• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Pôrodnica v Spišskej Novej Vsi

30. januára 2017 
@mrazz
@zuzana52
@sonka26 dievcata a viete poradit konkretneho, ale skuseneho lekara/lekarku, ktoreho si je moznost dohodnut? dakujem
10. jan o 00:20  •  čaká bábätko, termín má v marci 2017 (40. tt)  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja som rodila u Novysedlaka a nedám naňho dopustiť.:slight_smile:
10. jan o 06:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@chalkmarker tak na toto ti odpovedať neviem. Konkrétneho lekára som dohodnutého nemala, a aj tak mi nakoniec robili akútnu sekciu. Čiže človek môže plánovať, no veci sa môžu udiať nakoniec úplne inak :slight_smile: Ale ešte pred pôrodom som strávila istý čas na šestonedelí, tak za seba môžem povedať, že na mňa pôsobili všetci lekári veľmi dobre, zodpovedne, milo. A aj od známych, čo rodili tiež teraz v nedávnej dobre, som počula len dobre na lekárov. A nerodili každá pri tom istom :slight_smile:
10. jan o 13:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
13. jan o 00:13  •  čaká bábätko, termín má v marci 2017 (40. tt)  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
13. jan o 00:17  •  čaká bábätko, termín má v marci 2017 (40. tt)  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mamicky prosim vas este ktora ste rodila teraz niekedy v snv co treba vsetko do porodnice uz som zufala kazdy pise inak viem ze kazda nemocnica,to,ma inak ale,nechcem sa,tam trepat s 3 taskami zbytocne velmi dakujem ak sa tu taka,najde
15. jan o 11:56  •  čaká bábätko, termín má v marci 2017 (37. tt)  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kamusik123 Úplne ťa chápem, lebo ja som z toho bola tiež jeleň, čo si zobrať zo sebou. :slight_smile: Pýtala som sa aj známych, a nakoniec som brala toto:
Pre seba - 2-3 nočné košele, 2 uteráky, 2 osušky, hyg. veci (kefka, pasta, šampón...), popôrodné vložky (aspoň 2 balíky), sieťkované jednorázové nohavičky, dojč. podprsenku, vložky do podprsenky, masť na bradavky, teplé ponožky, papuče a šľapky do sprchy, župan, príbor a hrnček (je to k dispozícii aj v pôrodnici, ale ja som radšej mala svoje), toaletný, vreckovky, vatové tyčinky, jednorázové podložky na posteľ (dostať v zdravotnickych potrebách), sobášny list, teh. knižka, voda na pitie.

pre bábätko - jednorázové plienky (asi 20), látkové plienky (2-3), vlhčené obrúsky, krém proti zapareninám na zadoček, kefka na vlásky, cumlík, modrú indulonu, z oblečenia som mala len čiapočku, ponožky, rukavičky a ortopedické nohavičky (oblečenie dávajú v pôrodnici, takže pre bábo ti stačí, až keď pôjdete domov).

Samozrejme, neber si toho vo veľkom množstve, len aby si mala z každého trošku. A potom ti už donesie rodina, čo budeš potrebovať, ak sa ti minie. :slight_smile:
16. jan o 14:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sonka26. Jeeej dakujem velmi pekne mozem ist balit este raz hahaha tak sa teda idem do toho pustit :slight_smile: este raz kraasne dakujeem :slight_smile:
16. jan o 16:52  •  čaká bábätko, termín má v marci 2017 (37. tt)  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kamusik123 a zajednavas si prosim ta nejakeho doktora/doktorku?
30. jan o 15:44  •  čaká bábätko, termín má v marci 2017 (40. tt)  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@chalkmarker. Niee podla mna. Su to zbytocne zahodene,peniaze ;) kazdy lekar si uz ,,odrodil,, a nemam az,tolko na rozhadzovanie a bola,som sa tam pozriet kazdy je tam mily a prijemny aj sestricky dokonca ;)
30. jan o 22:12  •  čaká bábätko, termín má v marci 2017 (37. tt)  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok