Pôrodnica v Trebišove. Aké to tam je?

sabiatko
21. aug 2009

ahojte 🙂 chcela som tu najst nejake info o porodnici v trebisove, ale nepodarilo sa mi. uvazujem o porode do vody, a tak by som si chcela precitat vase skusenosti. aki tam su lekari a sestricky, ci manzel moze byt pri porode, ci su tam nadstandardne izby, kolko sa plati, ci je babetko hned na izbe a vsetko ostatne, co k tomu pridate... dakujem 🙂

martineckac
29. nov 2009

Danka ja mu dám tak 150 eura, kámošky čo rodili teraz pri ňom ešte tu v Michalovciach tak mu dali po 100 eura a nejakú tu lepšie flašku alkoholu.

danka2920
29. nov 2009

no 100 to je v pohode. podľa mna za tu starostlivosť pred pôrodom a tak . no uvidíme no vyskušam mu zavolať

janka.mi
1. dec 2009

ahoj,

janka.mi
1. dec 2009

rada by som sa vás opýtala, ak viete niektorá, čo je na pôrodnici v TV oddelená miestnosť zvlášť pre pôrod a zvlášť pre 1.dobu pôrodnu? lebo tu v MI je všetko spojené, len oddelené plachtou....

martineckac
1. dec 2009

Janka mne bubán povedal, že sú tam tri miestnosti kde sa rodí, tak neviem ako to tam vyzerá.
Ináč Michelle sa neozvala, tak to má možno už za sebou.

danka2920
1. dec 2009

ahoj janka tak tam to je tak že je to oddelené dvermi ale tie su stale otvorene takže ked ty sa pripravujes na pôrod v jednej izbe tak v druhej vidíš ako sa rodí. a nikdy ich nezatvárajú. takže tak

meinkonka
1. dec 2009

caute dievky. tak ja uz mam isty cisarak, takze je mi to jedno, ci su tie izby spolu alebo oddelene. 😒 a idem na to v stredu 9.12. bojim bojim velmi 😢

martineckac
1. dec 2009

Meinkonka, tak držím prsty, nech to dobre dopadne. A kvôli čomu cisarak, malý je veľký?Si bola dnes za Bubanom?

meinkonka
1. dec 2009

cau martinecka. dnes som bola u holdu, robil ultrazvuk, maly je v najlepsom poriadku, prietoky ok a ani nevazil vela. akurat tlak som mala vysoky a mam streptokoka. tak som hned volala bubanovi a on ze cisarak. koli cukrovke, tlaku aj streptokokovi. 😒 tak este v piatok ctg a interne, v pondelok poradna a ctg a v stredu ideme na to...

danka2920
2. dec 2009

ahoj meinkonka . no tak to držim palce . kamoška ma cisarsky zajtra , ona je tam už od 20. 11. ma vysoky tlak a nevedia ho znížiť. tak sa trapi . možno tam ešte bude ked pôjdeš ty. vola sa Katka a je z Michalian. tak ešte raz držím palce. A o Michelle nevieš nič?určite je už po tom ked sa neozýva. jak jej dobre.

meinkonka
2. dec 2009

danka neviem nic o michelle. asi ja v porodke, ked sa neozvala.

danka2920
2. dec 2009

hm tak asi hej no .

ozujskova
3. dec 2009

ahojte ...ja som tu nova som z velkych kapusian a chystam sa rodit do trebisova...som v 35tt a hrozne sa bojim ako to bude...rodila som tam pred 5rokmi..no bojim saako prvy krat...budem rodit cisarskym lebo maly je otoceny priecne 😖 chodila som k holdovi a teraz chodim na rizikovu poradnu ku gilmerovi do tv...je strasne zlatucky...taky mlady susen 😀

danka2920
3. dec 2009

ahoj ozujskova no netreba sa báť. sice ja som len v 28 týždni mam čo hovoriť o strachu ne?ale nie . aj ja mam už trocha obavy už sa mi to krati . šak už len 2mesiace. a ešte ked maš cisársky tak to je troška asi lepšie ako normálne?ja som rodila pred troma rokmi ale všetko si pamätám ako keby to bolo včera no a ked si predstavim že zase ma čaka to iste tak...

ozujskova
3. dec 2009

no ved to...ked si predstavim bolesti po cisarskom tak mam dost 😖

danka2920
3. dec 2009

ahoj ozujskova. aha tak ty si už mala cisára hej?no tak to ževraj je dosť bolestivé po cisárskom švagrina tiež jajčala že to je hnus po cisárskom. mi to mame pred tie bolesti a tie čo su po cisárskom tak sa trapia potom. tak to mame tak 1:1. nie?

meinkonka
3. dec 2009

prosim babule, mozte o tej bolesti nehovorit. mna to caka v stredu, tak ma nestraste 😖

martineckac
3. dec 2009

Meinkonka nestresuj, kámoška rodila na cisarak, ráno okolo desiatej, večer o šiestej sme boli za ňou a vyzerala perfektne a ani injekciu od bolesti nechcela, takže je to individuálne.

danka2920
4. dec 2009

ahoj meinkonka nechceme ta strašiť . ja s tým skusenosti nemam len čo mi hovorila švagrina ale ona mala problém s rezom tak preto tie hnusné bolesti. neboj držíme ti palčeky a j na nohách

meinkonka
4. dec 2009

no ved preto, tu by sme sa mali navyajom podporovat a nie stresovat, to sa mi uz viac paci 😀

martinecka nejdes dnes na ctg?

karolinka83
4. dec 2009

Ahojte dievcata. Pred chvilou som sa dozvedela, ze JAnka.mi to uz ma za sebou. Dnes rano sa jej narodil chlapcek Misko. Su obaja v poriadku. Juj, sa tesim! 🙂

martineckac
4. dec 2009

Meinkonka ja som bola včera, lebo môj lekár dnes nerobí a chcela som mu ukázať to ctg. Zatial je všetko v poriadku, len mám nejakú kvasinkovú infekciu, tak mi dal lekár nejaké tabletky.Joj ti závidím, že to budeš už mať za sebou.
A Janke. mi blahoželám a nech sú obaja zdraví.

meinkonka
4. dec 2009

karolinka odkial to vies? ja cakam od nej telefonat alebo sms, ma sa ozvat. viem, ze dnes isla rodit ale este nevedela ci klasika alebo cisarak. nevies ako porodila?

martinecka ja som bola dnes. akurat volam bubanovi len nema na mna cas. som zvedava, co mi povie 😕

martineckac
4. dec 2009

Už si bola na predoperačné výšetrenia, chceš mať spinálku alebo úplnú narkózu?

meinkonka
4. dec 2009

v pondelok idem na predoperacne a budem mat asi spinalku. janka.mi teraz rodila na spinalku, hovorila som s bubanom a vraj bolo vsetko ok. vraj tam spinal vedia pichat. svokra ma odhovara od uplnej narkozy lebo vraj nikdy nevies, co sa moze stat. a v stredu rano uz isto nastupujem do nemocky.

danka2920
4. dec 2009

super janka.mi to už ma za sebou. zavidim jej . a neviete ako to je teraz z návštevami ?puštaju na tie nadštandardné?

meinkonka
4. dec 2009

danka netusim. budem s jankou neskor telefonovat tak sa jej opytam.

a janka bola na cisarak na spinalku. a narodil sa jej maly bambulko. sak ma po kom byt, obidvaja rodicia su vysoki.

karolinka83
4. dec 2009

Mne volala jej sesternica. Tak od nej to viem. 🙂

danka2920
5. dec 2009

no tak ja už viem ako to je z návštevami . vôbec nepušťaju ani manželov na izby. kamoška tam je teraz a manžela tam len pašuje jedna sestrička od nas z Michalian. ta fajn. ta to čo že samy cisársky?dufam že ja nepôjdem. len preto že na to v ktorom týždni som tak mam veľké brucho. všetci mi hovoria , že budem jak buldozer dokiaľ pôjdem rodiť.

meinkonka
5. dec 2009

danka a to ani na nadstandard mi nepustia manzela? tak to snad nie, ved prave preto si za tu izbu budem platit, aby za mnou mohol prist kto chce. tak to bude teda rosambo ked tam budem. 🙄

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre