Pôrodnica v Trebišove. Aké to tam je?

sabiatko
21. aug 2009

ahojte 🙂 chcela som tu najst nejake info o porodnici v trebisove, ale nepodarilo sa mi. uvazujem o porode do vody, a tak by som si chcela precitat vase skusenosti. aki tam su lekari a sestricky, ci manzel moze byt pri porode, ci su tam nadstandardne izby, kolko sa plati, ci je babetko hned na izbe a vsetko ostatne, co k tomu pridate... dakujem 🙂

magic08
7. mar 2010

dakujem za vycerpavajuce odpovede... som v obraze... 🙂
mam este jednu otazocku... ako dlho si lezala v nemocnici...? na kolky den ta pustili domov?

meinkonka
7. mar 2010

6 noci. ale vtedy bol v nemocke naval rodiciek, takze niektore baby pustali aj po 5 nociach domov 😉

martina149
8. mar 2010

Magic a môžem sa opýtať kôli čomu Ti hrozí cisársky?lebo aj ja keď som bola v 33.tt na USG tak bola maličká otočená KP až priečne a Dr.povedal,že ak sa neotočí tak cisársky.Tak už m,usím vydržať do ďalšieho USG v 36.tt a uvidíme.

magic08
8. mar 2010

no na poslednom ultrazvuku minuly tyzden mi povedal doki ze mala je velka, a ze ak este podrastie, tak bude nepomer medzi panvou a babom... takze kvoli uzkej panve... no som z toho nestatna, ale asi sa tomu nevyhnem a musim sa s tym zmierit... jasne, ze neohrozim babo... takze uvidime kolko este podrastieme a podla toho sa uvidi co dalej...

idris
11. mar 2010

Ahoj Danka tak gratulujem k pokladiku 🙂 aky si mala porod ako sa mavas ako to zvlada juj som taka zvedava 🙂

adrianet
14. mar 2010

Neviete niekto, ake su ordinacne hodiny v ambulancii v trebišovskej porodnici? Neviete ktorý deň má ktorý doktor službu? vďaka

magic08
14. mar 2010

adrianet, oni su tam vsetci doktori cely den... az vecerne sluzby si uz delia... myslim ze doobeda tam najdes vsetkych poobede uz len niektory, ale vacsinou do tej 14.-15.-tej bytam mali byt... potom nastupuju na nocnu...
chces konkretneho doktora vediet?

adrianet
14. mar 2010

Vďaka za rýchlu reakciu, magic08. Rada by som sa vyhla konkretnemu doktorovi, ak by to bolo možné, ale neviem, ako.Tento tyzden by som tam mala zajst prvykrat.

magic08
14. mar 2010

jaaaj ty sa chces vyhnut... 😀 a ktoremu? daj do IP

adrianet
14. mar 2010

Neplanujem si žiadneho doktora vyžiadať, ale mám pocit, že niektorí majú ordinácie mimo nemocnicu, takže tam asi nie su všetci každý deň. Čo myslíš?

magic08
14. mar 2010

adrianet - IP

adrianet
14. mar 2010

to ako interná správa? 🙂

magic08
14. mar 2010

ano 🙂

martina149
15. mar 2010

Magic a ty už si rozhodnutá pre Trebišov?Už si tam aj bola?

danka2920
16. mar 2010

ahoj idris. tak pôrod som mala ľahučky a rýchly . všetko sa zbehlo veľmi rýchlo. išla som na poradňu a doki mi povedala že už nech ostanem , lebo som otvorená na 3,5 prsta. no a potom mi už prepichol vodu, mala som bolesti asi 2 hodiny a o 9:45 večer sa mala narodila mala 3kg a 51 cm. a teraz už mame 3 týždne a 2dni a mame 3850g.

danka2920
16. mar 2010

žienky mohli by ste natrafiť na Gimeru ja som ho mala vybaveného . bol veľmi zlatý a pri pôrode sme si robili žartíky. takže super pôrod .

magic08
16. mar 2010

martina149: ano som rozhodnuta pre TV. a ano bola som si to tam obzriet 🙂

martina149
16. mar 2010

Magic a cisarák máš už istý?Lebo ja tiež zatiaľ neviem čo so mnou.Maličká bola otočená KP neviem zatiaľ či sa nepretočila,ale nemám veľmi ten pocit a ešte mám aj vysunutú krčnú medzistavcovú platničku tak sa Dr.bojí aby sa niečo nepobabralo pri pôrode,lebo že ja ako treťorodička by som aj mohla rodiť KP ale má dosť strach z tej chrbtice,lebo že pôrod KP je ťažší.Tak z toho už začínam trošku nerváčiť.

adrianet
16. mar 2010

danka, gratulujem, citala som si priebeh tvojho tehotenstva v diskusii, tak je super, ze tentokrat to bolo take lahke
Gimera, dobre, ale kedy tam byva, v ktore dni?

idris
16. mar 2010

Dani tak este raz gratulujem : 😵 😵

magic08
16. mar 2010

martina149: nie nemam ho isty, a pravdepodobne sa mu vyhnem... zatial to vyzera na normalny porod

danka2920
21. mar 2010

adrianet on ma väčšinou v piatok a v nedeľu nočné ale to neviem presne . to si musíš zistiť.

adrianet
22. mar 2010

dik, mala som stastie na primara, fakt prijemny clovek, skoda len, ze uz cely den bojujem s poslickami, musim viac oddychovat a nechce sa mi brat to magnezium este, doporucoval mi ho az 3xza den
co vy, danka, ako sa vam dari s kojenim?

martineckac
23. mar 2010

Adrianet, ak natrafíš pri pôrode na primára, tak to bude perfektné, on je veľmi milý a vie pomôcť.

danka2920
23. mar 2010

adrianet vieš čo ja už nekojím. nemala som dostatok mliečka a mala mi dostala teploty . mala hladovú horúčku a zle vysledky moču , lebo nemala z čoho močiť a nevylučovala baktérie. takže tak . je mi to trocha ľuto , lebo som kojiť chcela ale tak som nechcela malu nechať aby sa trápila.

martina149
23. mar 2010

Danka a aké mliečko jej dávaš?A v pôrodnici si mala mliečka dosť malá ti neplakala?Mňa to už čoskoro čaká tak pomaly zisťujem a pri prvých dvoch sa mi kojenie tiež nevydarilo hoci som veľmi chcela.

adrianet
23. mar 2010

Myslim, Martina, ze castejsim a spravnym prikladanim v prvych dnoch sa mliecko "vyprovokuje". Nastuduj si o tom co najviac, ako zvysit produkciu mliecka. Niekedy pomoze laktacna poradkyna, niekedy skusena mamicka.-kamoska, ci vlastna mama Je naozaj velmi malo zien, ktore nemozu mat dost mlieka. Je mi to luto, Danka. Nech vam Miska aj tak prospieva.

danka2920
24. mar 2010

dávam jej sunar . no ved to že ja som v nemocnici stale prikladala mala mi bola stale na prsníkoch a nedavali jej mlieko lebo neplakala, ale potom na 4den v nemocke zistili tu hladovku no tak potom jej už dali mne sa to ani na 5den nechcelo rozbehnuť čo by už malo . a ešte asi som zle prikladala lebo som mala strašne boľavé bradavky ale tak čo už . teraz pekne priberame to je hlavné.

martina149
24. mar 2010

No tak to som strašne zvedavá ako dopadnem ja,lebo u mňa sa pri predchádzajúcich pôrodoch "nevyprovokovalo"mlieko ani za 7 dní čo som bola v pôrodnici a chlapcov stále museli dokrmovať.Teraz sa už snažím sama si vsugerovať,že kojiť budem,lebo,že to dosť záleží aj od psychiky,tak uvidíme.Ale ja budem mať teraz cisársky takže s malým meškaním mlieka asi aj musím rátať.

idris
24. mar 2010

Ahojte babulky chcem sa spytat ci by niektora z vas nekupila plienky Pampesa Sleep a play lebo moja mala Lilly sa po nich vyhadzala v baliku je 78 KS velkos 3 no a z jedneho som minula cca10ks .. predam oba za 22€ a k tomu mam este kuponovu knizku na pampers v hodnote cca 5€ na nakup v DM 101 drogerie billa a hypernova alebo carrefour

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre