Pôrodnica v Skalici. Vaše skúsenosti

majka221
7. máj 2009

dufam ze si tu vymenite medzi sebou pozitive aj egativne skusenosti 🙂

sandynkaaa
20. aug 2016

@werci To som presne nevedelaaa.Dakujeeem ti moc.Pekny vecer 😉

werci
20. aug 2016

@lucka148 bavlnenych plienok si už nepamätám,koľko som presne minula, ale potrebuješ dve do perinky (pod hlavičku a okolo nožičiek) a ďalšiu na kojenie/grckanie - záleží,ako často ich chceš meniť. Podložky som ja osobne minula asi tak 3. Vecičky si naozaj nemusíš brať, tam bábätku oblečú kosielku, leda že by si chcela vyslovene vlastné. Mne nenadávali, ja som mala všetko, aj to, čo som nepotrebovala 😀 ale tak dôležité je mať všetko čo treba a ostatné ti ľahko niekto donesie na druhý deň po pôrode, keby dačo chýbalo. Rodila ma doktorka Uhliarova.

lucka148
21. aug 2016

@werci dakujem za radu :D uz len cakam kedy to pride,snad to bude rychlo zamnou 🙂 bojim bojim...pekny den 🙂

werci
21. aug 2016

@lucka148 Nie je za co 🙂 neboj sa nic, vela robi psychika, musis si povedat, ze to aj s babatkom spolu zvladnete a ber to ako cestu k vytuzenemu cielu 🙂 nechaj tomu volny priebeh a vsetko bude dobre 🙂

renka112
9. jún 2017

Ahoj..chcem sa spytat...som v 36 tt.moja lekarka ma uz poslala pred porodom do skalickej nemocnice..vraj uz budem chodit tam...na predporodne vysetrenia...chcem sa spytat ci ma niektora s tym skusenosti..ku komu mam ist ako to tam chodi..a co ma caka?ako to chodi u lakarou..co mi budu robit...a ktoreho lekara doporucujete

lucka148
9. jún 2017

@renka112 ja som bola velmi spokojna so skalicou..personal mily aj vsetko ok. Tam je len jedna ambulancia na ktorej sa striedaju lekari takze uvidis ktory tam bude..ja som chodila k primarovi Budinskemu a super..velmi prijemny lekar.. budu ti robit klasika ultrazvuk a na kozu kontrolovat..ja som bola na rizikovom tak som chodila na monitor

renka112
9. jún 2017

Vdaka a pocula som zesa tam striedaju aj nejake lekarky...ze ci je spokojnost aj snimi

adulachocholackova
3. sep 2017

ono záleží veľa aj na mamičke,či spolupracuje alebo je riadna histerka.Ja som v Skalici rodila už 2 krát,mala som ťažké pôrody,ale na doktora a sestričky si nemôžem sťažovať.Teraz za 2 mesiace idem rodiť 3 krát a ani len neuvažujem,že by som zmenila pôrodnicu

evik55
19. okt 2017

Má niekto skúsenosti zo Salickej pôrodnice aj teraz, lebo príspevky sú staršie.. Ako to tam teraz frčí, prístup k rodičke, lekári, sestričky atď..rok 2017🙂

werci
20. okt 2017

@evik55 ja som tam rodila teraz, v auguste už druhýkrát. Nemôžem sa sťažovať. Ale mala som pôrod bez komplikácií. Páčilo sa mi oproti minulému razu, že už robia aj bonding a že mi bez problémov nechali bábo k prvému prisatiu.

evik55
20. okt 2017

@werci tak porod ma každá inak, len tak ci sestričky boli ochotné, ostatný personál a tak som myslela.. Lebo som počula že furie, neochota..

werci
20. okt 2017

@evik55 sestričky z pôrodnice sú veľmi milé, príjemné, rodil ma primár Budinský, ten je super ústretový, minule Uhliarová, aj tá bola úplne fajn, z novorodeneckeho som mala teraz pri pôrode tiež veľmi milú sestričku, je tam jedna taká, ktorú nemusim, ta mi bola pri prvom pôrode, ostatne sú fajn, ale ja ako druhorodička som od nich viac menej nič nepotrebovala. Pri prvom pôrode minulý rok v apríli som s nimi spokojná nebola, pozri môj starší príspevok. Ony nie sú nejak extra iniciatívne, majú z toho rutinu, nuž ale neviem, či inde sú lepšie. Kazdopadne čo sa týka pôrodu hodnotím prístup celého personálu veľmi dobre 😉

evik55
22. okt 2017

@werci ty si mala zaplateného Budinskeho?

werci
22. okt 2017

@evik55 nie, mal sluzbu

evik55
22. okt 2017

@werci takže kto ma službu z doktorov tak ten ta vždy rodí,? Lebo ja som počula že doktor príde len keď je problém,, že rodia akési ako to povedať.. pôrodné sestričky ci ako.. A to sa my nechce verit

werci
22. okt 2017

@evik55 pokiaľ viem, lekár príde vždy minimálne k samotnému pôrodu, dovtedy sú tam pôrodné asistentky

denura85
10. nov 2017

Ahojte, máte prosím niektorá skúsenost s cisarskym rezom v Skalici? Ako to prebiehalo po zákroku? Myslim zo strany personálu, ci pomohli s dieťatkom 🙂 ďakujem za odpoveď

kacka232
28. mar 2018

Ahojte....chcem sa opýtať či niektorá z vás má skusenosť s rodením dvojičiek v Skalici?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre