Pôrodnica v Spišskej Novej Vsi

viktoria
31. aug 2006

Ahojte. je tu niektorá, čo ide rodit do Spišskej novej vsi, Ja by som tam mala isť...

emjee
22. okt 2008

veronika1982 • Včera o 18:54
Chcem sa opýtať a zároveň poradiť ak je tu niekto kto rodil v Spišskej Novej Vsi.

diankav
28. dec 2008

ahoj emjee ja som rodila 2krat v Spisskej a teraz cakame v juli babo tak znova prve sa narodilo este v starej porodnici a druhe uz v novej v tej starej bolo o nicom a v novej super jedna sestricka my sice nesedela ale inac o.k bola my pri obydvoch porodoch mala som smolu ale ved nezalezi aka je sestra ale aky je doktor

modrica
2. jan 2009

ja som zatial nerodila, ale lezala som tam teraz dva tyzdne a musim povedat, ze sestricky boli velmi zlate aj sanitarky niektore boli velmi starostlive...mala som z toho prostredia dobry pocit, takze ani porodu sa po tejto stranke neobavam - teda co sa personalu tyka. Jedlo sa tiez dalo, akurat ze to bolo vacsinou viac-menej studene 😖 ,

diankav
2. jan 2009

ahoj modrica a ty si odkial ja soom v Spisskej rodila 2deti a mas pravdu az na to jedlo bolo to super vsetko aj doktory aj sestry 😀 😀 😀

diankav
3. jan 2009

ahojte dobre ranko vam prajem

rybecka
4. jan 2009

Ahojte,
aj ja som rodila v SNv a budem rodit opat a nemozem sa stazovat lekari uplne super sanitarky jednicka a aj sestricky o mna sa viac starali sanitarky lebo som mala cisarsky a bola som dost prekvapena ake boli mile. a aj sestricky z detskeho odelenia su mile. akurat ja nemusim primara Skerlika je taky divny 😖

diankav
5. jan 2009

ahoj rybecka a preco si mala cisarsky aj teraz budes mat cisarsky neviem si to predstavyt cisarsky

modrica
5. jan 2009

ahoj 🙂 , no zo snv som diankav, ani som si nevsimla, ze to nemam vypisane...
ano primar je svojsky, ale neprekaza mi to...radsej profesionalny odstup ako prilisna "milota", hlavne ze je dobry odbornik a u nas sa aj usmial ked prisiel, aj sa spytal ako sa mame...zavisi asi aj aky ma den, je to tiez len clovek 🙂

diankav
5. jan 2009

ahoj modrica ale inac ako ty cakas prve babo

jodinka
28. apr 2009

ahojte potrebujem radu maminky neviete kde je decka psychlogička v Spisskej co sa zaobera aj sudom?? 😲 😲

mirka2706
1. jún 2009

su tu nejake mamicky z decembra 2008 co rodili v SNV?

jahody11
26. aug 2009

Baby co ste rodili v SNV, na aku izbu vas dali? ako to tam rozdeluju??

mrka2
27. aug 2009

ahoj, ja som rodila v SNV, lezala som na 7-cke. mas tam tusim 4 izby,kde mozes byt sama,je tam telka,mikrovlnka,chladnicka a varna konvica (to viem len z pocutia,takze neviem na 100%),no a ostatne izby su po dve-tri postele. vacsinou ciganky maju 3 postele a biele maju v izbe dve postele,takze pohoda. 😉

lydia22
27. aug 2009

Ahojte ja som bola tiez na 7čke,chcela som nadštandard,ale v tom čase,8.6 bolo vela porodov,porodnica uplne preplnena.ides na izbu kde je volno.ale je to v pohode,len keby boli sprchy a WC v izbe a clovek by nemusel ist do spolocnych.ale doktori aj sestricky boli velmi zlatí,dokonca aj primar.

lydia22
27. aug 2009

Inak co viem tak su tam vraj 2 izby nadštandard a navsteva tam moze prist aj mimo navstevnych hodin

mrka2
27. aug 2009

lydia,tak ale WCko si mala najblizsie popri ostatnym izbam... 😀 ja som velakrat dakovala za to,ze som hned vedla WC... 😀 😀 😝 😅

lydia22
27. aug 2009

mrka2 veru bola som rada,ze som mala WC najblizsie lebo som nevladala chodit,mala som dole krasnu modrinu.

jahody11
3. sep 2009

Tak drzte palce, zajtra rano nastupujem ... 😖

mrka2
5. sep 2009

drzime, nech to je sup sup 😉 ,ale uz mas asi po... 🙂

lydia22
5. sep 2009

jahody tak potom daj čo najskôr vedieť ako to dopadlo, veľa šťastia a hlavne zdravia tebe aj malej slečne 🙂

lianela
17. okt 2009

ahojte, neviete kolko stoji v SNV nadstandardna izba a partner pri porode?

lydia22
17. okt 2009

Ahoj tak nadstandard by mal stat na den 400 alebo 500 Sk,neviem presne lebo ja som ju chcela ale bol natresk tak to nevyslo.partner pri porode stoji asi 450 Sk,manzel uz nepamata.

lianela
21. okt 2009

Ahoj Lydia, dakujem! Bala som sa, ze viac.. Rodila som tu pred dvoma rokmi, tak som myslela, ze to bude uz viac. Caka ma to o mesiac.. 🙂

tiriel
11. jan 2010

no tak ja planujem tentokrat vymeniť Krompachy za SNV

slniecko06
29. júl 2010

Ahojte, nemáte niekto nejaké čerstvé skúsenosti v pôrodom v SNV? Rodila som tu v marci 2009 a bola som preveľmi spokojná. Teraz ma to čaká koncom novembra, ale počula som zopár negatívnych ohlasov, tak by som rada overila situáciu 😝

sindy107
3. okt 2010

cawte baby..ja cakam babo v marci ale nie som si ista ci je nasa porodnica celkom v pohode..co som citala ine prispevky tak nikde nie je napisane ze ak odtecie plodova voda musis lezat..naopak zeny mozu chodit a ist do sprchy..u nas ta polozia na stol a musis lezat ako rura..v tych bolestiach..tak neviem ci si teraz nedam pichnut epidural..ale neviem ako to u nas chodi..

lydia22
4. okt 2010

@sindy107 ahoj ja som rodila v juni 2009 a bola som velmi spokojna,mne odtiekla rano voda po prichode do nemocky ma vysetrili a dali na pasy,co viem tak pri odteceni vody sa ma lezat,sediet a musis byt na pasoch,je to nejako troska nebezpecne pre babo,pichli mi vyvolavacky 2 lebo som nemala ani poriadne kontrakcie a pomaly som sa otvarala.porodila som vecer nas pokladik o 20:37 a cely ten cas som lezala alebo sedela ale tych 12 hodin ubehlo ani neviem jak,bol pri mne muz a ten adrenalin.neboj sestricky aj lekari su velmi mily a druhe chcem zas rodit v spiskej.ak budes mat akekolvek otazky rada odpoviem.

katkapa
23. okt 2010

@sindy107 ak ti odtečie pl.voda a hlavička dieťaťka nebude ešte dostatočne zostupená , tak sa môže stať,že pupočná šnúra prepadne pred hlavičku a tá potom priškrtí pupočník, čo má za následok nedostatok kyslíka pre dieťa a hrozí jeho udusenie, takže vždy treba počúvať personál, ten vie, či je pre teba vhodné chodiť alebo ležať, 🙂 všetko dobré ti prajem

lydia22
24. okt 2010

@katkapa uplny suhlas ja aj ked som musela lezat vobec mi to nevadilo bol pri mne muz a celkovo ten adrenalin co ma caka,utekalo to rychlo.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre