Pôrodnica v Trebišove. Aké to tam je?

sabiatko
21. aug 2009

ahojte 🙂 chcela som tu najst nejake info o porodnici v trebisove, ale nepodarilo sa mi. uvazujem o porode do vody, a tak by som si chcela precitat vase skusenosti. aki tam su lekari a sestricky, ci manzel moze byt pri porode, ci su tam nadstandardne izby, kolko sa plati, ci je babetko hned na izbe a vsetko ostatne, co k tomu pridate... dakujem 🙂

idris
6. nov 2009

martineckac asi tolko ako v MI 40ks to je jeden balik 😎 nie je tam presne urcene ze kolko

meinkonka
6. nov 2009

martinecka ja sa bubanovi chystam zavolat dnes, ale uz si druha, co mi hovori, ze vravel ozvat sa v 36tt. takze rozmyslam, ci nepockam do buduceho tyzdna kym budem 36tt.

martineckac
6. nov 2009

Ďakujem idris.

meinkonka
6. nov 2009

martinecka prave som volala bubanovi, tiez sa mam ozvat v 36tt

martineckac
6. nov 2009

meinkonka on by ti mal teraz spraviť ultrazvuk , pôjdeš na CTG to sú tie ozvy a už sa vlastne dohodneš čo a ako ďalej, mne vravel, že už v decembri bude každý piatok robiť poradne tu v Michalovciach v ambulancii svojej mami, to je ako 4. Základná škola, komenského ulica

meinkonka
6. nov 2009

martinecka a nehovoril nieco o tom, ze uz v 38tt si ta zavola na porod kedy bude mat sluzbu? lebo som pocula, ze takto sa to robi 😕

martineckac
6. nov 2009

Nehovoril o tom nič,ale toto praktzovala Fantazírová, že si objednávala pacientky. Moja kámoška mala termín 23.augusta a objednal ju na sekciu až na 25. a ďalšia rodila teraz a neobjednával ju, odtiekla jej plodová voda v noci a on ju odrodil, takže neviem o tom aby objednával pacientky. Lenže mi máme také vianočné termíny, takže nás si možno budú chcieť objednať, aby tam neboli cez sviatky a vlastne mne by to aj vyhovovalo, byť už na vianoce doma s babätkom, ja som mala vyvolaný aj prvý pôrod, takže to nejako neriešim.

danka2920
9. nov 2009

čaute . mohli by ste mi dať čislo na toho bubána . a neviete či berie niečo za to ked si ho zavolam k pôrodu?dakujem Vám.

meinkonka
9. nov 2009

ahoj danka to teda neviem, ci nieco berie, este som za nim nebola. az koncom tyzdna sa asi stretneme.

danka2920
9. nov 2009

aha tak potom mi daš vedieť?ja mam ešte času, ale rada by som si vybrala doktora. diki

michelle2801
12. nov 2009

ahoj kočky!ja mám termín 1.12., keďže som z TV,budem rodiť v TV a ani by som nerozmýšľala nad inou porodnicou.Prvý krát som rodila pred viac ako 10-timi rokmi a aj keď vtedy som ešte nemala možnosť byť na nadštandardke,bola som spokojná...teraz je tam určite oveľa lepšie vybavenie ako vtedy...viem aj o možnosti rodiť do vody a polohovateľ.kreslo, či čo, ale keď som sa pýtala svojej známej, ktorá je doktorka na tomto oddelení, ona mi radila radšej klasiku...a čo sa týka personálu,sama som zvedavá, ale myslím , že je to vec náhody , na koho natrafíš, lebo aj ten najlepší lekár a sestrička nemusia mať akurát najlepší deň...ja to nechám na náhodu, nebudem si nikoho vybavovať...lebo je jasné, že keď sa s niekym dohodneš, tak si za to zaplatíš a ja úplatky neuznávam....samozrejme, že po porode, keď si to zaslúžia, tak nejaké poďakovanie bude, ale nie vo forme peňazí.

sstefi
12. nov 2009

aj mne odporučala dr. radšej klasiku. aj ked mi nebranila vybrat si samozrejme, ale nevidim problem v klasike, kym počas kontrakcii možeš chodit, alebo byt v polohe aka ti prave vyhovuje, tak je to v poho. 🙂

michelle2801
13. nov 2009

vraj keď rodíš do vody, tak potom aj tak musíš ísť na stol odrodiť placentu a že vraj sa ešte viac potrháš.no a síce vravia, že je to pre dieťa prirodzené prostredie,ale vraj može chytiť nejakú infekciu alebo tak nejak...no veď keď si predstavíš, že do tej vody nepojde len bábo, ale aj krv a bohvie čo ešte... 😒

michelle2801
13. nov 2009

mimochodom, som rada, že ten nový primár Bubán tam bude od 1.12.-presne keď mám rodiť,keď ho tak chválite....aj moja kolegyňa z MI k nemu chodí a tiež ho chválila...mohla by som rodiť pri ňom... 😉 🙂 😀
...ale počula som , že aj Gimera je veľmi dobrý,ja som bola pri ňom na prietoky-bol milý,Szilágyiho niekto chváli, niekto nie,na Bindasovú nemám zatiaľ žiadne názory, ale poznám ju a je zlatá, len veľmi mladučká,Pataky je vraj hrozne arogantny, ale počula som aj opak...a on odchádza?alebo už odišiel?....je tam okrem nich vobec ešte niekto? 😲

danka2920
13. nov 2009

čaute . no asi nikto tam taký už není je tam :Pataky, Gimera,Bindasová,Szilágyi,a potom ked pride Bubán. ale viete čo? kamoška teraz rodila nedávno a boli tam ževraj všetci takže neviem ako to maju podelene potom ,asi nestíhaju lebo Gimera ževraj z nočnej hned do dennej a tak . viete čo potom už ked budeme rodiť tak nam asi bude jedno kto nas odrodi ale Gimera ževraj žartuje a je veľmi zlatý . no ved je aj mlady ma 27 rokov. takže uvidíme nie?

michelle2801
13. nov 2009

danka, to mas fakt svatu pravdu, ze ked to na teba pride, tak ti bude jedno, kto tam bude, len nech to s teba cim skor dostane 😀
ja sa ani nebojim tak porodu, ved dieta musi vyjst von, ale aby som sa velmi nepotrhala a aby mi "tam dole" potom nenarobili masaker, lebo som pocula od mojich kamosiek, ktore nedavno rodili, ze niektore su posite nie velmi pekne... 😒

danka2920
13. nov 2009

no michelle tak to je pravda . ja ked som rodila prvé pred troma rokmi tak mna zošíval určite aspoň 15-20min. dosť som sa roztrhala asi podľa všetkého ale zašil ma super. sice stehy som mala až pri z...u, ale pekne sa to hojilo. no vtedy som rodila pri Bujňkovi už teraz tam není škoda.

michelle2801
15. nov 2009

ja som po 1.porode celkom pekne zošitá, aj keď som rodila pri "Čerhalmiovi", prebehlo všetko celkom ok a to ma každý strašil, lebo že pije a tak...ale ked budem teraz rodiť pri nejakom "uchu", tak čo ja viem , či vedia urobiť pekný "vzor" 😀
ale ja by som aj pri Gimerovi celkom rada rodila, bola som pri ňom na prietoky a bol milý...no veď uvidíme, na koho natrafíme!

danka2920
16. nov 2009

michelle no asi tak. tak držim palce už nemaš daleko do pôrodu. ja si ešte počkam . pár týždnov.

michelle2801
16. nov 2009

danka,
dakujem, uz sa neviem dockat, kedy to bude za mnou... 🙂
kubiatko,
pozeram, ze mame rovnaky termin, tak sa tam mozno stretneme 🙂 ...a dokonca aj ja uz mam doma Jakuba/ale aj Mateja/ a teraz to dufam naozaj bude dievcatko... 😉

danka2920
17. nov 2009

nie nemame rovnaký ty maš teraz v novembri nie?no a ja mam podla ultrazvuku vo februári. tak aj ja by som chcela dievčatko chlapca už doma máme. dufam že to vyjde.

meinkonka
22. nov 2009

babulky ktora teraz niekedy rodila? ako to tam v TV porodnici vyzera aktualne? co sestricky a porodne asistentky? please, napiste svoje skusenosti, lebo cca o 2tt tam idem rodit. a kolko sa plati za nadstandard a kolko za otecka pri porode?

michelle2801
22. nov 2009

meinkonka, ja idem rodit o tyzden, tak ti potom poviem, ze ako to tam vyzera s izbami, doktormi, sestrickami a tak... 🙂

martineckac
22. nov 2009

Meinkonka už si bola s BUbanom?

meinkonka
22. nov 2009

michelle dik. a drzim palce 😉

martinecka hej uz som u neho bola 2x, je super.

michelle2801
22. nov 2009

danka,
ja viem, ze nemam s tebou termin, to s kubiatkom 😀 😀 😀

meinkonka, takze vravis, ze buban je super? 😵 ..bodaj by som pri nom rodila! 😉 ...a uz by som aj mohla ist, lebo uz ma sa ma chyta strach, co som doteraz nepocitovala ☹
bojim, bojim,bojim!!! 😖

meinkonka
22. nov 2009

michell dr. buban tam nastupuje az od 1.12. takze neviem, ci ho zastihnes. ale je to velmi mily cloviecik, taky ludsky a starostlivy. pocula som aj nazory, ze je prehnane mily ale mne takyto doktor velmi vyhovuje. som minule bola u neho na ctg a nemohli mi ho natocit, tak ma hladkal a upokojoval 😀

inak neviem, ci si si vsimla, ale par bab z MI ide koli nemu rodit do TV

martineckac
22. nov 2009

Meinkonka ja mu v utorok chcem zavolať a dohodnúť sa s ním, len škoda, že tu už nebude aby mi mohol on spraviť v nemocnici CTG, lebo to ináč dosť ostatný odsieraju.

danka2920
23. nov 2009

ženy držím vám palce silnooooooo. a nadštandard stoji 10eur za den a otecko pri pôrode 15 eur.tak sa držte ja idem až vo februári ale už teraz sa trocha bojím neviem asi tým že sa mi to pomaličky kráti. ale zároven sa veľmi teším.

meinkonka
23. nov 2009

martinecka urcite mu zavolaj este teraz v 36tt. on si ta teraz zavola na ctg. to este stihas. inak nasi suhajickovia budu oslavovat meniny v rovnaky den 😉

danka nadstandard len 10e? nejak malo nie? to je 1 alebo 2 postelovka?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre