Pôrodnica v Spišskej Novej Vsi

viktoria
31. aug 2006

Ahojte. je tu niektorá, čo ide rodit do Spišskej novej vsi, Ja by som tam mala isť...

snezienka33
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
eko
23. mar 2007

Ahoj snežienka
Tvoja sms mi došla, nevadí, že tento týždeň to nevyšlo. Tak vy vo veľkom nakupujte, už máte skoro všetko ako som čítala, chýba vám iba kočik, a máš už
nejaký vyhliadnutý? My sme tiež boli v nedeľu v Poprade, ale bola som sklamaná,
nekúpila som skoro nič. S tou diétou ti verím, že to je ťažké, ale čo človek
neurobí pre zdravie seba a bábetka. Určite sa na budúci týždeň ozvi, trošku
pokecáme. Maj sa krásne, dúfam, že to počasie sa zlepší.

eko
23. mar 2007

Ahoj anett
Tak ako sa máš ty? Nejak to na tejto stránke posmutnelo, málo si píšeme. Nechceš
sa s nami stretnúť? Ja so snežienkou sme sa už stretli, budem rada ak sa pridáš.
Chodíš ešte do práce, kedy nastupuješ na materskú? Už chystáš veci pre bábätko
tak ako snežienka? Keď si dobre pamätám, tak ty čakáš bábetko v júni však?
Pekný deň a víkend.

eko
23. mar 2007

Ahoj emicka a viktoria
Súhlasím s vami, že keď vám dajú do rúk bábetko zabudnete na všetko zlé.
Ale to musí každá žena prežiť, aby to pochopila, to sa nedá vysvetliť.
Verím, že aj snežienka a anett nám dajú za pravdu, keď sa im narodia bábetka.
Pekný víkend.

anett1
23. mar 2007

ahojte babenky. snežienka na príprave je super normálne sa my to tam zapácilo asi to bude tým že tam aj cvičíme a konečne sa trošku ponatahujem. Inač mám sa fajn až nato že už neviem čo mám robiť strašne priberám a už sa neskutočne kontrolujem v jedení síce od začiatku vela toho nejem sem tam ked dostanem chuť na zmrzku ale inač papam vela ovocia a napriek tomu už mám 18 kg naviac som zvedavá čo to bude do konca velmi mato už trapi neviem čo stým. Ja sa svami chcem stretnuť ale nejako nám to nevychádza chodim este do prace a robím každý den do 15.30 hod.no a teraz je aj hrozné počasie však my dajte vedieť kedy sa máte stretnuť a ja prídem. Na matersku nastupujem asi 1.5 to už snežienka bude mamičkou. JA nakupujem vecičky pre bábo osto šesť kočík nekupujem asi nový aj ked som ho už mala vyhliadnutý kupujem kocik od svagriny tá ma ročný kočik a je ako nový aspon usetríme peniazky. postielku by som mala mať zase od svagra tak som rada. kupujem len vecičky pre malé ale aj to nie vela lebo svagrina my podávala vecicky má rocného syna takže som rada. Ja čakám bábo 12.6 v pondelok idem do poradne som zvedavá čo my povie doktorka lebo pred mesiacom sa jej zdalo že sa otváram. tak my drzte palčeky. pa pa pekný víkend.

snezienka33
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
eko
25. mar 2007

Ahojte snežienka
S kúpou kočíka to je zložité, človek zistí nedostatky až keď ho začne používať.
ja som s naším tiež nebola spokojná, kupovali sme v Poľsku, ale nakoniec som
v ňom vykočíkovala dve deti. Podľa mňa je asi lepšie taká neutrálnejšia farba
čo keď náhodou to nebude dievčatko. Kľudne sa ozvi keď budeš v SNV. Daj vedieť
ako si dopadla v pôrodnici v Šaci, idete zajtra? Pekný deň. Konečne nám svieti
slniečko.
Ahoj anett
Ale z tých kíl si nerob až takú ťažžkú hlavu, aj keď to sa rozpráva dobre, ja som pribrala pri prvom 9kg, pri druhom 11kg. Ale mám kámošku, ktorá pribrala
cez 20kg a v pohode schudla, hlavne že si ty a bábo v poriadku. Držím ti palce
v poradni, daj vedieť ako si dopadla, musíš veľa oddychovať, nohy vyložené hore, aby si sa neotvárala, ale keby si sa otvárala, tak by ťa mala dr. vypísať na PN nie? Ako sa jej to môže zdať? Buď áno, alebo nie.Ku komu chodíš?
Ozvi sa, dúfam, že všetko bude dobre. Ešte raz držím prsty. Pekný deň.

anett1
26. mar 2007

ahojte babenky idem do nemocnice otvátam sa snežienka napíšem ti potom sms ako som dopadla držte my palčeky velmi sa bojím ja som v živote nebola v nemocnici. dúfam že bábo bude v poriadku. je my hrozne stoho myslíte namna. pa pa

eko
26. mar 2007

Ahoj snežienka
Prosím ťa, ak sa ti ozve anett napíš ako dopadla v nemocnici.

snezienka33
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
eko
27. mar 2007

Ahoj snežienka
Dúfam, že to s anett dopadne dobre a nebude tam musieť byť až do pôrodu. Mám jednu známu, ktorá sa tiež začala otvárať v 7mesiaci, bola týždeň v nemocnici,
a nakoniec rodila po termíne s vyvolávačkou. Tu je od včera krásne, svieti slnko, už som stihla umyť všetky okná. S tým spaním to bolo aj u mňa tak, dokonca manžel musel spať v obývačke a ja sama v spálni, lebo som sa budila aj na to keď sa otočil na posteli a potom som nemohla zaspať, každý mi hovoril, aby
som len spala, že potom už nebudem mať čas, ale ako keď to sa nedá.
Kľudne sa ozvi zatiaľ nemám nič naplánované ani na štvrtok ani na piatok.

eko
3. apr 2007

Ahoj snežienka
Ako sa máš? Nevieš niečo nové o anett?

snezienka33
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
eko
3. apr 2007

Ahoj snežienka
zatiaľ nemám na zajtra nič, takže môžme ísť doobedu na prechádzku, alebo príd
poobede, uvidím aké bude počasie, hlásia na zajtra zhoršenie, zajtra sa dohodneme.
pekný zbytok dňa.

eko
4. apr 2007

Ahoj snežienka
Vyzera, že dnes bude pekne, takže napíš či sa stretneme doobedu okolo 10.30 chodím na prechádzku alebo prídeš poobede okolo 13.

anett1
5. apr 2007

ahojte babenky už som doma hurá nikdy som nebola taká šťastná zatial je všetko o.k. zmenili my termín na 6.6 ale vraj to môže byť aj koncom mája maličká už má okolo 1950 g. ako sa inač máte vidím že sa stretávate vo velkom bože kedy ja vás uvidím už by sa patrilov utorok idem ku svojej gynekologičke tak napíšem čo mám nové a dúfam že sa my už konečne podarí s vami stretnúť. Snežienka ako si dopadla dnes na usg? pa pa posielam vám pusinku.

eko
6. apr 2007

Ahoj anett
Som rada,že už si doma a všetko je o.k. Ako si bola spokojná s nemocnicou-
prostredím a prístupom personálu? My sa stretávame, keď už budeš môcť chodiť
kľudne sa k nám pridaj. Predpokladám, že už asi nepôjdeš do práce, že budeš
na PN,príp. ťa skôr vypíše na MD. A prečo tvoja gynekologička ťa neposlala
hneď keď sa jej zdalo, že sa otváraš do nemocnice, alebo aspoň ta PN, veď
to nie je sranda? Ale tvoja maličká je už pekne veľká keď má skoro 2kg,
a do porodu ešte priberie, tak ty budeš mať riadnu bambulku. Ja som mala
tiež dosť veľké detičky, 3750g a 3800g. Prajem ti príjemné sviatky, šetri sa.

snezienka33
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
anett1
8. apr 2007

ahpjte bambulky. mám sa fajn no uvidím čo bude v utorok idem ku gynekologičke z papeirmi z pôrodnice dúfam že ma tam naspäť nepošle. Inač personál v Spišskej v pôrodnici je super ja som normálne stoho hotová sestričky su neskutočne milé vo všetkom ti pomôžu kedy kolvek ich môžeš otravovať ked niečo poňtrebuješ neviem hned ti pomôžu. Aj lekári su super no fakt som rada že je to tak a aj o bábaetko ti ukážu ako sa starať kojiť ťa nauiča prebaľovať kupať no proste príjemne sviatky aj vám inač pokazil sa nám doma počítač neviem kedy ho opravia tak ma tu nebudete vidieť. mám vas rada pa pa

eko
10. apr 2007

Ahoj snežienka
Tak ty si ich všetkych riadne vystrašila, mohla si sa vrátiť a zavolať z môjho
mobilu. Čítam, že v Šaci si vybavila epiduralku, takže pôjdeš rodiť tam?
Ako si prežila sviatky a hlavne ako dopadla návšteva kámošky u Vás?
Aj ja verím, že sa ešte stretneme, kým sa ti narodí maličká. Cítiš sa dobre?
Som rada, že anett je doma, dúfam, že už nebude musieť ísť do nemocnice,
keďže má pokazený počítač, tak nebudeme vedieť ako dopadla dnes u lekárky.
Keby sa ti náhodou ozvala tak napíš.
Pekný deň.

snezienka33
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
eko
11. apr 2007

Ahoj snežienka
Sviatkovali sme dobre, boli sme na návštevach, aj v prírode, aj mi sme mali návštevu, len Danko mal od štvrtku trochu soplik, takže som ho ešte
nechala doma, ale už je ok. Z toho,že je tvoj manžel vystresovaný si nič nerob,
aj môj bol z toho všetkého vedľa, to sú asi všetci muži taký, neviem čo by robili keby mali aj porodiť. Mne keď odišla hlienová zátka, pri obidvoch som
do dvoch dní porodila, ale nemusí to vždy byť tak skoro, lebo sesternici odišla
zátka a rodila 10 dní po termíne s vyvolávačkou. Môžme sa stretnúť, napíš kedy
by si mohla, ja zatiaľ nemám nič, ale má prísť ešte kámoška do konca týždňa, len
ešte sa neozvala kedy. Pekný deň.

snezienka33
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
anett1
23. apr 2007

ahojte snežienka už si doma malá ako? ako sa to vlastne volá prepáč ☹ eko ako sa máš? konečne námopravili PC tak píšem majte sa babenky pa pa

eko
24. apr 2007

Ahoj anett
Tak ako sa máš? Už si na materskej či ešte na PN? Odkedy si sa vrátila z nemocnice tak sa cítiš dobre?
Snežienka mi včera písala sms, že pomaly sa zotavuje, a maličká, že je zlatá, ale že občas ju bolí bruško.
My sa máme dobre, som rada, že je pekné počasie, deti môžem vypustiť vonku
na piesok alebo bycikle, aspoň sa unavia a večer skôr zaspia.
Dúfam, že keď bude snežienka chodiť s maličkou vonku tak sa stretneme a pridáš
sa k nám.
Maj sa krásne.

anett1
24. apr 2007

ahoj eko ja sa mám fajn som este na pnke od 2.5 my začína materská takže potom sa už môžeme v pohode stretnut snežienka je ale už doma z pôrodnice však? mne sa nejako neozvala preto sa pýtam čo je snou a kde sa momentálne nachádza normálne jej závidim že už to ma za sebou už by som to chcela mať aj ja ale čoskoro to príde už nie dlho. pozdravuj ju odmna. pa pa

eko
25. apr 2007

Ahoj anett
Snežienka mi písala v piatok, že už je doma a potom v pondelok to čo som ti už
písala. Odvtedy sa mi neozvala, ani tu na net nič nepísala, tak dúfam, že sa
rýchlo zotaví a ozve sa. Aj ty už čoskoro budeš mať bábo, takže ešte užívaj
chvíle kľudu, potom už nebudeš mať čas. Rodiť budeš tu v SNV, kedže si bola
spokojná s personálom počas hospitalizácie? Dáš si aj epi? Už máš pripravené
všetko pre bábetko?
Pekný deň.

anett1
25. apr 2007

ahoj eko ja rodiť budem v Spišskej aj keby som nevedela aký je tu personál tak by som tu rodila. JA si epi nedávam nejako to zvládnem aspon dufam však ked to zvládla snežienka zvládnem to aj ja no nie? a ona sa strašne bála pôrodu ja to zatial beriem tak že porodilo vela žien porodím aj ja aj ked s boelsťami hlavne nech je malá zdravučká velmi sa nanu teším. Už mám kupené všetko postielku my treba poskladať no má to zatiaľ čas. ale ineč všetko mám nakupené. len pampersky som ešte nekupila lebo neviem či tie od 3 kg môžu vyť lebo videla som aj od 2 Kg. pozdravuj snežienku ked sa ti ozve pa pa

snezienka33
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
anett1
25. apr 2007

jej ahoj snežienka som rada že ste v poriadku pekne ešte odpočívaj ked sa dá a otom pôrode my naskočili zimomriavky po tele ale povedala som si že ked si to zvládla ty zvládnem to aj ja však je to užasný pocit mať to drobátko doma. ja sa neviem dočkať ja sa aj teším na pôrod a to hlavne kvôli tomu že konečen budem mať maličku už vonku a bude pri mne. Otom že si to mala hrozné ti verím ale chválabohu máš to už za sebou a si šikovná. Posielam maličkej pusinku daj jej ju zamna a pekne sa zotavujte ja od 2.5. som na materskej tak sa napíšte kedy sa stretnete s eko že s ku vám pridám síce iba s bruškom ale som velmi na maličku zvedavá. pa pa

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre