Pôrodnica v Spišskej Novej Vsi

viktoria
31. aug 2006

Ahojte. je tu niektorá, čo ide rodit do Spišskej novej vsi, Ja by som tam mala isť...

minique
28. nov 2013

@monik32 dakujem pekne

monik32
28. nov 2013

@minique niet za čo

milly3
16. dec 2013

baby a nemohli by ste mi popisat co sa deje po porode? daju vam dieta hned alebo ako to je? Mam uz jeden porod sice za sebou ale maleho mi hned vzali, takze neviem co mam cakat pri druhom porode.

zudorka
21. dec 2013

ahojte, tak jasom rodila teraz 12.12. v spisskej, som velmi spokojna, aj ked som mala sekciu, ale personal super, ci uz na gynekologii, sestonedeli, alebo na novorodeneckom oddeleni... nemam sa na co stazovat, ochota velka so vsetkym pomoct, super, odporucam kazdemu 🙂

zevdavamama
12. jan 2014

Ahojte dievčatá, ak ste tam rodili, podeľte sa o skúsenosť: http://tehotenstvo.rodinka.sk/sprievodca-porodn...

mmaminka85
5. feb 2014

Ahojte,prispevky su uz dost stare,ale aj tak sem napisem svoju skusenost.Lezala som v snv 2krat,koli predcasnemu porodu a nemam sa naco stazovat.Prvi porod v roku 2013 a druhy porod v roku 2014.Mozem len pochvalit porodnicu v snv a samozrejme aj sestricky a doktorov.Je tam mili pristup,sestricky pomahaju ,ci uz priamo na porodnej sale alebo na oddeleni.Aj doktori su super.Ja som sa osobne nestretla s niecim co by sa mi nepacilo.Takze ja si myslim,ze ako porodnica je tam super,inde by som rodit nechcela.Chvalim hlavne pristup k pacientkam,ze vobec maju strpenia s nami 😀 Urcite sa najdu zeny ktore nemaju dobre skusenosti,ale ja si myslim,ze to zalezi aj od porodu.Ziaden lekar ti nezaruci dobry a rychli porod.Urcite vedia co robia.Mne vela zien tvrdilo,ze v snv je zle, ale ja to mozem len vyvratit!!!!!

meritka
10. feb 2014

@mmaminka85 ja by som mala rodit v marci, som rada ,ze si mozem precitat aj nejaky kladny prispevok o SNV , dôfam,ze aj ja budem mat len dobre skusenosti 🙂 chcela by som sa ta opytat co mi treba vziat pre drobca do porodnice? davaju tak erarne veci? staci ked az manzel prinesie veci na oblecenie ked pojdeme domov? dakujem

mmaminka85
10. feb 2014

Urcite budete spokojna,mna ten ich pristup prekvapil.Preto ,ked som citala o porodnici negativne veci,prekvapilo ma to......Tak som sa rozhodla napisat svoju skusenost 😀 😀 Aj ked sto ludi ,sto chuti a asi sa neda kazdemu vyhoviet 😒 No a pre babo treba plienky,kremik na dupku,olejcek ,veci na kupanie a to je asi tak vsetko.Veci na oblecenie staci ak vam prinesie manzel ,ked pojdete domov.Tak drzim prsty,nech vsetko dobre dopadne a urcite dajte vediet,ako ste boli spokojna 😉 😉

majca1581
24. feb 2014

@meritka ja som tiez rodila 25 septembra 2013 cisarskym a bola som spokojna pristup sestrickiek super a lekari tiez v pohode netreba sa bat a je to v poriadku tak nech sa Vam dari :D 😀 vela stastia s babom 😵

majca1581
24. feb 2014

@miselasmejata to som nevedela fakt no clovek nikdy nevie ...ja som bola tiez sekciou v snv ale mala som planovanu sekciu a celkom v pohode aspon myslim mal ma na starosti moj lekar Dr.Pokrievka a sme ok ..tak od primara som to necakala no ze takto to pobabre 😒

mimiami
9. apr 2014

Ahojte,cakam babo v maji a chcela by som rodit v SNV.Je potrebne dopredu sa ohlasit ze tam chcem rodit alebo chodit k nim do poradne?Som z LE a moj gynekolog povedal ze k nemu budem chodit dokonca do poradne a do snv ma posle pozriet sa.Na nete som sa docitala ze netreba chodit vopred a lekar povedal toto.Netusim teraz aky je postup,staci tam rovno dojst na porod?Dakujem za rady 🙂

jarjanulka
10. apr 2014

@mimiami stačí prísť rovno s vecami a potrebnými dokladmi do pôrodnice až keď to na teba príde 🙂

mimiami
14. apr 2014

@jarjanulka dakujem pekne za odpoved :D uz som myslela, ze to nik neprecita 😉

melll
9. máj 2014

Rodila som v SNV teraz v apríli a je to úžasná pôrodnica... mesiac pred pôrodom som chodila do poradne v SNV, aj keď som mala gynekológa v PP... čo sa týka pôrodu a pobytu v pôrodnici, od upratovačky, cez sanitárky, sestry, lekárov, až po pána primára 100% spokojnosť... ústretoví milí profesionáli... klobúk dolu... keď sa pošťastí druhé, jednoznačne chcem rodiť v pôrodnici v SNV... mamičky, vrelo odporúčam

martinkadz1988
18. máj 2014

@melll a neviete mi povedať, že či už je prerobené oddelenie? vraj mali zvačšovať pôrodnicu a takisto aj počet nadštandardných izieb

melll
18. máj 2014

ke´d som bola ešte ja, nebolo... aj keď mne sa tam celkom páčilo... bola som aj na normálnej izbe aj na nadštandarde, lebo tam majú myslím iba 3 nadštandardy iba... u vás to bude tak na hrane, kukám, že ste v 36 TT takže tam budú asi pracovať... viac info v článku- na záver... posielam link

http://spisska.dnes24.sk/porodnica-v-spisskej-s...

any395
27. máj 2014

Piatok-Sobota 30.-31.5. v SNV a 7.6.v Košiciach pre tehuľky a budúcich rodičov odborná akcia VÍTAŤ NOVÝ ŽIVOT...príprava k pôrodu, projekcia filmu TVÁR PORODU (2012), ako vyriešiť problémy, praktické rady, relaxačné a prirodzené techniky, názorné ukážky, čo do pôrodnice,...nechsapáči, srdečne pozývame 🙂 www.porodnaasistencia.sk, https://www.facebook.com/events/242704405927128... (5 fotiek)

kdragulova
30. máj 2014

Ahojte, ja som rodila v SNV v septembri 2013 a bola som velmi spokojna, co sa tyka pristupu doktorov, sestriciek, sanitarok, atd...fakt obdivujem ich pracu a je podla mna na nezaplatenie.
Porod som mala tazky, najor 15 hod. snaha o normalny porod, ale nakoniec to ukoncili cisarskym rezom v celkovej anesteze, ale zato ani nemocnica ani personal nemohol.
Predporodne poradne tiez super, mam svoju gynekologicku v BA kedze tu zijem a nebol problem chodit posledny mesiac do SNV.
Jedine by som ako mensie negativum spomenula asi vrchnu sestru na novorodeneckom, ta nebola sympaticka...

any395
25. jún 2014

Dievčatá, tehulky a mamičky, veľmi ma teší, keď čítam, že sa veci posúvajú poztívne k lepšiemu, pomaličky, krôčkami k ústretovosti voči rodičke a dieťaťu - rešpekt k dotepajúcemu pupočníku - transfer pupoč.krvi dieťatku-tak dôležitý, umožnený bonding ihneď po pôrode-to je super 🙂 Je to určite výsledok neustálych požiadaviek len samotných rodičiek-rodičov...lebo bez vánku sa ani lístok na strome nepohne....kontakt skin-to -skin, dotepanie pupočníka, rešpekt k vlastnému tempu pôrodu,- ktorý je jedinečný originálny, možnosť volného pohybu, polohovania, pôrod bez nástrihu, bez medikamentov a umelých hormónov, amniotómie- urýchlovačov, ktoré narúšajú celý fyziologický proces a tehulka je naň krásne dlhodobo nastavená počas celého svojho teh.obdobia, ak neužívala nejaké lieky počas gravidity. Len je smutné, že je možné tieto postupy dosiahnúť napr. až po zazmluvnení lekára a po dohode s ním-prejdenie si vášho pôrodného plánu,postupu pri pôrode-vaše pre a proti. Je zarážajúce, že za tieto požiadavky si treba u nás Zaplatiť, aj osobitne do vrecka lekárom, a pritom sú to všetko normálne štandartné postupy podľa odporúčaní WHO - Svetovej zdravotníckej organizácie- starostlivosť pri normálnom fyziologickom pôrode, čo je v zahraničí roky bežným štandardom, čiže normálnym postupom v starostlivosti o rodičku a dieťa.. K tomu nástrihu-som pôrodná asistentka v samost.praxi s licenciou, venujem sa tehulkám a oteckom aj mimo nemocnice a príprave na pôrod už 10-ty rok.mám svoju www.porodnaasistencia.sk kde uverejnujeme pripravované prednášky, aktivity, prípravy, aj v iných mestách, a taktiež napr. doporučujem prípravu pôr.ciest a hrádze masírovaním a najnovšie (cca 2R) výborne fungujúci balónik na prípravu elasticity, ktorý je taktiež možné , okrem iných potrebných veci si zadovážiť u nás v našich priestoroch, alebo pri osobných konzultáciách - prípravách, teh. poradniach. Ak teda máte záujem o čo najprirodzenejší - zdravý pôrod a prípravu naň, potreby v teh. a k pôrodu, prír.produkty atď .osvedčené,nakuknite na web a taktiež na facebooku - stránka - Pôrodná asistencia 😉

zuzube
23. júl 2014

Ahojte.... poradi mi niekto dobreho gynekologa/gynekologicku v SNV? Takeho s milym pristupom atd. Dakujem

danka2612
23. júl 2014

@zuzube ahoj ja ti mozem odporucat Michala Lichvara ja som s nim a jeho pristupom velmi spokojna

zuzube
23. júl 2014

@danka2612
Ahoj Danka... dakujem krasne za odpoved... a mozem sa spytat kde ordinuje? V nemocnici?

danka2612
8. aug 2014

neviem ako sa vola ulica ale je oproti Strojníckej skole je tam aj kadernictvo

ericka310
12. aug 2014

@zuzube je to Hviezdoslavova ulica a ordinaciu ma v takom cervenom dome na poschodi

vienesa
17. nov 2014

Dovolila som si oslovit mamicky s ponukou... kedze viem ake je tazke starat sa o babo, domacnost a o seba a hlavne ked nezvysi cas dovolila som si oslovit Vas mamicky.....venujem sa 4D mihalniciam v Poprade...ak by mal niekto zaujem o 4D mihalnice teraz v akcii pre mamicky 30 eur. Mihalnice su jedinecne,trvace a synteticke vlakna,ktore su po jednom nalepovane na vlastne prirodzene mihalnice a tym sa mihalnice stavaju hustejsie,dlhsie , vzdrzia 5 az 8 tyzdnov... 4Dmihalnice su velmi lahucke a vobec ich necitite...viac info v sprave,emailom

stanullik2
22. feb 2015

Ahojte mamky,je tu nejaka ktorej bol v snv porodnici umozneny bpnding aspon po 1 prisatie? Mamka mi tam pracuje ako sanitarka,pytala som sa jej ako to je,a babo zevraj daju ale hned potom ho beru na vysetrenia...tak neviem ci na to treba nejake.pisomne poziadanie? dakujem

zuzube
24. mar 2015

@stanullik2 ... ahoj, ja tu prave lezim, v nedelu som porodila... bonding ti umoznia, vsetko vramci dohody... mne maleho dali hned po narodeni na brucho na par minut, potom ho zobrali a doniesli v perinke na prve kojenie... ale bolo mi povedane, ze na vsetkom sa da dohodnut, ci chces mat babo pri sebe cely cas atd... a musim pochvalit aj sestricky, super pristup, izba krasna, mam tu pokoj... keby si mala nejake otazky, kludne mi napis aj ip 😉

stanullik2
24. mar 2015

@zuzube jej tak to blahozelaaam;) co mate? Rodila si klasicky mala si zazmluvn aj lekara ci nie? A prve babo??? Tak sa drzte...poslem mamku nech na teba pozre...aka si izba??;)

zuzube
24. mar 2015

Mame chlapceka a doma este 2 baby ;) dakujem krasne ... som na izbe c. 5... tipujem, ze som tvoju mamku uz aj stretla 🙂 ... porod bol spontanny, nemala som zazmluvneneho lekara, ale nahodou mal sluzbu moj doktor... pustil mi vodu a maly bol do 15min na svete, takze rychlovka 😎

lucka622
11. máj 2015

čo ste si museli so sebou zobrať do pôrodnice? ako ste boli spokojné s novým oddelením je to tam na úrovni?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre