Pôrodnica v Trebišove. Aké to tam je?

sabiatko
21. aug 2009

ahojte 🙂 chcela som tu najst nejake info o porodnici v trebisove, ale nepodarilo sa mi. uvazujem o porode do vody, a tak by som si chcela precitat vase skusenosti. aki tam su lekari a sestricky, ci manzel moze byt pri porode, ci su tam nadstandardne izby, kolko sa plati, ci je babetko hned na izbe a vsetko ostatne, co k tomu pridate... dakujem 🙂

averita
22. mar 2019

@speci_rodinka ano rodila, teraz v januari, bohuzial cisarskym, mam sa dobre, po 4 tyzdnoch uz som nevedela ze som po CS.

speci_rodinka
22. mar 2019

@averita jeji🙂 skoda ale hlvna vec ze ste zdrave🙂 chcela si do vody?

speci_rodinka
22. mar 2019

@averita mala si aj predporodny kurz? premyslam ci mi ho treba. a nechali ti babo stale cisi ho vzali?

averita
24. mar 2019

@speci_rodinka mala som planovany porod do vody aj boli ochotny mi ho splnit keby to slo prirodzene. Mala som predporodny kurz tu v kosiciach, ktory organizuje jedna dula a bolo to super. Mala som malu cely cas pri sebe, kedze bol manzel ubytovany cely cas so mnou tak rovno zo saly po cisarskom sme sli vsetci 3 na izbu to bolo uzasne. Ja som mala neskoro mlieko, a mala bola koli tomu dehydrovana, takze na 4. den nam ju museli dat na infuzie kde bola 1 den bez nas ale chodila som ju tam na JIS kojit. Novorodenecke oddelenie sa mne osobne nepacilo, myslim pristup jednej starej lekarky a sestriciek.

slniecko187
18. okt 2020

ahojte ktoreho doktora by ste odporucili v Tv?

averita
19. okt 2020

@slniecko187 ahoj, ja urcite Dr. Dralovu, neviem na nu nic zle povedat, myslim si ze vsetci doktori su tam super, hlavne empaticki co sa dnes uz len tak nevidi....jedine primar je trochu svojsky, nie je zly ani nic take, ale rad dava pocitit ze on je tam primar a treba pocitat s vetami ako " lebo ja som tu primar a tak som povedal" ...tato veta prosim pekne padla napriklad po tom ako som uz davno mala veci s lekarkou dohodnute, len on potreboval mat pocit ze podla neho to bude 😃...ale vraj je ozaj odbornik a aj dobre som nanho citala 😉 myslim ze vsetci su ochotni sa prisposobit pacientke...otazka je ako tuto situaciu ovplyvnuje teraz covid...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre