• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Pôrodnica v Spišskej Novej Vsi

16. januára 2017 
ahoj eko
nejak mi to stretko tento tyzden nevyslo,manzel bol doma,a potom som bola dva dni v kosiciach.dnes je tiez doma,asi ideme do popradu.aj ked v takomto pocasi....uz sme sa pomaly rozbehli s tymi nakupmi pre malu-konecne.dietu zatial zvladam,aj ked niekedy by som mala strasnu chut na cokoladu,no a pikantne jedla by som jedla stale.bola som aj na internom vysetreni-asponze srdce mam v poriadku,clovek uz fakt nikdy nevie,to s tou pecenou by ma v zivote nenapadlo,myslela som si,ze to je problem alkoholikov :unamused:
ozvem sa buduci tyzden.
pekny vikend
23. mar 2007 o 10:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj snežienka
Tvoja sms mi došla, nevadí, že tento týždeň to nevyšlo. Tak vy vo veľkom nakupujte, už máte skoro všetko ako som čítala, chýba vám iba kočik, a máš už
nejaký vyhliadnutý? My sme tiež boli v nedeľu v Poprade, ale bola som sklamaná,
nekúpila som skoro nič. S tou diétou ti verím, že to je ťažké, ale čo človek
neurobí pre zdravie seba a bábetka. Určite sa na budúci týždeň ozvi, trošku
pokecáme. Maj sa krásne, dúfam, že to počasie sa zlepší.
23. mar 2007 o 13:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj anett
Tak ako sa máš ty? Nejak to na tejto stránke posmutnelo, málo si píšeme. Nechceš
sa s nami stretnúť? Ja so snežienkou sme sa už stretli, budem rada ak sa pridáš.
Chodíš ešte do práce, kedy nastupuješ na materskú? Už chystáš veci pre bábätko
tak ako snežienka? Keď si dobre pamätám, tak ty čakáš bábetko v júni však?
Pekný deň a víkend.
23. mar 2007 o 13:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj emicka a viktoria
Súhlasím s vami, že keď vám dajú do rúk bábetko zabudnete na všetko zlé.
Ale to musí každá žena prežiť, aby to pochopila, to sa nedá vysvetliť.
Verím, že aj snežienka a anett nám dajú za pravdu, keď sa im narodia bábetka.
Pekný víkend.
23. mar 2007 o 13:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte babenky. snežienka na príprave je super normálne sa my to tam zapácilo asi to bude tým že tam aj cvičíme a konečne sa trošku ponatahujem. Inač mám sa fajn až nato že už neviem čo mám robiť strašne priberám a už sa neskutočne kontrolujem v jedení síce od začiatku vela toho nejem sem tam ked dostanem chuť na zmrzku ale inač papam vela ovocia a napriek tomu už mám 18 kg naviac som zvedavá čo to bude do konca velmi mato už trapi neviem čo stým. Ja sa svami chcem stretnuť ale nejako nám to nevychádza chodim este do prace a robím každý den do 15.30 hod.no a teraz je aj hrozné počasie však my dajte vedieť kedy sa máte stretnuť a ja prídem. Na matersku nastupujem asi 1.5 to už snežienka bude mamičkou. JA nakupujem vecičky pre bábo osto šesť kočík nekupujem asi nový aj ked som ho už mala vyhliadnutý kupujem kocik od svagriny tá ma ročný kočik a je ako nový aspon usetríme peniazky. postielku by som mala mať zase od svagra tak som rada. kupujem len vecičky pre malé ale aj to nie vela lebo svagrina my podávala vecicky má rocného syna takže som rada. Ja čakám bábo 12.6 v pondelok idem do poradne som zvedavá čo my povie doktorka lebo pred mesiacom sa jej zdalo že sa otváram. tak my drzte palčeky. pa pa pekný víkend.
23. mar 2007 o 16:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte anett a eko
tak sme konecne kupili postielku.zbytocne sme sa trepali do popradu,z troch predajni mali len v jednej postielky-presnejsie jednu postielku.tak sme nakoniec
kupili v spisskej.presnejsie v smizanoch.uz sme ju aj poskladali.taku jednoduch,drevenu,ale peknu.kociky mame vyhliadnute dve-jeden ruzovy v kosiciach,skoro sme ho kupili,ale ked si ho manzel lepsie porezela,tak mu ostalo koleso v ruke... :angry:
no a jeden v spisskej,ktory technicky vyzera dobre-pevne kolesa,aj konstrukcia vyzera byt taka,ze sa to nerozleti po jednej prechadzke,ale mne sa nepaci,ze je zeleny-pre dievcatko by som chcela nieco ine...
eko,urcite sa buduci tyzden stretneme,mozno tak v stvrtok,alebo v piatok,ok?keby skor,ozvem sa.
anett,chapem,ze to priberanie je neprijemne,hlavne ked sa este aj kontrolujes.ale moze to byt aj voda,aj hormony.a vraj vacsina tych kil ide hned po porode dole,a dalsie potom zmiznu hned pocas dalsich tyzdnov.ja som nastastie pribrala velmi malo,ale tiez som mala hrozu z priberania....
25. mar 2007 o 09:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte snežienka
S kúpou kočíka to je zložité, človek zistí nedostatky až keď ho začne používať.
ja som s naším tiež nebola spokojná, kupovali sme v Poľsku, ale nakoniec som
v ňom vykočíkovala dve deti. Podľa mňa je asi lepšie taká neutrálnejšia farba
čo keď náhodou to nebude dievčatko. Kľudne sa ozvi keď budeš v SNV. Daj vedieť
ako si dopadla v pôrodnici v Šaci, idete zajtra? Pekný deň. Konečne nám svieti
slniečko.
Ahoj anett
Ale z tých kíl si nerob až takú ťažžkú hlavu, aj keď to sa rozpráva dobre, ja som pribrala pri prvom 9kg, pri druhom 11kg. Ale mám kámošku, ktorá pribrala
cez 20kg a v pohode schudla, hlavne že si ty a bábo v poriadku. Držím ti palce
v poradni, daj vedieť ako si dopadla, musíš veľa oddychovať, nohy vyložené hore, aby si sa neotvárala, ale keby si sa otvárala, tak by ťa mala dr. vypísať na PN nie? Ako sa jej to môže zdať? Buď áno, alebo nie.Ku komu chodíš?
Ozvi sa, dúfam, že všetko bude dobre. Ešte raz držím prsty. Pekný deň.
25. mar 2007 o 11:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte babenky idem do nemocnice otvátam sa snežienka napíšem ti potom sms ako som dopadla držte my palčeky velmi sa bojím ja som v živote nebola v nemocnici. dúfam že bábo bude v poriadku. je my hrozne stoho myslíte namna. pa pa
26. mar 2007 o 11:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj snežienka
Prosím ťa, ak sa ti ozve anett napíš ako dopadla v nemocnici.
26. mar 2007 o 13:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj eko
teraz mi pisala anett,musi zostat v nemocnici,este nevie dokedy,mozno tyzden,mozno az do porodu.pozdravuje ta.musi to byt tazke,lezat dlhe tyzdne takto...kamoska tiez lezala asi od 6.mesiaca.nebrala to az tak tragicky-strasne chcela babetko,ale niekedy uz fakt nevedela co robit od nudy.
do sace sa mi podarilo skoro po dvoch hodinach dovolat,mame tam ist buduci tyzden,potom si to tam popozerame.teraz som v kosiciach,manzel isiel zase do blavy,ale zajtra by si ma mal vyzdvihnut-dufam! :slight_smile: ,takze v stvrtok by sme sa aj mohli stretnut,ja sa este ozvem v stredu vecer,ci som uz v SNV.
s tou neutralnou farbou kocika mas asi pravdu,aj ked vraj na 1OO% to ma byt dievcatko.ja som na ultrazvuku samozrejme nic nerozoznala,ale tvarila som sa mudro,ze samozrejme vsetko vidim tak,ako doktor :slight_smile:
asi aj v spisskej je pekne,tu krasne svieti slniecko.
ani ty si nemohla spat posledne tyzdne pred porodom?ja sa zobudzam o 4-5,ide ma z toho slak trafit.
pekny den!
27. mar 2007 o 08:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj snežienka
Dúfam, že to s anett dopadne dobre a nebude tam musieť byť až do pôrodu. Mám jednu známu, ktorá sa tiež začala otvárať v 7mesiaci, bola týždeň v nemocnici,
a nakoniec rodila po termíne s vyvolávačkou. Tu je od včera krásne, svieti slnko, už som stihla umyť všetky okná. S tým spaním to bolo aj u mňa tak, dokonca manžel musel spať v obývačke a ja sama v spálni, lebo som sa budila aj na to keď sa otočil na posteli a potom som nemohla zaspať, každý mi hovoril, aby
som len spala, že potom už nebudem mať čas, ale ako keď to sa nedá.
Kľudne sa ozvi zatiaľ nemám nič naplánované ani na štvrtok ani na piatok.
27. mar 2007 o 12:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj snežienka
Ako sa máš? Nevieš niečo nové o anett?
3. apr 2007 o 08:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj eko
akurat som sa ti chystala dnes napisat,ale vidim,ze si ma predbehla :slight_smile: nemam zatial nic nove o anett,dnes,alebo zajtra jej zase napisem sms.dufajme,ze ju na velku noc pustia.mne v nedelu mala dojst kamoska z malaciek,ale manzel jej ochorel,cestuju az zajtra,ak sa bude citit lepsie.neviem ci sa teraz stavia v spisskej,alebo az cestou naspat(idu az do bardejova,tam byvaju ivetini rodicia),dokonca je aj taka verzia,ze by sme sa stretli v stvrtok v kosiciach,ked uz aj tak ideme do tej porodnice v saci,tak potom by sme sa vsetci stavili u mojej mamy.iva ma uz skoro rocneho syna,naposledy som ho videla v auguste,to mal 3 mesiace.vobec som netusila,ze to uz aj ja cakam vtedy dieta....
ak chces,mozme sa zajtra stretnut,mozme ist spolu doobedu na prechadzku s natalkou,salebo o tej 13 OO,ako vzdy,lebo aj ked sa oni stavioa v spisskej,podla mna to bude az niekedy poobede.
pekny den!ja som teraz zase v kosiciach,nedalo mi to obsediet v spisskej,ked manzel siel dnes sluzobne na vychod :slight_smile:
3. apr 2007 o 12:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj snežienka
zatiaľ nemám na zajtra nič, takže môžme ísť doobedu na prechádzku, alebo príd
poobede, uvidím aké bude počasie, hlásia na zajtra zhoršenie, zajtra sa dohodneme.
pekný zbytok dňa.
3. apr 2007 o 16:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj snežienka
Vyzera, že dnes bude pekne, takže napíš či sa stretneme doobedu okolo 10.30 chodím na prechádzku alebo prídeš poobede okolo 13.
4. apr 2007 o 08:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte babenky už som doma hurá nikdy som nebola taká šťastná zatial je všetko o.k. zmenili my termín na 6.6 ale vraj to môže byť aj koncom mája maličká už má okolo 1950 g. ako sa inač máte vidím že sa stretávate vo velkom bože kedy ja vás uvidím už by sa patrilov utorok idem ku svojej gynekologičke tak napíšem čo mám nové a dúfam že sa my už konečne podarí s vami stretnúť. Snežienka ako si dopadla dnes na usg? pa pa posielam vám pusinku.
5. apr 2007 o 17:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj anett
Som rada,že už si doma a všetko je o.k. Ako si bola spokojná s nemocnicou-
prostredím a prístupom personálu? My sa stretávame, keď už budeš môcť chodiť
kľudne sa k nám pridaj. Predpokladám, že už asi nepôjdeš do práce, že budeš
na PN,príp. ťa skôr vypíše na MD. A prečo tvoja gynekologička ťa neposlala
hneď keď sa jej zdalo, že sa otváraš do nemocnice, alebo aspoň ta PN, veď
to nie je sranda? Ale tvoja maličká je už pekne veľká keď má skoro 2kg,
a do porodu ešte priberie, tak ty budeš mať riadnu bambulku. Ja som mala
tiež dosť veľké detičky, 3750g a 3800g. Prajem ti príjemné sviatky, šetri sa.
6. apr 2007 o 14:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte anett a eko
to je super anett,ze vsetko je ok.radi sa s tebou stretneme.vcera sme boli s manzelom v saci,nemocnica aj tie ordinacie nevyzeraju velmi sukromne,prave naopak....ale pristup lekarov(bola som na troch vysetreniach u troch roznych ludi) bol super-ale to aj tu v spisskej mam len a len dobre skusenosti s lekarmi.co je ale najdolezitejsie,mam vybavenu v saci epiduralku.hned sa ma pytal jeden lekar,ci chcem bezbolestny porod(aj ked zial viem,ze od zaciatku az do konca to bezbolestne nie je :frowning2: ),a potom nam hned povedal kam mame ist.trebalo ist na take poucenie o epiduralke(asi 5 minut),a potom podpisat nejaky papier.cena je dost vysoka-4000 sk,ved aj v blave to stoji iba 3000,no ale co uz.
som trochu pokojnejsia,aj ked jasne ze nie uplne...
eko,vtedy ked som od teba odchadyala v stredu,a ked mi vtedy zvonil mobil,tak to volala kamoska,a oni uz boli tu pred nasou branou!!!no mne sa vybil mobil,tak som sa s nou nevedela rozpravat.ona volala hned manzelovi,ktory bol v kezmarku,takze sa fajne zlakol,ze kde som,preco nedviham,co sa deje.uz chcel volat svojej mame,nech ide k nam.ja som si domyslela,ze som teraz asi nastrasila zopar ludi,takze som uhanala domov,ale s mojim bruuchom to uz predsa len ide trochu pomalsie.no nastastie predsa len som dosla vcas...
:slight_smile:
zelam vam obom krasne sviatky!dufam,ze sa este stretneme pred mojim porodom...
6. apr 2007 o 16:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahpjte bambulky. mám sa fajn no uvidím čo bude v utorok idem ku gynekologičke z papeirmi z pôrodnice dúfam že ma tam naspäť nepošle. Inač personál v Spišskej v pôrodnici je super ja som normálne stoho hotová sestričky su neskutočne milé vo všetkom ti pomôžu kedy kolvek ich môžeš otravovať ked niečo poňtrebuješ neviem hned ti pomôžu. Aj lekári su super no fakt som rada že je to tak a aj o bábaetko ti ukážu ako sa starať kojiť ťa nauiča prebaľovať kupať no proste príjemne sviatky aj vám inač pokazil sa nám doma počítač neviem kedy ho opravia tak ma tu nebudete vidieť. mám vas rada pa pa
8. apr 2007 o 16:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj snežienka
Tak ty si ich všetkych riadne vystrašila, mohla si sa vrátiť a zavolať z môjho
mobilu. Čítam, že v Šaci si vybavila epiduralku, takže pôjdeš rodiť tam?
Ako si prežila sviatky a hlavne ako dopadla návšteva kámošky u Vás?
Aj ja verím, že sa ešte stretneme, kým sa ti narodí maličká. Cítiš sa dobre?
Som rada, že anett je doma, dúfam, že už nebude musieť ísť do nemocnice,
keďže má pokazený počítač, tak nebudeme vedieť ako dopadla dnes u lekárky.
Keby sa ti náhodou ozvala tak napíš.
Pekný deň.
10. apr 2007 o 14:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj eko
sviatky boli ok,kamoska tu bola 3 dni.jej maly je strasne zlaty,na kazdeho sa usmieva,vobec sa neboji ludi.strasne rychlo lezie :slight_smile: este zvykne v noci asi 1-2-krat plakat,myslela som si,ze mi to bude vadit,ale napodiv nie...no ved si uz musim aj ja zvyknut...
ano,tak to vyzera,ze rodit budem v saci.hlavne kvoli tej epiduralke.
vcera sme sa dost zlakli,myslim ze mi odisla hlienova zatka(asi to bolo toto)-ale aspon sme uz konecne zbalili moju tasku do porodnice :slight_smile: no ale zatial nic.chudak moj manzel je z toho dost vystresovany,ze ma tu musi nechavat samu,ale ja sa zatial citim fakt v poriadku.tento tyzden este budem tu v spisskej,takze sa mozme stretnut,budem rada.od pondelka budem uz v kosiciach u mamy.(to by malo byt 6 dni pred porodom..)
aj ja dufam,ze anett je v poriadku,napisem ti,resp.poviem,hned ako budem nieco vediet.
vy ste ako sviatkovali?boli ste u svokrovcov?
10. apr 2007 o 16:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj snežienka
Sviatkovali sme dobre, boli sme na návštevach, aj v prírode, aj mi sme mali návštevu, len Danko mal od štvrtku trochu soplik, takže som ho ešte
nechala doma, ale už je ok. Z toho,že je tvoj manžel vystresovaný si nič nerob,
aj môj bol z toho všetkého vedľa, to sú asi všetci muži taký, neviem čo by robili keby mali aj porodiť. Mne keď odišla hlienová zátka, pri obidvoch som
do dvoch dní porodila, ale nemusí to vždy byť tak skoro, lebo sesternici odišla
zátka a rodila 10 dní po termíne s vyvolávačkou. Môžme sa stretnúť, napíš kedy
by si mohla, ja zatiaľ nemám nič, ale má prísť ešte kámoška do konca týždňa, len
ešte sa neozvala kedy. Pekný deň.
11. apr 2007 o 09:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj eko
trochu si ma ukludnila,dik.v noci som blbo spala,rano ked uz by som si aj pospala,tak som musela vstavat lebo som sla na odber krvi.takze po prichode domov som si trochu pospala,teraz som vyliezla z postele,ale som este nejaka zaspata.pisala som anett-odpisala,ze vcera mala jej doktorka dovolenku,tak ide k nej az dnes.inac je nastastie zase optimisticky naladena,a velmi si chvali personal tu v nemocnici v spisskej.
no presne,muzi su v strese,a co potom my????ale je mile,ze sa o nas strachuju :slight_smile:
ja ti napisem zajtra sms,ci ti vyhovuje stretko zajtra,zatial mozem aj zajtra,alebo aj v piatok.
o chvilu ma prist manzel,mala by som nieco uvarit-asi cestoviny...ako skoro vzdy.... :slight_smile:
pekny den aj tebe
11. apr 2007 o 12:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte snežienka už si doma malá ako? ako sa to vlastne volá prepáč :frowning2: eko ako sa máš? konečne námopravili PC tak píšem majte sa babenky pa pa
23. apr 2007 o 17:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj anett
Tak ako sa máš? Už si na materskej či ešte na PN? Odkedy si sa vrátila z nemocnice tak sa cítiš dobre?
Snežienka mi včera písala sms, že pomaly sa zotavuje, a maličká, že je zlatá, ale že občas ju bolí bruško.
My sa máme dobre, som rada, že je pekné počasie, deti môžem vypustiť vonku
na piesok alebo bycikle, aspoň sa unavia a večer skôr zaspia.
Dúfam, že keď bude snežienka chodiť s maličkou vonku tak sa stretneme a pridáš
sa k nám.
Maj sa krásne.
24. apr 2007 o 13:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj eko ja sa mám fajn som este na pnke od 2.5 my začína materská takže potom sa už môžeme v pohode stretnut snežienka je ale už doma z pôrodnice však? mne sa nejako neozvala preto sa pýtam čo je snou a kde sa momentálne nachádza normálne jej závidim že už to ma za sebou už by som to chcela mať aj ja ale čoskoro to príde už nie dlho. pozdravuj ju odmna. pa pa
24. apr 2007 o 14:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj anett
Snežienka mi písala v piatok, že už je doma a potom v pondelok to čo som ti už
písala. Odvtedy sa mi neozvala, ani tu na net nič nepísala, tak dúfam, že sa
rýchlo zotaví a ozve sa. Aj ty už čoskoro budeš mať bábo, takže ešte užívaj
chvíle kľudu, potom už nebudeš mať čas. Rodiť budeš tu v SNV, kedže si bola
spokojná s personálom počas hospitalizácie? Dáš si aj epi? Už máš pripravené
všetko pre bábetko?
Pekný deň.
25. apr 2007 o 13:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj eko ja rodiť budem v Spišskej aj keby som nevedela aký je tu personál tak by som tu rodila. JA si epi nedávam nejako to zvládnem aspon dufam však ked to zvládla snežienka zvládnem to aj ja no nie? a ona sa strašne bála pôrodu ja to zatial beriem tak že porodilo vela žien porodím aj ja aj ked s boelsťami hlavne nech je malá zdravučká velmi sa nanu teším. Už mám kupené všetko postielku my treba poskladať no má to zatiaľ čas. ale ineč všetko mám nakupené. len pampersky som ešte nekupila lebo neviem či tie od 3 kg môžu vyť lebo videla som aj od 2 Kg. pozdravuj snežienku ked sa ti ozve pa pa
25. apr 2007 o 16:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte eko a anett
tak uz sa pomaly zotavujem..este sice viac lezim ako sedim a stojim,ale inac sa mam celkom fajn.mala je velmi zlata a pekna(to nehovorim iba ja,ale vsetci co ju videli!).pekne papa,len malo.dost casto place,vraj ju boli brusko-povedala sestricka.tak potom skusame vsetko mozne od masaze bruska,po nosenie na rukach atd.prvych pat noci plakala 3 hodiny vkuse,v noci asi od 1-do 4.ked uz som bola doma,tak mi pomohol manzel,ale v nemocnici som isla zosaliet.mohla som sice zazvonit na sestricku,ale chcela som to zvladnut sama.teraz je tu aj moja mama,je to obrovska pomoc.
no tak k tomu porodu-dostala som porodne bolesti v nedelu-15.apr.vecer,ale nevedela som,ze to su porodne bolesti.tak som tu trpela asi este 4 hod. a potom ze ideme do sace.ale uz to bolo take hrozne,ze pri jamniku to manzel otocil,a tak sme zakotvili v porodnici v SNV.strasne som sa zlakla ako to zvladnem bez epiduralky,uplne som prepadla panike.porod bol hrozny,strasne bolestivy,a nevladala som tlacit.lucku nakoniec vyberali kliestami.jedine pozitivum-porod trval len 4 hodiny,plus k tomu este asi 2-3 hod.bolesti doma.nechcem ta strasit anett,je dost mozne,ze ja mam fakt velmi nizky prah bolesti,ale bolo to HROZNE.keby som vedela,ze to pride skor,tak radsej ostanem v KE uz od zaciatku aprila,aby som neprepasla epiduralku v saci.
aby som nebola uplne negativna:primar,lekari,sestricky,aj ostatni personal tu v SNV boli VELMI MILI.boli strasne fajn,naozaj boli PERFEKTNI.
tak tolko nadnes,budem sa snazit napisat aj zajtra.
bala som sa,ci nedostanem poporodnu depresiu-aj kvoli blbemu porodu,ale nastastie psychicky sa mam fajn,a tesim sa z dcery.
pekny den! :slight_smile:
25. apr 2007 o 17:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jej ahoj snežienka som rada že ste v poriadku pekne ešte odpočívaj ked sa dá a otom pôrode my naskočili zimomriavky po tele ale povedala som si že ked si to zvládla ty zvládnem to aj ja však je to užasný pocit mať to drobátko doma. ja sa neviem dočkať ja sa aj teším na pôrod a to hlavne kvôli tomu že konečen budem mať maličku už vonku a bude pri mne. Otom že si to mala hrozné ti verím ale chválabohu máš to už za sebou a si šikovná. Posielam maličkej pusinku daj jej ju zamna a pekne sa zotavujte ja od 2.5. som na materskej tak sa napíšte kedy sa stretnete s eko že s ku vám pridám síce iba s bruškom ale som velmi na maličku zvedavá. pa pa
25. apr 2007 o 17:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok