mi trochu napovedat...? 😅

denisocka
24. feb 2008

magg - ta čo nedojdeš na bbt 😀

magg
24. feb 2008

denisocka - nemam cas, sak aj tu som asi po 4 dnoch

maruskak
24. feb 2008

Ahojte!Rodila som 11.2.2008 v starej porodnici v Prešove. Musim povedať, že co sa tyka personalu na prijme je vynikajuci, ludsky a velmi mily 🙂 fakt klobuk dole, pretoze aj ked tuto pracu robia "kazdy den" skoro to iste, tak maju jednoducho profesionalny pristup ku kazdej jednej rodicke, poradia, vysvetlia.Čo sa tyka hygienickych zariadeni je do nesmierne ubohe, no co uz, ved vsetci vieme ako je na tom nase zdravotnictvo.Personal na sestonedeli a na novorodeneckom oddeleni je vyborny!!!! na pocudovanie 🙂 ja osobne som bola velmi spokojna, neviem ci to bolo tym, ze som si vybavila porodnika, alebo skutocne bola som velmi prekvapena. Ako prvorodicke vysvetlili co a ako hned po prichode na izbu z porodneho salu, jednym slovom o vsetkom ma poucili.A nemocnicu v Krompachoch nepoznam, len z pocutia si ju velmi nechvalia

lora31
25. feb 2008

To Ti verim,ze ma nezpoznavas, aj ja mam s tym problem u niektorych spoluziakov 🙂 Takze volal sa Laura a sedavala som s Muchou 😉 Ja som Ta spoznala iba na zaklade toho, ze si pisala o mamine, hned som si pozrela vase oznamka a pamat sa mi osviezila 😀

magg
25. feb 2008

lora - no myslela som, ze si to ty, ale nebola som si ista. Mozno to len tak vyzera na foto, ale na strednej si mala podstatne dlhsie vlasy a myslim, ze ani ofinu si nemala, takze uz vieeem 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre