Pôrodnica v Trebišove. Aké to tam je?

sabiatko
21. aug 2009

ahojte 🙂 chcela som tu najst nejake info o porodnici v trebisove, ale nepodarilo sa mi. uvazujem o porode do vody, a tak by som si chcela precitat vase skusenosti. aki tam su lekari a sestricky, ci manzel moze byt pri porode, ci su tam nadstandardne izby, kolko sa plati, ci je babetko hned na izbe a vsetko ostatne, co k tomu pridate... dakujem 🙂

tosomja
5. jún 2010

ja chodím ku Durovi, to budem chodiť ku niekomu inému? alebo keď je on v nemocnici, tak ostávam u neho do poslednej chvíle?

mimi233
5. jún 2010

ahoj dievcata ja by som sa vas chcela spytat ohladom tych standardnych izieb aj tam mate babetko pri sebe ??? a kolko zien je na izbe ....lebo ako tu tak citam na nadstandardnu je velky zaujem tak ak sa nedostanem ako to je .... dakujem

tosomja
6. jún 2010

v normálnej izbe neviem koľko je žien, ale to kvôli tomu je taký záujem, aby sme sa vyhli menšine, mne osobne by nevadilo, keby nás tam bolo aj 10, ale nie tých menej čistotných, ako som počula a tie návštevy, keď za nimi príde celá rodina...na hnus, už len z počutia...

simba
6. jún 2010

v normalnej izbe su tusim tri alebo styri pacientky, ale navstevy tam nie su povolene. A mensinu davaju na posledne dve izby takze na jednej izbe s nimi urcite nebudete....babetka su s mamickami na izbach aj na normalnych izbach... nadstandard sa neda rezervovat dopredu, treba si ho ale hned pytat akonahle porodite aby vas zapisali do poradovnika a akonahle sa nieco uvolni tak vas tam prelozia...

tosomja
6. jún 2010

ja som bola za kamoškou na návšteve v štandardnej izbe a bola som svedkom jednej väčšej návštevy...ale to bolo pred rokom a pol, takže možno sa tam niečo zmenilo...dúfam, že je to tak, lebo keď nebude voľná nadštandardná izba, tak v takých podmienkach sa potom uspokojím, keď tam nebude menšina...ale čo ja sa poznám, budem mať to šťastie a nebude voľná ani jedna normálna izba a aj tak ma dajú k menšine... :o) len to nie...

mimi233
7. jún 2010

dakujem vam 🙂 ved prave pri mojom stasti tiez bude vtedy vela rodiciek a na nadstandard sa mi nepodari ani nahodou ... :-P ale pokial to je ako simba pisala tak to bude v pohode ze ich davaju oddelene na posledne izby ....

tosomja
7. jún 2010

to dúfajme :o)

pa
7. jún 2010

Pre tosomja - poslala som internú poštu

tosomja
7. jún 2010

pa...ďakujem, pomohlo mi to, aspoň som v obraze

janka256
7. jún 2010

ahojte kocky dnes som sa pytala ci sa da rezervovat nadstandard dopredu tak vraj nie len to treba cim skor nahlasit aby o vas vedeli tak uvidim ako skoncim ja kedze 22 mi budu robit sekciu potom asi 2 dni na pooperacnej izbe tak dufam ze stihnem aj nadstandard 🙂

simba
8. jún 2010

Jani na pooperacnej izbe si jeden den, jedine, ze sa nevies pozbierat z postele, ale odporucam pozbierat sily co najskor a neodkladat to lebo potom to bude horsie... cim skor sa dat dokopy tym lepsie pre cely organizmus...
inak nemyslim si , ze by sa vam nemala ujst nadstandard izba, je tam dokopy 5 miest nadstandard a aj ked tam je vela rodiciek, ked som tam bola ja tak bolo plne oddelenie, ale to sa priebezne uvolnuje, takze aj ked nie hned na prvy den sa tam dostanete ale v priebehu toho pobytu v nemocnici urcite...myslite pozitivne🙂

idris
14. jún 2010

@janka256 ak mas sekciu tak budes mat nadstandard ak si povies ... lebo den si na pooperacka a potom sa ide na izbu a stale ja tak ze jeden den pustia domov niekoho 😉 😉 😉 😉

janka256
14. jún 2010

@idris a to musim povedat hned jak tam pojdem na prijem ze chcem nadstandard? alebo skor ma tam nedaju myslim den predtym ako mi urobia sekciu?

idris
14. jún 2010

@janka256 ped sekciou budes asi na gynekologii to je o poschodie nizsie a aj tam sa ta spytaju a potom ked pojdes na salu alebo zo saly tak sa ta znova spytaju aku izbu ches. aspon ja som to tak mala Neviem o tom zeby pred sekciou bola zena uz na sestonedelii. To mas nastup do nemocnice den ci dva pred porodom ???

janka256
15. jún 2010

@idris no nastup mam v pondelok rano maju mi urobit nejake vysetrenia a v utorok asi rano sekcia 🙂

tosomja
15. jún 2010

@janka256 a to si sa kedy dozvedela, že budeš rodiť sekciou? Myslím v ktorom týždni, lebo mne zatiaľ nikto nič nepovedal...

janka256
15. jún 2010

@tosomja pred tyzdnom lebo som sa pytala lebo moja doktorka ide na dovolenku a ja musim mat sekciu planovanu aspon 10 dni vopred takze ja uz v pondelok 21 juna nastupujem do nemocky naisto... 🙂 a aj ty budes mat sekciu? lebo ak ano tak prvorodickam planuju az tesne pred terminom tych 5-7 dni 🙂

tosomja
15. jún 2010

tak držím palce, nech všetko dopadne dobre a hlavne rýchlo 🙂 ...ja ešte neviem, práve preto som sa pýtala, lebo mne ešte nepovedal nič, či prirodzene, alebo sekciou... ani neviem, od čoho to závisí... 🙂

janka256
15. jún 2010

@tosomja vdaka 🙂 ono to zavisi od toho ako je babo ulozene alebo ci mas nejake zdravotne problemy ja myslim ze keby si mala mat sekciu vcas ti to oznamia neboj 🙂

tosomja
16. jún 2010

@janka256 dnes som bola na poradni a o týždeň mám ísť na interné vyšetrenie, vraj mi to tam aj povie...tak uvidíme, ja som dosť nízka, takže neviem, lebo doktor povedal, že keď bude mať malé 3 kg, tak skôr sekciou, ako prirodzene...lebo je bábo uložené normálne, zatiaľ :o) no som zvedavá, čo mi tam povie...

janka256
16. jún 2010

@tosomja tak drzim palce 🙂

tosomja
20. jún 2010

ahojte, nekúpi niekto autosedačku vajíčko značka Berber Carlo od Karwala? Kúpila som trojkombináciu a vajíčko vôbec nepotrebujem, nemám totiž auto... 😀

lenkaadamko
25. jún 2010

ahojte,chcela by som vediet nieco o porodnici v trebisove...vie mi niekto poradit co sa tyka nadstandartnych izieb,babatiek atd...dakujem. rada si o tom popisem 🙂 🙂

simba
25. jún 2010

lenkaaadamko: precitaj si starsie prispevky v tejto teme a mas tam toho dost o tom co ta zaujima....

pejuska
28. jún 2010

Ahojte. Ja sa chystám rodiť v Trebišove. Nasise mi niekto skusenosti a aký je tam prístup lekárov a sestričiek. ďakujem.

idris
29. jún 2010

@janka256 ahoj janka aky bol porod a vsetko okolo toho ???

idris
29. jún 2010

@simba a ty sa ako mas ??? ako mala?? kojis, spava ti, ste zdravucke???

janka256
29. jún 2010

@idris ahoooj no mala som spinal a nic moc teda okrem toho ze som malu hned videla blbe bolo to ze mi to nevedeli napichnut tak anesteziologicka to skusala hadam 10 x kym sa trafila okrem toho to napichovanie ma aj bolelo ale to asi z toho ze sa nevedela trafit no inak to bolo fajn az na to ako som jej na stole plakala ked mi velmi klesol tlak a mne bolo hrozne zle ale to len pokial vybrali malu potom mi nieco pichla a preslo to no a cele to trvalo asi 1a pol hodiny 🙂

idris
29. jún 2010

@janka256 a uz ste doma?? ake ma miery ?? ocka pis prehanaj 😉 😉 ako ked ja budem nabuduce rodit chcem celkovu anestezu a nie spinal ani mne sa nevedeli trafit a potom cely cas som mala boliesti po klucnou kostou 😠 😠 😠 no je to uz davno prec tak je uz dobre

simba
29. jún 2010

@idris mala je super dieta🙂 zatial ju len kojim a vyzera to ze jej staci, pribrali sme uz kilo odkedy sme doma a ked sa dobre napapka tak spinka cez tri hodinky vacsinou, v noci aj dlhsie...takze zatial sa z toho velmi tesim...🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre