Pôrodnica v Trebišove. Aké to tam je?

sabiatko
21. aug 2009

ahojte 🙂 chcela som tu najst nejake info o porodnici v trebisove, ale nepodarilo sa mi. uvazujem o porode do vody, a tak by som si chcela precitat vase skusenosti. aki tam su lekari a sestricky, ci manzel moze byt pri porode, ci su tam nadstandardne izby, kolko sa plati, ci je babetko hned na izbe a vsetko ostatne, co k tomu pridate... dakujem 🙂

martineckac
23. nov 2009

Meinkonka,no všimla som si, že budú mať skoro rovnaké mená. Zajtra mu zavolám, ja sa už neviem dočkať, už keby zajtra som rodila, tak by som bola najradšej. Necítim sa už dobre. ináč už mi kleslo trochu bruško, tak uvidíme kedy to na mňa príde. Možno sa ešte stretneme v nemocnici🙂.
A ešte som sa chcela spýtať, či ti robil aj USG?

meinkonka
23. nov 2009

martinecka ano v tom 36tt mi robil usg a teraz uz chodim na to ctg. idem zasa v piatok o 12, tak mozno sa aj stretneme. chodi tam aj janka.mi /tiez tu prispievala/ tak nas vacsinou na rovnako objednava. 😉

michelle2801
23. nov 2009

meinkonka, ja mam termin 1.12., tak by bola sranda, keby som natrafila na Bubana prvy den v praci 😀
a prehnane mily doktor by mi vobec nevadil, lebo moja gynekolog. je taka jak psi cumak, mam pocit, ze mi nerobi vsetky vysetrenia, tak ako sa patri, nic mi nepovie,taka je nejaka lahostajna, naposledy , ked som tam bola, spytala sa ma ako sa mam a isla som domov....ani ma nevysetrila, ani ultrazvuk, vobec neviem ake je babo velke a a ci je v poriadku.... mam na nu uz nervy, este dobre , ze nechodi k porodom, asi ju na konci tehotenstva vymenim! 😠 😒 🙄

danka, 10eur asi stoji nadstandard, ale dvojka, nie?ale ved ja tam mam rodinu, tak sa poinformujem a dam vam vediet presne....dost skoro sa informujem, nie? 😉 uz som to vsetko mala davno vediet 😀

ale kocky , ja som sa dnes uz zacala balit, lebo uz len týzden! 😅 a posledne dni ma tak divne pobolieva v podbrusku, ako na menzes, tak neviem....uz si nepamatam ake to bolo pred 10 rokmi, nemala som nijake priznaky dopredu, jednoducho som dostala jedneho dna bolesti a isla som rodit...

danka2920
23. nov 2009

meinkonka, ano 10 eur stojí dvojlôžko a 16,6 čiže 500sk stojí jednoposteľová izba. kamoška teraz v oktobri rodila tak mi hovorila. všetky ceny ostali tak ako ked som tam pred troma rokmi rodila ja. nič sa nezmenilo.

martineckac
24. nov 2009

meinkonka ja mám ísť v piatok okolo 11 za bubanom do nemocnice.

meinkonka
24. nov 2009

michell tak to fakt asi vymen tu dokynu. 😒 a co sa tyka toho balenia, fakt je nacase. ja som pobalena uz hadam aj mesiac 😀

danka za dvojlozko je to fajn cena 10e. ja chcem dvoj, aby som tam nebola sama

martinecka ja mam prist okolo 12 tak mozno sa uvidime 😉

martineckac
24. nov 2009

Ešte mu mám predtým zavolať aby náhodou nerodil, aby som nemusela čakať.

meinkonka
24. nov 2009

a co ti bude robit utz ci ctg?

martineckac
24. nov 2009

CTG určite a máme sa dohodnúť, že čo a ako ďalej, neviem možno mi hneď spraví aj USG, netuším🙂. Mne musia spraviť ešte USG lebo naposledy bol malý priečne, takže to musia zistiť ako je na tom teraz kvôli tomu aby som vedela ako budem rodiť.

michelle2801
26. nov 2009

ahojte baby! neviem, neviem, ale mam take divne stahovanie brucha, dufam, ze sa nebudem musiet dnes v noci premiestnit do nemocnice! 😒 dnes vraj sluzi primar Pataky s nejakou mladou zabkou , co je tam od septembra a ma za sebou 2 porody a vraj, ked to nie je jeho pacientka, tak to necha na nu!paneboze!musi sa na niekom ucit, ale nemusela by na mne! 😉
a este, ze su teraz zakazane navstevy v nemocnici kvoli tej chripke, tak to bude super, ked teraz pojdem rodit a ani ku mne nikto nebude moct prist na navstevu! 😠...dufam , ze na nadstandradnu izbu pustia aspon otecka! 😖
idem si lahnut, dufam, ze to prejde! 😀

martineckac
27. nov 2009

Michelle vydrž do utorka, už tam bude Buban.

michelle2801
27. nov 2009

martineckac, dnesnu noc som prezila, preslo to, ale neviem, ci to pocka do utorka.. 😉
vcera pred polnocou mi ale nebolo vsetko jedno, ked mi zacalo stahovat brucho akoby na porod, ved v stredu mi povedala doktorka, ze som na 2 prsty otvorena, ze to uz moze prist kedykolvek a ze ked zacnu pravidelne bolesti, nech letim do nemocnice...ale chvalabohu neboli pravidelne a aj prestali 🙂 este sa mi do toho velmi nechce, ked si spomeniem , co ma caka.... 😖 ...ale na druhej strane by som to uz aj chcela mat za sebou....a bez porodu by to neslo? 😀 😀 😀

martineckac
27. nov 2009

Michelle, veď to, bez pôrodu to nejde, ja by som to tiež už chcela mať za sebou, ale ešte si chvíľu počkám. Dnes mi doktor povedal, že ja zase ako prvorodička som, lebo po deviatich rokoch idem opäť rodiť, tak tiež bojím, že čo ma čaká🙂

meinkonka
27. nov 2009

babulky moje aj ja sa velmi bojim. 😒

martinecka takze mne zatial stanovil buban termin na 9.12. totiz ja mam TP pocitany podla sona nie podla PM takze 2tt rozdiel, no a ked to tak prepocitaval, tak mi to vychadza podla ultrazvukov na ten stred. takze tak

meinkonka
27. nov 2009

martinecka a je mozne, ze pojdem na cisarsky, ked bude maly velmi velky /ja mam totiz tehu cukrovku/, este mam ist k nemu na sono a sa rozhodne

sstefi
27. nov 2009

joooj, som si vas čitla a aj ja by som sa bala trošku. ale to je asi normálne, bez toho to nejde.
držím vám palce, nech to je rýchle 🙂

a chcem sa opytat či nahodou niektora nemate zaujem o monitor dychu Nanny. Totiž moja slečna ho už dávnejšie nepotrebuje a tak ho tu máme zbytočne. bol zakúpeny 10/2005, samozrejme plne funkčný.Chcela by som zan 40€.
Ak by mal náhodou niekto záujem, tak poprosím IP.

martineckac
27. nov 2009

Meinkonka ja mám tiež termín len podľa USG, lebo ja som nikdy nemala pravidelný menzes (podľa PM by som mala termín asi 12. 12), mne tiež Buban povedal pri posledných dvoch USG , že malý je väčší ako by mal byť , tak som zvedavá, že čo mi povie najbližšie, ale radšej väčšie babätko ako malé.Ta uvidíme, kedy to na nás príde a ako porodíme, mne je to jedno ako len nech už to je🙂

michelle2801
28. nov 2009

martineckac, ved ja tiez idem po 10 rokoch, tak tiez som ako prvorodicka 😀 😀 😀
nie je zaujimave , ze ja ani neviem, aka je mala velka?doktorku to asi netrapi 😖

meinkonka
28. nov 2009

juj aj ja by som to uz chcela mat za sebou, ale na druhej strane sa bojim, co bude, ked uz bude maly na svete. sak ja netusim, ako sa o neho starat, dom je este stale v stadiu prerabky. o porode ani nehovorim, toho sa bojim uz asi 5 rokov.

michelle2801
28. nov 2009

meinkonka, z toho si nic nerob, aj nas byt je stale v stadiu prerabky, dnes sme konecne dali postielku do spalne, ale este v nej okrem matraca nic nie je 😉
co sa tyka porodu, je najlepsie vobec na to nemysliet, ze ako to bude. bude to dobre, babo nejako vyjst von musi a my to musime vydrzat.ved my zeny vydrzime vela!bude to ok,trosku to poboli, trosku podychame, trosku potlacime a hotovo! 😀 ver mi! a hlavne nepocuvaj nejake blbe historky od tych zien, ktore ta budu strasit, ze ake je to hrozne....

meinkonka
28. nov 2009

michell, ja pocuvam historky dookola, ale mam aj vela kamosiek, co mi hovoria pozitivne zazitky z porodov. a ja sa preto tak bojim, lebo presne do detailov viem, ako porod prebieha a to ma desi. radsej by som to hadam ani nevedela. chodila som na predporodnu pripravu, takze viem fakt vsetko 😝

michelle2801
28. nov 2009

no ved....sladká nevedomost!!! 😀
ale este nemas osobnu skusenost, takze v podstate nevies co ta caka, lebo ine je o tom hovorit alebo to vidiet niekde na internete a ine je to zazit na vlastnej kozi....uvidis ako v sekunde zabudnes na vsetku bolest, ked uvidis toho drobca!!!ver mi 🙂

meinkonka
28. nov 2009

no budem sa snazit ti verit 😉

danka2920
28. nov 2009

ahojte . môžem sa spýtať. budete mať niektorá Bubána pri pôrode?neviete ako to je ked si ho zavolám ku pôrodu?diki. meinkonka myslím , že ty si za nim bola ne?

meinkonka
29. nov 2009

cau danka, hej aj ja ho budem mat, aj martinecka aj janka.mi.
neviem presne, ako myslis tu otazku, ze ako to je, ked si ho zavolas k porodu. opytaj sa prosim konkretnejsie 🙂

martineckac
29. nov 2009

Joj dievčatá, už keby zajtra by som mala rodiť tak by som bola rada. Ja najviac stresujem z toho môjho vianočného dátumu, nechcela by som byť cez vianoce v nemocnici, lebo by asi celá rodina nemala vianoce, že nie som doma s nimi.Pre istotu som si včera navarila vianočnú kapustnici, lebo keď budem kojiť, tak si ju na vianoce nedám🙂, a ja milujem kapustnicu.
Danka ak máš na mysli, či si pýta peniaze za pôrod, tak on ti nepovie, že daj mi 200 eura, že ťa odrodím, jednoducho ak ho chceš k pôrodu tak sa s ním vopred dohodneš, stačí v tom 36.týždni, a je už na tebe koľko mu dáš za to, že ťa odrodí.

danka2920
29. nov 2009

no mala som na mysli aj tie peniaze ale aj to že kedy mu mam volať a tak že čo mu mam povedať ked mu zavolam . a hovorite že je zlatý hej?no ja mu vyskušam zavolať .a on ma bude chcieť vidieť nie?a ked sa smiem spýtať koľko mu tak davate?dakujem ženy . Bože ja tu stresujem a vy už o chvíľku idete rodiť. jak vam dobre . aj ja by som už chcela.

meinkonka
29. nov 2009

no mne nehovoril nic o plateni. asi to fakt funguje tak, ze ak chces tak mu das, a tiez kolko chces. moje poznatky su take, ze sa dava 5tis. ale teraz v eurach neviem 😀

martinka kolko mu ty planujes dat?

danka, ty si z TV, tak skus niekedy zajst do porodnice a sa na neho pytat. aspon uvidis, aky je, no a priamo tam sa ho to mozes spytat. je mozne, ze tebe sympaticky nebude. alebo mu zavolas, ale on si ta zavola az v 36tt. skor asi nie.

danka2920
29. nov 2009

no niečo už poriešime . potom ked porodíš meinkonka tak mi daš vedieť aky je a a tak .

meinkonka
29. nov 2009

danka no minule som v nemocke stretla jednu babu, ktora uz pri nom rodila a teraz v decembri ide tiez koli nemu do trebisova. vraj este nezazila takeho doktora, ako je on. nevedela si ho vynachvalit.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre