Pôrodnica v Spišskej Novej Vsi

viktoria
31. aug 2006

Ahojte. je tu niektorá, čo ide rodit do Spišskej novej vsi, Ja by som tam mala isť...

anett1
25. feb 2007

ahoj lenočka vítame ta v snv. Ty teraz bývaš v SPišskej? ako že tu nikoho nepoznáš? zkadial pochádzaš? čakáte bábetko?

anett1
25. feb 2007

ahojte ženušky. nepoznáte niekoho kto by my predala lebo požičial postielku? mala my predať kámoška ale nejako to nevyšlo. tak teraz zhánam novú použitú. keby ste niektorá o niečom vedela tak my dajte prosím vás vedieť dakujem velmi pekne.

snezienka33
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
snezienka33
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
snezienka33
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
anett1
26. feb 2007

ahoj snežienka tak to aj mne je nejako zle od žalutka a neviem či je to stej salmonely alebo nie. vlastne od včera večera my je blbo dnes čo dám do ust tak to hned vidím v záchode. inač my kupujeme vecičky postupne lebo potom by som sa asi zbláznila. už som si nakupila zopár dupačiek, body košielky, deky, osušky ale iba tie plienkove, odsávačku mlieka, kozmetiku pre bábo, kefu na vlasy, vlašu. no proste stále niečo kupujem lebo ako som pisala potom by som to určite finančne nezvládla. nejaké vecičky my dala švagrina oblečko také čo budeme používať na doma lebouž su také staršie takže nové kupujem iba zopár na začiatok vlastne ani neviem čo mám kupovať a kolko my toho treba. v stredu idem na polikliniku na kontrolu ku obvodnej lekárke a skočím sa opýtať na pôrodnicu ohladne toho predprípravného kurzu dobre? a dám ti vedieť. pa pa

eko
28. feb 2007

Ahoj Annet
O postieľke na predaj neviem, my máme požičanú od švagriny. Skúsim sa popýtať
nejakých kamarátok či niekto nechce predať postieľku. Keď niečo zistím, dam
vedieť. Z čoho si vlastne tu salmonelu chytila.Ako dlho už to máš?
Prajem ti skoré uzdravenie.

eko
28. feb 2007

Ahoj snežienka
Chcela by som ísť niekedy v piatok, resp. na budúci týždeň do mesta, manžel
by postražil deti, tak by sme sa mohli stretnúť.Ale až tak okolo tretej popoludní. Malá je stále chorá, strašne kašle, už som z toho na nervy. Lekárka jej chce dať ďalšie antibiotiká, aleja som proti. Uvidím, ako sa sňou zajtra dohodnem. Pekný deň.

anett1
28. feb 2007

ahojte eko si zlatá kámoška tiež vravela že sa popýta niekoho tak dúfam že sa my podarí nejakú postielku kupiť od ruku nerada by som kupovala novú. inač tu salmonelu neviem z čoho sme dostali. dnes som bola na kontrole u obvodnej doktorky tak my brala další výter aj stolicu zajtra mám prísť po výsledky a uvidia či ma nedajú na infekčné do nemocnice. asi sa zblázdnim no dúfam že to nebude potrebné však ani tabletky my nemôžu dať nijaké tak neviem načo by som bola v tej nemocnici. mám ju už presne mesiac. manželovi sa znova vrátila ale on už chodí do práce vraj to nieje nakazlivé. no kolegovia sa zatial nesťažuju na hnačky takže nákazlive to určite nebude. už my doma rastu rohy najradšej by som bola v robote tak by som sa mohla isť aj poprechádzať po meste a kupiť nejaké tie vecičky pre bábo. pekn den ti prajem a hlavne skore uzdravenie tvojej dcérke. pa pa

snezienka33
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
snezienka33
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
anett1
28. feb 2007

ženušky ja vám dám vedieť ako som dopadla zajtra a ked by som bola doma a nie v nemocnici tak by som prišla aj ja do mesta. no snežienka ani ja nechcem íst do nemocnice v zivote som tam nebola ale budem mat aspon predprípravu do pôrodnice. ale nie uvidím. je my to luto lebo som chcela uz konecne začat chodit na tu prípravu na pôrod. no ale fakt zajtra vám dám vediet čo a ako zatial sa majte pa pa

snezienka33
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
anett1
2. mar 2007

ahoj snežienka eko nemyslela náhodou stretko nabudúci piatok? tak ked som si to prečítala tak som to aj pochopila. dnes idem znova ku doktorke tak uvidím no do nemocnice odmietnem íst môžu sa postavit aj na hlavu na infekčne ma nikto nedostane. pekný den pa pa

eko
2. mar 2007

Ahojte dievčata
Dnes sa mi do mesta nepodarí ísť, nič mi nevychádza podľa mojich predstáv.
Včera a predvčerom som ešte behala s malou po lekároch, dnes sa mi zdá, že kašle
menej. Dúfam, že jej už bude lepšie a na budúci týždeň sa stretko podarí.
Pekný víkend Vám prajem, v pondelok sa ozvem.

snezienka33
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
anett1
3. mar 2007

ahoj snežienka nie ja som doma chvalabohu vyšiel my už jeden výter negativny takže som doma ešte my treba aby my vyšli 2 výteri neg. a som zdravá. v stredu to budem vedieť tak keby to vyšlo tak v piatok idem aj ja svami na stretko. 🙂 joj snežienka tak to ano blíži sa ti ten pôrod však aj mne uz iba 3 mesiace. ideš rodit do KE? to budeš každý týžden tam chodit do poradne posledný mesiac nie? budeš teda posledný mesiac v KE?

snezienka33
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
anett1
5. mar 2007

ahoj snežienka. no neviem ale však aj tu máš vybavenie super v pôrodnici. a záleži na povahe doktora a nie natom či je sukromná pôrodnica. ale ja sa len pýtam lebo tak ako to ty tu píšeš ked budes mat pôrodne bolesti a budes v SNV ako to zvládneš do KE. no a chces chodiť na tu prípravu perdpôrodnu tu v Spišskej? v stredu konečne idem na kontrolu tak sa pôjdem opýtať na pôrodnicu čo a ako a ako som už písala už nebudem na pnke tak sa môžme stretrnuť aj s eko a pokecať a potom chodiť na tu prípravu bola by som rada. neboj zvykneš si v SPišskej už sa ti začnem trošku venovať fakt sorry teraz som nemohla lebo som sa bála chodiť kade tade. a keby si zajtra bola doma a bolo by pekne vonku tak mám vychádzku od 10 hod do 12 hod. tak by sme sa mohli ist aj prejst niekde do mesta. ty si už kupovala pre drobca nejaké vecičky? zatial sa maj pekne pa pa

snezienka33
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
anett1
5. mar 2007

ahoj tak to sa potom ozvy ked budeš doma ja v stredu pozisťujem na pôrodnici tu prípravu a dám ti vedieť. kde ste si pozerali kočík ja som pozerala v Spišane celkom sa my tam páčia no ale ako sa poznám tak sa to ešte zmení. tak pa a daj vedieť kedy prídeš do SNV: dufam že sa do vtedy eko tu ukáže a dohodneme sa aj snou. o bože teraz ma napadlo z piatku nič ideme do Prešova ku svagrine a svokrovcom. ☹ takže ja v piatok nemôžem ale keby sa to zmenilo dám vedieť. pa pa

eko
6. mar 2007

Ahojte
Snežienka, s tou epidurálkou v SNV som počula aj ja, že sa môže stať, že ti
ju nemá kto dať. Myslím si, že keby ťa chytili pôrodné bolesti aj v SNV
pri prvom pôrode to nebude také rýchle, že by si nestihla prísť do Košíc.
Annet, som rada, že už máš dobrý výsledok. S tým, že ani v súkromnej pôrodnici
nemusí byť všetko super máš určite pravdu. Pre snežienku sú tie Košice určite
výhodnejšie, lebo je to pre ňu jej domov a psychika robí strašne veľa.
Dievčatá ja sa ešte ozvem, ako v piatok, čítam, že anett cestuje.

anett1
6. mar 2007

ahoj eko som smutná že nemôžem isť v piatok ale konečne sa chcem dať vypísať do roboty a tak môžem konečne vypadnuť z domu a ešte ktomu svokor má tento mesiac narodky tak pod jedným mu ideme gratulovať. ale verím tomu že sa ešte stretneme. tak to eko viem že snežienke bude lepšie v KE ja keby som nebola zo SNV tak tiež ma to domov ťahá to je samozrejma vec však domov je domov. nezávidim jej to tu a hlavne ked nikoho nepozná preto ju musíme vytiahnuť von. 🙂 ja sa vám ozvem pa pa

snezienka33
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
snezienka33
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
anett1
7. mar 2007

jej snežienka ja som už zdravá od zajtra nastupujem do roboty tak neviem ako to urobíme s tým stretkom. práve som volala na pôrodnicu tak snežienka nepoteším ta spolu na prípravu nemôžeme chodiť lebo ty čakáš skôr bábo ako ja a ona to má podľa týždnov tehotenstva. ja idem v utorok o 16 hod. a ty keby si chcela chodiť tak zavolaj na t.č. O534199385 alebo O9O7025298 a opýtaj sa čo a ako. ja som uz pevne rozhodnutá že tam chodiť budem však to my neublíži. daj vedieť či by si mohla potom zajtra ísť do mesta ale až tak okolo 15.30 hod. alebo to necháme na budúci týždnen. mohla by si my napísať svoje tel. č. že keby som to zajtra nejako nestihala z roboty že by som ti dala vedieť. zatial ahoj a kde idete kupovať ten kočík?

snezienka33
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
eko
8. mar 2007

Ahoj snežienka
Keďže anett zajtra nemôže, tak sa stretneme všetky tri asi až na budúci týždeň.
Dúfam, že to už vyjde. Snežienka, ale ty môžeš kľudne prísť na Mier, poobede
keď mi malá spí tak by si mohla prísť ku mne a trošku by sme pokecali.
Poznáš aspoň trošku Mier? Nejak by sme sa dohodli, daj vedieť kedy by si prišla.
Či zajtra, alebo hociktorý deň na budúci týždeň.

titi1
8. mar 2007

Ahojte baby,
nie sme zo spiskej, ale tiez rozmyslame o nej,mam par otazok, mozno mi budete vediet odpovedat.
Ake moznosti poskytuju pocas prvej doby porodnej, myslim tym tepla sprcha, fit lopta, rebriny, a moze byt partner so mnou pocas tejto doby, alebo len pocas 2. doby porodnej, a vobec dokedy moze byt s rodickou?
Vyzaduju si pripravu partnera, ked chce byt pri porode?
Aky maju pristup k podavaniu klystiru?
Nastrihuju hradzu stale, alebo len v nevyhnutnej situacii?
Aky pristup maju k holeniu, vyzaduju holit vsetko, alebo len nevyhnutne?
Standardne izby maju spolocne socialne zariadenie a sprchy, alebo kazda zvlast? predpokladam ze nadstandartne maju osobitne soc. zariadenie.
A este ma napadlo, za kym a kedy mame ist, ked si chceme pozriet porodnicu v spiskej?
Prikladaju babatko k prsniku hned po porode?
tak to ma zatial napadlo, co nam vrta v hlave.
tak ked sa ozvete budem rada. pa pa 🙂

eko
8. mar 2007

Ahoj titi1
A odkiaľ si, že uvažuješ nad SNV?
Ja som rodila pred 2 rokmi, ale ešte v starej pôrodnici. Takže na všetky otázky ti neviem odpovedať. V novej pôrodnici je možnosť rodenia v bazene. Lopty,rebriny neviem či sú v starej neboli. Partnera som mala pri obidvoch pôrodoch. Pri prvom asi 4 hod. pred samotným pôrodom a 2 po pôrode. Pri druhom
ledva stihol prísť - pol hod. pred pôrodom a 2 po pôrode. Myslím, že to sa dá dohonúť s lekármi. Partner nemal žiadnu prípravu. Klystír som nemala ani pri jednom pôrode. Hrádzu nastrihnutú som mala pri oboch detičky boli pomerne veľké.Holiť vyžadujú len nevyhnutné. V novej pôrodnici neviem aké sú izby. Myslím, že keby si sa telefonicky informovala, určite sa dohodneš na prehliadke pôrodnice. Bábätká mi priložili k prsníku hneď po okúpaní a prvom ošetrení t.j. asi do 5-10 min. Dúfam, že som ti aspoň trochu pomohla.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre